Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 665

MP2 pálya forrás

Hír | 2003.11.12 22:26

Végre eljött a pillanat, mikor megjelent az első módosító csomag a Max Payne 2. részéhez. Ez a pálya átszabóknak enged teret, így már mindenki elkezdheti készíteni a saját placcát. Aki máris nekilátna, az töltse le innen, és a readme fileból tájékozódjon. Az elkészült műveket szívesen látjuk, tehát nyugodt szívvel küldhetitek őket a SpyNewsra.

VU Games visszaesés

Hír | 2003.11.07 22:11

A VU Games-nek rossz emlékei lesznek ezentúl 2003 3. negyedévéről, ugyanis 59%-al kevesebb pénzt "szedtek" be mint 2002 ugyanezen szakaszában. Idén (főbb gammák: Simpsons: Hit and Run, Homeworld 2, Buffy: Chaos Bleeds, Warcraft III: The Frozen Throne) "csupán" 5,9 volt a bevétel, tavaly (főbb gammák: The Thing, The Fellowship of the Ring, The Scorpion King, Spyro 2, Warcraft III) viszont 14,6. És hogy micsoda? Hát természetesen milliárd euró! A visszaesést a gyengébb felhozatallal indokolták.

Bezárta kapuit a Microprose

Hír | 2003.11.05 15:35

Az Atari fogta magát és a legutoljára még a D&D Heroes-ával mellén vigyorgó Microprose irodáit egyszerűen bezárta... Ennek oka a következő: nem volt semmilyen terv arra, hogy a jövőben a kis cég mit alkotna, így a mellett döntött az Atari, hogy bezárja a Microprose kapuit. Hogy a jövőben mi és miképpen fog történni, arról egyelőre nincs információ. Akit részletesebben érdekel a dolog, az böngéssze át a GameSpyDaily jelentését az ügyről...

Képek Forradalma

Hír | 2003.11.03 15:26

Balról közelít az új harcos, jobbról egy határozott ütéssel hárítják a támadást, mire az új harcos felszántja az aszfaltot. Ezt követően összennéznek, öklüket összeszorítják, majd megmutatják egymásnak a mutatóujjukon lévő gyűrűt és azt mondják: Itt az idő! (Folyt. köv. :D)

  • BREED
  • Chicago 1930
  • Codename: Panzers!
  • EverQuest II
  • Full Spectrum Warrior
  • LoTR: The Battle for Middle-Earth
  • Middle-Earth Online
  • Need for Speed Underground
  • Pool Paradise
  • Riftrunner
  • Ryzom
  • Space Hack
  • Vampire The Masquerade: Bloodlines
  • Warhammer Online
  • World of Warcraft

  • Képvihar vacsorára!

    Hír | 2003.10.29 17:32

    Jó es-tét, kí-vá-nok. Döc-döc, a lényeg a lényeg, úgy gondolom nem érdemes túl sokat hozzáfűzni, ezt már lehet nevezni képviharnak, jó csámcsogást:

  • Alpha Black Zero
  • Chrome
  • City of Heroes
  • Curse: The Eye Of Isis
  • Dark and Light
  • Darkfall Online
  • Face of Mankind
  • HomePlanet
  • Horizons
  • The Fall: Last Days of Gaia
  • Warhammer Online
  • Wish

  • FIFA Tour - jelentkezzetek!

    Hír | 2003.10.15 23:24

    Acorp02 tolta át a legújabb infót a mi kis SPYNEWS-unkra, melyben egy újabb érdekességre hívta fel a figyelmünket. Nevezetesen egy weboldalról vagyon szó, mely egy hamarosan megrendezésre kerülő FIFA 2004 bajnokságot fog lebonyolítani. Szerintem ezzel mindent össze is foglaltam, akit érdekelnek a részletek, az feltétlenül ugorjon be ide!

    Half-Life 2 Update

    Hír | 2003.10.14 19:11

    Nyilván sokan tudjátok, hogy néhány napja a Half-Life 2 játszható verziója is felkerült a netre. Azóta kicsit csitultak a dolgok, de azért vannak történések. Lássuk az azóta történt dolgokat:

  • a leaker azóta feltette a netre a CS: Condition Zero-t
  • a leaker azt ígérte, hogy hamarosan elérhetővé teszi a teljes forrást, és a HL2 Pre-Gold változatát
  • egyes források szerint nem kizárt, hogy a jelenleg terjedő HL2 alfa egy eleddig ismeretlen vírust, vagy trójai lovacskát rejtett magában... Szóval az eseményeknek még koránt sincs vége, és azért nem árt óvatosnak lenni!

  • Unreal Egyetem! A TUTI!

