Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 554

CoD: United Offensive képek

Hír | 2004.07.29 14:59

Rendben, számomra nem csak a Brothers in Arms jelenti a jó játék szintet. Legalább annyira várom a Call of Duty kiegészítését is. Miért érzem, hogy ezzel nem vagyok egyedül? :D A legújabb szemelvények az aktuális ingém események engednek bepillantás. Imhol:

Update: Hát, úgy látszik, a CoD: UO sem hagyja magát. drobee barátunk üzeni mindenkinek, hogy akinek a képek nem elegendőek, az megtekinthet nem kevesebb, mint nyolc animot a játékból. Sajna a videókat lokálba nem tölthetjük, de aki nagyon szeretné látni őket, az látogasson el erre az oldalra.

[MOVIE] Settlers V

Hír | 2004.07.21 13:29

Az Ubi Soft ausztriai főhadiszállása azzal tisztelte meg a Gamer's Hell csapatát, hogy egy exkluzív videóinterjút bocsátott a rendelkezésükre. A filmben Benedikt Grindel, a The Settlers - Heritage of Kings producere mesél 10 percen keresztül a játék fejlesztéséről, a régi-új lehetőségekről és persze megcsodálhatunk eddig sosem látott jeleneteket is. A videó exkluzív mivolta végett nem tehetjük fel lokálba, szóval töltsétek alant.

  • The Settlers - Heritage of Kings Videó Interjú (38 MB)

  • [DEMO] THIEF III

    Hír | 2004.05.28 20:31

    Igeeeen! Megérkezett! Ahogy ígérték, időben (bár nem mertünk kihirdetni előre...). Megjött hát a Thief: Deadly Shadows játszható demója, mely igen vaskosra sikeredett, de semmi kétség, hogy kipróbálása kötelező! Meg kell lesnünk, Warren Spector mit hozott össze a Deus Ex 2 után. Vajon ez is olyan "konzol fílinget" áraszt, mint az? A gyakorló- és az első küldetés pályáit próbálhatjuk ki. Fent van lokálban, úgyhogy BONCSAD TŐCCSED!!!

    'Reggelt...

    Hír | 2004.05.22 08:59

    ĄBuenos días! Kellemes reggelre ébredhetett mindenki, aki hajnalban pattant ki, de aki most fogja nyiladoztatni csipáit is. Sokan már azon agyalnak, hogy kiköltöznek sátorral és géppel a kertbe, de mostmár ehhez is jó idő van :).

    A faluba bevezetik a villanyt, de mert kevés a pénz, társadalmi munkát is kérnek az emberektől. Brigádok alakulnak, s versenyezni kezdenek, ki állít fel több oszlopot. Este az önkormányzati hivatalban megkérdezik az elsőként érkezett brigádtól: - Na, mennyit sikerült? - Hatot. - Szép teljesítmény, gratulálunk. Érkezik a következő csapat. Tőlük is megkérdik: - Hány oszlopot sikerült beásnotok? - Kilencet. - Óriási! Megérkezik a rendőrbrigád. - Hát ti, hány oszlopot ástatok be? - Kettőt. - Csak? A többiek mind nyolc-tízet...! - Haha... De azokból a java kilátszik!

    [MOVIE] WoW Intro!

    Hír | 2004.05.16 09:01

    Előkerült a World of Warcraft E3-on bemutatott (sajnos nem túl jó minőségű) intrója. Olyannyira nem túl jó, hogy hang sincs hozzá, de szerintem a rajongók akkor is letöltenék, úgyhogy feltettem lokálba.

    MoH Pacific Assault oldal

    Hír | 2004.05.16 08:50

    Sgt. Horvath tudósított minket a frontvonalról (sajnos morze-jelekkel, úgyhogy kicsit lassan jött az infó), hogy beindították a Medal of Honor: Pacific Assault című akció FPS hivatalos oldalát. Ahogy így gyorsan átfutottam, feltűnt, hogy vannak képek meg trailer is, úgyhogy mindenképp nézzétek meg! A trailert feltettem lokálba.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.05.11 07:54

    Üdvözlet mindenkinek! Folytatódik az érettségizők rémálma, hiszen ma a matematika ringjében mérkőznek meg. Hogy gyorsan szebb vizekre evezzünk pörögnek az idei E3 motorjai, és ennek látható jelei is vannak. Ha velünk maradtok mindjárt kiderül mik is ezek!

    Kovács József földhivatali ügyintező egyik nap félfogadási időben (mert akkor úgyis ráér) elhatározza, hogy rendet rak a szobájában álló nagy szekrényben. Talál egy régi poros lámpát. Viccből megdörzsöli és így szól: - Kérek egy jéghideg sört! Hirtelen ott terem az asztalán a sör. Túl a döbbeneten ezután már sokkal nagyobb kívánsággal folytatja: - Vigyél egy fantasztikus szigetre, ahol gyönyörű és odaadó nők vesznek körül! Így is történik. - Ez ám a jó élet. Bárcsak ne kelljen soha többé dolgoznom! - mondja. Erre visszakerül az íróasztalához, a földhivatalba...

