Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 43

Resident Evil 2 - fekete-fehérben nemcsak rémisztőbb, de hangulatosabb is a játék

Hír | 2019.02.03 09:11

Egy DLC-nek köszönhetően egy csapásra klasszikus horrorfilmet varázsolhatunk a remake-ből.

Resident Evil 2 Remake - mészároltál már zombikat noir stílusban?

Hír | 2018.10.22 09:45

Mozgás közben csodálhatóak meg a Resident Evil 2 Remake Deluxe kiadásának extra ruhái, és a fekete-fehér filteres hangulat kicsit azért magával ragadt minket.

A videojátékok tényleg erőszakossá tennének?

Hír | 2018.10.14 18:25

Egy új tanulmány elvileg az erőszakos videojáték-használat és a való életben megjelenő agresszív viselkedés között egyértelmű összefüggést talált. Szakértők segítségével próbáltuk körüljárni az ennyire cseppet sem fekete-fehér témakört.

Így néznek ki a Nintendo Switch játékok egy 32 éves, fekete-fehér mini kijelzőn

Hír | 2018.03.13 13:16

A világon senkinek semmi oka nem lehet arra, hogy a Breath of the Wild gyönyörű látványát átültesse egy fekete-fehér, apró CRT képernyőre, azon kívül, hogy az egész nagyon menő.

Nvidia Freestyle - fekete-fehérben vagy más szűrőkkel játszhatunk játékokat

Hír | 2018.01.08 15:56

Holnaptól több új funkcióval bővül az Nvidia GeForce Experience, ezek egyike a Freestyle.

Cuphead - fekete-fehér tévén az igazi

Hír | 2017.10.04 08:59

Aki tényleg komolyan veszi a játékot, átmegy a nagyihoz, felkapja a jobb esetben monokróm, de minimum CRT tévét, és kis bűvészkedéssel megoldja, hogy azon játszhassa a Cupheadet.

Csak a legnagyobb X-Men rajongók fogják érteni ezt a Logan trailert

Hír | 2017.02.10 20:28

A Fox kiadott egy fekete-fehér jelenetet a hamarosan érkező Loganből, ez azonban nem sok jelentéssel bír azok számára, akik nem ismerik alaposan a szériát.

Blues and Bullets - PlayStation 4-re érkezik a noir kaland

Hír | 2016.04.16 21:10

Eddig csak Xboxon és PC-n indulhattunk nyomozni a Blues and Bullets fekete-fehér (és vörös) világában, de hamarosan PS4-re is megjelenik a játék első két epizódja.

Így készült a Vakondok 4 - Steve Jobs szerint bőven elég volt a fekete-fehér látvány

Hír | 2016.04.04 12:00

A Novotrade művészeti vezetője próbálta meggyőzni az Apple legendás alakját, hogy a 16 színt is megjeleníteni képes Commodore a jövő, Steve Jobs azonban megelégedett a fekete-fehér látvánnyal.

Betrayer launch trailer - a fekete-fehér felfedezés

Hír | 2014.03.27 08:00

Megérkezett a F.E.A.R. alkotóinak noir horrorjátéka és vele együtt a hozzá tartozó utolsó előzetes is.

Betrayer előzetes - a F.E.A.R. alkotóinak noir horrorjátéka

Hír | 2013.08.05 19:10

A F.E.A.R. alkotói bejelentették új stúdiójuk első projektjét, a Betrayert. Fekete-fehér horrorjáték, egyedi külsővel és egy izgalmas történettel.

Nem múlik a Limbo láz

Hír | 2011.11.11 20:10

A sokszorosan díjnyertes platformer eladásai mára átlépték az egymilliós lélektani határt.

Batman: Arkham City - Rébusz hátulról

Hír | 2011.06.28 17:34

Rébusz is megkapta a maga fekete-fehér képét számos Batman: Arkham City szereplő után.

Harcolj macskával kutya ellen, vagy fordítva!

