Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 25

POSTAL 2: Share The Pain

Hír | 2003.09.25 15:35

A POSTAL 2: Share The Pain (magyarul: Postal 2: Oszd meg a fájdalmat) egy teljesen egyedi többjátékos módot fog a játékosok kezébe adni. Lesznek különféle "változatai" a multinak, olyanok, mint például a Hasidic Jews vs. Towel-head Terrorist Tent-Dwellers (hmm... na ezt nehéz lenne jól lefordítani. Aki játszott a Postal 2-ővel, az nyilván emlékszik még a templomos jelenetre. Kb. ez is olyan lesz.). Lesz egy nagyon brutális zászlólopós mód is, melyben a Postal Babák is benne lesznek. Aki nem tudná kik is azok, azoknak alább nézelődjenek.

PLUSZ: A Postal 2 oldalt nézelődve rábukkantam egy remek kis videóra, mely csupán csak 8 mega (és több mint 3 perc). Két fontos dologról szól: csajok és a fegyverek, de leginkább a kettő együtt. Vannak még benne pukkanások, durranások és robbanások is, szóval minden, ami kell. Itt találjátok meg ezt a jó kis matériát, melynek letöltés erősen ajánlott mindenki számára!

Lock On: M.A.C. demó csúszás

Hír | 2003.08.30 22:07

Késik a Lock on: Modern Air Combat demója. Ez nem túl jó hír...de hát mikor jó egy késés ilyen szempontból?! Az Eagle Dynamics egyik embere közölte a játék hivatalos fórumán, hogy késik a kipróbálható ingyenes demó verzió. A részletekért ide fáradjon akiben most kipukkant a lufi, hogy várományosával nem töltheti el idejét.

'Reggelt...

Hír | 2003.08.28 08:06

Új nap virradt reánk, és bár már egy napja tart az ECTS, nem túl sok érdekességek lehet arról hallani. Bár a napi első hírrel mindjárt meg is cáfolom ezen állításomat, mert rögvest jön egy újabb VÁÁÁÁÁÁÁ :D Igazából az zavar engem, hogy az eddig minőségéről ismert ECTS olyannyira lepukkant. De mindegy, lesz nekünk még jövőre is GC, majd az meg még jobb lesz, mint idén :) Na, nem is rabolom tovább az időt, jöjjön a legújabb S.T.A... ahh, majdnem kimondtam :D

-Hány okos szőke fér egy liftbe? -??? -Az összes.

'Reggelt...

Hír | 2003.02.16 07:47

Szép ébredéseket mindenkinek ezen a hideg vasárnap reggelen. Mint megszokhattátok, a hétvégek eléggé le vannak pukkanva, és csak minimális finomságokkal szolgálnak. Azért máris akadnak olyan dolgok, amikről nem árt, ha tudtok. Azonnal meglátjátok a ma reggeli "jót" :)

Napi képömleny!

Hír | 2001.11.23 07:40

Kissé lepukkant játékvilágunkban, mára ezek a képek jutottak! Ezek közül kiemelkedik a Haegemonia, melyet az Imperium Galactica 2 csapata, a Digital Reality készít!

  • Global Operations - realisztikus harci lövöldözős alkotás
  • Haegemonia - hazai fejlesztésű, ígéretes 3D-s űr stratégia
  • Loch Ness - a Dreamcatcher mostanában elkészült kalandjátéka
  • Mafia - régóta készülő 3D-s akció-kalandjáték
  • Neocron - sci-fi MMORPG a Reakktor Media-tól

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)