Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 668

Future Killer - vissza a jövőbe

Hír | 2005.12.06 18:39

No, a sportjátékok mellet jut még mára egy kis szívmelengető az akció játékok szerelmeseinek is. A Futrix Studios jelentéséből kiderül, hogy dolgoznak a Future Killer nevű gammán, ami hatalmas meglepetésre, (eh,eh) egy futurisztikus környezetben, alienek inváziójától megcsömörlött bolygón játszódik. Megjelenési időponttal illetve bármi más érdekességgel sajnos nem tudok szolgálni..

Rise & Fall - tovább megy a fejlesztés

Hír | 2005.12.03 09:01

A Midway a mai napon foglalt állást a Rise & Fall: Civilizations at War és a Stainless Steel Studios ügyében. Mint az köztudott, a fejlesztőgárda különböző okok miatt felbomlott, így e remek játék fejlesztők nélkül maradt. A Midway ma hivatalosan is véleményt formált. A szerencsétlen történesek ellenére a Rise & Fall munkálatai folytatódnak, a játék mindenképp megjelenik, méghozzá az eddig tervezett időpontban, 2006-ban! Továbbiak hamarosan... Thanks WP.

Burn - A lengyel FPS

Hír | 2005.11.07 12:29

A lengyel illetőségű Destan Entertainment bemutatta Burn címmel első személyű lövöldözős játékát, amelyet saját Destan Engine 2.0-s verziója hajt. Ahhoz képest, hogy a Pixel Shader 2-es változatát alkalmazza, elég szép látványvilágot sikerült megteremteniük a mellékelt képek szerint. Sajnos magáról a játékmenetről, vagy a történetről nem tudunk semmit, ahogy a megjelenési időpont sem ismeretes.

[MOVIE] Prince of Persia 3 + dátum!

Hír | 2005.11.04 09:14

Bejelentették végre a Prince of Persia: The Two Thrones megjelenési időpontját. Amerikában december 1-jén érkezik PC-re, Xboxra és PS2-re egyaránt. Az előrendelési akció keretében ingyen megkapja mindenki a három rész zenéjét, valamint további bónusz tartalommal is szolgálnak. Ja, és érkezett egy új videó is!

Tovább késik a Rhem 2

Hír | 2005.10.18 22:08

Az eredetileg júliusi kiadási dátummal operáló Rhem 2 egészen idáig október 15-re volt datálva. Egyes rajongóknak feltűnt, hogy ebben az időpontban sem került a boltokba, így aztán gyanakodni kezdtek. Nos, nem olyan vészes a csúszás, hiszen november 1-én így is megkapjuk majd. A Got Game Entertainment FPS kalandjátéka egyébként egészen jó, persze csak annak tetszik majd, aki szereti a stílust...

[MOZi] HP4 hamarabb!

Hír | 2005.10.16 19:35

Bizony, jól olvastátok! Bár már korábban beszámoltunk a Harry Potter és a Tűz Serlege magyarországi premierjének időpontjáról, megbízható forrásunk, a MoziNet jól láthatóan módosította a dátumot! Ám, ellentétben a játékmegjelenések folyamatos csúszásával, ezúttal nincs okunk búslakodni, ugyanis Mike Newell filmje a tervezettnél egy héttel korábban, december 1-én érkezik hozzánk! Mit is lehet erre mondani? Öjömbódottá!

FlatOut 2 jövő nyáron!

Hír | 2005.10.12 14:14

Végre kaptunk egy kicsit konkrétabb megjelenési időpontot a FlatOut 2 című játékkal kapcsolatban. Eddig úgy tudtuk, hogy valamikor jövőre érkezik. Most azonban arra is fény derült, hogy a következő év első felében, vagyis legkésőbb nyáron jelenik meg.

Muzsika a King Kongból

Hír | 2005.10.11 18:23

Valószínüleg a filmmel bemutatásával egy időpontban fog a boltok polcaira kerülni a legendás nagy majom, a King Kong számítógépes adaptációja. Nos, ennek a zenéjét egy bizonyos Chance Thomas készítette el, (akinek mellesleg az Unreal 2 muzsikáját is köszönhetjük) amiből most négy részletet a közönség számára is elérhetővé tettek. Érdemes letölteni.

Régiófüggetlen lesz a HD-DVD?

