[MOVIE] Nagyobb adag :)
Csak így ömleszte, néhány különleges finomság :) Egyesek lokálban, mások nem :) Erre parancsoljatok:
Csak így ömleszte, néhány különleges finomság :) Egyesek lokálban, mások nem :) Erre parancsoljatok:
Nem kis kavarás történt a minap. Miután kiderült hogy a FilePlanet megszerezte az exkluzív jogokat a Call of Duty demójához (mely szerint egy hétig csak tőlük tölthették volna le az előfizetők), több nagy letöltő oldal csatlakozott, és egy nyilt levélben tiltakoztak az Activision-nél. Azt mondták, ha ez így lesz, akkor az exkluzívitás lejárta után sem fogják feltenni magukhoz a demót. A herce-hurca végén végülis az lett az eredmény, hogy a demó nem exkluzív, és a korábban jelentett vasárnap helyett már ma éjjel megjelenik! Amint lehet, én is felteszem lokálba, addig pedig adagolom majd a mirrorokat!
VÁÁÁÁ, VÁÁÁÁÁBBBBB, LEGVÁÁÁÁÁÁÁBBBBBBB! A FilePlanet, jó szokásához híven ismét isteni csodát visz véghez. A következő próféciára e héten vasárnap kerül sor, amikoris felteszik magukhoz a Call of Duty kipróbálható demóját!!! Egyetlen szépséghibája leledzik a dolognak, hogy mivel World Exclusive, így nem tehetem fel lokálba, és csak előfizetők juthatnak hozzá... de ígérem, hogy amint public lesz, azonnal megosztom veletek. Addig meg majd adagolom a fincsi képeket!
Tom újfent kihasználta a SPYNEWS (spynews@gamestar.hu) adotta lehetőségeket! Ezúttal egy űberfrankó Call of Duty videót vadászott le, egyenesen a Fileplanetről. Sajnos várnotok kell egy csöppet, mire hozzáférhettek, de mondhatom, teljesen megéri!!! Ennyire ütős játék még nem született, az tuti. Másrészről pedig sajna ezt a videjót nem tehetem lokálba, mert a GameSpy exkluzív anyagát képezi. Szóval csattogj el ide, várj, BONCSAD TŐCCSED, és csodálkozz :) A videó egyébként az ezen percekben is zajló QuakeCon 2003-mon készült!
Ahogy korábban igérték, megérkezett a Nival Interactive 3D-s, körökre osztott taktikai akciójátékának, a Silent Storm-nak kipróbálható verziója. A dolognak csak egyetlen szépséghibája leledzik, mégpedig az, hogy ez a demó orosz nyelvezetű. Akit még így is érdekel, az cammogjon el ide. Amint kijön az angol, tuti feldobom lokálba!
A ComingSoon.Net jóvoltából most szert tehettek a Mátrix trilógia befejező részéből valamivel többet megmutató előzetesre. Lokálba mi csak a hivatalos verziót tesszük fel, ugyanis ez nem az, de valószínűleg lesz olyan is. Nem a legjobb minőség, de nyálcsórgatónak tökéletes! Valamilyen DVD lejátszó progi szükséges hozzá, vagy valami olyan, ami támogatja az SVCD formátumot. Íme! A filmet itthon november 20-tól tekinthetjük meg a mozikban.
A hivatalos Battlefield 1942 oldalra felkerült két új videjó, a hamarosan elkészülő Secret Weapons Of WWII című kiegészítőről. Ezeket feltettem máris lokálba, hogy sokkal könnyebben hozzáférjetek. Ne feledjétek továbbá, hogy ezen a héten pénteken érkezik a játék kipróbálható demója!!!
Sok találgatás után, végülis úgy fest a dolog, hogy mégis lesz kipróbálható demója a C&C: Generals-nak. Sajnálatos tény, hogy ez sokkal a végleges játék után jelenik meg... kár, hogy nem mondjuk két hónappal előtte jött. De mostmár mindegy, ha kijön, szerintem felteszem lokálba :)
A Polygon 3D-Software egy új hazai fejlesztőcsapat. Legújabb alkotásuk a egy 3 dimenziós puzzle játék, nevezetesen a Puzzle 3D :) Éppen az imént csekkoltam a levelesládámat, és látám, hogy egy linket takart el az egyik incifinci szavacska. Máris felpakoltam lokálba, hogy mindennyian hozzáférjetek. A kicsit még szegényes tartalommal büszkélkedhető oldaluk is elindult már, melyet itt találhattok meg.
