[KéPZ] Frissítés!!
Ismét egy barátságosabb frissítés futott be. Erre tessék nézelődni:
Ismét egy barátságosabb frissítés futott be. Erre tessék nézelődni:
Elnézést, de egy újabb hülye rövidítéshez kell hozzászokjatok, ugyanis elkezdődtek a fejlesztési munkálatai a Land of the Dead: Road to Village Green-nek, a George A. Romero Halottak Földje című filmjére alapuló játéknak. Írthatjuk a zombiekat mindennel, mi szem-szájnak ingere: baseball ütő, shotgun, sniper rifle és még balta is akad a kezünkbe majd.
Már korábban hallottunk róla némely pletykát, de most véglegesítették, ezzel hivatalossá is tették a hírt, miszerint az Atari új projecten dolgozik, aminek a címe Enemy in Sight lesz. A történet szerint egy alternatív jövőben vagyunk. Egy olyan jövőben, amelyben a hidegháború sosem ért véget. Sőt! Mára az USA-Oroszország (bár kétséges, hogy ha a hidegháború nem ért véget, akkor a Szovjetúnió igen?) konfliktus nyílt fegyveres összecsapások színterévé tették a világot. A játék egy inkább csapatorientált FPS, azonban létezik a "Green Beret" (ződsapkás) mód, amikor is egy abszolút gyilkolásra kiképezett übermacho sráccal kell kiírtani a fél ellenséges hadsereget. Nem igazán realisztikus, de legalább izgalmas. Első képek itt.
Remélem, Nektek jobban indult ez a nap... Na nem mintha lehetne rosszabb :) Talán egy kis Green Day felvidít majd. Köszönöm mindenkinek, aki tegnap felköszöntött szülinapom alkalmából, és ezt most nem azért írtam ám, hogy a többiek majd most jól megtegyék, nem fogok megsértődni. Nah, találtam egy jó kis viccet!!
| A városi ember vesz vidéken egy darab földet, és elkezd gazdálkodni. Átmegy a szomszéd paraszthoz, és vesz nála 100 csibét. Egy hét múlva megint átmegy, és vesz megint százat. Harmadik héten megint. - Jól mehet a gazdaség, ha ilyen ütemben fejleszti - így a paraszt. - Épp ellenkezőleg - válaszol a városi ember. - De sajnos nem tudok rájönni mi a baj. Lehet, hogy túl sűrűn, vagy talán túl mélyre ültetem őket? |
Újfent frissítettem az általatok küldött cikkek nem szerény listáját! Ezúttal is jónéhány stílus került előtérbe, érdemes őket elolvasni. A többiek művének feldolgozása is folyamatban van! Ha esetleg nem tudnád, bárki írhat nálunk cikket, csak annyi a teendő, hogy elolvasod itt a részleteket. Ezúttal nektek köszönjük a műveket:
Az Electronic Arts ismét bizonyította, hogy komolyan veszi a játékkészítést. Egyik legújabb sportjátékukhoz, nevezetesen a Madden NFL 2005-höz is igencsak neves előadókat szervezett be. Köztük van a Hoobastank, a Green Day, és a Faith No More - csak, hogy a legnagyobbakat említsem. A teljes listát itt szemlélhetitek meg.
2 napja előkerült egy fénykép, melyen egy finom Command & Conquer III logó látszódott. Mindenki megörült neki, hiszen nagyon sokan ismerik a brendet. Adam Isgreen, az EALA designere mondott pár dolgot a képről. Hallga' "Amit láthattatok, egy elképzelés, egy "mi lenne, ha" ötletelgetés során született az EALA stúdiójában, közel egy éve már. Próbálgattuk az új fejlesztés atmoszféráját." Bár azt nem jelentette ki egyértelműen, hogy C&C III készül, annyit elhintett, hogy valami közeleg :) Ja, és még azt is hozzátette: "Ja igen, még mindig elég sok ex-Westwoodos emberke dolgozik velünk". Szerintem ez az utolsó mondat a legfontosabb!