Hír | 2009.08.08 20:20

Az örökös harcot jeleníti meg mai játékunk, fekete-fehérben.

Bősz kattintgatás monokrómban

Hír | 2009.06.05 16:01

Keresd meg a Play gombot a 22 pálya mindegyikén, miközben a játék azt is számolja, hányszor nyomtad meg a bal egérgombot.

MadWorld - Újabb véres trailer

Hír | 2008.08.20 15:44

Talán még emlékeztek az E3-on bemutatott fekete-fehér, véres és brutális Mad Worldre. Most újabb trailer érkezett.

A konzolfestés művészete

Hír | 2007.04.29 20:52

Mennyivel is jobb szemkápráztató színekben látni mint fekete-fehérben a... konzolt? Egy cég abból próbál profitálni hogy olyan szolgáltatást nyújt ami segítségével, a legkünlönbözőbb színekben láthathassuk viszont a konzolunkat.

Bumm a fejbe!

Teszt | 2007.04.25 15:46

A „13” egy fekete-fehérben készült feszes thriller egy ártatlan fiatal srácról, aki akaratán kívül egy kegyetlen és véres „sportjáték” részesévé válik. Az orosz rulett egy sajátos változatával van dolgunk: a 13 résztvevő a pisztoly csövét egymás fejéhez tartja…

25 éves az IBM PC

Hír | 2006.08.13 11:32

Bár a személyi számítógépek már a hetvenes évek óta jelen vannak, az IBM bizony "csak" 1981. augusztus 12-én dobta piacra első "PC" kialakítású masináját. Ekkor indult meg a számítógépek tömeges térhódítása. A Yahoo készült egy kis történelmi áttekintéssel a jeles alkalomra. Az első gép 1600 dollárba került és IBM 5150 PC névre hallgatott. Meghajtók és monitor nélkül is nagyjából tíz kilót nyomott, ami végül is nem sokkal több a mostani monstrumokénál, de ha figyelembe vesszük a teljesítményét, bizony sokat fejlődött azóta az iparág. A kizárólag olvasásra használható memóriája (ROM) 40 kilobájtos volt, míg RAM-ból alapból 16 kilobájtot mellékeltek, ám ezt akár 256 kB-ra is bővíthettük. Ekkoriban még a 160 kilobájtos floppy lemezek voltak divatban, amelyek csak az 5,25 hüvelykes foglalatba fértek bele (ekkora hely kell most egy DVD olvasónak). Érdekes, hogy a billentyűzet is nagyjából három kilót nyomott. Mindehhez társult egy 11,5 hüvelykes monokróm (fekete-fehér vagy fekete-zöld) monitor, amely képes volt egy képernyőn akár 25 sornyi szöveget is megjeleníteni! Nos, a mai barebone rendszerek és 12 hüvelykes noteszgépek mellett ezek a specifikációk mulatságosnak hathatnak, de ezt követően rohamosan terjedni kezdett a PC, s elnyomott minden más vetélytársat (Amiga, Mac). Teret nyert a Microsoft Windows. Sokan visszasírják a régi időket, de hát haladni kell a korral és még sorolhatnánk a közhelyeket :) Boldog szülinapot kívánunk a PC-nek!

[MOZi] Renaissance Trailer - Újszerű CGI

Hír | 2006.07.19 12:53

Megérkezett a Renaissance címre hallgató fekete-fehér komputeranimációs film bemutatója. Érdekesség, hogy az alkotást már vetítették Franciaországban, illetve Belgiumban, de a nemzetközi premierre várni kell még néhány hetet, esetleg hónapot. A történet szerint 2054-ben, Párizsban járunk, ahol már oly mértékű az elnyomás, hogy az emberek minden rezdülését figyelemmel kísérik. Ebben a rendezett káoszban működik az Avalon, egy óriáscég, amely olyasmit árul, amit a legkevésbé lehet már beszerezni ebben a világban: fiatalságot és szépséget. Természetesen vannak, akik a fennálló rendszert nem szívesen tűrik el...

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)