Resident Evil 2 - fekete-fehérben nemcsak rémisztőbb, de hangulatosabb is a játék
Egy DLC-nek köszönhetően egy csapásra klasszikus horrorfilmet varázsolhatunk a remake-ből.
Egy DLC-nek köszönhetően egy csapásra klasszikus horrorfilmet varázsolhatunk a remake-ből.
Mozgás közben csodálhatóak meg a Resident Evil 2 Remake Deluxe kiadásának extra ruhái, és a fekete-fehér filteres hangulat kicsit azért magával ragadt minket.
Egy új tanulmány elvileg az erőszakos videojáték-használat és a való életben megjelenő agresszív viselkedés között egyértelmű összefüggést talált. Szakértők segítségével próbáltuk körüljárni az ennyire cseppet sem fekete-fehér témakört.
A világon senkinek semmi oka nem lehet arra, hogy a Breath of the Wild gyönyörű látványát átültesse egy fekete-fehér, apró CRT képernyőre, azon kívül, hogy az egész nagyon menő.
Holnaptól több új funkcióval bővül az Nvidia GeForce Experience, ezek egyike a Freestyle.
Aki tényleg komolyan veszi a játékot, átmegy a nagyihoz, felkapja a jobb esetben monokróm, de minimum CRT tévét, és kis bűvészkedéssel megoldja, hogy azon játszhassa a Cupheadet.
A Fox kiadott egy fekete-fehér jelenetet a hamarosan érkező Loganből, ez azonban nem sok jelentéssel bír azok számára, akik nem ismerik alaposan a szériát.
Eddig csak Xboxon és PC-n indulhattunk nyomozni a Blues and Bullets fekete-fehér (és vörös) világában, de hamarosan PS4-re is megjelenik a játék első két epizódja.
A Novotrade művészeti vezetője próbálta meggyőzni az Apple legendás alakját, hogy a 16 színt is megjeleníteni képes Commodore a jövő, Steve Jobs azonban megelégedett a fekete-fehér látvánnyal.
Megérkezett a F.E.A.R. alkotóinak noir horrorjátéka és vele együtt a hozzá tartozó utolsó előzetes is.
A F.E.A.R. alkotói bejelentették új stúdiójuk első projektjét, a Betrayert. Fekete-fehér horrorjáték, egyedi külsővel és egy izgalmas történettel.
A sokszorosan díjnyertes platformer eladásai mára átlépték az egymilliós lélektani határt.
Rébusz is megkapta a maga fekete-fehér képét számos Batman: Arkham City szereplő után.
Az örökös harcot jeleníti meg mai játékunk, fekete-fehérben.
Keresd meg a Play gombot a 22 pálya mindegyikén, miközben a játék azt is számolja, hányszor nyomtad meg a bal egérgombot.
Talán még emlékeztek az E3-on bemutatott fekete-fehér, véres és brutális Mad Worldre. Most újabb trailer érkezett.
Mennyivel is jobb szemkápráztató színekben látni mint fekete-fehérben a... konzolt? Egy cég abból próbál profitálni hogy olyan szolgáltatást nyújt ami segítségével, a legkünlönbözőbb színekben láthathassuk viszont a konzolunkat.
A „13” egy fekete-fehérben készült feszes thriller egy ártatlan fiatal srácról, aki akaratán kívül egy kegyetlen és véres „sportjáték” részesévé válik. Az orosz rulett egy sajátos változatával van dolgunk: a 13 résztvevő a pisztoly csövét egymás fejéhez tartja…
Bár a személyi számítógépek már a hetvenes évek óta jelen vannak, az IBM bizony "csak" 1981. augusztus 12-én dobta piacra első "PC" kialakítású masináját. Ekkor indult meg a számítógépek tömeges térhódítása. A Yahoo készült egy kis történelmi áttekintéssel a jeles alkalomra. Az első gép 1600 dollárba került és IBM 5150 PC névre hallgatott. Meghajtók és monitor nélkül is nagyjából tíz kilót nyomott, ami végül is nem sokkal több a mostani monstrumokénál, de ha figyelembe vesszük a teljesítményét, bizony sokat fejlődött azóta az iparág. A kizárólag olvasásra használható memóriája (ROM) 40 kilobájtos volt, míg RAM-ból alapból 16 kilobájtot mellékeltek, ám ezt akár 256 kB-ra is bővíthettük. Ekkoriban még a 160 kilobájtos floppy lemezek voltak divatban, amelyek csak az 5,25 hüvelykes foglalatba fértek bele (ekkora hely kell most egy DVD olvasónak). Érdekes, hogy a billentyűzet is nagyjából három kilót nyomott. Mindehhez társult egy 11,5 hüvelykes monokróm (fekete-fehér vagy fekete-zöld) monitor, amely képes volt egy képernyőn akár 25 sornyi szöveget is megjeleníteni! Nos, a mai barebone rendszerek és 12 hüvelykes noteszgépek mellett ezek a specifikációk mulatságosnak hathatnak, de ezt követően rohamosan terjedni kezdett a PC, s elnyomott minden más vetélytársat (Amiga, Mac). Teret nyert a Microsoft Windows. Sokan visszasírják a régi időket, de hát haladni kell a korral és még sorolhatnánk a közhelyeket :) Boldog szülinapot kívánunk a PC-nek!
Megérkezett a Renaissance címre hallgató fekete-fehér komputeranimációs film bemutatója. Érdekesség, hogy az alkotást már vetítették Franciaországban, illetve Belgiumban, de a nemzetközi premierre várni kell még néhány hetet, esetleg hónapot. A történet szerint 2054-ben, Párizsban járunk, ahol már oly mértékű az elnyomás, hogy az emberek minden rezdülését figyelemmel kísérik. Ebben a rendezett káoszban működik az Avalon, egy óriáscég, amely olyasmit árul, amit a legkevésbé lehet már beszerezni ebben a világban: fiatalságot és szépséget. Természetesen vannak, akik a fennálló rendszert nem szívesen tűrik el...
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)