Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 554

[MOVIE] Realms of Torment

Hír | 2004.01.13 11:57

A Realms of Torment oldalára ezúttal egy rakat újabb kis finomság is érdkezett. Nevezetesen néhány animációról van szó, melyeket a jelenlegi beta változatból készítettek. A legnagyobbat feltettem lokálba is, hogy könnyebben hozzáférjetek, a többiért ide kell ellátogatnod. Az MMORPG-k kedvelőinek biztosan teszeni fog, másoknak azért lehet, hogy még szokniuk kel majd... de azért érdemes figyelni rá!

Far Cry képek

Hír | 2004.01.07 12:04

A 2004-es esztendő első, mindjárt ötös Far Cry képcsomagja is befutott. Mit is mondhatnék, nem sokat: VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :D Eszméletlen, hogy ezen a játékon is mit alakítottak az elmúlt egy évben. Régebben se volt igazán csúf (:D), de mostanra igazán szép albatrosz kerekedett a rút kiskacsából. De beszéljenek helyettem inkább a képek:

'Éjszakát...

Hír | 2003.12.20 01:49

Most hogy nem megy a fórum, gondolom minden korán kelő lelkes fórumozó örülni fog, hogy már hajnalban is olvashatja a legfrissebb híreket. Valószínűleg még lesz egy reggelt is, szóval amolyan dupla nap ez a mai. Természetesen egy vicc most is akad, és nemsoká itt vannak a hírek is!

Kezdő rendőr járőrözik tapasztaltabb társával, amikor csődületet lát az utcán. Gondolja, most megmutatja, mit tanult az iskolában. Odamegy az emberekhez és elkezd kiabálni: - Oszoljunk kérem, nincs itt semmi látnivaló! Mikor senki sem mozdul, elővesz egy könnygázgránátot, bedobja a tömegbe, majd gumibotot rántva szétkerget mindenkit. Utána odamegy a társához: - Na, milyen voltam? - Ez nagyon profi volt, de miért kellett kiürítened a buszmegállót?

[MOVIE] Doom 3

Hír | 2003.12.06 08:38

Kellemes szombat reggelt szerez most ez a kis mozi... Ugyan csak az E3-as videót újították fel, de igen jól sikerült a dolog. Akinek nincs kedve töltögetni a trailert, az kukkoljon csak ide:

Update: Nos skacok, ezt most inkább mégsem tesszük fel lokálba. Valóban jó az anim, de egy deka új jelenetet sem mutat. Csupán kicsit rövidebbre lett szabva, és új kommentátor regéli a meseszöveget... Akit érdekel, töltse le a GH szervereiről!

[DEMO] Worms 3D

Hír | 2003.10.27 22:18

Na, nem is kellett olyan sokat várni az új demóra :D Bizony, megérkezett a második hivatalos Worms 3D demó, melyben rengeteg hibát orvosoltak. Persze nem csupán ennyi az újítás. Ebbe 2 új pálya, 12 fegyver, és többféle játékmód is helyet kapott. A végleges változat egyébként ezen a héten, pontosan pénteken jelenik meg világszerte!!! Szerintem nem érdemes habozni, cibálni kell :D KLIKK.

Update 1: Hát srácok, nemtom mivan. Eddig akárhol találtam meg ezt a demót, mindenhol rossz volt. Amíg meg nem lesz a valóban végleges, jó demó, ne töltsétek a fent említett linkről... Update 2: Nos, a Gamer's Hell-lel kicsit összedugtuk a fejünket, és végülis megvana megoldás (legalábbis nekünk így ment). Ha valahonnan .zip kiterjesztéssel töltöd le a demót, és arra CRC hibát ír ki a kitömörítő, csupán annyi a teendőd, hogy átnevezed .exe fájlra. Nekünk innentől kezdve ment. Szóval lehet tölteni a fenti linkről, amint felér lokálba, ki is teszem! :)

Mythica Fan Site Kit

Hír | 2003.10.17 08:43

A Microsoft Game Studios mindenki számára elérhetővé tette a jelenleg is fejlesztés alatt álló Mythica című MMORPG játékuk Fan Site Kit csomagját. Ez olyan kis képeket, design elemeket, miegymást tartalmaz, mely nagy segítségedre lehet, ha esetleg rajongói oldalt akarnál kész1teni. Érdeklődők fáradjanak be ebbe a portálba.

