Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3950

Civilization IV? Nomeg a többiek!

Hír | 2004.10.21 09:24

Az Atari hivatalos oldalán megjelentek az első infók, néhány, még be sem jelentett alkotásról. Ilyen az elmúlt évtized igencsak kedvelt játékának, a Civilization-nek a folytatása. A továbbiakban feltűnt a: Chronos (akció), Enemy In Sight (akció), Rat Race (verseny). Sajna ennél többet nem lehet tudni, de valamiért az az érzésem támadt, hogy hamarosan jönnek a hivatalos bejelentések képekkel, mindennel.

[PATCH] Tribes: Vengeance

Hír | 2004.10.05 18:20

Nem sokkal a megjelenés után itt az első peccs a Tribes: Vengeance-hoz. A játék verziószáma a javítócsomag feltelepítés után 1.01 lesz, ezenkívül még pár alapvető hibát javítottak ki a készítők. Természetesen a cucc szükséges a további multis játékhoz. A csomagot itt találjátok meg.

DOSBox 0.62

Hír | 2004.10.03 10:09

Megérezett a DOSBox nevű DOS-emulátor program legújabb verziója, mellyel még könnyebben végezhetjük el feladatunkat, hogy lefuttassuk kívánt programunkat a kívánt platformon. A 0.62-es verzióról bővebben itt, míg a letöltésről erre találtok információt.

[MOVIE] LOTR: Battle for Middle-Earth

Hír | 2004.10.02 09:22

A hivatalos oldalra ma felkerült egy újabb BfME videó. Ezúttal a játék készítésébe nyerhetünk bepillantást, ha vesszük a fáradságot, és megnézzük. Természetesen LoTR fíling a helyén van, tehát kötelező megnézni! A videót egyébként az EA egyik szakembere, Harvard Bonin kommentálja. (Thanks Hammer)

FIFA 2005 októberben, 21-én

Hír | 2004.09.30 14:38

Az EA Sports hivatalos oldalára felkerült egy kisebb frissítés, melyből véglegesített információként derül ki a megjelenés pontos dátuma. A FIFA sorozat következő tagja egész pontosan október 21-én kerül a boltokba, minden platformra. Felkerült egy izgi kis visszaszámláló is, lehet leskelődni. Erre tessék...

[MOVIE] Prince of Persia 2

Hír | 2004.09.24 08:58

Egy újabb videóval bővült a Ubisoft gondozásában megjelenő Prince of Persia: Warrior Within médiatára. A sorozat legújabb tagja, bármennyire is hihetetlen sokkal kidolgozottabb és szebb lesz, mint az előző, bár már az sem volt gyenge az átlagos akciójátékokhoz képest. Ha minden jól megy, idén novemberben meg is jelenik minden platformra. Az animot itt találjátok.

Tony Hawk's Underground 2 oldal

Hír | 2004.09.17 09:01

Az Activision az éjjel fellőtte a Tony Hawk gördeszkás sorozat legújabb epizódjának weblapját. Részleteket, különféle videókat, képeket, miegymást találhattok itt. A stuff minden platformra egy napon, idén, október 6-án érkezik.

Leisure Suit Larry GOLD!

Hír | 2004.09.16 21:36

Aranylemezre került végre a Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude. Reméljük, méltó lesz régi nagy híréhez. De ez úgyis kiderül nemsokára. Egészen pontosan október ötödikén érkezik minden platformra, beleértve a mi PC-nket is. (Thanks Worthplaying)

Késik a Ghost Recon 2

Hír | 2004.09.01 10:32

A Ubisoft a következő a sorban, aki egy kellemetlen megjelenés csúsztatásról számolt be. A jelek szerint a három platform verzió (PC, Xbox, PS2) külön szálon fejlődik, és, mint kiderült, nem is egyszerre jelennek meg. Sajnos pont a PC-s verzió került későbbi időpontra. Csak annyit lehet tudni, hogy valamikor 2005 elején érkezik. Remélhetőleg azért a Prince of Persia 2 nem késik...

Alex Carver: Futurebrighter

Hír | 2004.08.09 17:45

A Heaven X egy új portékát mutatott be a mai napon. Nem másról, mint az Alex Carver: Futurebrighterről van szó, PC-s platformra. A játék főhőse a címben is szereplő egyén, műfaja pedig FPP. Ezen az oldalon további információkat találhattok róla.

Tokyo Game Show rajtvonal

Hír | 2004.08.08 09:24

Információk láttak napvilágot a Tokyo Game Showról. A japán fővárosban szeptember 24-26. között megrendezendő TGS-ről most végre mindenki többet tudhat meg. Például azt, hogy az eddig regisztrált 42 kiadó mely - összesen - 82 játékát fogja PC-s platformra mutogatni. Minden további érdekességet, számadatot itt találtok.

Doom III csak XP-n?

Hír | 2004.07.27 10:33

A német Chip szerint igen. A Doom III csak Windows XP és 2000 operációs rendszereken lesz hajlandó elindulni. Ha ez igaz, akkor pl. az Amazon oldalán miért jelölik mégis meg platformként a 98/ME-t?

[MOVIE] Leisure Suit Larry

Hír | 2004.07.24 21:23

Későinek hathat, de az igazság az, hogy a Sierra csak most adta ki a Leisure Suti Larry E3-as bemutatóját, videóját. A trailerben - talán mondani sem kell - ismét a játék stílusához illő jeleneteket láthattok :). Az animációt itt érhetitek el.

