Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1757

Computer Game Show Élménybeszámoló

Hír | 2006.07.31 22:05

Múlthét szombaton Dorogon került megrendezésre a Computer Game Show, amelyen mi is részt vettünk. A családias hangulat még jót is tett a partinak. Mindezt a Digital Reality marketingesével, Edvi Timivel készített interjúval hoztuk egy fedél alá, akitől a rendezvényről, és a fejlesztőcsapat jövőben megjelenő játékairól is érdekes információkat tudhattunk meg.

GS: Úgy tudom, most volt először CGS. Szerinted milyen volt a szervezés? Timi: Igen, most tartották először. Ehhez képest nagyon jól összerakták, a kis terem zsúfolásig megtelt, ott volt az óriási kivetítő, egész komoly hangtechnika, kamera...
Erre tessék »

[MOVIE] ISMÉT BÜNTET A CRYSIS!

Hír | 2006.07.31 11:53

Két ropogós Crysis videót sikerült bezsebelnünk. Érthető, hogy miért ez a brutál rendszerkövetelmény... A fák levelei egymásra is árnyékot vetnek, a fegyver távcsövének használatakor csak a fókuszált tárgy látszódik élesen, a többi elmosódik. Nagyon látványos, talán egy kicsit túlzottan is, néhol műnek hat a terep. Persze ezen még van mit csiszolni, elvégre a játék csak jövőre jelenik meg. Addig talán sikerül a hardvert is beszerezni hozzá.

[DEMO] Total Pro Golf

Hír | 2006.07.31 09:00

Nem is olyan régen jelentették be a Total Pro Golf című autóver... vagyishogy golfozós játékot. Nos, most megjelent a demója, amelyben akár három ellenféllel is játszhatunk. Ennél több azonban nem fért bele a mindössze 45 megás fájlba. Aki úgy érzi, kipróbálná, az ide kattintson.

Kane & Lynch: Dead Men - hivatalosan is

Hír | 2006.07.28 11:54

Két hete már hírt adtunk a Kane & Lynch: Dead Men készültéről, akkor azonban még nem tudhattunk sokat a harmadiknézetű akcióról, lévén az akkori bejelentés exkluzivitása miatt. Most az Eidos hivatalosan is bemutatta a játékot - a 2007-ben megjelenő akció történetéről nem túl hosszan, de itt olvashatnak az érdeklődők.

Top 15 Firefox kiegészítés!!!

Hír | 2006.07.28 11:11

Népszerüsödik rendesen a Firefox idehaza, ezért arra gondoltunk összeszedjük a 15 legjobb kiegészítést, melyet legtöbbször lelkes amatőrök készítettek. Ha valakinek még van más kedvence is, nyugodtan írja meg kommentben!!!

Nagyon sok kategóriába, alkategóriába és al-alkategóriába sorolhatnánk a kiegészítéseket, mi úgy gondoltuk, az egyszerűbb és mindennap használatos dolgoktól indulunk, átvesszük a szórakozás egyes elemeit, majd végül belevetjük magunkat a mélyvízbe.
Erre tessék »

Age 3: War Chief előzetes

Hír | 2006.07.28 11:06

Hamarosan megjelenik ay Age of Empires kiegészítése, de addigis úgy gondoltuk összeszedjük a rendelkezésre álló infókat. Sok érdekes újdonság lesz benne, és még az sem kizárt, hogy leveri majd a kiegészítések királyát, a Warcraft III: Frozen Throne-t!