    [MOVIE] HL2 nagyban...

    Hír | 2004.05.08 09:11

    ...és egyben. Nem, még mindig nem új videókról van szó. Azonban Lazy mesterünk talált egy linket, mely a Valve féle Steam oldalára vezet. Innen kérem szépen letölthető az össze, tavalyi E3-as mozi tökéletes felbontásban. Mindet láttuk, nagy részük már fent is volt lokálban, csak az elmúlt hetekben előkerült három uccsó anim nem volt még ilyen jó minőségben. Most megtört a jég. Érdeklődők cibálják, én meghagyom a helyet a szerveren az új animációknak :)

    [DEMO] Trackmania Power Up!

    Hír | 2004.05.05 17:01

    A Digital Jesters nemrégiben kiadta a TrackMania első, ha úgy veszsük kiegészítését. A Power Up! csomag olyan érdekességeket tartalmaz, mint mondjuk a pályára építhető alagút, illetve teljesen új környezetek. Namármost ennek a kis kiegnek jött ki most a demója. Ezt mondjuk már nem teszem lokálba, de, ha valakit érdekel, itt megtalálhatja.

    [DEMO] Silent Storm: Sentinels

    Hír | 2004.04.20 16:58

    A Nival Interactive szépen csendben kiadta a Silent Storm: Sentinels című 3D-s körökre osztott stratégiájának demóját. A mérete "mindössze" 298MB, és innen bármikor letöltheted. Az egyetlen bibi, hogy orosz nyelven szól hozzánk, éppen ezért ezt nem teszem lokálba. Amint kijön az angol, természetesen erre is sor kerül.

    UNREAL A JÖVŐBŐL!!!

    Hír | 2004.04.14 10:21

    Lazy mesterünk küldött egy űbertitkos kamerás felvételt a legutóbbi Unreal 3 engine bemutatóról. Na, hogy is mondjam csak. ATYAÚÚRISTEN!!! Ez a részletesség már nagyon betegség! A Doom 3-nak iszonyat gyorsan meg kell jelennie, mert egy-kettőre lepipálják a srácok! Nézzétek meg, kötelező:

    UPDATE 1: IMHOL A VIDEÓ IS KEDVES FELEIM. Ja, nem lesz lokálban, CSAK és kizárólag a hivatalos, jobb minőségű változat. De arra még bizony várni kell. Thanks Beyond3D. UPDATE 2: A videón iszonyat büntetések látszanak. Kiváló, az eddigieknál jóval részletesebb grafika, többmillió poligon kíséretében. Dinamikus fények és árnyékok, szintén látványosabban, mint eddig. Ezután láthattok néhány ingém karaktert többmillió poligonból. KÖTELEZŐŐŐŐŐ!

    'Éjszakát...

    Hír | 2004.03.21 00:04

    A GameStar Online történelmében immáron harmadszor történik meg az az esemény, hogy a reggelt köszöntő hír és az őt követő érdekességek -a megszokottal ellentétben- kora hajnalban, éjfél után telepednek szemeitek elé. A Forma 1 kevdelésének okán sokan lehet nem is alszotok, csak majd délelőtt, esetleg a fogpiszkáló módszert használjátok fel céljaitok érdekében. Amíg érkeznek a hírek nézzük meg kacagtató viccünket, mely arról tanúskodik, sosem lehetünk biztosak a dolgunkban :) :

    A székely legény hazaviszi leendő feleségét, hogy bemutassa szüleinek, mire az apja a fülébe súgja: - Ne vedd el fiam, tőlem van. Legközelebb beállít a fiú egy másik lánnyal, az apja megint a fülébe súgja: - Ne vedd el fiam, tőlem van. Egy idő után a fiú beállít egy újabb lánnyal, mire az apja megint félrevonja: - Ezt se vedd el fiam, ez is tőlem van. Az anyja nem bírja tovább szó nélkül, magához inti a fiát: - Fiam, vedd el bármelyiket, te sem apádtól vagy...

    SC: PT demó!!!

    Hír | 2004.03.16 14:51

    Végre valami igazán örömteli hírről kell beszámolnunk. Még ezen a héten megjelenik a Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow egyjátékos és többjátékos demója! Mindemellett ma este 5-kor (csak nem tudni melyik időzóna szerint...) érkezik egy új bemutatófilm is, amit elsőként a hivatalos oldalon találhattok majd meg, de azért mi is igyekezni fogunk, hogy minél előbb lokálba kerülhessen.

    [MOVIE] Driver 3

    Hír | 2004.03.06 11:06

    Zsono mester felhívt a figyelmemet arra, hogy az éjnek leple alatt újabb érdekességekkel gazdagodott a Driver 3 hivatalos oldala. Először megtalálhatjátok itt a Run the Gauntlet című kisfilm legújabb trailerjét. Azonban szerintem ezúttal nem ez a fontos. A másik videót, melyet ripsz-ropsz feltettem lokálba is bepillantást enged kicsit a szinfalak mögé. Megszemlélhetitek a történet, az effektek, és a kocsik fejlődését egyaránt. Letöltésre fel :)

    SC: Pandora Tomorrow GOLD!

