MoH: Spearhead Movie
Előbukkant egy újabb remek videjó, a Medal of Honor készülő kiegészítőjéről, a Spearhead-ről! Ezt máris két minőségben tölthetitek le erről a címről. Amint beérek melóhelyre, máris megy fel lokálba is... :D
Előbukkant egy újabb remek videjó, a Medal of Honor készülő kiegészítőjéről, a Spearhead-ről! Ezt máris két minőségben tölthetitek le erről a címről. Amint beérek melóhelyre, máris megy fel lokálba is... :D
Megérkezett az első hivatalos anim, a Starcraft: Ghost című, CSAK konzolra megjelenő játékból! Mivel kicsit haragszom a Blizzard-ra (nomeg rendetlenkedik a netem), ezt nem teszem fel lokálba... Itten megtalálhatjátok a linket hozzá.
Egyelőre csak a Fileplanet-ről tölthető le a Real War: Rogue States nevezetű stratégiai játék kipróbálható demója. Kissé nehéz hozzájutni, de nem lehetetlen... Akit érdekel, az itt megtalálhatja (amint lehet, felteszem lokálba).
Az Artifact Entertainment egy újabb videóval lepett meg minket, mely készülő MMORPG játékukat, a Horizons-t szemlélhetitek meg. Természetesen máris felhelyeztem lokálba, így indulhat is a lerántás! :D
A Bungie-t biztosan senkinek sem kell bemutatni, hiszen Halo című sikerjátékuk, a játékvilág egyik legvitatottabb alkotása...legalábbis megjelenését tekintve egyértelműen (hiszen sokszor azt hittük, hogy lesz PC-re, aztán csak Xbox-ra jelent meg, jelen pillanatban pedig ott tartunk, hogy mégis lesz PC-re :D). Jelen esetben a korábban már előkerült, csak konzolra fejlesztett Phoenix nevezetű alkotásukról van szó. Azért nem említek részleteket, mert ezzel már bizonyos, hogy sosem fogunk találkozni, hiszen törölték. Az biztos, hogy még több remek játékokkal is találkozunk a Bungie felhozatalban, de azokra még várnunk kell egy csöppet... Thanks GamesWeb.
A Konami kiadta a PC-re idén októberben megjelenő, Silent Hill 2 című horror alkotásának bemutató animációját. Ezt máris elhelyeztem lokálban is, így bárki hozzáférhet! Lejátszásához Quicktime-ra lesz szükséged. Ha esetleg előbb megismerkednél kicsit a gammával, látogass el a hivatalos oldalára, vagyis ide!
Tudom, hogy minnyá ebédidő van, de azért ezeket a képecskéket én a reggeli mellé ajánlom :) Hátha valaki velem egy ideőben reggelizik... :D
Kicsit szétnéztem az imént említett Anarchy Online: The Notum Wars honlapján, és találtam egy kis videnyót is az új kiegészítésből! Ezt máris felpakoltam lokálba, így máris megszemlélhetitek mindennyian! Ne feledjétek, hogy a honlapját itt találhatjátok meg!
Végre... kitehettük vala a hazai fejlesztésű Haegemonia: Legions of Iron című űr-stratégia játszható demóját (a Magyar változat demója is közeleg már :D)! Csak egy dolgot tudnék hozzáfűzni a témához:
Ezúttal az NBA Live 2003 visszaszámlálóját szedtem le lokálba, csak, mert az nekünk jó :D Elvileg, amint ez a számláló eléri a 0-t, megjelenik a legújabb NBA gamma Xbox, PlayStation 2, GameCube, PlayStation és PC platformokra egyaránt! Addigis szemléld meg a hivatalos oldalát itt!
Amint láthattátok, a tegnapi napon mégsem jelent meg a CDV féle Breed kipróbálható demója. A kiadó jelentése szerint, csupán néhány napot, de mégis várnunk kell rá! Amint lehet, feldobjuk lokálba!
A tegnapi nap egyetlen érdekességének számított, az Aquanox2-ről kiadott, teljesen új animáció! A hivatalos oldalon ezt többféle minőségben is megtalálhattátok, mi, a legnagyobb, és a közepes változatokat tettük ki lokálba! Csekkoljátok, ha van kedvetek!
A Tennis Masters Series 2003 honlapjáról letölthető egy újabb animáció, az alig néhány hét múlva megjelenő sportjátékról! A progi PC-re, Xbox-ra, PS2-re, valamint GBA-ra egyaránt megérkezik. Az animot átettem lokálba, hátha így gyorsabban jön:
Az EA Sports jóvoltából, a Fileplanetről letölthető egy újabb anim, a hamarosna megjelenő NBA Live 2003 című kosárlabda játékból! Érdemes ezt megtekinteni, hiszen eléggé jól sikerült... Mérete nem túl nagy, így bárki hozzáférhet. Ahhoz, hogy le tudd tölteni, egy hozzáférést is kell készítened a Fileplanet honlaphoz! Amint lehet, felteszem lokálba is!
Az Eidos felcuppantotta a szerverére, a nemrégiben megjelent 3D-s valós idejű stratégiájának, a Frontline Attack: War Over Europa-nak a kipróbálható változatát. Ezt egyelőre csak az ő FTP szerverükről tudod lerántani, mivel mérete 342,26MB. Ha ebben az esetben is érdekel, itt a letöltési link. Ha előbb megismerkednél vele, kattanj ide! Update: Felért lokálba is:
Az Epic Games, még a tegnapi nap (najó, késő este, éjjel, hajnalban - nem tudtam fennmaradni :D) kiadta az első javítást, az Unreal Tournament 2003 demójához... És, hogy miről is szól ez a peccs, íme:
Mark Rein, az Epic egyik "főistene" elárulta, hogy néhány napon belül megérkezik az első patch, a tegnapi napon megjelent Unreal Tournament 2003 demójához! Ezt azon kérések alapján alakították ki, melyeket a játékosok böffentettek a hivatalos fórumon (természetesen a sok bennemaradt hibát is orvosolja majd). Amint lehet, kihelyezem lokálba! A játékról bővebben itt olvashatsz!
A tegnapi napon megjelent az Unreal Tournament 2003 Linux-ra szánt demója is! Gondoltam ezt is feldobom lokálba, hátha valakit érdekel! Ha így van, kattanj alant, és "tőcssed"!
Végre! Megérkezett hát a várva várt Unreal Tournament 2003 demója! Azt hiszem, mostanra már mindenki tud mindent erről a gammáról... szóval csak egy új dolgot fűzhetek hozzá:
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)