    Hír | 2003.10.14 10:08

    Az Epic Games beszámolt a világ legelső Unreal egyeteméről! Egy olyan helyről van szó, ahol bárki megtanulhatja, miként lehet különféle modokat kreálni az Unreal motorka segítségével. Az eseményre november 8-9-én kerül sor az észak-karolinai egyetemen. Jelen lesznek az Epic egyes munkatársai, és több, Unreal engine buherenciával foglalkozó oldal képviselői is. Az egyik ilyen a www.masteringunreal.com, ahol bárki számára letölthető, több, mint 100 órányi oktató videó található. Az eseményen egyébként bemutatják az UT2004-et is, és remélhetőleg valaki le is kamerázza azt :) Thanks GameSpyDaily.

    [HuN] 18 Wheel of Steel

    Hír | 2003.10.13 14:11

    MáTriX-tól kaptuk az alábbi levelet a hírgyűjtő kelyhünkbe:

    Hali! A csapatommal - ami ezért a projektért jött össze - elkészítettük a ValuSoft 18 Wheel of Steel - Across America-jának a magyarítását. Persze azért nem egy sima magyarítás lett ha már igy belemelegedtünk ;) Tartalma: - magyar térkép - magyar szövegezés - magyar városnevek - magyar feliratok a városokban - magyar cégek - magyar rádiózás (még csak a kiírás) - magyar útszámok (közel valósághűen) - magyar benzinkutak - magyar remélhetőleg minden ;) - ki vannak szedve a kiszedhető látványosságok (pl.: Szabadság-szobor)
    A fájlt innen érhetitek el. Köszönet az összes készítőnek: MáTriX, Carlos, FiReBoY, Wizzard, AMS, Fefe, Antijedi, Zeenoo.

    'Napot! ;)

    Hír | 2003.10.13 13:43

    Halihó emberek! Ma nekem jutott a beköszöntés hálás feladata. Annál is inkább, mert Mantisnak reggel nem nagyon jutott kihíreznie valója, igazság szerint azonban még most sincs - ami nem kicsit fura manapság... Úgyhogy igénybe is veszem a SpyNews adta lehetőséget arra, hogy a nemrég oda küldött finomságot megosszam Veletek! Ezen kívül még várható egy lagymatag képség bokréta :D Ejha! Mielőtt elmennék költőnek, jöjjön egy izé:

    Két szőke áll a folyó két oldalán. Az egyik átkiabál: - Hogyan juthatnék át a másik oldalra? A másik kis gondolkodás után visszakiabál: - De hiszen már ott vagy!

    'Reggelt...

    Hír | 2003.10.09 05:55

    Elég nagy a kavar a Half-Life 2 körül... Én már nem is tudom mit gondoljak, ki fog-e egyáltalán jönni, vagy úgy jár, mint a Duke Nuken For-Never? Mindegy is, ne ezen rágódjunk, azt nézzük amink van, biztosan lesz. Például ma reggel kaptok egy igen szép Max Payne 2 mozit, valamint az EA emberkéi megerősítései szerint még a héten egy FIFA 2004 demót. Most pedig egy rövidke, talán ismerős párbeszéd, amit a spynews-ra kaptunk:

    Két kutya sétál és megáll Vágó István háza előtt, megszólal az egyik: - Megjelöljük? -mire a másik: - Jelöljük meg! :))

    HL2 a szikla tetején

    Hír | 2003.10.03 22:34

    Sokak számára emlékezetes lett volna a Szeptember 30, ha megjelenik az a bizonyos játék. Egyesek számára viszont tényleg emlékezetes lett, mivel ekkor rendezték meg a "On Top of The Rock" (A szikla tetején. Azért lett ez a neve, mivel az Alcatrazban rendezték) rendezvényt. Ez egy amolyan Half-Life 2 / Ati rendezvény volt. A GameSpy elcsípett több mint 40 percnyi képanyagot erről a buliról. Akinek van 236,4 megányi türelme, az innen indulhat el a letöltés felé.

    GameSpy csalódások

    Hír | 2003.09.30 05:52

    A GameSpy csapata fogta magát, és úgy döntött csinál egy 25-ös listát minden idők legnagyobb csalódásaiból. Ilyet nálunk is láthattatok, azonban ha kíváncsiak vagytok a GameSpy-osok mit mondanak, figyeljetek tovább. A 24. helyet a Wizardry 8 "szerezte" meg, melynek okairól bővebben itt olvashattok. Ha pedig szeretnétek továbbra is nyomon követni a soron következőket, ide kell rendszeresen elnéznetek.

