Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 554

Anno 1503 filmrészlet

Hír | 2003.03.06 18:42

Előkerült egy igen rövidke, és pláne nem túl sokatmondó filmrészlet, a mostanában megjelenő Anno 1503-ról. Ezt több nyelven is megtalálhatjátok itt, de mivel szerintem nem nagyon éri meg letölteni, ezért nem is teszem lokálba... azért hátha érdekel valakit... :)

Raven Shield SP Demo

Hír | 2003.03.04 19:32

Megérkezett a várva várt Rainbow Six 3: Raven Shield egyjátkos demójának angol változata is... huh... nagy levegő :D Ennek mérete igencsak borsos, hiszen nem kevesebb, mint 230 megát nyom. Amíg felér lokálba, próbálkozzatok az itteni linkkel...

Restaurant Empire GOLD

Hír | 2003.03.03 19:11

Az Enlight Software jelentése szerint teljesen elkészült a Restaurant Empire nevezetű szimulációs progi. Ha minden igaz, ebben a hónapban a boltokba kerül világszerte, a kipróbálható demóját pedig hamarosan feltehetjük lokálba :D Ha nem ismernéd a játékot, csattogj el ide.

Toca Race Driver Demo 2

Hír | 2003.02.27 07:46

Már egy jó ideje megjelent a Toca Race Driver igen korai demója, mely még tele volt hibával. Most megérkezett a kevésbé hibás beta demó, mely már sokkal jobb finomságokkal lett felszerelve. A BHMotorSports-nak hála még én is feltehettem lokálba, szóval izzítsátok csak azt a bizonyos lerántó droidot. Megéri!!!

Praetorians MP Demo

Hír | 2003.02.20 07:21

A mai nap első demója fel is ért lokálba. A Pyro Studios igen ígéretes startégiai játékának multiplayer demója ez. A játék a Római császárság idején jászódik, és mi a folytonos háborúskodások közepébe csöppenünk. Ha van rá módod, feltétlenül próbáld ki! A Praetorians hivatalos honlapját itt találhatod meg.

Tropico 2 Demo

Hír | 2003.02.13 22:46

Alighogy elindult a Tropico 2 oldala, máris megérkezett a kipróbálható demója is. Amint lehet természetesen lokálba is felteszem, ám a türelmetleneknek itt egy link hozzá Jó játékot!

Darkened Skye Demo

Hír | 2003.02.12 08:44

Érdekes... szóval van ez a bizonyos Darkened Sky, mely már vagy egy éve megjelent, és most jött csak ki a demója. Feltettem lokálba, bár nem tudom, hogy ki mindenkit érdekel... azért a lehetőség adott, ha kell kattanj :) A játék honlapját egyébként itt találhatod meg.

Német Blitzkrieg Demo

Hír | 2003.02.07 19:24

A mai naptól már letölthető a CDV hamarosan megjelenő WW2 RTS játékának, a Blitzkrieg-nek a németnyelvű kipróbálható demója. Ha ez érdekel, csattogj el ide. Az angol verziót február 14-én teszem majd fel lokálba!

Blitzkrieg demo közeleg...

Hír | 2003.02.06 19:20

A CDV-s postagalamb második fontos jelentenivalója, hogy jövő héttől már letölthető lesz a Blitzkrieg nevezetű stratégia kipróbálható demója, mely mindjárt 3 egyjátékos missziót is tartalmaz majd. Amíg nem tudom feltenni lokálba, sasoljátok meg a honlapját itt.

WarCraft 3 v1.05

Hír | 2003.02.01 08:21

Megérkezett a manuálisan is cipelhető WarCraft 3 v1.05-ös verziószámmal ellátott javítása. Máris felpakoltam lokálba, szóval csak kattintanod kell. Bővebb infó a játékról itt...

No Man's Land Trailer

Hír | 2003.01.31 08:25

A CDV kiadott egy újabb videjót a néhány héten belül megjelenő No Man's Land című RTS játékából. Ennek mérete 39MB, és a játék hivatalos oldaláról azonnal leránthatod. Nemsokára lokálba is felteszem, ha akarod, várd meg azt.