Eljött hát a pillanat, hogy az Insane, és a Street Legal alkotóinak legújabb fejlesztéséről is lerántsuk a leplet! A hazai Invictus berkein belül készülget már újabb autós játékuk, mely a Cross Racing Championship nevet kapta. A játék a csapat teljesen új motorjára épül, így mindenki nagy reményeket fűzhet hozzá! Az első képeket lássátok alant, a további infókat pediglen mindjárt szállítom :)
Lássuk az infókat:Egy kis kihagyás után ismét frissítettem az általatok küldött cikkadatbázist. Újfent hat egész leírást osztottam meg veletek, melyeket az alant említett vállalkozó egyének gyártottak. Változatlanul felhívom a figyelmeteket, hogy BÁRKI írhat cikket. Csak ide kell kattintani, és mindenre fény derül :) Most pedig olvasásra fel! Ja, még annyit, hogy az első kommentben leírtam, néhányatok műve miért nem került onlinera. Ezúttal nektek köszönjük a műveket:
Fémséges reggelt kívánnék, ha fémkedvelő lennék... Már, hogyha van ilyen :) Így legyen inkább sz-szel. Odakint fölöttébb jó idő tátong ránk, innentől már csak az lehet a kérdés, nyáron 50 vagy 60 fok lesz? :) A ma reggeli kacagtató szósorozatunkat G-San kolléga fülelte le a határnál. Begyűjtés után úgy döntött, megosztja veletek:
| Három elnök, a magyar, a bulgár és a román, készülõdnek az EU-ba. Az interjú elõtt figyelmeztetik õket, hogy a "green", "pink" és "yellow" szavakkal kell mondatot alkossanak. Elsõ a bulgár elnök: - I wake up in the morning. I see the yellow sun. I see the green grass and I think to myself: I hope it will be a pink day. Második Mádl: - I wake up in the morning, I eat a yellow banana, a green pepper and in the evening I watch the pink panther on TV. Majd Ion Iliescu: - I wake up in ze morning, I hear ze "green...green...", pink up the phone and I say... "Yellow?" |
Így erre a hétvégi napra, amely ma már a Vasárnapot jelenti ellentétben a tegnappal, szintén érkezett 1-2 mozi, amely jelző ebben az esetben 4-et takar. Ismét egy piciny, 1,5 megás Commandos 3 movie Green Beret névre keresztelve, érkezett az Empires: Dawn of the Modern World című alkotásból is, valamint jött még a Trainz Railroad Simulator 2004-ből és a War of the Rings-ből is. (Utóbbinál annyi a "bibi", hogy regisztrálni kell.)
Az Activision egyenesen három mozit is kiadott a Rome: Total War nevezetű kis játékukból, mely azért eléggé ismertté vált az elmúlt időszakban. Összesen körülbelül 3 percnyi "brutál" minőségű képfolyást láthatunk, az egyenként 50 mega fölött lévő videókban. Alant elérhetitek őket:
VÉGREEEEEEEEEEEE :D Kijött egy teljesen jó, játék közbeni animáció, egyik személyes kedvencem folytatásáról, a Worms sorozat következő képviselőjéről. Nem is nagyon szaporítanám a szót, nemes egyszerűséggel csak annyit mondanék, hogy kötelező darab :) BONCSAD TŐCCSED :D
Kiadták a Counter Strike, a világ talán legnépszerűbb modifikációjának teljes átalakítására szolgáló Fusion pack 11-es verzióját. Ha esetleg ez egy kicsit kínaiul hangzott volna, elmagyarázom: Van ugye a CS; abban vannak pálya- és fegyvermodellek, hangok, textúrák, stb. Na, ezeket cseréli ez le. Ez még nem a végleges változat, de már így is elég tetemes az a lista, amit megváltoztat, ill. hozzáad a csomag a játékhoz, ha feltelepíted: menük; 3 új pálya: cs_greenhouse, cs_shogun_final, de_mog; túsz- és néhány fegyvermodell; hangok; HUD... Két változata létezik, mert a CS-nak van szabadon letölthető MOD, és boltban megvásárolható dobozos verziója is. A MOD-ost innen, míg a dobozoshoz valót innen ráncigálhatjátok le (108 mega).
VÉGREEEEE!!! Oly sok várakozás után a mai napon végre aranylemezre került a Tomb Raider sorozat legújabb epizódja, mely az erdeti tervek szerint tavaly karácsonykor érkezett volna meg. Az biztos, ha a boltokba kerül ez a játék, eltűnök néhány hétre, vagy legalábbis addig, amíg végig nem viszem :)
A Halo 2 Trailere mellett, néhány újabb videó is "kiszivárgott" a Microsoft Games berkeiből... Alant találhatjátok meg a letöltési helyeket:
A mai napon kicsit osztottan adagolom a képecskéket. Alant megszemlélheted az általános shotokat, a következő hírben némi meglepi, majd mindezt követi az Activision saját játékshow-jának PC-s felhozatala... Stay with us!
Az Intel 845G chipset-tel szerelt gépek nem kevés fejfájást okozhatnak tulajdonosaiknak. Természetesen szó sincs hatalmas problémákról, csupán néhány, a játékosokat kellemetlenül érintő tényről. Az itt található játékok sajnálatos módon mind több-kevesebb problémával küszködnek egy 845G-vel szerelt gépen: Project IGI, Quake III Arena, Rollcage, The Sims, Small Soldiers, Sorry, Spec Ops 2: Green Berets, Spider Man The Movie, Starship Troopers, Thief Az Intel rögtön lépéseket tett az ügy érdekében, melynek eredményeképp hamarosan napvilágot lát majd néhány patch az imént említett játékokhoz.
Ma rengeteg újdonság kerül a porondra. Igaz, a Doom 3-ból még mindig nem találtunk újabb lopatokat, de még nem mondtunk le róla... Addigis érjétek be ennyivel:
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)