Ezek a vezérek viszont nem európaiak, hanem őslakos amerikaiak, avagy indiánok. A három új népből kettőt már ismerünk: Irkoéz és Sziú. Remélem harmadikként az Apacsok vonulnak fel, akiknek majd Winnetou lesz a vezére és jól leöli a medvéket egy szál késsel, meg találkozik Old Shatterhand-del és megmentik az egész vadnyugatot.
Erre tessék »

Ubi szárnyal, mégis késik

Hír | 2006.07.28 08:19

Tegnap már külön megemlítettük, hogy a Ubisoft frissen nyilvánosságra hozott első negyedéves pénzügyi jelentése bejelentette a Splinter Cell: Double Agent csúszását, ám a közlemény ennél többre is kiterjed. A kiadó a június 30-án zárult 2006-2007-es első pénzügyi negyedévében jobban teljesített, mint az azt megelőzőben. Ez eladások 85%-a a PC-re és az új generációs konzolokra megjelenő játékokból származik. Csak az Egyesült Államokban 34%-os bevételnövekedést sikerült realizálniuk pár hónap alatt, ami igen figyelemreméltó adat annak fényében, hogy az egész piac csak 7%-kal növekedett. A Ubisoft teljes bevételének 49%-a származott az észak-amerkai piacról. Sajnos azonban az előrejelzések szerint számos nagy cím megjelenését el kell halasztaniuk. A GameSpot figyelt fel arra, hogy az idei év szeptemberéig terjedő időintervallumra vonatkozó megjelenési adatok közül hiányzik a Dark Messiah of Might and Magic és a Resident Evil 4 is. Így valószínűleg ezek az alkotások leghamarabb már csak október közepén jelenhetnek meg. Yves Guillemot elnök-vezérigazgató mindezek ellenére nagyon bizakodó, sokat remélnek a nemrég megvásárolt Driver licensztől, de konkrétumokat még természetesen nem tudott elárulni.

Hamarosan a játékok lehetnek a Microsoft adu ászai

Hír | 2006.07.27 22:16

A Microsoft pénzügyi értekezletén egy Robbie Bach nevű úriember, aki nem mellesleg a Microsoft Szórakoztató üzletágának vezetője, egy prezentációt mutatott be. Bach elárulta, hogy érzései szerint a 2007. július 1-jén megkezdődő 2008-as pénzügyi évre nagyon fontos bevételi forrássá válnak majd a játékok. Próbált erre utalni azzal, hogy az év végére tíz millió Xbox 360 játékkonzolt szeretnének eladni (jelenleg nagyjából ötmillió környékén járnak), s úgy gondolja, a Live szolgáltatás előfizetőinek száma egy éven belül meg is duplázódik. Nos még az E3 ideje alatt volt szerencsénk látni egy demót Live Anywhere szolgáltatásból, mikor is a Shadowrun című játékot tolták közösen PC-n és Xbox 360-on keresztül. Bach szerint ez óriási előrelépést jelenthet majd, valamint hozzátette, hogy nem elékpzelhetetlen, hogy a Microsoft Zune hordozható lejátszója is bekapcsolódik majd a szolgáltatásba.

[MOVIE] Joint Task Force - Így készül #3

Hír | 2006.07.26 16:31

Immár harmadik alkalommal pillanthatunk be a hazai fejlesztésű Joint Task Force című valós idejű stratégiai játék munkálataiba. A Most Wanted Entertainment munkatársai ezúttal is sok érdekeséget mesélnek el. Érdemes megtekinteni. A sorozat korábbi tagjait itt, illetve itt találjátok.

[KéPZ] Gears of War + Fansite Kit

Hír | 2006.07.26 10:07

Gyönyörű ez a Gears of War, ráadásul jövő héten valami NAGY bejelentésre számíthatunk a játékkal kapcsolatban. Egyesek azt gyanítják, hogy elárulják a játék pontos megjelenési időpontját, ami állítólag idén november környéke lesz, mivel ekkor debütál a Sony PlayStation 3. Az pedig ugye a Microsoft által támogatott Epic Games számára fontos, hogy ugyanakkor ők is durranthassanak valamit. Majd kiderül... Addig is íme a képek, illetve egy fansite kit, amivel bárki rajongói oldalt készíthet. A száz megás csomagban minden földi jó megtalálható, ami egy ilyen portál elkészítéséhez szükséges lehet. Katt!