Az IGN csapata lecsapott az első, játék közbeni animációra, a Novalogic új szerzeményéből, a Joint Operations-ból. Mivel ezek az oldal exkluzív anyagát képezik, nem teszem fel lokálba, de itt bárki megszemlélheti őket. Szerintem érdemes, egészen ütős kis alkotás kerekedik majd ebből :D
A Boomtown.net internetes oldal összedobott egy kellemes kis egyveleget a Ritual berkein belül heggesztett Counter Strike: Condition Zero c. játékukról, melyhez egynéhány animációt is mellékelt. Mivel ezek az animok exkluzívak, nem tehetjük lokálba őket, de egy linkkel azért szolgálhatok: Klatty! Sajnos letöltésükhöz regisztrálnod is kell magad... Egyéb infó, hogy a játéknak új megjelenési dátuma van: Szeptember 1.
Üdv mindenkinek! Nem látta valaki G-San-t és Berkenyét? :D Én nem találom őket, pedig kerestem :) Na mindegy, akkor most eljött az az idő, hogy ezt a néhány hírecskét az én vezényletemben töltitek el ismételten :) Lássuk csak mi is van a reggeli felhozatalban. Ahhaa, bejelentés, némi letöltenivaló, infók, képek... na szóval van mit kitenni :D Előbb azonban itt egy kis vicc:
| Két szauna beszélget: - Téged miért zártak be? - Gőzöm sincs... |
Sajnos egyelőre csak a FilePlanet fizetős részén elérhető a Rockstar Games arcade versenyzős játéka (ha akad, aki le tudja tölteni, az kattintson ide). Ebből viszont az következik, hogy hamarosan publikussá válik, csupán hetek kérdése:) Azt már mi is feltehetjük lokálba. A játékról bővebben itt olvashatsz.
Az into3d a minap bemutatta újdonsült fejlesztését, mely az RC Squad Land Machines nevet kapta. Ebben távirányítós autókat irányíthatunk, különféle bajnokságokon, vagy egyszerű szórakozásból. Saját grafikus motoruk egész jól sikerült, és a célnak tökéletesen megfelel. Az oldalán nemcsak további infókat, képeket, hanem még egy animációt is találhattok róla. Utóbbit lokálba is feltettem, mert az nektek is jó :D
Szép jó reggelt mindenkinek! Gondolom sokak, már észrevették, hogy a buszra klikkelve némi új dolog is megjelenik. Egészen pontosan a tábor házirendje (melynek betartása mindenki számára kötelező), és a majdani táborlakók névsora. Ne feledjétek, már csak 10 nap és kezdődik a móka :). Kikerült 2 cikk is, bár gondolom már mindnek rég elolvasta őket (hiszen az épp aktuális számunkban van benne). Még mielőtt nekilátnánk a hírezésnek, jöjjön a megszokott vicc:
| Munkanélküli elmegy a helyi munkaközvetítő hivatalba. Az ügyintéző mondja neki: - Lenne egy munka: egy sztriptízbárba keresnek kisegítő munkára férfiakat. A lányoknak kellene segíteni öltözni, vetkőzni, a testüket olajjal bekenni. Érdekli? - Hmmm.... Ez jól hangzik. - Akkor menjen holnap reggel kilencre a szomszéd városba. - Miért, ott van a sztriptízbár? - Nem, odáig fog érni a sor vége... |
A THQ átadta korábban megjelent motoros játékának, a MotoGP 2-nek a kipróbálható demóját, az angol PCGamer magazinnak. Nos, ezt természetesen szabadon lehet terjeszteni a neten, ezért mi is ezt tesszük :) Máris feltettem lokálba, hogy villámsebesen tudjátok lecibálni. Erre tessék:
A Monte Cristo elnevezésű csapat kiadta Fire Department című játékuk kipróbálható demóját. Ebben tűzoltósdit játszhatunk, természetesen csomó taktikát is alkalmaznunk kell! A Gamershellről letölthetitek a progit, egyelőre nem teszem lokálba, mert még csak francia nyelven érhető el. Az angolt majd feltolom...
Alighogy aranylemezre került a Cycling Manager 3, máris megérkezett a kipróbálható demója. Nekem ugyan nem a stílusom ez a game, de nem is az én tisztem, hogy eldöntsem, másnak bejön e vagy sem. Szóval fel is pakoltam lokálba, így máris cibálhatjátok lefele:
A Codemasters közkénccsé tette hamarosan megjelenő autós játékának, az Indycar Series-nek a kipróbálható változatát. A demóban egy pályát próbálhattok ki, azt is csak single player módban. De azért eléggé jó kis game lesz ez :) Máris töltsétek le innen. Egyébiránt én a DirectX nélküli verziót tettem fel lokálba, így jóval kisebb lett a csomag. Szóval ha játszani akarsz vele, tedd majd fel a DX legújabb változatát.
A Gamershell bezsebelt 7 újabb játékanimációt, az Electronic Arts következő nagy sportzuhtagából. Ezek közül 3 érinti a PC-s világuralmat... izé, akarom mondani a PC-s játékvilágot, ezeket fel is tettem lokálba. Aki a többire is vágyik, az lessen be ide.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)