Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 675

'Reggelt...

Hír | 2006.02.25 09:40

Kellemes szombat reggelt mindenkinek. Noha az idő nem a legjobb, mostmár úgysem halogathatja magát túl sokáig a tavasz :) Egyelőre nincs szó hétvégi ubiszezonról, sőt... Nézzük is a híreket.

- Jean, megetette a papagájt? - Igen, uram. - Mivel? - A macskával. Az állatorvos elmegy az emberorvoshoz. Az megkérdezi: - Mesélj, mi a panaszod? Mire az állatorvos: - Hja, így könnyű!

'Napot!

Hír | 2006.02.18 10:04

Kellemes szombatot! Szerény műhelyemben épp most készítem elő a következő DVD-re kerülő GSTV anyagot. A mostani is ütős felhozatal lesz, ráadásul megint meglepetéssel szolgálunk. Azt hiszem, ennek mindenki örülni fog majd... Gyorsan ki is tolom a híreket, hogy legyen időm mindenre.

- Jean, mi az a rúzsfolt a nyakán? - Szájhagyomány uram. - Jean, dohányoznak a lovak? - Nem, Uram. - Akkor ég az istálló! Jean a könyvespolc elé tol egy széket, feláll rá és levesz egy könyvet. - Jean, legközelebb, ha a székre áll, tegyen rá egy darab papírt. - Köszönöm Uram, így is elérem.

Dungeons & Dragons Online: Stormreach GOLD

Hír | 2006.02.13 19:00

A Turbine bejelentette, hogy elkészültek a Dungeons & Dragons Online: Stormreach munkálataival, így aztán hamarosan boltokba kerülhet a világ első olyan online játéka, amely a papíron játszott Dungeons & Dragons szerepjátékon alapul. A tervek szerint egészen pontosan február 28-án jelenik meg. Azok a szerencsések, akik előrendelték már a játékot, tíz nappal a hivatalos premier előt játszhatnak már a játék bétájával.

Az online játék forradalmasítja a játékipart

Hír | 2006.02.13 13:28

Raph Koster a Sony Online Entertainmentnél, és a korábban az EA vezetőségében dolgozó Lars Butler egyaránt úgy vélik, hogy az online játékok forradalmasítani fogják az iparágat, s akik nem tudnak lépést tartani a nagyokkal, egyszerűen eltűnnek majd a süllyesztőben. A fenti kijelentés Kaliforniában, az online játékokkal foglalkozó Churchill Club konferencián hangzott el. Butler korábban az EA Games alelnökeként tevékenykedett, jelenleg egy új vállalat, a TWN elnök-vezérigazgatója. "A lineáris szórakoztatás az egyjátékos játékmódban olyan, mint amilyen a szexben a maszturbáció: Mindig is lesz, de nem az igazi élmény" - mondta. Raph Koster jelenleg a SOE vezető kreatív tisztviselője. Az ő kommentárja sem volt sokkal visszafogottabb. "Az egész videójáték-iparág a kezdetektől fogva rossz irányba fejlődött. Végül egy óriási mutáns szörnnyé vált, amely kapcsolat nélküli számítógépek sokaságából áll. Az emberek mindig is közösen játszottak. Minden játékot egymástól tanulunk meg. Mikor gyerekek voltunk, fogócskáztunk, rablót és pandúrt játszottunk, és így tovább. Az egyszemélyes játék mindössze egy 21 éves szörny, és hamarosan elballag a sunyiba, mert senki nem akar majd vele foglalkozni." Mondta Kostler, majd folytatta: "Amint a játékos kapcsolódik, nem akar majd visszafordulni. Nehezére esne visszatérni egy olyan élményhez, amelyben nem osztozhat másokkal. Maga a "kapcsolódás" szó és annak jelentése egyelőre nem elégséges. Valójában egy helyet jelent, és ezt lassan az ipar szereplői is felismerik. Végül az egész egy nagy virtuális térré válik, egy olyan médium jön létre, amely sokféleképpen szórakoztat." Az Microsoft Xbox részlegének vezetője, Peter Moore is kifejtette véleményét. "A jövőben ha a konzolunk kapcsolódás nélkül marad, az olyan, mint a laptopunk nem csatlakozhatna az internetre. Az 'offline' lét túl primitív létforma már. Az iparágat az alapoktól fogja átalakítani az online játék fogalma." Az úr megerősítette a Microsoft azon elképzeléseit is, hogy a jövőben gyökeresen megváltozik a hagyományos dobozos játékok disztribúciója. "Legyünk őszinték. Akár öt, akár 20 év múlva, de az a megoldás, hogy elballagunk a boltba és megveszünk egy játékot papírdobozban, műanyag adathordozón, hamarosan elavulttá válik. Idős korunkban elmondjuk majd az unokáinknak, hogy annak idején ez volt a megszokott, és majd jól kinevetnek minket."

