Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3950

[MOVIE] Catwoman

Hír | 2004.05.10 19:33

Az Electronic Arts a mai napon megosztotta velünk a második Catwoman videót. Bár személy szerint annyira nem rajongok a téma iránt, ha az EA felfigyelt rá, annyira rossz nem lehet :) Az EA angol stúdiójának akciójátéka egyébként idén nyáron érkezik több platformra is, beleértve a mi kis PC-nket :) Imhol az anim:

EverQuest: Omens Of War

Hír | 2004.05.06 19:58

A Sony Online Entertainment is beindult. A más platformra bejelentett EverQuest kiegészítő anyag után PC-re is prezentáltak egyet. Nem másról van szó, mint az Omens Of Warról. Ez Discord földjére kalaúzol el minket, ahol a legújabb újdonságokban lehet majd részünk. Az új fegyverek raklapnyi mennyisége és a 16 új küldetés csak apróságnak minsül a rajongók szemében... A csomagot már ezév júliusában magatokhoz vehetitek, mindösszesen 30 dollárért (kerekítve).

[PATCH] Hitman 3

Hír | 2004.05.01 08:25

Hopp, mégegy javítás. Az IO Interactive kezd arról híressé válni, hogy nagyon elsieti a játékait. Bár ez annyira nem tűnik fel (de egyesek biztos úgy gondolják, hogy inkább kezdték volna elejéről egyik-másik játékukat...:D), csak legfeljebb abból, hogy alig jelent meg a Hitman 3: Contracts, máris itt az első javítás. A buglistát és magát a 2 megás fájlt is ezen az oldalon találhatjátok.

[MOVIE] Shellshock NAM '67

Hír | 2004.04.24 08:43

Az Eidos kiadta a második ShellShock: Nam '67 animációt. Közel másfél percben szemlélhetjük a játék kecsegtető eseményeit. A videón néhány kemény csatába csöppenünk, Vietnám kegyetlen világában. A Guerrilla fejlesztése már nincs is olyan messze, hiszen minden platformra - beleértve a PC-t is - már júniusban megjelenik.

Heroes Of The Pacific

Hír | 2004.04.19 18:35

Az Encore Software épp ezekben a percekben jelentette be legújabb, multiplatformos fejlesztését, a Heroes of the Pacific-et. Az IR Gurus fejlesztése szó szerint elrepít minket a második világháborúba, egészen pontosan annak légi harctereibe. Az inkább akció, mintsem szimulátor weboldala máris elindult, ahol szép képeket, és infókat találhattok. Erre tessék.

[MOVIE] Mercenaries

Hír | 2004.04.15 09:11

Befutott az első ingém videó a Mercenaries nevezetű akciójátékról. A Pandemic és a LucasArts közös gyermeke PS2, Xbox, valamint PC platformokon egyaránt valamikor a távoli jövőben debütál. Addigis lessétek meg a videnyót! Thanks Sirkhan

GHOST RECON 2!

Hír | 2004.04.08 19:19

Még márciusban, pletykaként előbukkant a Ghost Recon 2. A mai napon azonban már hivatalos formát is öntött a bejelentés. Igen, készül a tényleges folytatás, és nem, nem egy újabb kiegészítésről van szó :) Az E3 miatt az érdemi infót ugyan visszatartják, de elmondásuk szerint ez lesz az első olyan akciójáték, melyben valóban a valós háború kellős közepén érzed majd magad. Hmmm, jól hangzik :) A Red Storm Studio fejlesztése többféle platformra is megjelenik, de a lényeg, hogy PC-re is fejlesztik :)

