Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 453

LoEQ béta

Hír | 2003.06.11 18:07

A Sony Online Entertainment mától várja azon lelkes embereket, akik szívesen tesztelnék a Lords of EverQuest elnevezésű RTS-t. Ha még nem töltötted be a 18at, akkor el is felejtheted a tesztelgetést, hiszen ez alapkövetelmény a jelentkezéshez. Aki úgy érzi, szeretne az elsők közt játszani a legújabb EverQuest-es játékkal, az itt jelentkezhet.

3DMark - siralmas káröröm

Hír | 2003.05.27 22:49

Nos, mint tudjátok, az NVIDIA elismerte, hogy némileg tuningolta drivereit, hogy jobb eredményeket érjenek el termékei a 3DMark 2003 alatt. Mit is mondhatnánk... csúnya NVIDIA, gonosz NVIDIA. Ki gondolta volna, hogy az ATI se különb. Ezúttal ők is elismerték, hogy a legújabb Catalyst is csal. Nah ennyit a multi cégekről. Most kellene jönnie egy harmadik, elfogadható minőségű gyártónak, azonnal átállnék...

3DMark03 javítás

Hír | 2003.04.29 18:39

Egy közel 5 MB-os patch-et tett letölthetővé a népszerű 3DMark sorozat készítője, a Futuremark (régebbi nevén MadOnion). A 3.2.0-ás 3DMark03 patch, az eddig felbukkanó hibákat hivatott kijaívtani, ezen kívül pedig egy új tesztelési metódust is tartalmaz. Sajnos ez utóbbit, csak regisztrál felhasználók tudják bekapcsolni. Akit érdekel a javítás, az látogassa meg a Futuremark oldalát.

Second Life Beta

Hír | 2003.04.28 21:16

A Linden Lab megosztotta a játékosokkal Second Life című játékának publikus beta változatát. Ahhoz, hogy ezt te is kipróbálhasd, nem kell mást tenned, minthogy regisztrálsz, majd innen lecibálod a kliens programot. A játék érdekessége, hogy annak ellenére, hogy a virtuális világban játszódik, valós pénzügyi tranzakciókat is végezhettek vele. Ilyen mondjuk a pizza, avagy a mozijegy rendelés... szerintem elég mókás :)

GAMESTAR NYÍLT NAP!

Hír | 2003.04.25 23:09

A világ történetében immár harmadszor rendezzük meg a GameStar nyílt napot! Ez azonban sokkal jobb lesz, mint az eddigiek :D Íme hát a sokat áhitott részletek: Helyszín: IDG székház, VI. ker. Révay u. 10. Időpont: 2003. június 6. (péntek), 15.00-tól Nevezés: 50 fő vehet részt a csapatversenyeken, melyekre online KELL regisztrálni. 5 csoportot alkotunk (10 fő/csapat), a csapatkapitányok: Bad Sector, Boe, Gyu, Szittyó, ZeroCool. A lehetőség: Matrix Game Centerrel együttműködve 10-15 db PC hálózatba kötve, 1 projektor mutatja az aktuális játékokat, a többi még titok :) A móka maga:

  • 15.00: érkezés
  • 15.15: Boe beköszöntő röffenése
  • 15.20: vetélkedők kezdete (Kvíz és csapatjátékok)
  • 17.00: kötetlen beszélgetés, terepszemle
  • 17.45: eredményhirdetés, díjkiosztás
  • 18.00 – 20.00-ig: szabad játék A jelentkezés egy héttel lapunk megjelenése után, vagyis pontosan május 16-án kezdődik!

  • Ryzom Beta

    Hír | 2003.04.19 10:29

    A Wanadoo is megnyitotta készülő játékának beta tesztelését. A Ryzom nevezetű MMORPG tesztelése három fázisból áll majd. A jelentkezőket nem feltétlenül ugyanabba a fázisba akarják felvenni, szóval előfordulhat, hogy valaki csak a második fázisban vehet részt. Ha esetleg érdekel, az oldalán jelentkezhetsz (regisztrálnod kell magad!).

