Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 453

WWII Online Ingyé'

Hír | 2003.11.10 20:02

Egyszer már beszámoltunk nektek erről az MMOG-ről (háborús szimulátor), s most új infók kerültek napvilágra Manohun jóvoltából. Arról van szó, hogy letölthetővé vált egy 14 napig ingyenesen használható verzió. Mano, aki maga is üzemeltet egy fanoldalt, írt egy részletes tájékoztatót a regisztrálás menetéről, na nem mintha annyira bonyolult lenne :) A játéknak amúgy van hivatalos oldala is, amit csak azért írtam, hogy négy link legyen :)

LoE Beta...

Hír | 2003.10.20 22:41

A Sony Online Entertainment a mai napon megkezdte a Lords of EverQuest című stratégiai játékuk zárt beta tesztelését. Ebbe 500 szerencsést vontak be, a világ legkülönfélébb tájairól. A teszt folyamán 15 ezer embert invitálnak majd, akik segíthetnek tökéletesíteni a játékot. Szóval van még esélyed, jelentkezz te is itt!

BattleCards beta

Hír | 2003.10.17 06:06

A svéd D.O.M AB bétatesztet hírdetett a BattleCards című "Massive Multiplayer Online Trading Card Game" című játékukra. Na most ehhez annyit, hogy regisztrálni kell, aztán követni az utasításokat. Jah..., hogy hol? :D Itt!

Hétvégi videók csomagolva

Hír | 2003.10.05 09:29

Így erre a hétvégi napra, amely ma már a Vasárnapot jelenti ellentétben a tegnappal, szintén érkezett 1-2 mozi, amely jelző ebben az esetben 4-et takar. Ismét egy piciny, 1,5 megás Commandos 3 movie Green Beret névre keresztelve, érkezett az Empires: Dawn of the Modern World című alkotásból is, valamint jött még a Trainz Railroad Simulator 2004-ből és a War of the Rings-ből is. (Utóbbinál annyi a "bibi", hogy regisztrálni kell.)

  • Commandos 3 Mini Trailer - The Green Beret
  • Empires: Dawn of the Modern World Movies
  • Trainz Railroad Simulator 2004 Movies
  • War of the Rings Clips (Regisztráció szükségeltetik!)

  • 'Reggelt...

    Hír | 2003.10.04 09:05

    Üdv mindenkinek, aki képes volt máris felkelni ezen a békés szombaton. Remélem mindenki észrevette, hogy újfent beindult nyereményjátékunk, melyen ezúttal a hazai fejlesztésű Pure Pinball két példányát adományozzuk a szerencséseknek. Arra azért fekhívnám a figyelmeteket, hogy csak regisztrált felhasználók jelentkezhetnek a játékért. Remélem sikerült fenntartani ezen jó szokásunkat, és amikor csak lehet, intézek némi ajándékot nektek! Most azonban vágjunk bele a mai nap történéseibe!

    Az öreg házaspár a mennybe kerül. Körülnéznek, csodálatos minden, csiripelnek a madarak, ragyog a nap, kék az ég, álmodni sem lehetne szebbet. Az öregúr egy hirtelen mozdulattal lecsavar egy fülest az asszonynak. - Ezt most miért kaptam? - Ha nincs az a hülye diétád, már két éve itt lehetnénk!

    [DEMO] Robin Hood: DotC

    Hír | 2003.09.23 05:35

    A FilePlanet lecsapott a Robin Hood: Defender of the Crown című demóra. Az exkluzív anyag letöltéséhez regisztráció szükségeltetik, majd utána bátran lehet lerángatni a 175 megát... Aki úgy dönt elbíbelődik vele, az erre kutakodjon.

    Minijátékok - királyok(?)

