Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 675

A Vistánál is látványosabb kezelőfelület!

Hír | 2006.06.22 16:38

Azt hiszed, a Windows Vista kezelőfelülete a csúcs? Neeeeeeem. Mit szólnál, ha a munkaasztal valóban 3D-s lenne és a rajta megjelenő ikonokat úgy tudnád dobálgatni, pakolgatni, mintha valódi papírjegyzetek, esetleg könyvek lennének egy íróasztalon? Természetesen minden a lehető legrealisztikusabb, a fizika törvényeinek megfelelően reagálnak a mozgatásra az ikonok, amik még árnyékot is vetnek a jobb tájékozódás érdekében. Rengeteg lehetőséget építettek bele az új elképzelésbe fejlesztők, például a nagyon fontos dokumentumokat felnagyíthatjuk, vagy a falra ragaszthatjuk. A többit félredobhatjuk, vagy összegyűrhetjük, esetleg típus, vagy más szempont szerint rendezhetjük, egymásra pakolhatjuk, stb. Mindezt mozgás közben is megtekinthetitek!

Áttörés e-papír ügyben az Epsonnál

Hír | 2006.06.20 12:38

Nagyobb képméret, nagyobb felbontás, olcsóbb előállíthatóság az Epson által kifejlesztett új műanyag alapú e-papír főbb jellemzői. Az új e-papír 1536x2048 pixel felbontásra képes, s a képméret növelése sem tűnik olyan bonyolultnak, mint eddig. Az Epson kutatói a vékony, könnyű és hajlékony kialakításra összpontosítottak. A kutatás során sikerült kifejleszteni az alacsony hőmérsékletű poliszilícium vékonyfilm tranzisztorokat (LTPS-TFT), amelyek az Epson úgynevezett Surface Free technológiája segítségével rögzíthetők a műanyag alapra. Tovább >>

'Reggelt!

Hír | 2006.06.20 07:00

Kellemes keddet! Most már remélhetőleg mindenki megkapta a bizonyítványát, a többieknek pedig már lassan elfogynak a vizsgái, szóval elkezdődhet az igazi nyár. Lassan elkészül a júliusi GSTV számára a Digital Reality munkatársaival rögzített interjúsorozat, melyből a játékkészítés folyamatának négy fő állomását ismerhetitek meg. Kíváncsiak vagyunk a visszajelzésekre.

A főnök levelet diktál a szőke titkárnőjének: - Írja rá a borítékra: Kovács Jenő, Pápa! - Jé, ilyen nevű pápáról még nem is hallottam! Két mozgássérült beszélget: - Hallottam, megnyerted a break versenyt! - Hát, az úgy történt, hogy átsétáltam a színpadon a sörömért.

'Reggelt!

Hír | 2006.06.14 07:56

Kellemes szerdát! Úgy nézem, az idő a következő napokban folyamatosan javul, de már uncsi, hogy mindig erről beszélünk :) Tegnap délután kettőtől félhétig vendégeskedtünk a Digital Reality fejlesztőcsapatnál, ahol külön a GameStar számára tartottak bemutatót két készülő, és hamarosn elkészülő játékukról, a War Front: Turning Point-ról, illetve a Field Ops-ról. A többi, titkos projektről természetesen egyelőre nem beszélhetünk... A hosszú időt kihasználtuk arra is, hogy meginterjúvoljunk néhány érdekes foglalkozást űző emberkét. A végeredményt a júliusi GameStarban, illetve annak lemez mellékletén tekinthetitek majd meg.

Móricka beszélget a nagymamájával: - Móricka! Ugye tudod, hogy csernobilban születtél? Móricka lehajtja a fejét. - Móricka! Ugye tudod, hogy anyukád is csernobilban született? Móricka lehajtja a másik fejét is. Gyerek az ebédlőasztalnál: - Anyu, szálka van a nagypapa szemében! - Jól van, kisfiam, akkor rakd ki a tányér szélére.

