Többen jeleztétek, hogy az aktuális számunkhoz adott DVD mellékletet nem olvassa be a meghajtótok. Akinek hasonló gondja van, kérjük küldje vissza szerkesztőségünkbe a korongot, és posta fordultával küldjük a csere lemezt. Hatalmas elnézést mindenkitől, főleg azoktól, akik még mindig nem tudták megtekinteni a mostani, igen speciális GameStar TV adást! Ha további kérdésetek, észrevételetek van, forduljatok bizalommal a terjesztési osztályunkhoz a terjesztes@idg.hu címen, vagy az 577-4301-es telefonszámon!
A kategória kedvelőjeként el kell, hogy mondjam, az NWN-t kivéve mindenhez volt szerencsém. A kihagyás a véletlen műve volt, ettől függetlenül azonban nagyra tartom, ahogyan utódját, a Neverwinter Nights 2-t is. Hogy mivel szolgált rá az igen korai stádiumban lévő stuff a bizalomra? Lesse meg mindenki a legfrissebb képeket, és gyönörködjön. Erre tessék...
Egy kedves olvasónk, mATTIAS írt egy frankó programot, melynek segítségével meg tudjátok jeleníteni a legfrissebb híreket a GameStar Online-ról a saját XP Asztalotokon. Mindössze regisztrálnotok kell ezen az oldalon és követni az utasításokat. Ha bármi problémátok lenne, forduljatok bizalommal a fórumhoz.
Rengeteg ember nagy bizalommal tekint a jövőre, ha a Gothic 3-ról van szó. Öreg róka ez a játék a szerepjátékok világában, de még korántsem vén! Hogy az eddig kérdésesnek hitt részletek világossá váljanak, a német illetőségű PCGames magazin interjút készített a fejlesztőkkel, amit itt olvashattok. Tartalmas olvasmány, érdemes átböngészni! (Thanks BlackWood)
Kis esti bizalomgerjesztő érkezett jelen korunk legnagyobb sikervárományosából. Megmondom őszintén, hogy ezek a képek nekem most annyira nem jönnek be. Van azonban egy csomó olyan lény a játékban, amitől még most is a hideg futkos a hátamon. Pókok rulezolnak :D Azért lessétek meg ezeket itten alant:
A nagy Electronic Arts-nak köszönhetően csak akkor láthatunk friss, ropogós új morzsákat kis hazánk legnagyobb dobárásól, amikor éppen jó kedvük van. Sajna erre elég kevésszer van példa :( Azért amikor csak lehet, megcsapoljuk a titkos mannákat, és csurran-cseppen némi bizalomgerjesztő. Ezúttal a német EA oldalába sikerült behatolni, a zsákmányt pedig alant szemlélhetitek:
Végre valahára befutottak az első játék közbeni képek a Dungeon Siege 2-ről. A közel 1 éve előbukkant animáció után valami igazán nagy dologra számíthattunk. A képek azt bizonyítják, hogy elég szépen dolgoztak rajta a srácok. Igaz, a megjelenéséig még sokinden megváltozhat, de azért a lenti két kép igencsak bizalomgerjesztő:
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)