Microsoft XNA

Hír | 2004.03.24 22:08

Na, csak, hogy nem mindig csupán szidjuk szegény kis Microsoftot, azt kell mondjam ezúttal valami ténylegesen királyságosat alkottak. A jelenleg is zajló GDC-n jelentették be XNA nevezetű rendszerüket. Ennek lényege, hogy a PC és XBox progik között sokkal szorosabb kapocs alakítható ki, mint eddig. Mi lesz ennek a gyakorlati haszna? Nos, egyfelől egy csomó mindent sokkal egyszerűbb lesz megoldani a programozóknak másrészről pediglen könnyebben lehet majd a két platform között konverziókat csinálni. Ezen az oldalon találhattok néhány látványos videót is a képességeiről. Lesznek itt még finom játékok PCre :)

[DEMO] Kao The Kangaroo 2

Hír | 2004.02.11 18:09

Pár hónappal a lengyel nyelvű után, megjelent a Kao The Kangaroo 2 angol demója. Platform játék létére, a teljes verzió csak kicsit több mint 20 pályát tartalmaz, melyekből most az első párat próbálhatjuk ki. Akinek kedve van egy kis ugri-bugrihoz, az innen le tudja tölteni a 28,6 megás próbaverziót.

[DEMO] Sonic Adventure

Hír | 2004.02.07 19:53

A japán nyelvű demó után ("kis" késést követően...) végre megjelent az angolul beszélő változat is, amiben valószínűleg egyszerűbb lesz eligazodni :) Aki tehát szereti a Segás platform-, meg kalandjátékokat, sürgősen kerüljön ide! Hat pályán keresztül nyomulhatnak az érdeklődők.

Atari játékok

Hír | 2004.02.03 14:33

A tegnap megtartott Atari pénzügyi konferencián előkerült pár új játék. Ebből a számunkra a Roller Caster Tycoon sorozat legújabb része érdekes, mely teljes 3D-ben pompázva jelenik meg idén, év vége fele. Még azt is elárulták, hogy a Shiny új Mátrixos játékkal fog majd villogni, az idei E3 kiállításon. Erről viszont még annyit se tudni, hogy milyen platformra jelenik meg.

Bad Boys 2 megjelenés

Hír | 2004.01.22 19:00

Az Empire Interactive elszólta magát a Bad Boys 2 játék megjelenési dátumával kapcsolatban, ugyanis szólt Will Smith-nek és Martin Lawrence-nek, hogy ne tervezzenek programot Máricus 24-re, mert mennek dedikálni a frissen megjelent játékot. Sajnos azt nem tudni, hogy melyik platformra jelenik meg akkor...

Jason Hall új "ruhája"

Hír | 2004.01.14 21:54

Jason Hall, a Monolith egyik alapító tagja otthagyta a NOLF sorozatról elhíresült fejlesztőcsapatot. Ezen túl a frissen megalakult Warner Bros. Interactive Entertainment Inc. fejese lesz. Minden félét fognak fejleszteni: konzolos és PC-s játékokat, MMORPG-ket, és még a kisebb hordozható platformok piacára is betörnek (pl. N-Gage). Sajnos még nem tudni, hogy mi is lesz az első játékuk.

Trükközik a Ubi Soft

Hír | 2003.12.31 11:35

Ez már disznóság! Iszonyat jó akcióval nyitja az új évet a Ubi Soft, és hazánkba persze ez sem ér el... :( Lényegében arról vagyon szó, hogy aki az USA-ban megvárásolja bármely platformon a Prince of Persia legújabb részét, az megkapja mellé ingyen ugyanazon platformra a Splinter Cell-t is. Örülnék, ha itthon is akcióznának ilyesmit. Egyvalamit azonban nem értek. Mindkét játék iskeres, jól fogy, mégis ilyen eszközökhöz folyamodnak... De, ha nekik ennyi felesleges példányuk van, én mié' nem kapok? :D Thanks GameSpyDaily.

RPGDot felmérés

Hír | 2003.12.29 23:12

Az RPGDot-os arcok csináltak egy szavazást, amely a mai napon véget ért. Ebből pedig kialakult gyakorlatilag egy felmérés, mely elárul nekünk valamit. De annak érdekében, hogy mindenki tisztán lássa a dolgokat, azt most leszögezem nektek az asztalra, hogy miről is van szó: a szavazás arról szólt, hogy ki milyen platformon nyomul kis barlangjában. Természetesen a választási lehetőségek között helyet kapott az összes jelenleg meghatározó ág, s annak fő "képviselője". Ki beszél itt arról, hogy a PC haldoklik?!

