[KéPZ] Frissítés @ 0523
Eljött a mai galériafrissítés ideje!!
Eljött a mai galériafrissítés ideje!!
[MOVIE] Sparta - Ancient WarsSzintén pár E3-as matéria került a birtokunkba, mely ezúttal a World Forge boszorkánykonyhájában fortyógó Sparta - Ancient Wars-t prezentálja. A srácok egy E3-as trailer és jó pár képet küldtek a nyakunkra, így gyorsan meg is osztom Veletek!
A vasárnapi ebédhez szeretnék némi desszertet felszolgálni a kedves olvasóközönségnek. Újabb nap, újabb moziinfók. Ezúttal a Ron Howard rendezésében készülő Cindarella Man kerül terítékre, mely június 3-án lesz látható a mozikban. A Russell Crowe, Renée Zellweger nevével fémjelzet alkotás egy igaz történetet dolgoz fel, melyről most a hivatalos oldalon bukkant fel 4 tv reklám és 5 darab klip. Ezenkívül a War of the Worlds weboldala is frissült, így számos friss háttérkép tulajai lehettek ha ellátogattok ide, továbbá a filmről is készült pár képség, amit itten találtok
[MOVIE] Későn érkezemPedig már azt hittem, nyugtunk lesz. Nem mintha annyira bánnám :) A Call of Duty 2 videót drobeenek köszönjük!
E3 BABES 2005 és egyebekKedves GameStar Online Olvasók! Megérkezett az idei E3-ról az első, igazán forró adagnyi kép. Tegyetek valamit a monitor elé, hogy arra csorogjon a nyálatok :) Ha "végeztetek", tekintéstek meg a többi képet is, amit hipp-hopp fellőttem a galériánkba.
[MOVIE] A NAGY csomagNa, ma sem maradunk moviek nélkül. Egy folyamatosan bővülő listát láthattok alant, csekkoljátok mindet bátran: Update: fel került az Elder Scrolls: Oblivion pár napja már látott bemutatójának jobb minőségű verziója.
[MOVIE] HuxleyEz az első olyan játék, amit mozgásban tekinthettek meg, UnrealEngine 3-at használ és nem az Epic fejleszti :) A Huxley egy MMOFPS, vagyis kizárólag online játszható első személyű lövöldözős játék lesz. Kövér bemutatóját ajánlom mindenki szíves figyelmébe.
[KéPZ] Mega Frissítés!!Már biztos hiányoltátok az elmúlt napok képeinek összefoglalóját. Íme hát!
[MOVIE] HármasbanÚjabb E3-as videók érkeztek, köztük a hamarosan PC-n is debütáló új GTA Xbox-os múvija, nomeg az elmaradhatatlan aszfaltkatona:
[MOVIE] ParaWorldKiadták a ParaWorld című, több éve fejlesztés alatt álló dinós, gyilkolászós valós idejű stratégia E3-as bemutatóját. Kicsit szegény csúnyácska, de csak azért, mert ilyen közelről mutatják benne a modelleket. Rossz döntés volt. De azért elég hangulatos.
[MOVIE] NFS: MW Hi-ResTaláltam egy némileg jobb minőségű, ám kézikamerás felvételt a Need For Speed: Most Wantedról. A hang is jóval nagyobb terjedelemben szólal meg, és végre azt is észrevehetjük, hogy rajtad és a rendőrökön kívül az összes többi autó ugyanolyan rondán néz ki, mint az előző részeknél. Oké, legyen. De akkor oldják meg, hogy amikor megállunk (mert urambocsá' belénk jönnek azok a barmok!!), akkor kapjanak egy picivel több poligont és nagyobb felbontású textúrákat. Aztán ha elhagytuk őket, lehetnek megint rondák, a fene se bánja :)
[MOVIE] Ghost Recon 3Megérkezett az első mozgókép a hányattatott sorsú Ghost Recon széria harmadik tagjából. Mint tudjuk, a második rész fogadtatása a különböző konzolokon olyan rossz volt, hogy az Ubi - a PC-s játékosokat megóvva a csalódástól(mely persze a harmadik rész eladásaira is kihatott volna...) , inkább leállították a projektet. Most azonban itt a következő epizód, és ha sikerül hoznia a videó hangulatát, nagy esélye van rá, hogy kiköszörülje a csorbát. Simon mondja, kattints a linkre, és nézz egy nagyot!
[MOVIE] Quake 4 BLOODNem, ez nem egy kiegészítő a Quake 4-hez vagy ilyesmi. Csupán a tegnap közreadott videó hosszabb, véresebb változata. A fene se gondolta volna, hogy azért volt az előző videóben kék a vér :) Feltettem, nézzétek meg, láttok-e valami más változást. A régit is érdemes újra letölteni, mert kicseréltem nagyobb felbontású változatra. Az új videót alant találjátok.
[MOVIE] Suffering: Ties That BindMegjelent a The Suffering: Ties That Bind című PC-s alkotás első animációja is. Pont kapóra jön, mert a mostani teljes játékunk az első rész. A folytatás legalább annyira véres, kicsit mintha javítottak volna a grafikán is...
[MOVIE] Dungeon Siege 2A Microsoft Games volt szíves kiadni a Dungeon Siege 2 című RPG idei E3-as bemutatóját.
[MOVIE] Tomb Raider: LegendMegérkezett a mai nő-adagunk! Igen kérem, a sok kigyúrt, rakétákat lövöldöző izomember mellett Lara Croft, minden idők egyik leg...ööö...karizmatikusabb játékszereplője is tiszteletét teszi nálunk! A legújabb - a sorban a hetedik - részből, mely az első epizód előzményeit meséli el, egy 7 megás videó érkezett. Ha már elolvastátok a mostani GameStarban található előzetest, és nem tudjátok mivel csillapítani Lara-vágyatokat, bátran kattintsatok az alant található linkre!
[MOVIE] NFS: Most WantedMár lassan kiszárad a szánk a sok VÁÁÁÁÁ-tól, pedig még csak a hét felénél járunk és a java csak most jön. Természtetesen egy újabb movie került elő a gépezetből, ezúttal a sokat megélt Need for Speed sorozat következő darabjából, mely a Most Wanted címet hordozza a hátán. Egyébként e havi számunkban egy fincsi kis előzetest olvashattok róla! Csekkoljátok a videót.
Tavaly megemlítés szintjén foglalkoztunk már az Eidos Just Cause címet viselő játékáról. Most a hivatalos közleményben végre részletekbe is bocsátkoztak. A játékban egy Rico Rordiguez nevű CIA alkalmazott bőrébe bújhatunk, célunk pedig megbuktatni San Esperito korrupt kormányát. Ez egy pici dél-amerikai sziget, ahol titkos fegyvereket raktároznak. A honlap már él, találhattok is rajta néhány képet és egy bemutató videót. Ezek alapján szerintem kicsit hajaz a Far Cry-ra, főleg a dzsungeles részek. Valamikor idén várható a megjelenés PC-re és a régebbi generációs konzolokra.
[MOVIE] Call of Duty 2A múltkori rövidke Call of Duty 2 bemutató után most megérkezett a játék hosszabb és jobb minőségű E3-as videója.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)