Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 679

Változott a megjelenési dátum!

Hír | 2007.01.11 17:06

Ezentúl minden hónap harmadik csütörtökjén jelenik meg a GameStar: a pénteki megjelenéstől az óévvel együtt elbúcsúztunk örökre. Első ilyen csütörtöki példányunk tehát 2007 január 18.-án jelenik majd meg.

Guild Wars 3 millió !!! S egyéb bejelentések...

Hír | 2006.12.13 16:45

Le a kalappal és egyébként is minden tisztelet: a Guild Wars, az Arenanet CORPG-je új eladási csúcsot ért el. Másfél évvel a játék megjelenése után sikerült túllendülni a 3 millió eladott példányon!

Holland Wii Mortal Kombat!

Hír | 2006.12.10 10:17

Nem, nem jelent még a Mortal Kombat legújabb része Wii-re, egyszerűen csak arról van szó, hogy két holland igen csúnyán összeverekedett a boltban található utolsó Wii példányon.

Amerikai konzol és játékeladási lista

Hír | 2006.12.08 23:42

Befutott végre a 2006 november hónapi teljes amerikai eladási lista, amelyen már az új konzolok is szerepelnek. Emellett a Top 5 eladott játék példányszámát is megtudhatjuk

'Reggelt!

Hír | 2006.12.08 10:25

Jó reggelt, vagy inkább napot mindenkinek! Tegnap befutott a szerkesztőkhöz a Nintendo Wii egyik példánya, így szerintem nem kell magyaráznom, hogy ma miért én nyitom meg a reggeli híradagot :). Persze ettől még szép dolgokat gyűjtöttem ki nektek, de elöbb jöjjön egy kis vicc.

90 millió eladott Vista 2007-ben?

Hír | 2006.11.30 23:05

Az IDC piackutató vállalat legfrissebb elemzése arra világít rá, hogy 2007-ben várhatóan 90 millió Windows Vista példányt tud értékesíteni a Microsoft. Ez pedig nagyobb szám, mint amit maga a szoftveróriás előirányzott magának.

Gears of War

Teszt | 2006.11.23 16:07

1 milliós eladott példányszám… 95%-os Gamerankings átlag… 50%-kal nőtt az Xbox Live Gold előfizetők száma CSAK a Gears of War miatt… Bár nem vagyok valami „marine shoots alien”-rajongó, de tegnap délután arra gondoltam, hogy csak egy picit belekukkantok a játékba. Hajnali háromkor dőltem ki mellőle…

Amerikai eladási listák októberben

Hír | 2006.11.15 22:46

Ezúttal nem választottuk szét a PC-s eladásokat, mert pontos számokat tudtunk meg arról, 2006 októberében melyik játékokból és hardverből adtak el a legtöbbet az Egyesült Államokban. Vágjunk is a lecsóba. Figyelem, a lista bevétel alapján állt össze, tehát a helyezettek között eladott példányszámban eltérések lehetnek. Sajnos PC-s játékok nem jutottak a Top 10 közelébe sem, ámde a listán szereplő majd mindegyik játéknak van szerencsére PC-s változata is.

Csak 200.000 PS3 az USA-ban?

Hír | 2006.11.15 09:14

Bár a Sony 400.000 példány ígért a most pénteki PS3 launchra, Colin Sebastian, a Lazard Capital Markets egyik pénzügyi szakértője meg van róla győződve, hogy még ehelyett az egyébként elég csekély szám helyett is csak a fele, mindössze 200.000 gép kerül majd az amerikai boltokba - olvashatjuk a Gamasutra egyik cikkében.

3 millió PES 6 Európában!

Hír | 2006.11.03 15:57

A Konami méltán lehet büszke legújabb gyermekére: a hatalmas keresletnek köszönhetően 3 millió példányt szállítottak a boltokba Európában a megjelenés hetében.

Eszement hűtés a GeCube kártyáin

Hír | 2006.10.20 14:08

A limitált példányszámban megjelenő GeCube X1950 Pro kártyákon FZ Cool néven a Peltier effektuson alapuló termoelektromos hűtés található.

A bíró a Rockstar következő botrányjátékával játszik

Hír | 2006.10.12 10:02

A Rockstar Games következő botrányos játékát, a Bully-t egy Ronald Friedman nevű bíró még a megjelenés előtt ki akarja próbálni, így arra szólította fel a Rockstart, hogy ma délután 3-ig küldjenek neki egy példányt belőle.

Dark Messiah

Hír | 2006.09.30 15:38

Pénteken egy várva-várt borítékot nyomott a kezembe a cégben dolgozó titkárnő. Amikor izgatott kezekkel kibontottam, egy névre szóló ubi softos, „szaftos” review tesztpéldány pottyant ki belőle, melyre a Dark Messiah of Might and Magic szavak voltak nyomtatva…

LEGO Star Wars II az élen! Hová tűnt a WoW?

Hír | 2006.09.27 08:11

Megérkezett a legfrissebb amerikai adatokon alapuló számítógépes játékeladási lista. Érezhető volt, hogy a LEGO Star Wars II az élre kerül, hiszen alig egy hét alatt több mint egymillió példányban kelt el. A World of Warcraft viszont lecsúszott a dobogóról, de jól teljesít a Company of Heroes is.

Lego Star Wars II: túl az egymillión!

Hír | 2006.09.21 09:35

Alig jelent meg a Lego Star Wars II: The Original Trilogy című mókás platform kalandjáték, a Lucasarts máris bejelentette, hogy több mint egymillió példányban talált gazdára az alkotás.