Rayman 3 Demo

Hír | 2003.01.29 22:17

A mai napon még egy játékdemónak lehetünk a tulajdonosai. Ha esetleg úgy gondolod, hogy érdekel a Rayman 3: Hoodlum Havoc, feltétlenül csattogj el ide. Amint lehet, felpakolom lokálba! A hivatalos oldalát egyébként itt találhatod meg.

Új Apocalyptica Movie

Hír | 2003.01.27 19:25

A Konami és az Extreme FX kiadott egy újabb nyálcsorgató animot, készülő third-person akciójáétkukból, az Apocalyptica-ból. Ezt a hivatalos honlapról mindenki le tudja tölteni, akinek 6 anyja van... olyan terhelt a szerver, hogy alig lehet hozzáférni. Ha netén esetleg úgy dönt, hogy velem is megosztja a matériát, majd feltolom lokálba... A progi előre láthatóan 2003 első negyedévében jelenik meg.

Harbinger Demo közeleg

Hír | 2003.01.20 19:50

A Dreamcatcher Games elmondása szerint, hamarosan letölthető lesz a netről a készülő Harbringer című akció-szerepjáték kipróbálható demója. Amint erre sor kerül, természetesen lokálban is eléhetitek. Addigis kukkantsatok be az oldalára, vagyis ide.

Anno 1503 Demo

Hír | 2003.01.17 22:51

Előkerült a Sunflowers régóta készülő stratégiai játékának, az Anno 1503-nak a németnyelvű kipróbálható demója. Ezt máris letölthetitek innen, mérete 165MB. Amint megjön az angol változat, azt felteszem lokálba...

Counter-Strike 1.6 Movie #2

Hír | 2003.01.17 07:32

Amolyan lélekmelegítőnek ez az újabb CS1.6-os animáció. Ebben immáron az új pályákat valamint a fegyverzetet is megszemlélhetitek. Egyetlen aprócska hátránya van, hogy egyelőre még csak a Fileplanetről lehet letölteni, amire elég keményen kell várni manapság (persze akkor nem, ha előfizetsz :D). Amint lehet, lokálba tolom...

Képvihar estére!

Hír | 2003.01.14 18:46

Az aktuális felhozatalban is akadnak szép számban érdekességek, ám ezúttal nem emelnék ki semmi :) Lessétek csak meg mindent, ahogy az egy igazi hardcore gamertől elvárható :D

  • Chrome
  • MARCH: Offworld Recon
  • One Must Fall Battlegrounds
  • Priston Tale
  • Rainbow Six: Raven Shield
  • Steel Beasts 2

  • IGI 2 Public Beta

    Hír | 2003.01.10 16:51

    A Codemasters kiadta a még fejlesztés alatt álló IGI 2: Covert Strike című akciójátékának publikus beta változatát. Ennek mérete 120MB, és erről a címről bármikor letöltheted. Amint lehet én is felteszem lokálba, csak kicsit túl van terhelve a szerver, így elég lassan csurog lefele... A játékról bővebb infót itt találhatsz.

    CS: Condition Zero Trailer 2!

    Hír | 2002.12.21 09:12

    A FileShack beszerzett egy teljesen exkluzív animációt, a Ritual Entertainment készülő akció-csapatjátékából, a Counter-Strike: Condition Zero-ból. Ahhoz, hogy letölthesd, regisztrálnod kell magad az oldalon, majd ide kell ellátogatnod... Mivel exkluzív, ezt nem tehetem ki lokálba... sorry.

    SPLINTER CELL LOKÁLBAN!

    Hír | 2002.12.19 08:11

    Khm... nah erről beszéltem én a bevezetőben :) A meglepetés erejével hatott, hogy máris kijött ennek a remek akciójátéknak a demója, hiszen csak mára ígérték (ami általában azt jelenti, hogy estefele). De, ha már így alakúlt, villámban felhelyeztem a mi kis szerverünkön, szóval akár már meg is kezdheted a töltést! Megjegyzem: ÉRDEMES!!!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)