GPS Invexcup képek
Az eSPORT.hu jóvoltából jó nagy adagnyi képet tekinthettek meg, illetve tölthettek meg a nemrég lezajlott GPS invexcup rendezvényről. Thanks J! Megtekinthető galériák:
Az eSPORT.hu jóvoltából jó nagy adagnyi képet tekinthettek meg, illetve tölthettek meg a nemrég lezajlott GPS invexcup rendezvényről. Thanks J! Megtekinthető galériák:
Néhány napja jelentette be a Valve, hogy Steam rendszerén keresztül letölthető lesz majdan (persze némi della átadása után) a Half Life 2 első kiegészítése, az Aftermath. Namármost eddig nem sokat lehetett róla tudni, most azonban érkezett néhány konkrétum. Úgy fest, hogy a játék kint lesz az idei E3-on, ahol szépen be is mutogatják a negyérdeműnek (ezzel párhuzamosan, szinte biztos, hogy lesz belőle videó is). A megjelenés idén ősszel várható, remélem nem szeptember elején... :P Végigjátszása körülbelül a teljes játék idejének egyharmada lesz, ami eléggé szomorú, figyelembe véve, hogy azt körülbelül 8-9 óra alatt végig lehet nyomni. Ja és igen, csak és kizárólag Steamen keresztül lesz letölthető, vagyis nem lesz bolti, dobozos változat.
Mindemellett két apróság derült ki a sokak által várt, teljesen ingyenesen letölthető The Lost Coast című pályáról. Ha minden jól megy májusban érkezik, és végigvitele 20-40 percet vesz majd igénybe. Tudjátok, ez az a pálya, ami már támogatja az egyelőre igen új HDR technológiát (vakító fények és a többi). Csak győzzük kivárni!Peter Jackson azt mondta, hogy az Oscar díj átadás befejeztével, a Gyűrűk Ura trilógia is végleg lezárul. Szerencsére ez nem így van! Az EA Los Angeles levarázsolja a Közép-földéért vívott csatákat a mozivászonról, és monitorunkra juttatja a The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth játék formájában. Ez a játék már eleve sikerre van ítélve, hiszen a brutális grafikája mellett, mint RTS is megállja majd a helyét. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint a most megjelent előzetes videó, ami 2 percnyi eseményt mutat, letölteni innen tudjátok.
Na, ez aztán meglepett! Most kaptam a hírt, miszerint a sokak által várt Imperium Galactice 3 más néven jelenik majd meg... valamikor :) Az új címe kérem alásan: Galaxy Andromeda. Az ok egyszerű. Állítólag az Infogrames olyan feltételekhez kötötte a név átadását, ami a jelenlegi kiadónak - CDV - nem felelt meg. Kiváncsi leszek, hogy mikor jelenik meg...
Az éjjel, helyi idő szerint 3 órakor kezdődött az idei Oscar díj átadás, mely immáron 73-adszor került megrendezésre. Ha valaki nem látta volna "esetleg" a gálát, akkor érdemes ellátogatni ide, hiszen itt megtudhatjuk, hogy pontosan ki, és miért kapta meg a filmvilág egyik legnagyobb becsben tartott kitüntetését, a kis Oscar arany szobrot.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)