    Új Pantheon-oldal

    Hír | 2003.09.27 19:53

    FaeryTom megdobott minket egy igen értékes levéllel, amit a SpyNews-ra küldött. Rögtön át is adnám neki a szót: Megújult a magyar fejlesztésű MMORPG, a Pantheon honlapja. Az új design mellé néhány új információ is párosul, tessék megnézni itt! Ezúton is köszönjük az információt!

    Fileplanet drágaszágok!

    Hír | 2003.09.25 23:51

    A Fileplanet-tet folyamatosan bővítő GameSpy csapata egyre keményebb eszközökkel próbál előfizetőket szerezni. Ezúttal két indokot is tudok mondani, hogy miért érdemes "csengetni" nekik. Az egyik a Contract Jack, a másik pedig a War of the Ring című játékok zárt multiplayer tesztje. Ha ezért nem, akkor semmiért nem éri meg az egy éves előfizetés... Persze az én májam is jobban viselné, ha mindenki hozzáférhetne :(

    LotR: The Battle for Middle-Earth

    Hír | 2003.09.22 14:12

    A GameSpy leközölt egy négyoldalas exkluzív cikket az EA Games új gyermekéről, mely a The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth (A Gyűrűk Ura: A Csata Középföldéért) címet viseli, mellesleg stratégia. Mivel rendelkeznek a Peter Jackson féle LotR filmtrilógia licenszével, csodálatos látványban és játékmenetben lehet részünk, ha 2004 negyedik negyedévében kézbe vehetjük ezt a gyöngyszemet! Hatalmas egységek százait irányíthatjuk egyszerre, megküzdhetünk Tolkien óriási világának minden színterén, megmenthetjük, vagy elpuszíthatjuk egész Középföldét. A játékot a C&C Generals-t készítő csapat heggeszti egészen március óta. Nem is lehet mást mondani, ez a játék nagyon ütni fog, mert ehhez minden megvan. Jó fejlesztőgárda és remek alapanyag. Angolul tudóknak érdemes elolvasni a teljes cikket, de az idegen nyelvekkel hadilábon állóknak is, mert találhatnak jónéhány képet az oldalakon!

    EverQuest ingyé'

    Hír | 2003.09.22 13:19

    Lapu Tamás ezt a levelet küldte nekünk a SpyNews-ra (ezúton is köszönet érte): "Hozzáférhetővé vált a Neten az EverQuest 1 hónapig ingyenesen kipróbálható verziója ezen az oldalon. Itt az e-mail címünket kell megadni, minekután kapunk egy CD-kulcsot, valamint egy FTP-címet, ahonnan lezúzható a gamma. Mindenkinek sikeres letöltögetést és játékot! Ja, telepítés után egyből elkezd patch-elni a játék, szóval türelem." Mellesleg 720 mega a cucc. Mégegyszer köszi, Tomi! ;)

    [MOVIE] XIII Multiplayer

    Hír | 2003.09.22 09:33

    A Fileplanetre ezúttal egy újabb animáció került felfele. A GameSpy által kész1tet mozgóképen megszemlélhetitek a sajnos csak jövő év elején érkező XIII című akciójátékot, többjátékos mód közepette. Érdekes kis csaták lesznek, az egyszer biztos :) Ha érdekel, cibáld le innen.

    Homeworld hírek

    Hír | 2003.09.22 09:27

    Nem, ezúttal nem a napokban napvilágot látott második részről, sőt nem is egy esetleges harmadik részről számolok be. Igazából csak egy kis érdekességről van szó. A Relic Entertainment lelkes arcai a hónap végén, egészen pontosan szeptember 26-án adják majd ki a Homeworld 2 fejlesztői szoftvereit. Vagyis csinálhattok majd hozzá új hajókat, textúrákat, miegymást. Az elkészült műveket küldjétek nekünk :)

    HL2 - mikó'?

    Hír | 2003.09.22 09:18

    Jó kérdés. De már annyiszor feltettük. A mai nap mégis történelmi jelentőségű lehet. A GameSpy olvasgatva találtam egy fórum bejegyzést, melyet egy olyan arculat vetett fórumra, aki eljutott a Valve székházába. A lényeg, hogy egy Steam fejlesztő elmondta neki, a megjelenés előtt egy héttel már el lehet kezdeni a játék letöltését (a steam-men keresztül persze). Ez olyannyira kódolva lesz elvileg, hogy senki nem férhet hozzá a hivatalos megjelenés pillanatáig. És miért érdekes ez? Nos, csak azért, mert ma-holnap pont egy héttel 30-a előtt leszünk. Ha igazak ezek a híresztelések (és tényleg megjelenne a játék 30-án), akkor ma, de legkésőbb holnap kellene lennie valamiféle bejelentének! Ha ezek elmaradnak, akkor örökre kitörölhetjük fejünkből 2003. szeptember 30-át.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)