    AMD-Intel beszámoló

    Hír | 2003.04.18 15:39

    Az Intel nyilvánosságra hozta az idei év első negyedéves gazdasági adatait, melyek a vártnál sokkal jobb eredményeket hoztak. A március 29-én véget ért időszakban 915 millió dolláros nyereséget könyvelhet el az Intel, ami részvényenként 14 centes nyereséget jelent. A vállalat hivatalosan 6,75 milliárd dolláros árbevételt regisztrált. Nem ilyen rózsás a helyzet az AMD-nél, ugyanis tegnap nyilvánosságra került, hogy a március 30-án véget ért első pénzügyi negyedévben az AMD 715 millió dolláros árbevételt ért el, nettó vesztesége pedig 146 millió dollárra rúgott. Ez részvényenként 42 cent veszteséget jelent.

    Április 1 - a termés...

    Hír | 2003.04.02 07:38

    Nos, mint említettem, egy kis összefoglaló az április 1 okozta sokkhatásból. Szerencsére nem kellett sokat kutakodnom, mert Blues-ék remekül összegyűjtöttek mindent :)

  • GameScreenshots - "Rajzfilmszerű" Doom III
  • Shacknews - Készül a GTA: Sin City
  • QuakeCon - A regisztráció megtelt, várólista lezárva...
  • Warcry's CoD - őrült tehenek az Asheron's Call 2-ben
  • Valve - Levelord Kuwaitban :)
  • Game Club Central - Készül a StarWarcraft
  • 3DRealms - Duke Nukem Forever Atari 2600-ra!
  • SWGalaxies - anyukák a Star Wars Galaxies ellen
  • LinuxGames - A Duke Nukem Forever csak Linuxon fut A ráadás, sőt, azt is mondhatnám, hogy a különdíjat az 576 viszi el!!!
  • 576 - Új hazai fejlesztés: H.E.R.O.

  • Line of Sight Demo megint...

    Hír | 2003.03.19 22:16

    Az Infogrames ezúttal megosztotta a nagyvilággal a Line of Sight: Vietnam, immáron nem Fileplanet exkluzív demóját. Vagyis ezt már nem csak azok próbálhatják ki, akik rendelkeznek FP regisztrációval. Ha érdekel az nFusion Interactive aktuális alkotása, feltétlenül látogass el ide.

    Line of Sight Demo

    Hír | 2003.03.16 11:05

    Az Infogrames alig néhány nappal a bejelentés után az arcunkba tolta következő FPS játékának, a Line of Sight: Vietnam-nak a kipróbálható demóját. Ebben egy single és három multiplayer pályát próbálhattok ki. A dologban egyetlen szépséghiba leledzik. Sajnálatos módon ismét exkluzivitást szerzett magának a Fileplanet, aminek értelmében, még, ha le is tudod tölteni, csak abban az esetben tudod elindíteni, ha regisztráltad magad. Ha így is érdekel, klikk ide.

    PlanetSide Beta jelentkezés

    Hír | 2003.02.22 10:13

    Nos, a tegnapi naptól kezdve bárki jelentkezhet a Planetside nevezetű MMOFPS beta tesztelésére. Csak annyi a teendőd, hogy regisztrálod magad, és feliratkozol. Persze ettől még nem kerültél bele automatikusan a tesztbe, csupán abba a giga listába, ahonnan esetleg kiválaszthatnak...

    Frozen Throne betateszt

    Hír | 2003.02.13 20:48

    A Blizzard jelentéséből megtudtuk, hogy hamarosan bárki jelentkezhet a Warcraft III első kiegészítőjének, a The Frozen Throne-nak a beta tesztelésére. Ezen az oldalon akár te is jelentkezhetsz holnaptól egészen február 21-ig. Amennyiben "felvételt" nyersz, értesítenek...

    Ultimate Baseball Alpha

    Hír | 2003.02.07 13:06

    Azon lelkes játékosok figyeljenek, akik szeretik a baseball-t, és kedvelik a beta teszteléseket. Ezúttal ugyanis a Ultimate Baseball Online nevezetű, csak online játszható sportjáték tesztjében vehettek részt. Egészen pontosan regisztrálnod kell ezen az oldalon, majd itt bejelentkezve megkapod a további részleteket!