  • PC, 95%
  • XBox, 2%
  • Gamecube, 2%
  • PS2, 1%
  • Gameboy and other, 0%

  • Polcon a PoP: TSoT

    Hír | 2003.12.02 21:00

    Biztos örül ufzero ennek a hírnek :) Most jelentették be hivatalosan, hogy megjelent PC-re a Prince of Persia: The Sands of Time című "TPS Platform ugribugri" (by Mac'Geri). Valószínűleg hamarosan hazánkban is kapható lesz kereskedelmi forgalomban.

    [MOVIE] Ami belefér

    Hír | 2003.11.16 06:51

    Több játékból is szórták az áldást, az egyikből ráadás is érkezett. Menjünk sorjában:

  • Kao The Kangaroo 2 Platform játék, tipikusan időelütésre találták ki. 2003 végén kerül a boltokba PC-n is.
  • Manhattan Chase A Team6 közelgő történettel is rendelkező autóversenyzős játéka. Választhatjuk a jó és a rossz oldalt egyaránt. Még idén decemberben boltokba kerül. Hamarosan jön a demó is, addig íme néhány képség.
  • Prince of Persia Sands of Time Na ezt az akció-kaland játékot nem kell bemutatni senkinek... Vagy mégis? :) Hamarosan megvásárolhatóvá válik, csupán hetek kérdése.

  • Képek Forradalma

    Hír | 2003.11.03 15:26

    Balról közelít az új harcos, jobbról egy határozott ütéssel hárítják a támadást, mire az új harcos felszántja az aszfaltot. Ezt követően összennéznek, öklüket összeszorítják, majd megmutatják egymásnak a mutatóujjukon lévő gyűrűt és azt mondják: Itt az idő! (Folyt. köv. :D)

  • BREED
  • Chicago 1930
  • Codename: Panzers!
  • EverQuest II
  • Full Spectrum Warrior
  • LoTR: The Battle for Middle-Earth
  • Middle-Earth Online
  • Need for Speed Underground
  • Pool Paradise
  • Riftrunner
  • Ryzom
  • Space Hack
  • Vampire The Masquerade: Bloodlines
  • Warhammer Online
  • World of Warcraft

  • McRae kiszáll a WRC-ből

    Hír | 2003.10.31 14:03

    Hát, a sok halasztás után már csak ez kellett... Colin McRae a mai nap elmondta, jövőre nem kíván indulni a Rally VB futamain. Mint tudjuk a Citroen-nél és más gyári csapatnál sem kapott helyet a jövő évre, most már pedig azt is tudjuk, hogy privát csapatban sem fog indulni. Úgy volt, hogy a Codemasters is besegít, de McRae úgy döntött, abbahagyja a versenyzést, 16 év és egy világbajnoki cím után... Hogy mennyi időre? Azt nyilatkozta, hogy bizakodó a jövőt nézve. Arról, hogy esetleg visszatérne és ezután is jönne a Colin McRae Rally következő része, már nem igazán van szó. Hogy mondjak 1 számot, a világon nem kevesebb, mint 7 millió Colin McRae Rally játékot adtak el... Azonban kicsit hazudtam nektek: Colin McRae Rally még könnyen lehet PC-n és egyéb platformon, ugyanis McRae azt a kijelentést tette, hogy más motorsportban szivesen versenyezne, legközelebb most a Dakar áll hozzá, ahol úgy néz ki indulni is fog. Hogy a játékok terén a Codemasters mit fog csinálni, azt valószínűleg még ők maguk sem tudják. "Kárpótlásul" lesz nekünk Richard Burns Rally-nk a következő évad március havában....

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)