Colin McRae Rally 2005 N-Gagere is

Hír | 2004.07.20 18:50

A Codemasters és a Nokia közös bejelentése arról árulkodik, hogy a hosszú múltra visszatekintő ralisorozat ötödik része Nokia N-Gagere is megjelenik majd. Minden illetékes elbűvölőnek találta a történetet, mondván; hogy a legjobb virtuális raliszimulátor ötödik része erre a platformra is megjelenik majd - 2004. negyedik negyedévében. A játékgép tulajdonosai örülhetnek, ellenben én azért azzal a jelzővel vitatkoznék...

Chester kalandjai

Hír | 2004.07.15 18:28

Bejelentettek egy új akció-kaland játékot Chester Adventures címmel. De lényegében egy sima platform játékról van szó, ahol a mi kis Chesterünk (akiről egyébként fogalmunk sincs, hogy néz ki, de állítólag tele lesz poligonokkal...) tud majd futni, ugrani, harcolni, stb... :) A megjelenést őszre tervezik, az első képeket pedig alant kéretik meglesni.

Top 20-ak májusa

Hír | 2004.06.29 10:07

A GameSpot szállította a legfrissebb amerikai eladási adatok minden platformra. Alant a PC-s listát láthatjátok, a többieket itt csekkolhatjátok. Ja, még mindig a City of Heroes a királyság... esetleg érdemes lenne kipróbálni? :) 1. City Of Heroes - NCsoft 2. Far Cry - Ubisoft 3. Battlefield Vietnam - Electronic Arts 4. Rise Of Nations: Thrones & Patriots - Microsoft 5. Rise Of Nations - Microsoft 6. Unreal Tournament 2004 - Atari 7. Star Wars: KoTOR - LucasArts 8. Lineage II: The Chaotic Chronicles - NCsoft 9. The Sims Deluxe - Electronic Arts 10. Counter Strike: Condition Zero - VU Games 11. Age Of Mythology - Microsoft 12. Call Of Duty - Activision 13. Thief: Deadly Shadows - Eidos 14. The Sims Double Deluxe - Electronic Arts 15. The Sims: Makin' Magic - Electronic Arts 16. Lords Of the Realm 3 - VU Games 17. Warcraft III: Battle Chest - VU Games 18. MS Zoo Tycoon: Complete Collection - Microsoft 19. Hoyle Casino 2004 - VU Games 20. Final Fantasy XI - Square Enix USA

A Nintendo új konzolja

Hír | 2004.05.31 21:12

Ahogyan azt itt is olvashatjuk, a Nintendo új konzolt készül piacra dobni. Noha erre egy darabig még várnunk kell, azt elárulták, hogy a fedőneve Revolution lesz a következő kicsinyüknek. Az illetékesek elmondásában kiderül, nem a GameCube utódjáról van szó, azaz nem GC 2 lesz a Revolution. A következő évi E3-ra ígérik az első játékokat a platformra, illetve további információkat a kütyüről.

[DEMO] Csemege

Hír | 2004.05.21 23:55

Most jöjjenek a sallangok. Néha azonban többet érnek, mint a nagy nevek :)

  • Pteroglider Mindamellett, hogy igen nehéz kiejteni a nevét, elég jól el lehet ezzel az űrben játszódó platformjátékkal szórakozni. Hasonlít azokra a klasszikus lövöldözős cuccokra, amikkel régen nagy divat volt játszani (többek között azért, mert kevés más műfaj volt akkoriban :D). A képek tanúsága szerint - méretéhez képest - pofásan is néz ki, úgyhogy akit érdekel, kattanjon ide.
  • Maniac Mansion Deluxe Ez a csapat már készített egy hasonló játékot. Ez sem sokban különbözik alapvetően attól. A Maniac Mansion Deluxe remake-jéről van tulajdonképpen szó, ami ugyebár szintén egy régi LucasArts darab. Nem is demó a szentem, szóval örömködjünk! :) Képek itt, 6 megás fájl itt

  • ATi Catalyst 64 bitre

    Hír | 2004.05.21 14:53

    Kedvenc videókártya-gyártóm, az ATi bemutatatta a 64 bites platformra szánt Catalyst drivereit. Még csak a béta állapotú 64 bites Windows-zal, meg a hasonló "beállítottságú" AMD procikkal lehet ezt ugye érdemben (ez azért túlzás) alkalmazni, de nem kétséges, hogy a jövő egyik útja ez irányba vezet. Nem valószínű, hogy célszerű lenne már most gyűjteni a platformváltás költségeire a pénzt. Én inkább csak gyűjteném és majd egyszer... váltok :)

    [MOVIE] Spider-Man 2

    Hír | 2004.05.15 22:04

    Egy pici animáció a nagy forgatagban kimaradt - szándékosan. Kétséges ugyanis, hogy a Spider-Man 2 előzetese milyen platformról való. Az való igaz, hogy PC-re is kijön a képregény alapján készülő film alapján készülő játék. Nagyon remélem, hogy nem a PC-sből :) Iam_The_Ghost nyomatékos kérésére azonban úgy döntöttem, mégiscsak letölthetővé teszem.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)