    Hír | 2003.09.18 18:57

    Az egyiket a Hidden & Dangerous 2 weboldalról lehet leszedni. Ez egy ilyen kis multi cucc, neten játszandó, lehetőleg bekapcsolt monitor mellett. A másik játék a C&C Comanche-hoz jött ki. Ez már Java alapú - ezt csak úgy mondtam :) Többet nem tudok róla mondani, mert regisztrálni kell az EA-hoz, hogy kipróbálhasd... sőt, az előbbihez is regelni kell magad. Ez van, srácok :D

    UT 2003 VB

    Hír | 2003.08.26 20:28

    UT 2003 Világbajnokság... na ez tetszik nektek, ugyi? :) Gondolom Formi lesz az első aki regisztrál. Az Ultimate Arena ismét kitesz magáért... A világon bárhonnan regisztrálhatnak emberek teljesen ingyen és bérmentve az UT 2003-as bajnokságra, az egyetlen hátrány, hogy ezt ma meg kell tennie annak, aki szeretne indulni... szóval ma, augusztus 26-án! Amennyiben nem sánta lóra ültettek minket, augusztus 28-án este indul a megmérettetés, 7 percnyi free for all módban. Itt is pénzzel díjazzák a legjobbakat. Szóval irány-surány ide feliratkozni!

    [MOVIE] Trió!

    Hír | 2003.08.21 08:58

    Amíg a föld fele alukált, előbukkant 3 friss film. Közös tulajdonságuk, hogy igen neves játékokból származnak. Elsőként a Jedi Knight: Jedi Academy érkezett meg. Ez GameSpot exkluzív videó, szóval innét húzhatjátok le (regisztráció kell neki). Ezután érkezett egy Rainbow Six 3: Athena Sword ingame movie, és egy szintén játék közbeni felvétel az UT2004-ből. Remélem mindenkinek van most már letöltenivalója!

    Lemmings ingyér

    Hír | 2003.08.18 11:54

    Nemtudom, hogy van-e valaki aki emlékszik még a Lemmings-re... Én anno nagyon sokat nyomattam, remélem köztetek is van aki ismeri :) Most lehetőség van arra, hogy böngészőtökben is játszhattok vele teljesen ingyenesen. Igazából egy "demo" féleség, de attól mégis különbözik. Aki szereti a régiségeket, vagy csak már ismeri és nosztalgiázna, annak kötelező! Klikk!

    "Vicces" féreg a szerkiben

    Hír | 2003.08.13 16:12

    Egy roppant "vicces" vírus tréfált meg minket a napokban. A féreg szerkesztőségünk egyik tagját sem kímélte, talán csak Boe gépe maradt vírus nélkül valami csoda folytán. Lehet, hogy valamiféle mágikus védelmet élvez :) A W32.Blaster névre hallgató féreg egy felpattanó ablakban hozza az ember tudomására, hogy a gép 60 másodperc múlva újból fog indulni. A Microsoft "szakemberei" már ki is adták a biztonásgi javítást. Akinek a gépe már fertőzőtt, az töltse le ezt a kis progit. Ez módszeresen átnézi a gépünket és a Registry-ből kitakarítja az újraindító hivatkozást.

    OMF: Battlegrounds TEST

    Hír | 2003.08.08 14:45

    Eljött az idő, hogy te is kipróbáld az egykori One Must Fall folytatásának első publikus változatát. Egyetlen dolgot kell csupán tenned. Ellátogatsz ide, regisztrálod magad a fórumon, és rövidesen megkapod levélben a letöltéshez szükséges adatokat. Ha esetleg nemn ismernéd a játékot, kattints ide.

    [MOVIE] RS: Athena Sword

    Hír | 2003.07.29 07:49

    Az IGN csapata bezsebelt néhány animációt a Rainbow Six kiegészítőlemezéből. Amennyiben érdekel a dolog, kattints ide. Ha nem vagy beregisztrálva, csak a jobb oldalt található felső oszloprészből válogathatsz. A lejátszáshoz WMP 9-re lesz szükséged.