Rush for Berlin hivatalos honlap

Hír | 2006.02.06 19:14

A mai napon megnyitott a május végén megjelenő Rush for Berlin hivatalos honlapja a www.rushforberlin.com címen. Az oldal jelenleg német és angol nyelven érhető el, a bővített tartalmú magyar verzió várhatóan heteken belül szintén elkészül. Jelenleg a játék alapinformációi mellett wallpaperek, képek és két korábbi trailer érhető el, de a következő hetekben az oldal dinamikusan bővülni fog, így érdemes lesz visszalátogatni rá.

'Reggelt...

Hír | 2006.02.02 06:35

Kellemes reggelt mindenkinek. A mai nappal együtt már csak kettő van a hétvégéig, amikorra már megint havat ígértek. Reméljük tévednek :) Ma reggel egy kedves kis demóval és egy videóval rajtolunk, ám addig:

A férj faggatja a feleségét: - Drágám! Hol van a tea? - Jaj, ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A tea a gyógyszeresfiókban van egy kakaósdobozban, amire az van ráírva, hogy só. Móricka újságolja otthon: - Hatósági személy megvesztegetésének kísérletével vádolnak. - Téged? - kérdi az aggódó papa. - Igen. Kockacukrot adtam egy rendőrkutyának.

'Reggelt...

Hír | 2006.01.23 07:21

Kellemes hétfő reggelt mindenkinek. Az hagyján, hogy ismét munkanap következik, de, hogy milyen időben... Bizony jóval a -10 alatt vagyunk, úgyhogy öltözzön mindenki melegen, kösse az olajradiátort a hátára :)

Csúnya baleset történik az országúton. Egy Mercedes frontálisan ütközik egy kerékpárossal. Megérkeznek a helyszínelők, és az őrmester igazoltatja a személygépkocsi vezetőjét, aki a szükséges papírok mellett egy plusz igazolványt is átnyújt a rendőrnek. Az őrmester áttanulmányozza, majd így szól: - Tisztelettel kérdezem: ön szerint milyen sebességgel száguldott ez az őrült biciklista?

Medieval II: Total War - vissza a csatamezőre!

Hír | 2006.01.20 17:14

A méltán híres Total War sorozat új tagjáról rántotta le a leplet a WorthPalying. Ismét visszatérünk a középkorba, hogy a történelem egyik legnagyob csatáit levezényelhessük, hatalmas birodalmunkat vezetve. A fejlesztők ismét szép dolgokat mondanak: egyszerre 10.000 dinamikus karakter, új grafika és játékmenet, egy teljesen átdolgozott multiplayer, és még sok finomság. A játék történelmi szakasza az 1080-1530-as évek közé esik, mikor Európa legnagyobb háborúit szenvedte. Több mint 200 új egység, 21 népre osztva, új domborzati és környezeti lehetőségek szabják meg a csaták menetét, és új többjátékos módok segítenek monumentális ütközeteket levezetni, és akár a Pápa áldásával Keresztes hadjáratokra is indulhatunk a Szentföldre. Medieval II: Total War 2006 telén rohamozza meg a boltokat!

Első képek a Flight Simulator X-ből!

Hír | 2006.01.05 10:26

Nos igen, abban a pillanatban, mikor maga Bill Gates papa megkezdte beszédét az idei CES-en, előbukkantak az első hivatalos képek (nem, nem scanek :P) a Flight Simulator X-ből. A sorozat korábbi tagjai hatalmas sikert arattak, a fejlesztők azonban most szemmel láthatóan még jobban ráfeküdtek a témára. Feltételezem, hogy az irányítás és a lehetőségek most sem lesznek visszafogottabbak, viszont ami a grafikát illeti - szóval igencsak érezhető, hogy sokkal jobb lett. Az alattunk elterülő városok részletesebbek, a környezet fantasztikus, magáról az égboltról nem is beszélve. De hát beszéljenek helyettem a képek! Thanks jd.