Kénytelen mozgolódni az Infinium Labs

Hír | 2006.05.30 12:43

Az Infinium Labs annak idején a Phantom nevű PC-s alapokra építkező konzollal lopta be megát a köztudatba. A készülék a folyamatos késések és mellébeszélések miatt végül süllyesztőbe került, ám a cég fennmaradt, és azóta is küzd a túlélésért. Íme egy újabb próbálkozás. Tavaly decemberben bemutattak egy új eszközt Phantom Lapboard névvel, ami tulajdonképpen egy vezetéknélküli billentyűzet-egér kombináció. Különlegessége, hogy a klaviatúra 360 fokban forgatható egy rögzített talpon, így bal- és jobbkezesek egyaránt használhatják. Az egér használata is a talpon történik. Áprilisban aláírtak egy megállapodást az Itron Technology gyártóval, így az eszköz talán nagyobb eséllyel kerülhet piacra - elvileg hónapokon belül. Van azonban egy másik gond... Az Infinium Labs elnök-vezérigazgatóját, Timothy Roberts beperelték, amiért a vállalat értékpapírjait mesterségesen duzzasztotta. A botrány vége várhatóan az lesz, hogy az Infinium Lab nevet lecserélik Phantom Entertainmentre. A vezetőség úgy gondolja, hogy az új elnevezés jobban felkeltené az érdeklődő befektetők figyelmét, nem beszélve a majdani vásárlókról. További terveik között szerepel a vállalat részvényeinek megduplázása hatszáz millióról 1,2 milliárdra. Ennek érdekében hívnak össze egy gyűlést Floridában július 13-án. Erre azért van szükség, mert a vállalat az utóbbi negyedéveit sorra veszteséggel zárta. Az összes veszteség már elérte a 69 millió dollárt, így jelenleg ezt az egy kiutat látják a vezetők.

[OST] FlatOut 2 muzsika lista

Hír | 2006.05.30 11:27

Fény derült a FlatOut 2 autóversenyzős játék zenei listájára. A cucc idén június eleje-közepe táján jelenik meg. Íme az előadók: Alkaline Trio - Fall victim Alkaline Trio - Mercy me Audioslave - Man or animal Audioslave - Your time has come Fall Out Boy - 7 minutes In Heaven Fall Out Boy - Snitches, and talkers get stiches and walkers Megadeth - Symphony of destruction Mötley Crüe - Dr. Feelgood Nickelback - Believe it or not Nickelback - Flat on the floor Papa Roach - Blood brothers Papa Roach - Not listening Rise Against - Give it all Rob Zombie - Demon speeding Rob Zombie - Feel so numb Supergrass - Road to Rouen Supergrass - Richard III The Chelsea Smiles - Nowhere ride Underoath - Reinventing your exit Vines - Don't listen to the radio Wolfmother - Pyramid Wolfmother - Dimension Yellowcard - Rough landing Holly Yellowcard - Breathing Zebrahead - Gimme some more

'Reggelt...

Hír | 2006.05.16 06:25

Üdvözlet mindenkinek. Noha a showról megszokott híráradat eltűnt, szerencsére még érkeznek érdekességek E3-as logóval. Bár ma reggel ilyen nem lesz, azért akad egy-két érdekesség. Addig is mindenki gyönyörködjön a jóidőben, meg olvassa el ezt:

A titkárnő iratsemmisítőt használ egy irodában. Megyszólítja a főnöke: - Kisasszony, tudja működtetni ezt a masinát, sajnos én nem értek hozzá, és itt van ez a két dokumentum. - Hogyne, igazgató úr! - válaszolja a titkárnő, s rögtön be is teszi a papírokat a gépbe. - Akkor 2-2 példányban kérném!

Egy nap alatt elfogytak a Samsung UMPC-k

Hír | 2006.05.10 22:26

A Samsung Q1 névre keresztelt Ultra Mobile PC-jiből egy jó rakat az elmúlt napon került eladásra. Nos, a BestBuy.com áruházának igen nagy forgalma volt, ugyanis az UMPC-kből az összeset még aznap elkapkodták.

Bár pontos számadatok és információk nincsenek, ez mindenképp figyelemreméltó. Talán igaza lesz az Origami projektnek? Az élet meghatározó kellékéve válik majd az UMPC? Ki tudja... Mindenesetre ha valaki szeretne egy ilyen kütyüt, két dolga van. Várni, és jó sok pénzt szerezni. Addig is pedig maradhatunk a papírból készült origamiknál :)

Itt az E-papír-kijelzős DVD-lejátszó, zsebméretben!

