Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3950

Honlaptúra

Hír | 2005.05.04 11:11

Tisztelt Utasaink! A MÁV Rt. szeretettel köszönti Önöket GameStar InterCity járatán. Járatunk csak a fontos játékok honlapjainál áll meg. A vonat csak E3-as pótjegy váltása mellett vehető igénybe. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az erre kijelölt helyen biztosítunk dohányzási lehetőséget. Minden kedves Utasunknak kellemes utazást kívánunk!

  • Evil Dead: Regeneration Website
  • Serious Sam II Teaser Website
  • Scarface: The World is Yours
  • Lara Croft Tomb Raider: Legend

  • STACKED with Daniel Negreanu

    Hír | 2005.04.30 09:58

    Januárban már beszámoltunk a STACKED with Daniel Negreanu címet viselő pókerjátékról, ám most új részletekre derült fény. Daniel Negreanu-ról annyit, hogy egy kicsit vágja a témát, számtalan versenyt megnyert, a játékban ő fog Neked tanácsokat osztogatni, megtanít minden trükkre és stratégiára. Bár ezt erősen kétlem, hisz akkor akár bárki legyőzhetné a következő versenyen élőben. Vagy ez hülyeség? :) A játékot nagyon nagyra becsüli a kiadója, mert a létező összes platformra ki kívánja adni. Konzolra ez év harmadik negyedévében, PC-s időpontról nincs információ, de készül arra is.

    Phantasy Star Online BB béta

    Hír | 2005.04.28 22:21

    Május 10-én indul a Phantasy Star Online Blue Burst platformjáték bétatesztje. 2000-ben az első rész 17 díjat zsebelhetett be az akkor Dreamcastre készített alkotás, a folytatás azonban PC-re készül, elsősorban. Főhősünk Hunter, aki a Ragol bolygón szándékozik rendet tenni. A linkért köszönet Neko516-nak.

    [PATCH] Empire Earth 2

    Hír | 2005.04.26 23:13

    Mostantól elérhető az Empire Earth II-höz a legújabb javítás minden változathoz. A javítócsomag verziószáma 1.05, súlya 8 és fél mega, és erről az oldalról tölthető le. A ragtapasz egyik új szolgáltatása, hogy ezen túl automatikusan ellenőrzi, megjelent-e új verzió, s azt azonnal felajánlja letöltésre.

    NFS: MOST WANTED - VÉGRE MÁÁR!

    Hír | 2005.04.10 22:54

    Tumm-di-dumm... ja izé, gondoltam még megosztok veletek egy aprócska érdekességet így vasárnap késő este. Akár hiszitek, akár nem, végre megérkeztek az első, totálisan hivatalos életjelek, a Need for Speed sorozat soron következő tagjáról, a Most Wanted-ról. Természetesen most is a versengés kerül a középpontba, a világ újfent nyitott lesz (akárcsak az Underground játékokban), és legnagyobb örömömre, végre visszatérnek a zsaruk is. Az EA Canada fejlesztése szinte minden létező platformra megjelenik, ha minden jól megy, idén november-december magasságában. Addigis imhol vala az első art képecske róla:

    [MOVIE] Splinter Cell 3

    Hír | 2005.03.18 07:55

    Jééé, milyen meglepő... már azt hittem, hogy nem is lesz több Splinter Cell: Chaos Theory animáció, aztán láss csodát :) A legújabb szösszenet közel három percnyi ingém jelenetet mutogat be a március 31-én megjelenő akciójátékhoz. Ja igen, változatlanul kiadják PC, Xbox, GS és PS2 platformokra. Lesz mivel nyomulni ápriisban!!! Thanks Gamer's Hell.

    TOCA Race Driver 2006 - hivatalosan

    Hír | 2005.03.16 21:32

    A Codemasters elérkezettnek látta az időt, hogy lerántsa a leplet a legújabb alkotásuk a TOCA Race Driver 2006 című autós csodáról. Eme gyöngyszem elődeivel biztos közületek is sokan játszottak, tehát gondolom, nem kell bemutatni senkinek. Egyébként a game a három legnépszerűbb platform (PC,Xbox,PS2) mindegyikére készül. Thanks jd.

