Bemutatkozott a Chicken Police fejlesztőinek következő játéka
A RetroSpace vegyíti a humort a horrorral.
A RetroSpace vegyíti a humort a horrorral.
Ráadásul telepíteni sem kell, elegendő hozzá egy böngésző.
Téves kép alakult ki az emberekben a Dishonored, a Prey és a Deathloop fejlesztőinek közelgő újdonságáról.
Egy kínai óriás csapott le a Minecraft és az Age of Empires széria munkálataiba is besegítő stúdióra.
Az összes készülő projekt közül a Fallout: London tűnik a legizgalmasabbnak.
Elhalasztották, miután Unreal Engine 5-re váltottak a fejlesztői, de a projekt szépen halad.
A Battlestate Games srácaitól ismét elvették a streaming csatornájukat, és jó eséllyel egy nagyon hasonló ügy miatt, mint legutóbb.
Az elmúlt év egyik legsikeresebb indie játékának fejlesztői szeretnék megköszönni a támogatást a rajongóknak.
Egyes jelentések szerint a Goat Simulator 3 legújabb reklámja elképesztően vicces lett, de sajnos mire mi megnéztük volna, a Take-Two már lelövette.
A Batman: Arkham Origins-t készítő stúdió egy Batman nélküli Gothamet tálalt nekünk, de nem úgy sült el, ahogy szerették volna. Talán majd a következő ötlet.
Évtizedes múlttal rendelkező csapattagok gondolták úgy hirtelen, hogy új lehetőségek felé szeretnének tekingetni.
Egy bennfentes tudni véli, hogy milyen projekteken dolgozik jelenleg a Naughty Dog.
A Blizzard legújabb akció-szerepjátékának fejlesztőcsapata szerint a cégnek még mindig nem sikerült komoly előrelépést tennie a menedzsment terén.
Véres, nyomasztó, kíméletlen, nehéz... és bármilyen meglepő is, nagyon vicces. Már csak optimalizálni kellene, és az év egyik legjobb játéka lehet a Vermintide fejlesztőinek új co-op őrülete.
Korábbi fejlesztői nyilatkozatok emlegették már a The Callisto Protocol játékidejét, de mostanra már a megjelent játékból szűrhetjük le a tényleges számokat.
Az Amnesia: The Bunker merőben eltér majd a Frictional Games eddigi játékaitól.
Valaki nem bírta kivárni a két nap múlva esedékes premiert, inkább úgy döntött, hogy mindenki örömét elrontja, és szanaszét spoilerezi az év legjobban várt horrorját.
Még a The Witcher 3 Trissének melle is szóba került a mikroblog hanyatlása kapcsán elindult fejlesztői sztorizgatásban.
A PETA speciális játékmódot követel a Santa Monica Studio fejlesztőitől.
A franchise következő felvonását építő mesterek szerint a játékosok egyszerre akarnak nyílt világot, és szabadságot, de azt is, hogy megmondják nekik, hogy hova menjenek.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)