Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 29

FIGYELEM!!! MINDENKINEK ÚJ DVD!

Hír | 2006.06.26 13:39

Kedves mindenki! Mint azt bizonyára tudjátok, egy kellemetlen technikai véletlenből kifolyólag bizonyos meghajtókban nem olvasható a GameStar Magazin júniusi számának dupla DVD mellékelete. A gyár idő közben rájött a hibára és orvosolta azt, technikai részletekbe ne menjünk bele. A lényeg, hogy a júliusi magazin minden egyes példányába becsomagoljuk a júniusi szám mellékletét is, így akinek problémája volt vele, biztosan hozzájut a most már 100 százalékosan működő változathoz. Az, aki valamilyen érthetetlen oknál fogva nem akarná megvenni a következő lapot, és hibás volt a lemeze, az feltétlenül küldje vissza hozzánk - posta fordultával megy a tökéletes lemez. A cserék a következő lapszám megjelenésétől lehetségesek! Még egyszer mindenkitől hatalmas elnézést, úgy látszik az ördög tényleg nem alszik. Mindent megteszünk, hogy többet ne fordulhasson elő ilyesmi. Ha bárkinek bármi kérdése van, forduljon bizalommal a Terjesztési osztályunkhoz: terjesztes@idg.hu Legmélyebb tisztelettel, GameStar Team

HIBÁS DVD CSERE!!!

Hír | 2006.06.12 09:12

Többen jeleztétek, hogy az aktuális számunkhoz adott DVD mellékletet nem olvassa be a meghajtótok. Akinek hasonló gondja van, kérjük küldje vissza szerkesztőségünkbe a korongot, és posta fordultával küldjük a csere lemezt. Hatalmas elnézést mindenkitől, főleg azoktól, akik még mindig nem tudták megtekinteni a mostani, igen speciális GameStar TV adást! Ha további kérdésetek, észrevételetek van, forduljatok bizalommal a terjesztési osztályunkhoz a terjesztes@idg.hu címen, vagy az 577-4301-es telefonszámon!

[KéPZ] Neverwinter Nights 2

Hír | 2005.11.15 22:20

A kategória kedvelőjeként el kell, hogy mondjam, az NWN-t kivéve mindenhez volt szerencsém. A kihagyás a véletlen műve volt, ettől függetlenül azonban nagyra tartom, ahogyan utódját, a Neverwinter Nights 2-t is. Hogy mivel szolgált rá az igen korai stádiumban lévő stuff a bizalomra? Lesse meg mindenki a legfrissebb képeket, és gyönörködjön. Erre tessék...

Dynamic GameStar Desktop!

Hír | 2005.08.15 10:33

Egy kedves olvasónk, mATTIAS írt egy frankó programot, melynek segítségével meg tudjátok jeleníteni a legfrissebb híreket a GameStar Online-ról a saját XP Asztalotokon. Mindössze regisztrálnotok kell ezen az oldalon és követni az utasításokat. Ha bármi problémátok lenne, forduljatok bizalommal a fórumhoz.

Gothic 3 interjú!

Hír | 2005.01.30 09:49

Rengeteg ember nagy bizalommal tekint a jövőre, ha a Gothic 3-ról van szó. Öreg róka ez a játék a szerepjátékok világában, de még korántsem vén! Hogy az eddig kérdésesnek hitt részletek világossá váljanak, a német illetőségű PCGames magazin interjút készített a fejlesztőkkel, amit itt olvashattok. Tartalmas olvasmány, érdemes átböngészni! (Thanks BlackWood)

[PATCH] Warcraft 3

Hír | 2004.09.21 14:11

A Warcraft 3 béta peccs után itt a végleges verzió! Ebben már (reméljük) minden hibát kijavított a jó öreg Blizzard bácsi, és bizalommal telepíthetjük fel. A javítócsomag egyszerre érkezett meg a Reign of Chaos-hoz, és a The Frozen Throne-hoz is. Előbbit itt, míg utóbbit emitt találjátok.

Doom 3 képek

Hír | 2004.07.27 20:21

Kis esti bizalomgerjesztő érkezett jelen korunk legnagyobb sikervárományosából. Megmondom őszintén, hogy ezek a képek nekem most annyira nem jönnek be. Van azonban egy csomó olyan lény a játékban, amitől még most is a hideg futkos a hátamon. Pókok rulezolnak :D Azért lessétek meg ezeket itten alant:

Armies of Exigo szemelvények

Hír | 2004.06.17 09:57

A nagy Electronic Arts-nak köszönhetően csak akkor láthatunk friss, ropogós új morzsákat kis hazánk legnagyobb dobárásól, amikor éppen jó kedvük van. Sajna erre elég kevésszer van példa :( Azért amikor csak lehet, megcsapoljuk a titkos mannákat, és csurran-cseppen némi bizalomgerjesztő. Ezúttal a német EA oldalába sikerült behatolni, a zsákmányt pedig alant szemlélhetitek:

Dungeon Siege 2 képek

Hír | 2004.04.07 21:15

Végre valahára befutottak az első játék közbeni képek a Dungeon Siege 2-ről. A közel 1 éve előbukkant animáció után valami igazán nagy dologra számíthattunk. A képek azt bizonyítják, hogy elég szépen dolgoztak rajta a srácok. Igaz, a megjelenéséig még sokinden megváltozhat, de azért a lenti két kép igencsak bizalomgerjesztő:

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)