    [MOVIE] CS: CZ

    Hír | 2003.07.28 21:56

    A Boomtown.net internetes oldal összedobott egy kellemes kis egyveleget a Ritual berkein belül heggesztett Counter Strike: Condition Zero c. játékukról, melyhez egynéhány animációt is mellékelt. Mivel ezek az animok exkluzívak, nem tehetjük lokálba őket, de egy linkkel azért szolgálhatok: Klatty! Sajnos letöltésükhöz regisztrálnod is kell magad... Egyéb infó, hogy a játéknak új megjelenési dátuma van: Szeptember 1.

    Etherlords 2 bétateszt

    Hír | 2003.07.17 17:31

    A mai nap jelentette be a Nival Interactive az Etherlords 2 bétatesztelésére való jelentkezési lehetőséget. Regisztrálni itt lehet, maga az RPG pedig 2003 őszén jelenik meg.

    [MOVIE] Dungeon Siege II

    Hír | 2003.07.16 22:33

    A GameSpot bezsebelte a Dungeon Siege II exkluzív E3-as prezentációját, amit egy 13 megás QuickTime fájlban közzé is tettek. Ha le akarod tölteni, először nyomás ide, ha regisztrálva vagy, azonnal kezdheted a letöltést, ha nem, előbb létre kell hoznod egy logint ingyenesen. A játék honlapjáról egyelőre csak egy link mutat a videjóra, de ez majd változni fog idővel.

    One Must Fall Battlegrounds bétateszt

    Hír | 2003.07.12 08:30

    Azok a felhasználók, akik regisztrálják magukat a játék üzenő falára, nagy eséllyel próbálhatják ki a még júliusban debütáló béta verziót, amit csak limitált számban óhajtanak rendelkezésre bocsátani. Ez egy ilyen verekedős játék, a bétában 3 aréna, 3 robot, és a szingli mód egy része lesz benne. Természetesen ezt mind tartalmazni fogja a végleges demó változat is, amiről még mindig nem tudjuk, mikor fog megjelenni.

    Rymdraket

    Hír | 2003.06.25 21:18

    Az OddGames kiadta a legújabb javítást a Rymdraket regisztrált változatához. Ez már az 1.02es darab, ehhez az űrös/lövöldözős játékhoz, és innen tölthetitek le. A patch mellet egy vadi új demó is napvilágot látott. Ezt a 0.92es verziószámmal látták el, és itt található. A 27.2 MBos pakkocska 12 hajót, 6 fegyvert és 3 pályát tartalmaz.

    FFXI Beta - jelentkezz te is

    Hír | 2003.06.24 09:07

    Kissé érdekes módon, de megkezdődött a Final Fantasy XI-es MMORPG betájára való jelentkezés. Azért mondom, hogy érdekes módon zajlik a dolog, mert a legtöbb helyen csak úgy tudsz jelentkezni, ha előfizetője vagy valamelyik honlap szolgáltatásának (pl. IGN, GameSpot, GameSpy). Alant találhattok egy néhány linket, aki csak teheti, és van is kedve az jelentkezzen!

  • GameSpy (regisztráció szükséges)
  • GameSpot (regisztráció szükséges)
  • Stratics Central (regisztráció szükséges)
  • IGN (ingyenes)
  • NVIDIA (ingyenes)
  • ATI (ingyenes)

  • [MOVIE] Star Wars: KotOR

    Hír | 2003.06.15 13:34

    A GameSpot-os arcok kiadtak egy új, teljesen exkluzív animot, a még készülő Star Wars RPG-ből, a Knight of the Old Republic-ból. Ahhoz, hogy ezt le tudd innen tölteni regisztrálnod kell magad (teljesen ingyen). Szerintem ennyit megér, főleg, ha figyelembe vesszük, hogy ezt sak egyszer kell megtenni. Utána már hozzáférünk a többi, nem fizetős részbe tartozó animokhoz is :)

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)