[MOVIE] Tribes Vengeance

Hír | 2003.10.14 10:54

A Vivendi emberkéi kitoltak egy újabb videjócskát kicsiny szerverükre, melyen a Tribes Vengeance legújabb játék közbeni eseményei szemlélhetőek meg. Egy új fegyver kerül bemutatásra, nevezetesen a Rocket Pod. Az érdekeltek innen bármikor leszedhetik, mérete 157MB! Thanks Gamershell. Update: Én inkább csak a GH által újrakódolt, jóval emészthetőbb méretű változatot tettem lokálba. Íme:

Új Call of Duty demó

Hír | 2003.10.11 22:24

Nos, sajna elmarad a sokak által várt Call of Duty multi demója, de egy másik érdekességgel azért kedveskedett az Activision. A Call of Duty második demójában egy újabb harcteret kostolhattok meg. A dolog egyetlen szépséghibája, hogy ez a demó még nem annyira hivatalos. Egészen addig amíg a PC Gamer birtokolja az exkluzív jogokat. Így aztán lokálba nem teszem fel egyelőre, de "itt" (FileFront) azért már megtalálhatjátok. Thanx Iam_The_Ghost / SPLINTERCELL A linket inkább leszedtem, hátha zavarná az Activision kémeit :)

[DEMO] RC Cars

Hír | 2003.10.07 11:10

A Project Three Interactive egy nem feltétlenül NFS szintű, ám mégis elég jópofa autós játékkal lépett elő. Egészen pontosan ennek demóját cibálhatjátok le ezúttal. A RC Cars-ban miniatűr járgányokat nyüstölhetünk a legkülönfélébb tájakon. Nos két demó is kijött. Az egyik csak egyjátékos (182MB), a másik pedig többjátékos módot is tartalmaz (252MB). Mi az előbbit töltöttük fel lokálba, utóbbit itt találhatod meg.

[DEMO] XIII MULTI!!!

Hír | 2003.10.03 08:16

IGEEEEEEEEEEEEN! Szóval végülis megérkezett éjjel a kicsike, nem kis kavarodást okozva a neten... Sajnálatos tény, hogy egy igen hatalmas hibát is találtak benne, amin jelenleg is keményen dolgoznak a fejlesztők. De azért lehet vele játszani, ezért érdemes letölteni. Felért lokálba :) Tessék:

POSTAL 2: Share The Pain

Hír | 2003.09.25 15:35

A POSTAL 2: Share The Pain (magyarul: Postal 2: Oszd meg a fájdalmat) egy teljesen egyedi többjátékos módot fog a játékosok kezébe adni. Lesznek különféle "változatai" a multinak, olyanok, mint például a Hasidic Jews vs. Towel-head Terrorist Tent-Dwellers (hmm... na ezt nehéz lenne jól lefordítani. Aki játszott a Postal 2-ővel, az nyilván emlékszik még a templomos jelenetre. Kb. ez is olyan lesz.). Lesz egy nagyon brutális zászlólopós mód is, melyben a Postal Babák is benne lesznek. Aki nem tudná kik is azok, azoknak alább nézelődjenek.

PLUSZ: A Postal 2 oldalt nézelődve rábukkantam egy remek kis videóra, mely csupán csak 8 mega (és több mint 3 perc). Két fontos dologról szól: csajok és a fegyverek, de leginkább a kettő együtt. Vannak még benne pukkanások, durranások és robbanások is, szóval minden, ami kell. Itt találjátok meg ezt a jó kis matériát, melynek letöltés erősen ajánlott mindenki számára!

