Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 554

Akella felhozatal

Hír | 2005.04.20 18:31

Ki gondolta volna, hogy az idén is megrendezik a világ legnagyobb játék showját az E3-at? Természetesen mindenki:) Ezen a kiállításon (Május 18-20, Los Angeles) jelen lesz az Akella is, aki kiadta azon listáját, melyen azon játékok szerepelnek, melyekkel szeretné elbűvölni a játékos társadalmat. A lista nem kicsi, ezért engedjétek meg, hogy belekezdjek a felsorolásba: PT-boats: Knights Of The Sea: Ez egy második világháborús hajó-szimulátor lesz, ígéretek szerint lenyűgöző grafikával. (2006 első negyedév) Swashbucklers: Blue & Grey: Eme alkotásban akció és RPG elemeket is felfedezhetünk majd, miközben az amerikai polgárháború történéseit követjük nyomon. (2005 negyedik negyedév) Rage Rider: Már a nevéből is kisejlik, hogy egy hentelős gamet tisztelhetünk a személyében, melynek még nincs pontos megjelenési dátuma. Age of Pirates: Az Akella nem hagy fel hagyományával, hogy pár évente kiad egy kalózos témájú RPG-t, sokak nagy örömére.(2005 harmadik negyedév) Captain Blood: A "hősies" Blood kapitány bőrébe bújhatunk 2006 első negyedében... Heavy Duty: Nocsak...Ugye ti is erre vártatok? Végre egy játék, amiben mi magunk menthetjük meg a világot..:P Enosta: Discovery Beyond: Bad Sector örömére egy ígéretes, és darkos RPG is bekerült a felhozatalba:) (2005 negyedik negyedév) Raiders of the Lost Casino: Ebben a játékban a humor garantáltan nem lesz mellőzve, mivel fiatal hősünknek igencsak kalandos élete lesz:) S.M.E.R.S.H: Egy újabb második világháborús game taktikai, és RPG elemekkel...(2006 harmadik negyedév) Hard to Be God: Talán a legígéretesebb sikervárományost tisztelhetjük a személyében, de a storyját a sötét oldal fekete leple fedi:) Lesz időnk megtudni róla mindent, hisz a megjelenése úgyis csak 2006 negyedik negyedévében várható. Dead Mountaineer Hotel: Egy játék, melynek történetét a Strugatsky fivérek írták, így arra garantáltan nem lesz panasz. No és parában sem lesz hiány..

[MOVIE] HL2 - HDR POWA'

Hír | 2005.03.31 08:59

A minap vetítette le a G4TechTV legújabb Valve-s összeállítását, melyben a nagy Doug Lombardi mesélt érdekességeket a közeljövő Source finomságairól. Bemutatták mozgás közben az egyik új pályát, melyben már megtalálható a HDR technológia is. Ennek köszönhetően a fényeffektusok sokkal valóságosabbak, ténylegesen vakít, ha mondjuk a szemünkbe süt a nap. Persze mindezt videón is prezentálták, melyet a Gaming Horizon fórumaira fel is tettek. Hogy egyszerűbb legyen a cibálási folyamat, átemeltem lokálba. Ja igen, még annyit, hogy mikor Doug bácsitól megkérdezték, hogy mikor lesz Team Fortress 2, annyit mondott mosolyogva, hogy "hamarosan"!

[DEMO] Chronicles of Riddick

Hír | 2005.03.21 22:20

Megkésve bár, de törve nem... tartja a mondás. Befutott a The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay - Developer's Cut változatának kipróbálható verziója. A first-person akciójáték a Starbreeze Studios gondozásában készült, és már egy jó ideje megjelent a boltokban. A demó egy oktató pályát és az első küldetést tartalmazza a teljes játékból. Letöltése fakultatív, erről a helyről bármikor megtehető, és mivel egy, már régebben megjelent dologról van szó, ezt most nem teszem lokálba.

Új Vietcong ingyen!