    [MOVIE] The Godfather

    Hír | 2005.03.16 20:39

    Az Electronic Arts emberkéi úgy határoztak, hogy ezúttal nem egy szokványos ingém videót dobnak fel a netre a The Godfather című alkotásból. A sokak által kedvelt "making of" sorozatok következő csomagja került inkább közkézre, melyben belepillanthattok a játék fejlesztésének egyes mozzanataiba. A végleges játékra egyébként még ez év őszéig várni kell, akkor viszont a legtöbb létező platformra megjelenik: Xbox, PS2, PC PSP. Addigis erre tessék. Thanks Gamer's Hell.

    F.E.A.R. - késik!!!

    Hír | 2005.03.10 07:05

    A hónap legrosszabb híre: a várva várt F.E.A.R. késni fog. A Sierra Entertainment nemrég fedte fel hivatalosan az új dátumot. Az érdekesség, hogy ők nem késést, hanem megjelenést jelentettek be. Merthogy a honlapon nem szerepelt eddig a megjelenés, ámbár köztudott és megerősített információ volt a 2005. júnuis. Most azonban eltolták ezt a dátumot valamikor őszre... Bizonyíték itt.

    F.E.A.R - éhségcsillapító

    Hír | 2005.03.08 17:26

    Gondolom, nem vagyok egyedül azzal, hogy már nem kicsit várom a címben szereplő sikervárományos alkotás megjelenését. Nos aki hasonló cipőben jár, annak ajánlom a következő oldalt melyen minden friss matériát (screenshotok, moviek, stb) megtalálhatunk a játékhoz. Csekkoljátok bátran.

    Gauntlet: Seven Sorrows

    Hír | 2005.02.17 15:35

    Szerepjáték és Midway alkotás kedvelők figyelem! Készül a Gauntlet: Seven Sorrows, egy fantasy világban játszódik, hat különféle hős-karakter közül választhatunk. Természetesen fejlődhetünk majd a történetben előrehaladva, a grafika pedig egészen látványos. Ha minden jól megy, ezév telén érkezik majd meg PC, Xbox, illetőleg PS2 platformokra. További infókat, és az első három képét a GameSpot oldalán találhatod meg. Klikk. Thanks jd.

    The Incredibles 2

    Hír | 2005.02.02 06:11

    Közeleg a második rész, jelentette mindezt a THQ. A tervek szerint a jövőben új részt, részeket adnak ki a játékból a meglévő világra épülve. PC mellett minden más egyéb platformra is kiadnák majd a kicsikét. Van néhány elejtett szó, azonban igazán sok hírt még nem adtak ki a kezeik közül a fejlesztők. Aki olvasna, az ide kattanjon.

    Overdose - "A drog rossz, értem?"

    Hír | 2005.01.26 22:24

    Újabb csillag ragyog a per pillanat eléggé felhős égen, a dán illetőségű Deadline Games jóvoltából. Ezen hírezet szerint a csapat szerződött az SCi-vel, hogy az előbbi fél készít egy játékot, az utóbbi meg kiadja. Meg is született a kisded, a keresztségben pedig az Overdose nevet kapta. Amit mindenkinek kötelező tudni a játékról, hogy egy harmadik személyű titkosügynökös mexikói drogmaffia ellen harcolós multiplatform akciójáték. Akarom mondani ez lesz, ha kikerülnek az első képek, illetve megjelenik a cucc. Állítólag még idén.

    Flatout 2 - a rombolás folytatódik

    Hír | 2005.01.25 12:38

    A Gamesfire információi szerint megkedődött a tavalyi év végén debütált, roncsderbi alapokra épülő Flatout. Viszonylag sikeres volt, bár távolról sem hozta meg az elvárt elismerést. Sokan brutálisnak tartották, lévén a sofőrrel kellett néha komoly mutatványokat prezentálni. Az viszont biztos, hogy a grafikája, törésmodellje, és hangulata fantasztikus volt. A folytatás Xbox, PS2, illetve PC platformokra jelenik meg (akárcsak az első rész), ha minden jól megy ez év novemberében.

    Squadra Corse Alfa Romeo készülg'

    Hír | 2005.01.24 17:20

    A Black Bean örömml jelentette be, hogy szerződést kötöttek az Alfa Romeo-val, a neves olasz autógyárral. A cél: fejleszteni egy multiplatform autósjátékot. Sejthetitek, milyen járgányok lesznek benne :) De nem is baj, az Alfákat szeressük, a jó játékokat meg méginkább! Hajrá, fiúk! Megjelenés ezév második felében, legalábbis most erről van szó :)

    NFS: MOST WANTED!!!

