Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 654

Sam And Max: Freelance Police

Hír | 2003.05.13 06:46

Remélem senkinek, sem kell bemutatnom a jó öreg Sam-et és Max-et. Eme 2 kiváló detektív végre visszatér a képernyőkre, hogy elkapja a rosszfiúkat, és mosolyt csaljon a játékosok arcára. A LucasArts sokkmindent elárult róla már most, az E3 előtt. Kiadtak egy trailert, melyet mindenkinek ajánlok figyelmébe, nagyon jó lett. Megjelent egy adag új screenshot és pár concept art is. Érdemes tehát ellátogatni a most nyílt weboldalukra, mivel ott megtaláltok mindent, amit eddig kiadtak a folytatással kapcsolatban. A megjelenést illetően 2004 őszét mond a fáma.

Újabb képek E3-ilag...

Hír | 2003.05.12 22:47

Ezúttal három szájt szállított friss ropogós képeket, a még elég csendes show helyszínéről! Imhol:

Az első E3 fotók

Hír | 2003.05.12 06:47

A HomeLan Federition munkatársa már meg is érkezett Los Angelesbe. Rögtön ellátogatott az Conventation Centerhez, ahol borzasztó látvány fogadta: az épületeket eltakarják mindenféle óriásplakátokkal. Rögtön előkapta fényképezőgépét és máris készített pár bizonyítékot eme gonosz tettről. Az ominózus képeket itt találjátok meg. Érdemes megnézegetni őket, különösen a 2. képet.

Új Kreed képek

Hír | 2003.04.27 18:28

Lazy dobott egy linket, melyen egy számomra érthetetlen Kreed leírás található :) De nem is ez a lényeg, hanem az újonnan előkrült képecskék! Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nekem régebben jobban tetszett ez a game...

Top 20-ak márciusa

Hír | 2003.04.25 22:46

Az NPD Group újfent szállította a havi huszak listáját. Ezúttal megtudhatjátok, hogy az amerikaiak mely 20 játékra gerjedtek legjobban ezév márciusban... 1. Command & Conquer: Generals - Electronic Arts 2. The Sims Deluxe - Electronic Arts 3. Delta Force Black Hawk Down - NovaLogic 4. Freelancer - Microsoft 5. Shadowbane - Ubisoft 6. Rainbow Six 3: Raven Shield - Ubisoft 7. Battlefield 1942 - Electronic Arts 8. The Sims: Unleashed - Electronic Arts 9. Zoo Tycoon - Microsoft 10. Tom Clancy's Splinter Cell - Ubisoft 11. Sim City 4 - Electronic Arts 12. Battlefield 1942: Road To Rome - Electronic Arts 13. Master of Orion 3 - Infogrames Entertainment 14. Roller Coaster Tycoon 2 - Infogrames Entertainment 15. Medal Of Honor: AA Spearhead - Electronic Arts 16. Warcraft III: Reign Of Chaos - Vivendi 17. Age Of Empires 2: Age of Kings - Microsoft 18. Mall Tycoon - Take 2 Interactive 19. Age Of Mythology - Microsoft 20. Zoo Tycoon: Marine Mania - Microsoft

Half-Life 2 ATI-n is!

Hír | 2003.04.24 22:28

A Homelan csapatának információ szerint hamisnak bizonyultak azon pletykák, melyek szerint a Half-Life 2 csak és kizárólag NVIDIA kártyákon futna. Mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy a HL2 az ide E3-on a kiadó, valamint az ATI standján lesz prezentálva... Nos kérem, erről ennyit :)

ThinkTanks - agymenéééés!

Hír | 2003.04.21 19:26

A HomeLan-os arcok, szokásos napi interjúikat gyártották, mikor felfigyeltek a nemrégiben megszűnt Dynamix-ból alakúlt Bravetree Productions csemegéjére. Nevezetesen a ThinkTanks-ról van szó, egy bohókás alkotásról, melyben a gonosz földönkívülik által elrabolt emberi agyakkal "töltött" tankokkal nyomulhatunk :) Móka és kacagás az egész, amolyen durrbele stílusban :) További megannyi infót találhattok itt!