Hír | 2006.05.09 10:52

Chicagoban született meg a világ legújabb csodája. Rengeteget hallottunk már az E-papírról, most azonban egy igazán merész felhasználásával szembesülünk. Az Inventables megoldása egy hordozható DVD-lejátszó, amelynek kijelzőjét egy összehajtogatható E-papír adja. Bizony...

Egy DVD-tokot képzeljünk el, olyat, ami a polcon is van. Ebbe kell belepakolnunk DVD-nket, majd annyi a dolgunk, hogy origamiszerűen kihajtogatjuk az E-papír-kijelzőt, amely ezután máris óriási területen tárja elénk gyönyörű grafikus felületét. Mondanom sem kell, milyen remek ötlet ez, hiszen használaton kívűl borzasztóan kicsi és könnyű szerkezetről beszélhetünk. Bár egyelőre mindez csak prototípusként létezik, várjuk szeretettel!

'Napot!

Hír | 2006.05.06 10:30

Kellemes szombatot mindenkinek! Ez az utolsó hétvége az E3, és az óriási hírdömping előtt, s egyben az utolsó lehetőség rendesen felkészülni a nagy rohamra. Mi most sem pihenünk, folyamatosan frissítjük a Játékinfó adatbázisunkat is, aminek egyik következménye az lesz, hogy mindegyik alkotásnál megjelenik néhány sornyi leírás. Tekintve, hogy több ezer játékról van szó, ez nem megy olyan egyszerűen :) No de mindegy is, én csak azt tudom javasolni Nektek, hogy maradjatok velünk, ha bírjátok az iramot.

Idős házaspár beszélget: -Te papa, menjünk sétálni! Vegyek-e fel melltartót? -Hát... szerintem vegyél, elég nagy a sár...

Sztárhangokkal készül a Scarface

Hír | 2006.05.05 23:09

A Vivendi Universal Games bejelentette, hogy számos ismert színészt sikerült felkérniük, hogy a Scarface: The World is Yours című maffiás akciójátékban valamelyik fontosabb szereplő hangját kölcsönözzék. A Sebhelyes arcú játékadaptációjában Tony Montan Al Pacino, Manny Ray és Frank Lopez pedig Steven Bauer és Robert Loggia hangján szólal majd meg. A sort tovább erősíti a komédiás Jay Mohr és Cheech Marin, valamint James Woods, Miguel Sandoval, Robert Davi, Michael Rappaport és Michael York színészek, de ráismerhetünk még James Woods, Robert Davi , Michael Rapaport, a rapper/színész Ice T, Oliver Platt, Jay Mohr, Miguel Sandoval, Daniel Dae Kim, Willa Holland, Roma Maffia, Robert LaSardo, Brenda Strong, a NASCAR bajnok Dale Earnhardt, Jr., Cheech Marin, Ricky Gervais, Michael York, Michael Rooker, Tommy Chong, Jason Mewes, Anthony Anderson, Rick Yune, Wilmer Valderrama, Kevin Dillon, Jerry Ferrara, Richard Roundtree, Tiny Lister, Bai Ling, Bam Margera, Cree Summer, N.O.R.E., Tommy Lee, a Cypress Hill-tag B. Real és Sen Dog, valamint Elliott Gould hangjára is - persze ember legyen a talpán, akinek ez mind sikerül :) A játékot tehát óriási becsben tartja a kiadója, reméljük, jobban is sikerül majd, mint a The Godfather. A megjelenés idén ősszel várható.

'Reggelt...

Hír | 2006.05.03 06:37

Kellemes reggelt. Az idő továbbra is ramaty, mindellenben vannak már most reggel jó hírek. No és emlékezetbe vésendő, hogy 15 nap múlva itt a Heroes 5! Eme visszaszámlálás tudatában nézzük a híreket.

A friss házaspár hazaérkezik a lakásukba a nászutuk után. - Felmegyünk csinálni? - kérdezi férj. - Pszt! - mondja a felesége. - Minden szomszédunk tudni fogja, mit akarunk csinálni. Ezek a falak papírvékonyak. Ezután valami kódot kell kitalálnunk, ha csinálni akarjuk. Például mit szólsz ahhoz, hogy "nyitvahagytad a mosogép ajtaját?"? Így éjjel a férj megkérdezi a feleségét: - Ugye nem hagytad nyitva a mosógép ajtaját? - Nem, biztos vagyok benne, hogy becsuktam - válaszol a nő, ezzel a másik oldalára fordul és elalszik. Reggel, amikor felébred, vidámnak érzi magát, oldalbaböki a férjét és azt mondja: - Azt hiszem, mégis nyitvahagytam a mosógép ajtaját. Akarsz mosni? - Nem, kösz - mondja a férj -, kevés ruha volt, úgyhogy kimostam kézzel.