Hír | 2005.10.11 12:04

Sokan megkérdőjelezték már a DVD lemezek régiókódokkal védett mivoltát, mivel ez az eljárás többek szerint csak a kereslet visszaesését eredményezte. Pontos nem tudni, mi ebben az igazság, de minden bizonnyal van alapja, hiszen a nemrég megrendezett DVD Fórum Japánban megrendezett konferenciáján olyan kijelentések hangzottak el, melyek szerint elképzelhető, hogy a HD-DVD lemezek régiófüggetlenül kerülnek majd piacra. Eredetileg azért vezették be a régiókódokat, mert a DVD filmek általában más időpontban és tartalommal jelentek a világ különböző pontjain. Csakhogy később egyes DVD lejátszógyártók régiófüggetlen készülékeket dobtak piacra, amivel keresztülhúzták ezeket a terveket. A konferencián ezen kívül bejelentették a HD-DVD-RR formátumot, amely gyakorlatilag a mostani DVD-RAM-nak felel meg, vagyis újraírhatóak lesznek, és egyéb technikai tulajdonságaikban is sok hasonlóság mutatkozik. Mindeközben a Paramount után a Warner Bros. filmstúdió is változtatott korábbi tervein. Korábban ugyanis úgy nyilatkozott a Warner szóvivője, hogy HD-DVD médián kívánják megjelentetni a jövőben megjelenő filmeiket. Most azonban úgy döntöttek, Blu-Ray lemezeket is igénybe vennének. Így tehát egyetlen filmstúdió, a Universal maradt, aki továbbra is úgy gondolja, hogy csak HD-DVD-t vesz majd igénybe. Vajon meddig?

10 éves a Mythic Entertainment!

Hír | 2005.10.11 09:50

Manapság leginkább a Dark Age of Camelot sorozatról ismerjük azt a csapatot, amely ma ünnepli fennállásának tizedik évfordulóját. A Mythic Entertainment ugyanezen időpontban ünnepli negyedik évét a Dark Age of Camelotnak is. Ezen nemes és dicső pillanatoknak köszönhetően egy úgynevezett 10-4-10-es tisztelettételt tartanak. Az elnevezésben az első két szám már ismert, a harmadik pedig: 10 napon keresztül különféle Dark Age of Camelotos jóságokat fognak osztogatni a játék szerelmeseinek. Mekkora jó arcok, nem? :)

World of Warcraft - Leendő Világok

Hír | 2005.10.06 08:11

Előkerült egy kis cikk, amely a közeljövőben a World of Warcraftba beépíteni kívánt területekről szól, illetve pár képpel is kecsegtet. Az egyik ilyen az Emerald Dream, az Elfek spirituális világa, amelyben az ősi druidák álmodták hosszú álmukat, míg fel nem ébredtek amikor úgy érezték, bajban van a világ. Természetesen az egész területnek elég szürreális képe van, lebegő fák, Elf épületek, szóval elég hangulatos az egész :) A másik felfedezett terület Caverns of Time, amelynek Tanarisban található a jelenleg lezárt bejárata. Minden kalandor, aki ide belép, elteleportálódik egy különös helyre. Helyesebben nem a helyszín különös, hanem az időpont. Caverns of Time segítségével visszarepülhetünk ugyanis az időben, meglátogathatunk helyeket, mint a Syndicate által feldúlt Durnholde Keep... csak éppen még nincs feldúlva. Érdekes lesz, az biztos. Ezen felül előkerült pár kép az úgynevezett Developer's Islandról, amely igazából nem játszható zóna, de megfigyelhető benne pár Naga épület, amely valószínűleg Maelstromba kerülnek bele. Érdemes egy pillantást vetni a képekre.

[MOVIE] NextGen ATi techdemók

Hír | 2005.10.05 16:04

Az ATi honlapján napok óta tündökölt egy számláló. Most már kiderült, hogy a Radeon család új generációja bemutatójának időpontját takarta a dolog. Lerántották ugyanis a leplet azokról az új videokártyákról, amelyekről már napok óta tudni lehet a lényeget. Ennél fogva ami az újdonság erejével hat, az mindössze két technológiai bemutató videó, amik viszont tényleg elég durvára sikeredtek. Lejátszásukhoz erősebb gép ajánlott, lévén, 1280x720-as felbontással rendelkeznek. Thanks FarCry

Duke Nukem Forever decemberben?!

Hír | 2005.10.05 08:47

A GamePlayMonthly értesülései szerint a Duke Nukem Forever még idén, egész pontosan decemberben a boltokba kerülhet. Mindezt az Inquirer nemrégiben megjelent cikkére alapozza, amely az Amazon.com-on találta ezt a megjelenési dátumot a játék adatlapján: 2005. december 2. A cikk arra világít rá, hogy az Amazon nem szokta becsapni a vásárlóit. Az tény, hogy Amerikában akár be is perelhetik emiatt a céget, hiszen ha mégsem jelenne meg a megjelölt időpontban a játék, az félretájékoztatásnak minősülne, ám ez ellen könnyű védekezni. Egyszerűen átírják a dátumot még időben. Nem is beszélve arról, hogy George Broussard nemrég mintha olyasmit mondott volna, hogy "még azt sem döntötték el, hogy a végleges megjelenés előtt mennyivel kezdik meg a játék köztudatba való beleverését, marketingjét." Vajon mekokra annak az esélye, hogy a megjelenést megelőző három hónapon belül...?