'Napot...

Hír | 2005.12.25 10:27

Üdvözletem. Bizonyára mindenki nagy örömmel és elszántsággal szaggatta tegnap este az ajándékokról a csomagolópapírt, az új szerzemény pedig már szolgálatba is állt, már amennyiben valami PC-s dologról van szó :) Hírek nem várhatóak, csak némi morzsa van.

A rendőr járőrözik este az utcán. Észrevesz egy részeget, aki egy köztéri lámpa oldalát vakargatja. A rendőr odamegy hozzá: - Jó estét kívánők! Mit csinál itt? - A piszkok! Kizártak, nem tudok bemenni! - Pedig biztos, hogy itthon vannak, mert égve hagyták a villanyt.

'Reggelt...

Hír | 2005.12.24 09:34

Kellemes szombat reggelt és boldog Karácsonyt mindenkinek! Noha még nem tökéletesen, de újult erővel jelentkezem szolgálatra :). Berkenye távollétében a problémákkal nyugodtan forduljatok hozzám, igyekszem segíteni. Valakit megkérnék, hogy szóljon a macskámra, hogy ne buzerálja az egér drótját. Ezen felül megkérnék minden olyan embert, aki HPC-n működésre bírt már HPC Doomot, hogy legyen szíves nekem segíteni, mert nem óhajt elindulni. Egyébként pedig mindenki tömje magába a beiglit és már nincs is olyan sok idő a csomagolópapírtépkedésig :)

Az állatkertben egy akolba kerülnek a bölények és a zebrák. Napokig csak kerülgetik egymást, mígnem az egyik nap így szól egy bölényfiú egy zebrakancához: - Te honnan jöttél? - Afrikából. - És mit csináltál ott? - Jártam a szavannákat, és én voltam a legjobb futó. A zebrának tetszik a bölény társasága, ezért visszakérdez: - És te honnan való vagy? - Amerikából származom. - És mit tudsz! - Vesd le a pizsamádat majd megmutatom! - vigyorog a bölény.

'Reggelt...

Hír | 2005.12.20 06:51

Üdvözletem. Keddhez érkeztünk, ezzel együtt már csak két nap :). Aztán lassacskán lehet majd tépni a csomagolópapírt őrült módjára a fa alatt. A ma reggeli hírfolyam is nehezen indul, de egy érdekesség azért van.

A rendőr felesége elhatározza, hogy meglepi a férjét egy elemes bútorral. El is megy a bútorboltba és megveszi. Hazaviszi, boldogan összeszereli, ám a következő pillantban elmegy egy villamos a ház előtt és a bútor szétesik. Az asszony újra összerakja, de pár perc múlva ugyanez a helyzet. Nem bírja tovább, és áthívja a szomszédból a Gézát, a férje barátját. Géza is összerakja a bútort, de jön a villamos, és a bútor szétesik. - Kitaláltam valamit! - mondja a Géza - Bemászok a szekrénybe egy elemlámpával, és ha jön a villamos, látom, hogy hol esik szét a szekrény. Így is tesz. Pár perc múlva hazajön a rendőr, és megcsodálja a szekrényt. Kinyitja az ajtókat, és megpillantja a Gézát. - Te meg mit csinálsz a szekrényemben? - kérdezi tőle. - Várom a villamost!

'Napot...

Hír | 2005.12.11 12:35

Kellemes vasárnapot kívánunk mindenkinek, na meg jó étvágyat az ebédhez. Hamarosan véget ér a hétvége, hogy aztán kezdetét vegye a várakozás az egyre inkább közeledő Karácsonyra, no meg a téli szünetre. Híráradat nincs, de van egy demó, amit lehet majd nyüstölni.

A rendőr rászól a fiára: - Fiam, ne dohányozz, korai az még neked! - De papa, te is ötödikes voltál, mikor elkezdtél cigarettázni! - válaszol a gyerek. - Igen, fiam, de én akkor már tizenhat voltam.

Rajzolj fegyvert a Guild Warsba!

Hír | 2005.12.08 14:26

Az NCSoft és az Arena.net meghirdetett Design-a-Weapon címmel egy fegyveralkotói pályázatot a Guild Wars számára. A játék második fejezetében lesz rá szükség, így elvileg bárki beadhatja pályaművét. A követelmény mindössze annyi, hogy papírra készüljön. Érdekes, hogy az Amerikában élők 13 év felett, míg az európaiak kizárólag 18 év felett pályázhatnak. Mintha nem bíznának fiaink tehetségében... A részleteket itt olvashatjátok.