'Reggelt...

Hír | 2006.04.26 06:41

Kellemes szerda reggelt mindenkinek. Az nVidia tegnap esti bejelentése igen nagy népszerűségre tett szert, annak ellenére is, hogy a kártya nem az átlagfelhasználók barátja lesz. Reméljük mára is jut jónéhány érdekesség.

Beül a gyóntatófülkébe egy részeg. Miután már hosszabb ideje nem szól semmit, a pap köhint egyet... semmi... Megint köhint egyet... semmi... A pap lassan elveszti a türelmét, és elkezd kopogni a rácson. A bűnös lélek végre megszólal: - Hiába kopogsz pajtás, itt sincs WC papír... Két csontrészeg ürge iszogat a kocsmában, nagy bánatából felsóhajt az egyik: - Engem sose enged be a feleségem, ha részegen megyek haza! - Á... barátom, erre a problémára én kifejlesztettem már a megoldást! Figyelj! Hazamegyek, bekopogok és az ajtó előtt levetkőzöm és beadom a ruháimat! Hidd el, nincs az a feleség, aki a meztelen, részeg férjét kinn hagyná a lakás előtt! Próbáld ki... Legközelebb találkoznak: - Na bevált a tanácsom? - Hát bevált... de csak félig. - Hogy-hogy félig? - kérdezi a tapasztalt. - No... hazamentem..., bekopogtam..., levetkőztem..., az ajtó is kinyílt..., a ruháimat is beadtam és akkor... egyszer csak egy hang azt mondta, hogy a Deák tér következik!

Drakensang: The Dark Eye - Aventuria világa

Hír | 2006.04.22 13:26

Az Anaconda bejelentette Drakensang: The Dark Eye címmel a dtp új szerepjátékát. Az alkotás Aventuria világá tárja majd fel a játékosok szeme előtt, gyönyörű grafikával. Németország 10 éve ismert és kedvelt papíron játszott szerepjátékán alapul a rendszer. Várhatóan a hetekben további részleteket tárnak majd fel a fejlesztők, ám a projekt még nagyon kezdeti stádiumban van. A megjelenés így érthető okokból egyelőre 2007 végére vonatkozik.

Itt az E-Papír a Fujitsutól!

Hír | 2006.04.20 16:57

A Fujitsu Siemens Computer ma bemutatta a világ egyik újabb csodáját, élesben. Az E-Papírról van szó. Az elektronikus papír elképzeléséről már régóta filozofálnak, hosszú ideje tervezik, most azonban bemutatták az első prototípust, Kaliforniában. Az E-Papír gyakorlatiakban ugyanúgy működik majd mint a hagyományos, a tinta esetében. Itt azonban más anyag lesz az amely ír, rajzol, formát alkot. Az LCD monitorok folyadékkristályaihoz némileg hasonlító cseppfolyós kristályok lesznek majd a a csoda belsejében. Ezek semmiféle energiaellátást nem igényelnek, és a 320x240-es felbontásra képes E-Papír tartalma törölhető is.

Az emberek elképzelései szerint az E-Papír a magazinok és újságok terén hozhatna forradalmat, azonban a Fujitsu szerint inkább a bevásárlóhelyek, repterek vagy vonatállomások kijelzőjéként szolgálnak majd. Természetesen nem a fent említett méretben - a nagytestvérek már készülnek...