    Hír | 2005.01.18 21:27

    Hát kedves, tisztelt, és egybegyűlt hölgyeim és uraim! Egészen eddig kellett várni a Need for Speed újabb részének hivatalos bejelentéséig! Az NFS: Most Wanted a SPOnG csapatának exkluzív információi szerint Xbox, Xbox 2, Playstation 2, GameCube, PSP, illetőleg PC platformokra készül! Egy rossz hírrel szolgálhatok viszont, ez év végéig kell még rá várni... ami egyébként megerősíti a korábbi pletykákat, mely szerint az Xbox 2 is debütál ebben az évben. Talán épp az idei E3-on!!! Ahogy egyébként várható volt, ebben az epizódban újra lesznek rendőrbácsik, az üldözésekben akár 15 (!) autó is részt vehet :) 8 játékmód várható (Multiple point races, Toll booth races, Speed trap photos, Outrun, Outrun best route, Circuit, Sprint, Knockout), a hatalmas bejárható terület pedig négy kerületre lesz bontva. Érdekesség, hogy az időjárás a játék közben változik majd, akárcsak a napszakok. Az NFSU2-höz hasonló online versenyzési lehetőségek alapból benne lesznek, és közel 100 különféle verda. Miért érzem úgy, hogy megszületett az új kedvencem? :D Thanks jd.

    UEFA CL 2005 megjelenés

    Hír | 2004.12.02 19:12

    A világ jelenlegi legnagyobb játékkiadója az Electronic Arts, tegnap frissítette a megjelenési listáját, amin egy új futballszimulátor gammára figyelhettünk fel, névlegesen az Uefa Champions League 2005 - re. Ezáltal lehetősége nyílik mindenkinek arra, hogy kedvenc klubcsapatával nevezzen Európa legrangosabb fociligájába és akár a döntőig meneteljen. Ja, majd' elfelejtem, a kicsike február 4. napján lát napvilágot, és az összes létező platformra elkészül. Thanks Matyee

    [MOVIE] Rainbow Six 4 !!!!!

    Hír | 2004.11.30 19:23

    Hehheeeee, nem is kellett várni a GameSpyra :) Máris bejelentették hivatalosan a Rainbox Six 4-et PC-re, Xbox-ra valamint PS2 platformokra. Az is kiderült többek között, hogy 2005 tavaszán már a boltokba is kerül. De lássuk a további infókat: - Egyedi ragdoll fizika - megújult csapatorientál játékmenet - többféle új multiplayer mód, köztük co-operatív is - az AI igen fejlett taktikákat alkalmaz majd - rengeteg új fegyvert is használhatunk majd - iszonyat reális hangeffektek minden mennyiségben. Még egy rakat kép, és egy videó is érkezett belőle! Fogyasszátok egészséggel:

    Vírus a netről, mobilra!

    Hír | 2004.11.22 14:50

    Némi érdekesség és egyben félnivaló is a következő hír: egy bizonyos Extended Theme Manager nevű trójaiként honlapokon rejtőző alattomosságocska arra vár, hogy lecsapjon a Symbian Series 60 platformra épülő mobiltelefonunkra, és kinyírja azt. A névből sejtetődő, hogy a vírus összebabrálja a menüt, emellett néhány igen kellemetlen tiltást is csinál telefonunkban. Az új vírus miatt halálosan nem kell félni, hiszen ilyen operációs rendszerrel felvértezett telefonból kevés van (hiszen nem 2 Ft), másrészt pedig a finn F-Secure Corporation munkatársai ígéretük szerint a napokban megoldják a problémát.

    Just Cause - Eidos megint

    Hír | 2004.10.21 16:10

    Az Eidos épp ezekben a percekben küldött szanaszét egy galambot, akinek a lábára kötözve szállingózott mindenfele legújabb játékuk bejelentése. Az Avalanche Studios fejlesztése a Just Cause, melyről egyelőre annyit lehet tudni, hogy 2005-ben érkezik PS2, Xbox, és PC platformokra. Bővebb infóra egyelőre várni kell :(

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)