Advent - ünnepeljünk!

Hír | 2003.04.15 22:32

A Homelan jelentéséből megtudtuk, hogy a Game Informer magazin legújabb számában láttak napvilágot az első infók, az eleddig ismeretlen, Advent című alkotásról. A Utah állambeli GlyphX által fejlesztett sci-fi third person akciójáték PC-re, valamint a Microsoft első konzolára jelenik majd meg. Annyit lehet tudni róla, hogy az Unreal motor táplálja, és egy trilógia első részét képezi majd... Jah, és, hogy a Majesco adja majd ki jövő márciusban...

Letölthető Galaxies beta???

Hír | 2003.04.13 22:52

A Homelan elcsípett egy fórumtémát, melyben érdekes hírek terjengenek egy érdekes kis digitális matériáról. Nevezetesen a letölthető Star Wars Galaxies Beta változatáról van szó. Nos, mielőtt még rohannátok ezerrel, hogy letöltsétek, el kell mondjam, hogy még nincs ott. Még csak tervezik a kiadását... nos, ha igaz, akkor nagy buli lesz itt :)

Fallout 2 Editor

Hír | 2003.04.12 09:52

A Homelan jelentéséből megtudtam, hogy egy régmúlt sikerhez, nevezetesen a Black Isle Studios-tól származó Fallout 2-höz most került elő egy pályaszerkesztő. Ez ugyan nem hivatalosan támogatott, de ettől még lehet jó, nem? :) Ha esetleg még van kedved pályát heggeszteni hozzá, itt a linked.

Doom III - It has begun

Hír | 2003.04.11 12:23

Az UT grafikus motorjával manapság egyre többet találkozhatunk, de az várható volt, hogy hamarosan jönnek a kihívók. Szerény véleményem szerint kijelenthetem, hogy a Doom III engine megkezdte hódító újtát. A Human Head Studios ugyanis olyan pályatervezőt keres, aki még be nem jelentett Doom III motoros játékukhoz alkotna. Az infót német testvérlapunk fedte fel, ám a Homelan kicsit utána is kérdezett. Sajna a cég sem cáfolni, sem megerősíteni nem kivánta az infót...

DOOM III XBOX EXKLUZÍV!

Hír | 2003.04.06 12:44

A Homelanfed forrása szerint a legújabb Wired magazin egy igencsak felborzoló hírről tesz jelentést. A jelenlegi állás szerint úgy tűnik ugyanis, hogy a Microsoft igyekszik baromi sok pénzt áttolni az id Software számlájára, annak érdekében, hogy a Doom III exkluzív Xbox alkotás legyen. Ez azért már pofátlanság szerintem! Állításuk szerint a már bejelentett multi részleg mellett még egy plusz egyjátékos pekket is kapna ez a változat... össezsségében egyébként nem arról van szó, hogy soha nem jelenne meg PC-re, csak éppen mindenek előtt Xbox-ra (és jobb esetben annyi késéssel, mint a Halo esetében PC-re is)...

Közeleg a Call of Duty

Hír | 2003.04.03 08:26

A HomeLan jelentéséből megtudtuk, hogy a PC Gamer hasábjain belül a 2015 (immáron Infinity Ward - tőlük származik a nagysikerű Medal of Honor is!) bejelentette legújabb, Quake 3 grafikus motorral hajtott második világháborús gammáját, a Call of Duty-t. Az Activision kiadásában megjelenő játékban három különböző kampányban (amerikai, angol, orosz) kell majd helytállnunk...