Kilencszáz dolgozójától válik meg a Maxtor

Hír | 2006.04.06 16:11

Az épp felvásárlás alatt álló merevlemez gyártó Maxtor bejelentette, hogy nagyjából 900 dolgozóját fogja hamarosan elbocsátani. A Seagate által épp felvásárlás alatt álló vállalat nagyjából 100-104 millió dolláros nettó veszteségre számít az idei első pénzügyi negyedévben, ami részvényenként 39-40 centet jelent. Az időszakra jósolt bevételek 875 és 885 millió dollár között várhatóak. A tervek szerint májusban fejeződhet be a felvásárlás, vagyis annak anyagi vonzata a mostani negyedévre nem lesz hatással. A Maxtor januárban még csak a részvényenkénti 17-21 centes veszteségről számolt be előrejelzésében, ám a bevételeket akkor is 950-970 millió dollár közöttire jósolták. A vállalat szóvivője szerint a módosításra azért volt szükség, mert a vártnál lassabban növekszik a merevlemezek iránti kereslet, amit tetézett a piaci részesedés csökkenése. Emellett úgy tűnik, néhány fontosabb költségtényezőt helytelenül állapítottak meg annak idején. A csökkenő növekedési tendencia következtében a vállalat vezetősége úgy döntött, hogy módosítja a termelési tervet, amit a szingapúri üzem 900 fős létszámleépítésével tetéznek. Ennek köszönhetően várhatóan hatmillió dollárt sikerül megspórolniuk. Megállapodtak továbbá a Seagate vezetőivel, hogy amennyiben a szabályozók, és a részvényesek jóváhagyása között nincs meg a kellő összhang, hajlandóak a két vállalat összeolvadását májusról június végére csúsztatni. A bejelentést követően a Maxtor részvényei 56 centes emelkedéssel 10,08; a Seagate étékpapírjai pedig 1,47 dollárral 27,69 dollárra emelkedtek a new yorki tőzsdén.

Tovább éleződik a Lionhead helyzete...

Hír | 2006.03.28 04:31

Már többször hallhattunk pletykákat arról, hogy a Lionhead ilyen, meg olyan gondokkal küszköd, hogy fel akarják őket vásárolni és így tovább. A találgatás most újabb távlatokat nyitott, lévén Peter Molyneux a GDC helyszínén mondta le előadását. Nem indokolt semmit, egyszerűen csak elmaradt. Mindeköben legtöbben - meg nem nevezett források - azt állítják, hogy a Microsoft hamarosan minden papírt aláír a csapattal, és a felvásárlás megtörténik. Ezzel együtt még az is terjed, mint a futótűz, hogy a Lionhead már keményen dolgozik a Fable folytatásán, mely Xbox 360-ra jön majd meg először - nekünk PC-s játékosoknak ez miért jó? Hááát, egyelőre csak reménykedhetünk, hogy: 1. lesz PC-re is az új Fable 2. Nem minden, jövőbeni Lionhead játék Xbox exkluzív lesz...