    Hír | 2004.03.05 08:12

    Ma hajnalban volt egy nyílt UbiSoft-os csevely, amire sok lelkes rajongó ellátogatott. Nem történt semmi különös, kivéve egy dolgot. Az UbiSoft producere, Domitille Doat, bejelentette: a Splinter Cell : Pandora Tomorrow aranylemezre került és Március 25-én már meg is lehet vásárolni. Azt, hogy a PC-s vagy az X-Boxos változat készült el, sajnos nem tudni, remélhetőleg hamarosan megérkezik a hivatalos bejelentés és mindent tisztáz. Update: Időközben hivatalosan is megerősítették. Igen, készen van :) Alig néhány napon belül a boltok polcain csücsül majd.

    [DEMO] Syberia II

    Hír | 2004.03.01 16:45

    A délelőtti leak után megérkezett vala a teljesen hivatalos demóváltozata a Syberia II című kalandjátéknak. Történt mindez a kiadó jóvoltából a gáma honlapjának segítségével. Feltételezem, mindenki szívesebben játszik az angol változatával, mint teszem azt a franciával, olasszal, spanyollal, esetleg némettel, úgyhogy csak azt tettem fel lokálba. :) Hajrá, Kate Walker csak Rád vár, hogy kalandozz vele...! :) (Thanks: Komikaze)

    Xpand Rally - finom!

    Hír | 2004.02.15 09:16

    A Techland csapata nemrégen új információkat adott a világ tudtára a Chrome motorral csatába induló rali szimulátorukról, az Xpand Rally-ról. A 60 különböző gyorsasági szakaszok egy része Európában, egy másik része Afrikában helyezkedik el és szeli ketté az ottani sivatagot. A nyolc különböző felszín forma és anyag olyan állítgatásokat tesz majd lehetővé az autónkon, mely kötelező ahhoz, hogy normálisan tudjunk majd haladni. A megjelenéssel kapcsolatos dátumot továbbra sem kötötték senkinek sem az orrára, de azt igen, hogy a pályákon eddig nem látott szabadság övez majd minket, azaz nem ütközünk egyszer csak egy láthatatlan falba...

    Esti képbecsinált

    Hír | 2004.01.31 20:21

    Miután hazaértem, egy csésze forrócsokival a balban nekiláttam körbekutatni a környező oldalakat, hátha akad valami finomság. De mivel mi alapvetően objektívok vagyunk, minden fellelhetőt leközlünk ábécé sorrendben és mindenki állítson fel magában egy saját rangsort...

  • Adventures of Sherlock Holmes: The Silver Earring
  • Breed
  • City of Heroes
  • Drakengard
  • Guild Wars
  • Knights of Honor
  • Road to Fame
  • Ryzom
  • Sacred
  • Ultima X Odyssey | Bónusz
  • Vivisector: Beast Inside

  • 'Reggelt...

    Hír | 2004.01.30 09:29

    Üdv mindenkinek. Nos, úgy néz ki, hogy a nulla elérésével el tudjuk indítani a felújított oldalt, igaz, jónéhány korábbi ötletünk ebben az esetben kimarad belőle. De inkább tartjuk magunkat a szavunkhoz, hiszen nem tudhatjátok, hogy mi minden marad ki :D Ezen érdekességeket az elkövetkezendő időszakban fogjuk belepaszírozni az oldalba, minden változásról értesülni fogtok. A fórumozók kedvéért örömmel jelentem, hogy miután elindul ma délután az oldal, igyekszünk rendet teremteni és új szabályokat hozni az ő univerzumukban is. Az erő legyen mindenkivel, és szorítsatok, hogy drága jó internetszolgáltatónk ne akkor haldokoljon, amikor lelőttük az aktuális oldalt :)

    Tudod mi lesz azzal a gyerekkel, aki hazudik? - kérdezi a pap hittan órán. - Pokolra jut - hangzik a gyerek felelete. - Tudod mi az a pokol? - A pokol az egy szörnyű hely, ahol az ember megég. - És mit kell tenned azért, hogy ne juss a pokolba? - Vigyázni kell az egészségemre, nehogy meghaljak.

    DRIV3R kisfilm #1

    Hír | 2004.01.14 10:57

    A hivatalos Driv3r honlapra felkerült a legelső valós népszerűsítő kisfilm trailerje. Bár a többség szerintem jobban örülne egy normális játék közbeni trailernek, véleményem szerint vétek lenne ezt kihagyni (hiszen azért van pár apró ingame jelenet is). Hogy egyszerűbb legyen a dolgotok, fel is dobtam lokálba. Ja, még annyit érdemes tudni, hogy a teljes első kisfilm január 23-án érkezik! Erre tessék:

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)