Sniper Elite GOLD

Hír | 2005.10.03 19:52

Mindig örülök, ha egy játék aranylemezre kerüléséről adhatok hírt, hiszen ez azt jelenti, hogy még eggyel kevesebb projekt jutott a DNF vagy éppen a S.T.A.L.K.E.R sorsára. A Namco ma bejelentette, hogy a Sniper Elite című "mesterlövész szimulátorjuk" gyártása végre megkezdődhet, hiszen a Rebellion emberei befejezték munkálataikat a játékon. A történet szerint egy kiváló mesterlövészt fogunk alakítani a II. VH végén Berlinben, akit az amerikai hadsereg egy különleges osztagja bízott meg azzal a "nemes" céllal, hogy még az előtt szerezze meg a nácik titkait mielőtt még azok az oroszok kezébe kerülnének. A Sniper Elite megjelenés a közeljövőben várható PC-re és a jelenleg kapható két vezető konzolra, de sajnos a Namco pontos megjelenési időpontot nem közölt! :(

Közeleg az SP3...

Hír | 2005.10.02 20:17

Jó öreg Windowsunk a Microsoft szakemberei szerint frissítésre szorul. Ennek okán a cég úgy döntött, hogy a közeljövőben a Service Pack 3 fejlesztésére koncentrál majd, és betömi a még megmaradt biztonsági és technikai réseket. Az operációsrendszer-frissítés tartalmáról és kiadásának időpontjáról egyelőre nincs érdemi információ, adta hírül Bernard Ourghanlian, a Microsoft franciaországi vállalatának technikai-igazgatója. Bizonyíték itt.

UFO: Extraterrestrials késés

Hír | 2005.09.30 08:30

Tovább halasztják az UFO: Extraterrestrials megjelenését. A körökre osztott stratégiai játéknak még e hónapban kellett volna megjelennie, ám az új időpont 2006 februárját jelöli meg. A késés okát nem árulták el azok a fukar fejlesztők...

F.E.A.R GOLD!

Hír | 2005.09.16 22:54

Igencsak felpörögtek mostanában a F.E.A.R körüli események, de ennek persze mi csak örülünk. A Sierra ma tudtunkra adta, hogy a játék fejlesztése lezárult, a GOLD lemez kész és mehet is a gyárba a cumó, így hát mindenki örvendjen! Üröm az örömben, hogy a végleges megjelenési dátum sajnos részben módosult, de egyúttal a tényleges polcra kerülési időpont igazi világ premier lesz Október 18-án.

XBOX 360 Megjelenés!

Hír | 2005.09.15 23:23

Aki egy kicsit is aktívabban érdeklődik a konzolok iránt, az szinte 100%, hogy most is nap, mint nap fürkészi a netet friss infók után, hiszen most zajlik a "konzolosok E3-a" vagyis a Tokyo Game Show. A mai nap talán csúcspontja volt a sok érdekes játék mellett, mikor a Microsoft emberei fellibbentették a fátylat az XBOX360 megjelenésének pontos dátumairól. Az első NextGen gép a három potenciális piacnak számító kontinens közül először természetesen Észak-Amerikában fog a boltok polcain landolni November 22-én, majd meglepő módon a kisebb piacnak számító Európa következik a December 2-i időponttal, míg a hármakat Japán és Ázsia zárja December 10-vel. Európában két változatban lesz kapható az új konzol, egy szerényebb extrákkal bíró megközelítőleg 300 Euro-t kóstáló és egy full extrás 400 Euro-ért kapható kiszerelésben. A show további bejelentései között szerepeltek az XBOX360-ra hamarosan (2006. Januárig bezárólag) megjelenő játékok is, amelyek között több PC-re is kapható lesz majd, úgy mint a Ghost Recon Advanced Warfighter és sokunk favoritja a Need For Speed Most Wanted és természetesen hamarosan megjelenik az XBOX exkluzív Halo 3 is.

Letölthető a Day of Defeat: Source

Hír | 2005.09.15 07:45

Mivel jobb szót nem találtam a preloadra, ami ki is fér, így most el kell magyaráznom, hogy ugyan bárki által letölthető a Steam-ről a Day of Defeat: Source, de aktiválni csak a már megadott időpont után, vagyis szeptember 26-tól lehet. A letöltés nem kerül semmibe, viszont ha így oldjuk meg a beszerzését, 10%-ot megspórolunk a vételárból. Minden szükséges további információt megtaláltok a Steam honlapján.

F.E.A.R DÁTUM!!!!

Hír | 2005.09.12 15:37

Olybá tűnik, hogy végre megtört a F.E.A.R megjelenése körül kialakult jég. A Monolith-nak és a Vivendi Universalnak végül csak sikerült megállapodniuk egy nem is olyan távoli megjelenési időpontban. És most jószokásunkhoz híven ismét dobrepgést és visszafolytott csendet kérünk! Az év egyik legnagyobb FPS-durranása egészen pontosan Október 11-én kerül majd a boltok polcaira. Srácok, már csak kevesebb, mint egy hónap van vissza, váááá és megint csak váááá!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)