Késik az El Matador

Hír | 2006.07.25 17:36

A Red Mile bejelentette, hogy az eredetileg idén augusztusra tervezett El Matador című harmadik személyű akciójáték csak szeptember 15-én jelenik meg. A lopakodós és Max Payne elemekkel tarkított játékról a júliusi GS TV adásában egy viszonylag hosszú exkluzív bemutatót tekinthettek meg, de a legfrissebb publikus videót itt is megnézhetitek.

AMD-ATI: GPU és CPU egyben?

Hír | 2006.07.25 14:25

A tegnapi hivatalos bejelentés után az AMD-ATI páros képviselői egy sajtótájékoztatón vázolták fel jövőbeli terveiket. Az már egészen biztos, hogy a két vállalat névlegesen fennmarad, és működésük is teljesen független lesz, de természetesen kihasználják az összeolvadás által kialakuló új lehetőségeket. A fő cél a jobb versenyképesség elérése a vállalati szférában és a rendszerszintű CPU-GPU integrálásban a platformizáció révén. A két cég összeolvadása ugyanakkor lehetővé teszi a lapka szintű rendszer- és grafikus processzor integrálást, vagyis a két chip egy ostyán foglalna helyet. Ennek megoldása azonban több kérdést is felvet. Az integrálás mellett szól, hogy jelenleg a PCI Express foglalatos videokártyák nagy része már GDDR3 memóriával dolgozik, míg a rendszerprocesszor legfeljebb DDR2 típusúval, ami jóval kisebb teljesítményre képes. Így aztán, ha a videokártyára 512 MB GDDR3 memória kerülne, amit összekötnénk a CPU-val PCIe foglalaton keresztül, a teljesítmény sokkal meggyőzőbb lenne. Az AMD kifejlesztett egy cHT (coherent HyperTransport) névre keresztelt technológiát, amely lehetővé teszi két AMD processzor összekapcsolását. Ilyen foglalatba lehetne illeszteni a második processzor helyett a grafikus chipet, ami elemzők szerint sokkal hatékonyabb megoldás lenne abban az esetben, ha a GDDR3 memóriát közösen használná a két chip. Az összeolvadás másik fontos előnye a kutatás-fejlesztés hatékonyságának növelése lehet. Az Intel nagyon nagy hangsúlyt fektet az új technológiák kifejlesztésére, az AMD ezen a téren igencsak le van maradva. Dirk Meyer az AMD színeiben azt is elárulta, hogy a jövőben több magos integrált CPU-GPU kialakításra is számíthatunk. Úgy tűnik, sikerül ismét valami újdonsággal felpezsdíteni a processzorok piacát.

[KéPZ] Legend: Hand of God INFÓK

Hír | 2006.07.25 10:22

A tegnap bejelentett Legend: Hand of God című "újgenerációs" akció-szerepjátékról ma néhány új infót és képet sikerült szerezni. A német Master Creating előző játéka a Restricted Area volt. A Legend-ben főhősünk neve Targon, képességeit pedig megkötés nélkül fejleszthetjük, s akár 6 skilltree-t is összekombinálhatunk. Kiadónak a dtp-t sikerült megszerezni, s talán ennek köszönhető, hogy a korábban már említett neves szakembereket sikerült felkérni a projektnél való segédkezésben. David Bravik, szerint a véletlenszerűen létrehozott labirintusok nagyon fontos szerepet kapnak majd a játékban. A most beszerzett képeken pedig már látszik a játék kezelőfelülete is. Lassacskán mozgásban is meg kellene tekinteni a kicsikét.

[KéPZ] World of Warcraft: Burning Crusade

Hír | 2006.07.25 09:52

Négy új kép érkezett a World of Warcraft első kiegészítő lemezéből, mely Burning Crusade alcímre hallgat. A játék pontos megjelenése továbbra sem ismert, de nemrég bejelentettek két "új" játszható fajt, illetve videókból is akad mostanság néhány. Ám most vissza a képekhez.