[MOVIE] Max Payne 2

Hír | 2003.09.20 09:23

Előbukkant egy újabb Max Payne 2-es videó, ebben a hihetetlen hétvégi dömpingben. Ez utúbbit a GameSpy kitartó kémkedésének köszönhetjük. Megnézve a jelenetet láthatjuk, hogy nem lesz csúnya a játék, az egyszer biztos :D Bár igazából, így menet közben nem annyira látszik újszerűsége az elődhöz képest (a képeken persze egyértelmű, de miközben szerintem tolja a játékos, nem lesz ideje odafigyelni a részletekre...). A videót alant cibálhatjátok:

Update: A GameSpot-ra felkerült egy interjú a játék fődesignerével, s ehhez csatoltak két exkluzív in-game kisfilmet. Exkluzivitásából következően nem tehetjük lokálba (senki se teheti, csak akinek van rá engedélye...), de ha rendelkezel - ingyenesen beszerezhető - loginnal, letöltheted mindkettőt, ha az interjú alján rájuk kattintasz.

Commandos 3 Final Demo

Hír | 2003.09.16 15:17

Időközben megérkezett a Commandos 3 végleges demója. Szerintem azonban a korábban felbukkantat már minden olyan játékos letöltötte, akit csak érdekelt. Ezért a mostmár véglegesnek mondhatót inkább nem teszem fel lokálba, mert úgyis csak a helyet foglalná :) Viszont akit csakazértis érdekel, az cibálja le innen.

Képszegény reggeli

Hír | 2003.09.15 06:18

Ezúttal megint egy kevés létszámos felhozatalban van részünk, nézelődni ezeken a képeken is lehet, tegyétek ezt!

  • Lords of EverQuest
  • Mythica
  • SpellForce

  • [MOVIE] HL2 TECH

    Hír | 2003.09.12 03:07

    A Fileplanet egy újabb, igazi gyöngyszemre tett szert. Ezúttal egy közel 120MB-os animot tettek fel saját szervereikre, melyen a hamarosan megjelenő Half-Life 2 féle Source engine képességeit vehetjük szemügyre. Aki teheti, az töltse le most, aki nem, az várja meg amíg felteszem lokálba... Ja, erre tessék :)

    WR demó pénteken

    Hír | 2003.09.09 13:39

    Ezúttal német testvérlapunk csípett egy el demójelentést. A TDK Mediactive e héten pénteken küldi fel a hálózatra, hamarosan PC-re is megjelenő játékának, a Mercedes-Benz World Racing-nek a kipróbálható demóját. Ez 70MB alatt lesz, és több pálya és autó is belefért. Amint tudom, feltolom lokálba!

    [MOVIE] Dupla élvezet

    Hír | 2003.09.09 06:45

    Ho-hó-ho horgász, nem, nem az. Viszont ma "hajnalban" egyenesen kettő videó is szemetek elé kíván tárulkozni. Az egyik a Captain Scarlet-ből, másikuk pedig a Law and Order 2-ből. Alant elérhetitek mindkettőt:

    Nyakunkon az AquaMark3

    Hír | 2003.09.04 22:41

    A Massive Development és a Jowood Productions kegyesen elárulta, hogy egészen pontosan szeptember 15-én adják ki legújabb tesztprogramjukat, az AquaMark3-at. A progi talán végre nem olyan csalások áldozata lesz, mint az utóbbi időben a 3DMark... Amint lehet, felteszem lokálba is.

    Far Cry demó közeleg!

    Hír | 2003.09.03 09:29

    Hallgassátok a szózatot feleim! KÖZELEG A FAR CRY KIPRÓBÁLHATÓ DEMÓJA :D VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :) Jó fej ez az Ubi Soft gyermek :) Miután egy rakat díjat bezsebelt a GC-n és az ECTS-sen egyaránt, úgy határoztak, hogy e hónap végén nagy kegyesen megosztja a jó néppel a demócskát :) Amint lehet, tolom lokálba :D STAY TUNED!

    [MOVIE] Csomag megint!

    Hír | 2003.08.31 18:07

    A Gamershell egy újabb adag kézikamerás cuccossal mászott elő. Ezeket nem teszem fel lokálba, de tőlük elvileg le tudjátok cibálni. Alant kattanjatok! A filmek egyébként az idei Games Convention-non készültek :)

  • Crashday (13,9MB)
  • Need for Speed Underground (64,1MB)
  • World Racing (12,8MB)
  • Worms 3D (10,7MB)

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)