Harminc éves az Apple

Hír | 2006.03.27 12:48

A Szilícium Völgy nagyjai közül az idők folyamán többen is eltűntek, az egyik azonban még mindig virágzik, pontosabban gyümölcsözik: az Apple. A vállalat a héten ünnepli harmincadik születésnapját. Legnépszerűbb termékei - a Mactől az iPodig - egyre szélesebb körben terjednek, ám a szolgáltatások terén is új kihívásokat keresnek. Az iTunes néven elhíresült digitális zeneletöltő központ bebizonyította, hogy bizony van kereslet a legális letölthető tartalmak iránt is. Ám pont ez az, amit a legtöbben támadnak. A francia törvényhozók például azért nem nézik jó szemmel az Apple tevékenységét, mert az nem a megfelelő eszközökkel kapcsolja össze az iPodot az iTunes szolgáltatásaival. Emellett a nagyobb zenekiadók is tiltakoznak az ellen, hogy miért csak 99 centet kérnek az egyes letöltött dalokért. A folyamatosan a bevételi élbolyban elhelyezkedő vállalatnál mostanában fordult elő először, hogy biztonsági réseket találtak a Macintosh operációs rendszerek új változataiban. A szkeptikusabbaknak az is szemet szúrt, hogy nem sokkal ezután partnerkapcsolatot létesítettek az Intellel, és egyre többen gondolják úgy, hogy Macükön inkább Microsoft operációs rendszert szeretnének futtatni. A dolgok valószínűleg nem függnek össze - inkább csak egyre több hacker fordul az Apple gépei felé, vagy ellen. Az "Alma" története 1976-ban kezdődött, amikor két fiatal egyetemista, Steve Jobs marketingzseni és barátja, Steve Wozniak műszaki szaki aláírt egy együttműködési nyilatkozatot április elsején, bolondok napján. A papírokon lefektetett célok között a számítógép árusítás, és építés szerepelt. Egy harmadik barát, Ron Wayne nem látott fantáziát a dologban, ezért inkább két hét múlva távozott. Első termékük egy "csináld magad számítógép" csomag volt. Egy évvel később, 1977-ben megszületett az Apple II mikroszámítógép. Nem ez volt az első személyi számítógép, de akkor ez nyújtotta a legteljesebb szolgáltatásokat, főként otthoni használat esetén. Ez hozta meg az első igazi sikereket a fiatalok számára. Innentől indult be a gépezet igazán. Az Apple Lisa 1983-as bemutatása volt a következő mérföldkő. Ez egy olyan számítógép volt, amely már grafikus kezelőfelülettel rendelkezett, amihez elengedhetetlen volt az egér. Itt debütált az ikonos parancsrendszer is. A gép egyetlen hátránya a 9995 dolláros induló ára volt, ami az üzleti felhasználókat inkább a rivális IBM féle megoldások felé irányította. Az egy évvel később piacra dobott Macintosh azonban meghozta a kellő kompromisszumokat - ezt már örömmel választotta sok ezer otthoni felhasználó. A Microsoft időközben lemásolta a grafikus kezelőfelületet, majd beépítette azt a Windowsba, amit aztán továbbadott a gyártóknak. Az Apple azonban úgy döntött, hogy nem ad engedélyt szoftvereinek licenszelésére a hardvergyártók számára. A következő évtized volt a vállalat holtpontja - számos rossz vezetői döntés és gyenge termékpolitika következtében nagyon úgy állt a helyzet, hogy Jobs kénytelen lesz távozni az élről. Az egyik legnagyobb bukást elszenvedett termék a Newton nevű hordozható személyi asszisztens volt. 1996-ban az általános piaci stagnálás kellős közepén úgy döntöttek, hogy megvásárolják a NeXT számítógépes céget, amely a második volt az Apple eddigi történelmében. Ezután már sorban következtek a jobbnál jobb ötletek és elképzelések, kezdve az iMactől az új OS X operációs rendszerig, keresztül az iPodokon egészen az iTunes digitális központig. Jelenleg a Microsoft egyik legnagyobb riválisának számít az Apple, amely a végsőkig kitart függetlensége mellett. Ennek következménye, hogy a világ számítógép állományának mindössze 4%-át birtokolják, és elemzők szerint a Microsoft következő operációs rendszere újabb csapást mérhet a beleépített innovatív újdonságoknak köszönhetően. Ám aggodalomra semmi ok. A számítások szerint a piacvezető iPod - amely egyaránt használható Apple és Microsoft környezetben is -, és az új, Intel alapú processzorokkal szerelt Macintoshok elősegítik majd az Apple növekedését. Továbbá azt sem szabad elfelejteni, hogy a vállalat pénzügyi helyzete jobb, mint valaha. 2005-ös pénzügyi évét 14 milliárd dollár rekordbevétellel zárta, amiből 8 milliárd készpénz volt.

'Reggelt...

Hír | 2006.03.24 06:40

Kellemes péntek reggelt mindenkinek. Már csak ezt a napot kell átvészelni és eljön a megérdemelt hétvégi pihenés. Tegnap igen népszerű volz a Crysis kézikamerás felvétele, no és sokak voltak kíváncsiak az USB-s "csodákra" is. Reméljük a mai napra is jut valamilyen kiemelkedő érdekesség.

Az öreg hölgy papagájt szeretne venni, ezért elmegy a kisállat-kereskedésbe. Sokáig nézegeti a papagájokat, majd megkérdezi az egyiktől: - Na, te cifratollpamacs, tudsz-e beszélni? - És te vén madárijesztő, tudsz-e e repülni?

SpellForce 2: Shadow Wars GOLD

Hír | 2006.03.22 19:06

Eljött az idő, hogy egy friss aranyos játékról számoljak be - bá lehet, hogy senkit nem érdekel, met mindenki Oblivion-t tol :) No mindegy. Szóval ezúttal JoWooD papáék jelezték, hogy teljesen befejeződött a SpellForce 2: Shadow Wars fejlesztése, és egészen pontosan 2006 április 20-án (ejj, majdnem... három nappal a születésnapom után :P) a boltok polcaira is kerül. A játék - ha nem ismernéd - a Phenomic fejlesztése, és lényegében egy RTS/RPG mix. Ha jobban érdekel, itt a hivatalos oldala.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)