'Reggelt!

Hír | 2005.11.10 09:21

Előfizetőink már ma átvehetik novemberi számunkat, aminek címlapját tegnap délután óta megtekinthetitek a főoldalon, ahogy két cikket is, amiket mazur vetett papírra. Sajnos Most Wanted demóról továbbra sincs semmi új információ, ám az EA egy újabb videóval szúrta ki a szemünket. Rögtön prezentálom is.

Balszemed viszket: bánat ér. Jobb szemed viszket: öröm ér. Feneked viszket: aranyér.

Paperman - Új FPS a láthatáron

Hír | 2005.11.03 16:56

A Ragnarok Online fejlesztői bejelentették legújabb PC-re szánt FPS típusú játékát a Papermant, melyet a Gravity műhelyében heggesztenek. A játékról egyenlőre még nem sokat tudni, de mint ahogy az a címből is kiderül, karaktereink 2D-s papírfigurák, melyekkel teljesen 3D-s környezetben garázdálkodhatunk majd. A teljes bejelentést itt olvashatjátok.

[MOZi] Sin City - jön a TV-sorozat!

Hír | 2005.10.24 19:22

No, azért mindent csak sorjában! Ha emlékezetem nem csal, idén májusban került az amerikai mozik műsorára a Frank Miller fantasztikus képregényéből készült film Robert Roudrigez és Miller mester rendezésében (egy jelenet erejéig kedvenc direktorom, Quentin Tarantino is besegített). Ha minden jól megy, jövőre már a folytatásra válthatunk jegyet (a sztori adott, elvégre ha jól tudom Miller hét történetet vitt papírra a képregényekben, és ezekből csak hármat pakoltak be az első részbe), ám a legfrissebb hírek szerint ezt a Sin City TV-sorozat követi majd! Én kissé fenntartásokkal fogadom a dolgot, nem hiszem, hogy sikerül majd visszaadniuk azt az atmoszférát, hangulatot, amit Miller megteremtett, de reméljük, nem lesz igazam! Mindenesetre a készítőknek a kommentekben lehet ötleteket adni, elvégre ők is biztosan tőlünk szerzik a legfrissebb híreket. :)

'Reggelt!

Hír | 2005.10.07 09:40

Jó reggelt kívánok! Eljött végre a péntek - jövő héten ilyenkor már gyakorlatilag bárki, aki szeretné, olvsahatjá legújabb számunkat. Én már belepillantottam, nagyon zsír lesz... :) Több fontos bejelentést is a mai napra halogattak a kiadók, úgyhogy érdemes lesz egészen estig velünk maradni!

A kisfiú lelkesen meséli otthon a papájának: - Apu, Apu képzeld két gólt is lőttem a meccsen! - És mennyi lett az eredmény? - 1-1.

Miért jobb az Xbox 360?