Aktuális Top 10-ek

Hír | 2003.04.03 08:21

A NPDTechworld ismét kiadta a hivatalos, amerikai PC-s játék eladási adatokat. A jelek szerint az emberkék nagyon szeretik a Generals-t, de azért a Freelancer is elég szép helyen nyitott :)

1. C&C: Generals - Electronic Arts 2. Freelancer - Microsoft 3. The Sims Deluxe - Electronic Arts 4. Rainbow Six 3: Raven Shield - Ubi Soft 5. Battlefield 1942 - Electronic Arts 6. The Sims: Unleashed - Electronic Arts 7. Zoo Tycoon - Microsoft 8. Battlefield 1942: Road To Rome - Electronic Arts 9. Sim City 4 - Electronic Arts 10. Flight Simulator 2002 - Microsoft

Sea Dogs II 2004-ben...

Hír | 2003.03.27 23:36

A Bethesda Softworks egy sajnálatos hírrel szolgált, röviddel azután, hogy bejelentették legújabb alkotásukat, a Pirates of the Caribbean-t. A jelek szerint, hasonló témájú, igen régóta készülő játékuk, a Sea Dogs II már nem jelenik meg idén (hiszen konkurenciát jelente egymásnak a két game). Egyelőre nem törölték a projektet, úgyhogy remélük a legjobbakat... Thanx Homelan.

Top 10 - erőlködik a Sims

Hír | 2003.03.27 18:49

A legfrissebb amerikai eladási adatok szerint a The Sims egyik kiegészítése lassacskán újra szárnyra kap... Egyébiránt érdemes megfigyelni, hogy milyen hamar tűnt el pl. az Unreal 2... 1. Command & Conquer: Generals - Electronic Arts 2. The Sims Deluxe - Electronic Arts 3. Tom Clancy's Splinter Cell - Ubisoft 4. Battlefield 1942 - Electronic Arts 5. Sim City 4 - Electronic Arts 6. The Sims: Unleashed Expansion Pack - Electronic Arts 7. Zoo Tycoon - Microsoft 8. Freelancer - Microsoft 9. Battlefield 1942: Road To Rome - Electronic Arts 10. Master of Orion 3 - Infogrames Entertainment

Postal 2 demó közeleg

Hír | 2003.03.24 22:25

A Homelan készített egy interjút a Postal 2 készítőivel, a Running with Scissors-szal. A sok-sok érdekes infó mellett egy nagyon fontos is feltűnik, mely szerint a cég még e hónap végén megkezdi igen masszív internetes népszerűsítési hadjáratát. Ennek keretében április legelején előkerül majd a játék kipróbálható demója is! Alig várjuk :)

Változik a Devastation

Hír | 2003.03.24 16:44

A Digitalo-tól Vic DeLeon elmondta, hogy a napokban megjelent Devastation demóban található bizonyos dolgokat megváltoztatnak... egészen pontosan a játékosok kérésére bizonyos dolgokat, többek között a fegyverek hangjait megváltoztatják. Ezek a cserék a egy későbbi javítás keretében valósulnak meg. Thanx Homelan.

MGS2 csak DVD-n!

Hír | 2003.03.22 07:50

A Homelan teljesen biztos infókat szerzett arról, hogy a már szinte teljesen elkészült Metal Gear Solid 2: Substance PC-s verziója e hónap végén érkezik majd meg. Érdekesség a dologban, hogy csak és kizárólag DVD-ROM formátumban jelenik meg! A honlapján részletesen is megismerkedhetsz ezzel a reményteli alkotással.

Játékok DVD-n?

Hír | 2003.03.21 19:05

A HomeLan harcos cikkírói alakulata beszerzett némi infót, a játékvilág jövőjéből. Egészen pontosan arról faggattak bizonyos fejlesztőcsapatokat, hogy szerintük mikor érkezik el az az idő, amikor a PC-s portékák már DVD-n érkeznek majd... Ugyan egyértelmű választ nem kapunk arról, hogy "mikor?", de szerintm érdemes elolvasni a cikket.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)