Még idén megjelenik a Gothic 3!!!

Hír | 2006.08.08 16:31

Végre annyi halasztgatás után úgy tűnik, hogy a Gothic 3 végre célba ér. A JoWooD Productions és a Deep Silver büszkén jelentette, hogy az idei év leginkább várt RPG-je a Gothic 3, végre megjelenik. És hogy mikor? A tervek szerint október 13-tól kezdve mindenki megrohamozhatja a boltokat saját példányáért.

Előrendelhető az ArchLord!

Hír | 2006.08.08 10:46

A Codemasters bejelentette, hogy előrendelhetővé vált az ArchLord című MMORPG, melynek érdekessége, hogy akik előrendelik alapból helyt kapnak a béta tesztelésen is. Emellett persze megtalálhatók lesznek a csomagban egyéb érdekességek is, mint némi képeslap, vagy a lemezen helyt kap majd az eredeti zene limitált változata, mely a londoni szimfónikusok előadásában került felvételre. Nincs mit tovább mondani, aki úgy érzi, hogy felkészült egy újabb MMO kalandra, az itt előrendelheti saját példányát.

THQ pénzügyi eredmények - volt jobb is

Hír | 2006.07.28 08:37

A THQ játékkiadó is nyilvánosságra hozta 2007-es pénzügyi évének első negyedére vonatkozó adatait. A június 30-án zárult időszak rosszabbul zárult, mint az egy évvel korábbi hasonló negyedév. Akkor 158 millió dollár nettó bevétel könyvelhettek el, most viszont csak 138 milliót, bár még ez is meghaladja a kiadó korábban előre jelzett 125 milliós értékét. A nettó veszteség 12,1 millió dollárra rúg. A kiadó büszke a Cars franchise-zal elért sikerekre, ami lényegesen túlszárnyalta a korábbi Finding Nemo és The Incredibles által elért bevételeket. Eddig több mint kétmillió példányban kelt el az autós játék. A teljes üzleti évre 900-950 millió dollár bevételt szeretnének elérni nagyjából 1 dolláros részvényenkénti nyereség mellett.

Sam Fisher úgy tűnik tovább várat magára

Hír | 2006.07.27 22:28

A Ubisoft a nyílvánosság elé tárta a második pénzügyi negyedévről szóló eredményeit, melyben fellelhető, hogy a korábban idén tavaszra ígért Splinter Cell Double Agent, mely előbb szeptemberre tolódott el, most már csak október végén jelenhet meg leghamarább. Emellett év végén érkezik még a Red Steel, a Rayman Raving Rabbids és a Rainbow Six Vegas is. Örömhír lehet azonban, hogy az egy évvel korábbi hasonló szakaszhoz képest 62 %-os nyereséget értek el, amit jól tükröz, hogy csak a Ghost Recon Advanced Warfighter több mint 570.000 példányban kelt el, mind Xbox 360-on és PC-n, valamint, hogy a Heroes of Might & Magic V is több mint 350.000 példányban kelt el.

Jobban startol majd a PlayStation 3?

Hír | 2006.07.27 11:59

Mark Rein megint nyilatkozott, ezúttal a PlayStation 3 késői megjelenéséről faggatta a Eurogamer TV, ráadásul az Epic Games alelnöke igen érdekes véleménnyel van a Sony új konzoljáról. Rein szerint a PlayStation 3 jobban startol majd, mint az Xbox 360, egész egyszerűen azért, mert a Sony már az idei E3 előtt kiosztotta az első DEV kiteket a fejlesztőknek, amelyek segítségével megkezdődhetett a tényleges fejlesztés az új konzolra. A Microsoft annak idején szintén ősszel dobta piacra az Xbox 360-at, viszont azt megelőzően nem álltak készen a fejlesztői csomagok az E3 idejére. Ez pedig egy fontos lépéselőny lehet a PS3-ra majdan megjelenő játékok fejlesztési költségei és megjelenési időpontjai szempontjából. Az Xbox 360-ból eddig több mint ötmillió példányt adott el a Microsoft, ráadásul egy friss pletyka szerint a cég száz dollárral csökkenteni szeretné a konzol árát 299 dollárra. Több tajvani gyártó is elárulta, hogy a konzolhoz általuk gyártott alkatrészek előállítási költségét a közeljövőben 20 százalékkal csökkenteniük kell, amit a nagyobb előállított mennyiség és a hibás alkatrészek arányának csökkenése is elősegít. Várhatóan még a PS3 megjelenése előtt bekövetkezne az Xbox 360 árcsökkentése. A PS3 prémium változata 599 dollárba kerül majd a megjelenéskor, így a Microsoft ismét előnyt szerezhet magának. Sőt, így még a várhatóan 250 dollár alatti áron piacra kerülő Nintendo Wii ellen is fel tudják venni a versenyt, lévén az Xbox 360 jóval erőteljesebb hardver eszközökből épül fel. Persze a másik oldalon pedig ott van a mozgásérzékelős kontroller, ami a Wii igazi adu ásza. A Digitimes egyébként úgy tudja, hogy az árcsökkentés mellett 399 dollárért kezdenék el árusítani a HD-DVD lejátszóval felszerelt Xbox 360 gépeket, ám egyelőre ez sincs megerősítve. A jelek szerint tehát egyelőre úgy tűnik, a Microsoft megtesz mindent, hogy odafigyeljenek rá a PS3 megjelenése után is.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)