[KéPZ] Dawn of War - Dark Crusade

Hír | 2006.07.24 21:42

Új képek érkeztek a Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade című stratégiai kiegészítőből, amelyek elég jó szögből mutatnak be bizonyos karaktereket. Egész aranyosak, bár nem rajongok a műfajért. Ennél magasabb röptű csevelyre számítunk kommentekben.

[MOVIE] Teenage Mutant Nintja Turtles

Hír | 2006.07.24 21:33

A következő videobemutató a Comic Con kiállításon került először levetítésre nagyobb publikum előtt. A múltkor már bemutatott CGI animációs film alapján készül a Teenage Mutant Ninja Turtles 2007 a Ubisoft gondozásában. Egyelőre annyit tudni róla, hogy tele lesz akcióval, a többit talán elárulja a videó:

[MOVIE] Bet on Soldier: Blood of Sahara FIZIKA

Hír | 2006.07.24 09:53

Hosszabb idő, illetve a napokban kiadott spanyol-német demó után egy újabb videó debütált a Bet on Soldier: Blood of Sahara című futurisztikus FPS expanzió kapcsán, amely ezúttal a játék AGEIA PhysX támogatását próbálja népszerűsíteni. Kétségetlenül látványosabb, mint az alapjáték, de remélhetőleg a játékmenetre is rágyúrnak egy kicsit, mert az elég gyengére sikeredett...

Prey inspirálta rock zenék - ZSÍÍR!

Hír | 2006.07.24 09:40

A Directsong, amely anno a Prey zenéjét is jóval a játék megjelenése előtt publikálta már, ismét ügyes húzással élt. A Prey által inspirált rock zenéket tartalmazó albumot dobtak fel a honlapjukra, amit tíz dollárért megvásárolhat bárki. Az első szám, a Take me home a játék végefőcím-zenéje. Én már meg is vettem a 'Bite me' című 77 perces albumot és tanúsíthatom, nagyon jó :) Szóval aki kedveli ezt a stílust (ez a hallgathatóbb rock kategóriájába tartozik :), esetleg tetszett a játék is, az nyomuljon az oldalra!

'Reggelt...

Hír | 2006.07.23 10:21

Kellemes vasárnapot mindenkinek. Az idő egyelőre jónak mondható, bár reméljük, hogy a tegnapi "esőcske" még tartja a hideget. De ha esetleg valakinél épp zuhé lenne, az sem unatkozik majd - vasárnap ellenére akad néhány hír is, no és a multis szerverek is várják a játékosokat. Ha van olyan sci-fi-rajongó, aki esetleg még nem látta volna, az tekintse meg tegnapi bizonyítékunkat a Star Trek XI készültével kapcsolatban.

A csónakázó tó tulajdonosa büszkén nézi a csónakokat és vizibicikliket, amint ringatóznak a tó felszínén. Észreveszi, hogy a 9-es hajó már régóta kint van, ezért elkezdi visszahívni. - Kilences hajó, kilences hajó, azonnal térjen vissza! - De főnök, nekünk csak nyolc hajónk van. - Hatos, hatos, csak nincs valami probléma?

Befutottak az ELSŐ Sam & Max képek!!!

Hír | 2006.07.22 08:33

Igen, igen, és iigeeeeeeen! Befutottak a legelső, tényleges screenshotok a Sam & Max Season 1-ről - a korábbi képek mindegyike csupán render volt, de mostmár láthatjuk, hogy milyen lesz a játék ténylegesen. Azt kell mondjam, a grafika nagyon jó lett, remekül visszaadja a körülbelül 10 évvel ezelőtti környezetet. A képek alant találhatóak, de ne felejtsd megnézni a néhány napja készített Sam & Max interjúnkat itt. Jó olvasgatást, ha esetleg még nem tetted volna meg!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)