Hír | 2005.10.04 10:15

Az IDG News Service leült Robbie Bach-hal, a Microsoft szórakoztató eszközök részlegének elnökével és eldiskuráltak a cég új játékkonzoljáról. Az eredményből kiderül, hogy véleményük szerint az Xbox 360 jobb a Sony új játékgépénél. "Feltehetően mi rendelkezünk az induláskor kapható legszélesebb játékválasztékkal. Mire a PS3 piacra kerül, mi már az új játékok második generációján fogunk munkálkodni. Papíron nézve a két gép közel egyforma specifikációkkal rendelkezik, valamiben ők a jobbak, valamiben mi. Azonban nagyon sokat számít a szoftvertámogatás. Lényegesen könnyebb X360-ra fejleszteni, fontos a többletszolgáltatások minősége is. Az Xbox Live-ban elképesztő lehetőségek vannak." Arra a kérdésre, hogy miért adnak ki két változatot a konzolból, ezt felelte: "Minél szélesebb vásárlói kört kívánunk elérni, s ehhez különféle elvárásoknak kell megfelelnünk. Ha a játékiparra és kiegészítőire gondolunk, pont a játékgépek az a kategória, ahol nincs túl sok választása az embernek. Az európaiak például sokkal költségérzékenyebbek, ők valószínűleg nagyobb számban vesznek majd olcsóbb változatot." Az online játékosok száma jelenleg 10%, ezt 50%-ra akarják növelni. "Két fajta szolgáltatásunk lesz a következő generációnál. Az Ezüst, amely ingyenes, ezt bárki használhatja, aki vesz gépet. Így érjük el a tervezett 50%-ot. Az Arany szolgáltatásra már külön elő kell fizetni. Azt akarjuk elérni, hogy a játékosok megtapasztalhassák az online játékokban rejlő lehetőségeket és így rávehessük őket arra, hogy előfizessenek a többet nyújtó Aranyra." Nem tudta megmondani, hogy a Halo 3 című játék (amelnyek elődei, de főleg az első rész óriási sikert aratott) mikor fog megjelenni. Bill Gates annak idején úgy nyilatkozott, hogy akkortájt, amikor a Sony piacra dobja a PS3-at. "Nem tudjuk, mikor debütál a PlayStation 3. A Sony azt mondja, tavasszal. Nem kívánunk találgatásokba bocsátani és nem ettől tesszük függővé a játék megjelenését, mert az óriási minőségromlást eredményezhetne." Hogy miért pont a HD-DVD-t támogató olvasókat támogatja majd a konzol, szintén nem érkezett egyértelmű válasz. "Egy igen fejlett lemezolvasót építettünk a gépbe. Mivel még mindig nem tiszta, melyik új formátum lesz a nyerő, mi sem kívánunk semmilyen tervünket nyilvánosságra hozni. Nem biztos, hogy a lemezformátum a kulcs ebben a kérdésben. Van például merevlemezünk, ami kivehető, bővíthető... talán ez is megoldja a tárolási problémákat a jövőben." És ami talán a legfontosabb, a PC-s játékokat sem akarják elhanyagolni. "A Windows egy remek platform a játékok számára, különösen a Vista a DirectX 10 támogatásával. Óriási lehetőségek rejlenek benne, már javában folynak a munkálatok..." Továbbra sem mondanak le az első generációs Xbox támogatásáról. Bár a Microsoft nem fejleszt már rá játékokat, külső fejlesztők igen. "Erre mindenképp szükség van, hiszen több mint 20 millió aktív felhasználóról beszélünk." A szülői felügyeletről is szó esett, a mostanában egyre gyakrabban kirobbanó botrányok miatt. "Nagy hangsúlyt fektetünk a szülői felügyeletre. A szülők akár online is nyomon követhetik, hogy csemetéjük milyen játékkal, kikkel vagy kik ellen játszik, bármit le tud jelszóval védeni, a játékokban megjelenő tartalmak szűrésétől kezdve a játékosok fontosabb személyi adataiig - ezeket szülői eszközökkel lekérdezhetik és beállíthatják, kikkel engedélyezhető a közös játék. A fejlesztőknek azonban szabad kezet adunk, nem mondjuk meg, mit tehetnek bele alkotásaikba és mit nem. A felügyeletünk alatt dolgozóknak is megadjuk azt a lehetőséget, hogy azon munkálkodjanak, amin szeretnének. Nehogy az legyen, hogy nem szívvel-lélekkel tegyék a dolgukat.

Gyengus lesz a Nintendo Revolution?

Hír | 2005.10.03 10:26

A G4 televíziónak adott interjújában a Nintendo elnöke, Satoru Iwata elárult néhány részletet új konzolgépük, a Revolution képességeiről. "Ha papíron hasonlítjuk össze az újgenerációs konzolokat, a mi gépünk bizony alulmarad, ám ha otthon egy televízió előtt próbáljuk ki őket, nem fog feltűnni a különbség, sőt!" - nyilatkozta. "Célunk az volt, hogy olyanokat is játékra invitáljunk, akik eddig idegenkedtek ettől az egésztől. Ennél fogva nem valószínű, hogy valakit a grafika riasztana vissza. Épp elég különlegességet, egyediséget pakoltunk a gépbe, hogy felkeltse sokak érdeklődését. Az se gond, ha vesznek PS3-at, vagy Xbox360-at, ez nem ok arra, hogy ne vegyenek Revolutiont is, hisz teljesen különbözik az előző kettőtől. Direkt úgy alakítottuk ki, hogy érdemes legyen beszerezni ezt is." Mikor a készülék áráról kérdezték, annyit mondott, még nem állnak olyan szinten a fejlesztésben, hogy ezt meg tudják állapítani, majd hozzátette: "Olyan árban lesz, hogy érdemes legyen nem-játékosoknak is beruházni rá."

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)