Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3950

Napi képömleny!

Hír | 2002.04.20 10:45

Ismét egy újabb képömlennyel köszöntjük a napot. Reménykedjünk abban, hogy a LucasArts végre ma már bejelenti, hogy mely játékait mutatja be az idei E3-on...hátha kiderül, hogy tényleg lesz Full Throttle 2... :D

  • Asheron's Call 2    a Turbine Entertainment MMORPG játéka
  • DN: Manhattan Project    3D-s platform akciójáték
  • G.I. Combat    3D-s háborús játék a Freedom Games-től
  • Nina: Agent Chronicles    third-person akció-kalandjáték
  • Soldier of Fortune II    FPS akciójáték a Raven-től

  • A sokplatformos Matrix...

    Hír | 2002.04.18 11:10

    A minap, a szerencsétlen Shiny-nak arra kellett ébrednie, hogy valószínűleg eladják... A jelek szerint azért nem keseredtek el olyannyira, hiszen elárulták, hogy készülő The Matrix című játékukat első nekifutásból Xbox-ra, PS2-re, GameCube-ra és PC-re egyaránt kiadják majd. Tehát a lelkesedés nem hagyott alább... Később tervezik egy GBA változat kiadását is, de egyelőre elfogytak az erre a projectre szánt emberi erőforrások... :D

    Elõbukkant a BlowOut!

    Hír | 2002.04.12 22:49

    A DiezelPower Studios legfrissebb jelentésébõ kiderült, hogy nagy erõkkel készül már a BlowOut nevezetõ third-person platform akciójáték. A fejlesztõ saját elmondása szerint, ez egy igen akciódús, Doom, Abuse és Starship Troopers kombó lesz... A máris elindult hivatalos oldalán megtalálhatjátok az elsõ 6 képet, és két háttérképet!

    Napi képömleny!

    Hír | 2002.04.09 08:44

    Alighogy felébredtem ma reggel máris az aktuális képgyűjteményekbe botlottam... Lássuk hát, mit hozott számunkra ez a mogorva, elég szeles keddi nap:

  • Age of Mythology    a szokásos heti képecske
  • Duke Nukem: MP    3D-s platform akciójáték Duke Nukem főszereplésével
  • IGI 2    az Innerloop Studios ígéretes akciójátéka
  • Knights of the Old Republic    3D-s szerepjáték Star Wars univerzumban

  • Times of Trouble bejelentve

    Hír | 2002.04.06 15:56

    A 4X Studios a napokban jelentette be legújabb készülő programját, mely Times of Trouble névre hallgat, műfaját tekintve pedig akció/RPG lesz. A játékban Zak nevű fiatalember bőrébe bújhatunk és felfedezhetünk egy csodálatos világot, telis-tele rejtélyekkel és veszélyekkel. A játék megjelenését egyelőre csak Xbox-ra, PS2-re valamint Gamecube-ra tervezik, ám ha ezeken a platformokon sikereket ér el, nem kizárt egy esetleges PC konverzió sem.

    Mai Xbox képeink

    Hír | 2002.02.19 08:13

    Új "rovat" indul, melynek elsődleges célja, hogy az Xbox iránt érdeklődő olvasóink megnézhessék néhány várva-várt játék képeit. Akiket annyira nem izgat a "doboz", azoknak is érdemes rápillantaniuk némely címre, ugyanis rengeteg ígéretes alkotás készül erre a platformra.

  • Moto GP    a THQ által fejlesztett motorverseny gyönyörű képei
  • Gun Valkyrie    pár exkluzív kép és egy videó
  • Grand Prix 4    az első screenshotok Geoff Crammond játékából
  • Superman: The Man of Steel képek Superman legújabb kalandjából
  • Dominion    újabb képek ebből a nem mindennapi akció/RPG-ből

  • Nightstone Movie

    Hír | 2002.02.05 08:18

    A Tiscali Games honlapjáról letölthető egy újabb kis animáció, melyen ezúttal a Nightstone című játékot szemlélhetitek meg. Ez egy klasszikus akció-kaland szerepjáték lesz, melyet a Virgin Interactive dob majd piacra...Az anim mérete mindössze 2,66MB.

    Tiger Woods 2002 demo

    Hír | 2002.02.01 13:13

    Az EA kiadta hamarosan megjelenő, legújabb golfjátékának, a Tiger Woods PGA Tour 2002-nek a kipróbálható verzióját. Ezt sikeresen fel is nyomattuk saját FTP-nkre, így, ha megfelelő kapcsolattal rendelkezel, könnyedén leránthatod tőlünk (68,11MB). Ha esetleg előbb megismerkednél a progival, klikkelj ide.

    Lord of the Rings játék!

    Hír | 2001.12.19 08:20

    Az EA a minap bejelentette, hogy megszerezték a Lords of the Rings filmek jogait. Ennek értelmében, bármikor kiadhatnak ezen a témán alapuló játékokat, bármely platformra - akárcsak a Harry Potter film esetében! A teljes bejelentést itt olvashatjátok el!

    Napi képömleny!

    Hír | 2001.12.04 07:48

    Hosszas keresgélés után rá kellett jönnöm, hogy nem a mai nap hozza meg számunkra az eddigi legbőségesebb ömlenyt...mindazonáltal van mit nézni!