    CS: Condition Zero Trailer 2!

    Hír | 2002.12.21 09:12

    A FileShack beszerzett egy teljesen exkluzív animációt, a Ritual Entertainment készülő akció-csapatjátékából, a Counter-Strike: Condition Zero-ból. Ahhoz, hogy letölthesd, regisztrálnod kell magad az oldalon, majd ide kell ellátogatnod... Mivel exkluzív, ezt nem tehetem ki lokálba... sorry.

    Xbox Media Player Skinek

    Hír | 2002.12.17 14:50

    A Microsoft szorgos designerei néhány jobbik fajta Windows Media Player-t is el tudtak követni... Ezek közül a kiemelkedőek a Quantum Redshift, a MechAssault, valamint a Splinter Cell változatok. Ha érdekel valamelyik, kattanj a nevekre! Thanx Lazy

    'Napot...

    Hír | 2002.12.16 17:15

    Hali :) Gondoltam annak ellenére, hogy már régen besötétedett, nem írom azt, hogy estét... Valahogy most nincs kedvem. Inkább mindjárt bevezetlek titeket a jóba, hiszen jó néhány érdekességgel várom az errefelé "császkálókat". Ha érdekel valakit, elárulom, hogy folyamatosan készül fórumunk, és, ha minden jól megy, már nem is olyan sokára működésbe is lép. Jelenleg azon dolgozunk, hogy a fontosabb topicokat átemeljük az új rendszerbe, illetve igyekszünk megőrizni mindenkinek a felhasználónevét. Ha ez utóbbi nem sikerül, lehetséges, hogy mindenkinek újra kell majd regisztrálnia... :( De egyelőre dolgozunk a problémán!

    Massive Assault Test

    Hír | 2002.12.12 08:40

    A Massive Assault hivatalos weboldalán mostantól bárki jelentkezhet a készülő stratégiai játék concept tesztjére. Ez lényegében egy korai béta teszt, melyben még bőven bele lehet szólni a játék végleges arculatába. Ha érdekelnek a részletek, feltétlenül látogass el ide!

    E3 2003 regisztráció!

    Hír | 2002.12.11 18:04

    A mai naptól kezde megnyílt az E3 2003 regisztrációs oldala, ahol bárki megrendelheti a maga kis belépőjét. Ne feledjétek, hogy nem olyan egyszerű eljutni oda, hiszen Los Angelesben rendezik meg idén is... Egészen pontosan május 13 és 15 között kerül rá sor. Ha érdekelnek a részletek, csattogj el ide.

    Impossible Creatures Demo!

    Hír | 2002.11.26 22:17

    A Fileplanet a mai naptól otthont ad a Relic Entertainment készülő játékának, az Impossible Creatures multiplayer beta változatának. Ennek mérete hozzávetőlegesen 250MB, és egy regisztráció fejében innen máris megkezdheted a letöltést. Holnap valószínűleg felteszem lokálba is, de addig bizony várni kell még egy csöppet... A demó egyébiránt kb. három hétig működik majd.

    UNREAL GEFORCE FX MOVIE

    Hír | 2002.11.21 08:32

    Nos... egy igencsak érdekes videjóra bukkantam, alig néhány perce. Ezen a linken bárki megtekintheti a teljes Comdex-szes NVIDIA GeForce FX bemutatót! Mivel ez a teljes előadás, nem kevesebb, mint két órán keresztül hallhatunk az újdonságokról, érdekességekről, és, mint ilyen, minden egyes technológiai videót is megszemlélhetünk! Ebbe beletartozik a manapság egyre nagyobb visszhagot kapó, aktuális Unreal Tech Movie is, mely valóban elég brutálisra sikeredett! Aki csak teheti, feltétlenül szemlélje meg! Update: Aki nem érdekelnek a technikai bla-blák, csak a látványt kedveli, az tekerjen el egészen a 43. percig! Magát az Unreal Tech részt 1 óra 9 perctől kezdve csodálhatjátok meg!!!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)