  • Armalion - izometrikus RPG a német Ikarion Software-től
  • Disciples II - körökre osztott stratégia a Strategy First-től
  • Malice [Xbox] - egy aranyos kis platform-akciójáték
  • Might and Magic IX - az igen hosszú RPG sorozat legújabb tagja

  • Készülget a BloodRayne

    Hír | 2001.11.28 07:44

    A Terminal Reality (akiktől a 4x4 EVO 2 és a Nocturne is származik) bejelentette, hogy már egy jó ideje dolgoznak következő alkotásukon, mely a BloodRayne nevet kapta. A történet szerint 1930-ban vagyunk, aholis egy szupertitkos szervezet különféle speciális erőkkel ellátott létformákat alkalmaz különleges feladatokhoz. A játékos egy félig ember, félig vámpír hősnöt alakít, aki saját képességeit felhasználva kíván érvényesülni. Igényeink növelésével arányas nő vérszomjunk is, amit csak embervérrel tompíthatunk! A végeleges változat 2002 végén kerül a boltok polcaira, Xbox, PS2, GameCube, valamint PC platformokon.

    Megindult...

    Hír | 2001.10.29 08:29

    A TeamXBox honlapon bejelentették, hogy újabb két XBox alkotás került aranylemezre. Az egyik a Dead or Alive 3 (nagyon szép 3D-s verekdeős játék) a másik pedig az Oddworld: Munch's Oddysee (ami egy jópofa platform játék). A jelek szerint tehát, mikor alig két és fél hét múlva megjelenik az XBox, valóban tudunk majd játékokat is venni hozzá...

    Újabb...Xbox-ra

    Hír | 2001.10.17 09:20

    A Sierra hivatalosan is bejelentette, hogy elkészítik a PC-n nagysikerű SWAT játék legújabb verzióját, ezúttal azonban XBox platformra. Az "új epizód" a SWAT: Global Strike Team lesz. Erről egyelőre egyébként csak annyit lehet tudni, hogy valamikor jövő ősszel kerül a boltok polcaira.

    Napi képömleny!

    Hír | 2001.10.03 08:50

    A Halo ismét feltűnik a színen, melyből most egy újabb képet tekinthettek meg. A hivatalos honlapon található néhány mondat, amelyek szerint azért van még remény...

  • Battle Realms - 3D-s RTS a Liquid Entertainment-től
  • Black Knight - a Microsoft MechWarrior 4 című akciójátékának kiegészítője
  • Ghost Recon - a Red Storm hamarosan megjelenő taktikai akciójátéka
  • Halo - egy igen méretes "képecske" a Bungie 3D-s akciójátékából
  • Might and Magic IX - a 3DO legújabb szerepjátéka
  • S.W.I.N.E. - hazai fejlesztésű 3D RTS

  • Mercedes játékok várhatóak...

    Hír | 2001.09.07 10:04

    A TDK Mediactive az idei ECTS-sen bejelentette, hogy megvette a jogokat a Mercedes-Benz gyártányok (legyen az autó, motor, görkori, vagy bármi egyéb) játékokban való felhasználásáról. Remélhetőleg a cég rengeteg ilyen programot csinál majd...Az első ilyen játék 2002-ben várható, a platformok egyelőre ismeretlenek.

    Új Jowood játékok!

    Hír | 2001.08.15 09:21

    A Phenomedia és a JoWood Productions megállapodása szerint, a közeljövőben 12 teljesen új játékot fognak piacra dobni (különféle platformokon). Ezek között megtalálható többek között a Gothic (3D-s szerepjáték) folytatása, a Far West (építgetős stratégia-szimuláció), és még sok más is. A teljes listát valószínűleg csak az ECTS-en fogják bejelenteni.

    Akimbo Gold

    Hír | 2001.07.16 10:34

    A Global Star Software bejelentette, hogy elkészültek az Akimbo: Kung Fu Hero nevezetű platform akciójátékukkal. Ez azt jelenti, hogy néhány héten belül a boltokban lesz! Addigis tekintsétek meg a hivatalos honlapját, ahol néhány kép erejéig belekukkanthattok.

    Terminator az arcodba...

    Hír | 2001.07.06 08:56

    Az Infogrames tegnap bejelentette, hogy megszerezte a Terminator 1 és 2 filmek játék adaptációjának elkészítési jogait (legalábbis licenszeli ezeket). A jelek szerint a következő generációs játékkonzolokra, ezen felül Mac-re és PC-re készülnek majd ezen a témán alapuló játékok. Az első ilyen termés, 2002 tavaszán várható, de egyelőre nem lehet tudni, hogy milyen platforma lesz.

    B&W platformizáció...

    Hír | 2001.06.26 09:58

    A LionGames beszámolt jövő beni Black and White-tal kapcsolatos terveikről. A jelek szerint nagyon dolgoznak az egyes konzolos és egyéb verziókon...: A PlayStation verzió elvileg 2-3 hónap múlva el is készülhet A Playstation 2 és Xbox verziók elvileg 2002 júniusában készülnek el, de ekkor még nem akarják kiadni ezeket A Macintosh változat valamikor karácsony előtt kerül a boltokba (elvileg) A Linux valamint a BeOS verzió egyelőre még nem készülnek... A DreamCast-ra szánt B&W már 80%-osan készen áll, ám lehet, hogy soha sem jelenik meg... Tervezik még a Gameboy Color és a Gameboy Advance alverziókat is, de ezek elég nagy feladatot jelentenének a készítőknek, és valószínűleg nagyon le kellene ezeket butítani.

    Napi képömleny!

    Hír | 2001.06.20 10:16

    Új nap, új képek, plusz egy extra meglepi legalul!

  • Evil Twin - 3D-s platform játék az Ubi Soft-tól
  • Anachronox - 3D-s szerepjáték - az Ion Storm munkájának gyümölcse
  • Neocron - multiplayer online sci-fi játék
  • Anarchy Online Beta 4 - internetes RPG
  • Giants GeForce3 - a már régebben megjelent akciójáték GeForce3 alatt
  • C&C Renegade - a több éve készülő FPS dobozképe!

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)