Hír | 2005.03.18 08:09

Szépen titokban elkészült a legújabb Vietcong kiegészítés, a Red Dawn. Ez jelenleg különféle nagy külföldi magazinok mellékletein érkezik, és március 25-től majd letölthető lesz. A csomag tartalmaz egy teljesen új co-operative kampányt, multiplayer pályákat és egy single missziót. Belekerültek továbbá botok a multi játékhoz, és egy teljesen új főcím muzsika is. Szép kis pakk, amint lehet fent lesz lokálban. Addigis itt találhattok róla néhány képet és egy videót.

'Napot...

Hír | 2005.03.13 10:44

Szép derűs vasárnap délelőttöt! Valami felsőbb hatalom jóvoltából végre érezni lehet, hogy közeleg a tavasz. Bár ennek egyelőre csak annyi jele van, hogy egy kesztyűvel kevesebbet kell felhúzni, de mindenesetre jó jel :) Hogy hírek terén mi várható mára, azt még így hajnalban megjósolni nem lehet, majd elválik. De addig is, itt a mai vicc:

Egy előadás után a csodadoktor gyakorlatban is be akarja mutatni képességeit. Odamegy az egyik emberhez: - Látom, sánta vagy. Most dobd el a botodat és járj! Odamegy egy másikhoz: - Mi a bajod? - Pösze vagyok. - Most beszélj ... hibátlanul! - Eleszett a szánta.

Will Wright: Spore bejelentve

Hír | 2005.03.12 09:52

Will Wright bácsi neve ismerősnek tűnhet a játékostársadalom számára. Ő az, aki anno kitalálta a Simseket, akik azóta a toplisták örökös kedvencei, mellesleg meg elég sok pénzt hozhatnak a konyhára. Arról van szó, hogy a nagytiszteletű úr újabb elég nagyszabású projekten dolgozik, melynek címe Spore lett az anyakönyvi hivatalban. A játékról nekem az Impossible Creatures jutott először eszembe, hisz kezdetben vala a semmi, és lett egy kis organizmus. Aztán az fejlődött, növögetett, és a sejtszerveződési formák újabb állomására lépett. Késöbb kialakult a már nagyon fejlett élőlény, ami elkezdett városokat építgetni, birodalmakat vezetni, hódítani, majd amikor már kinőtte eme bolygó kereteit, elkezdte meghódítani a világúrt is. Nagyjából ez lesz a készülő csoda. A játékelemek az egyes fejlődési fázisban inkább RTS-re hasonlítanak (birodalomépítgetés), máshol inkább szerepjátékos (előlény megformálása, fejlesztgetése). Szóval jó lesz ez, érzem. És nem tamagochi :)

[DEMO] Larry 8

Hír | 2005.03.01 09:33

Kicsit megkésve bár, de megérkezett a Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude kipróbálható demója. A szexhajhász "rajzfilm figura" történéseit már elég régóta követhetjük nyomon, az új epizód sokak szerint azonban nem hozta az elvárásokat. Mivel már egy jócskán megjelent játékról van szó, a demót nem tesszük lokálba. Akit mégis érdekel, innen töltheti.

[DEMO] SWAT 4!!!

Hír | 2005.02.23 09:30

Itt hozom a második királyságosságot mára! A különleges alakulat élén terrorista elhárítással töltöd mindennapjaidat. Az Unreal engine egy továbbfejlesztett változata gondoskodik az élményről. Legfontosabb a csapatmunka, itt bizony nem lehet kvék-szerű magánkommandós mutatványokat tolni. A játék szerintem nagyon jó, feltétlenül próbáljátok ki mindannyian! Már, hogy a fenébe ne lenne lokálban? :) Thanks Kwark, PunkZoli. Erre tessék:

[MOVIE] Neverend

Hír | 2005.02.22 19:34

Még 2002 áprilisában került elő a Neverend, és bár nem robbant be a köztudatba, igencsak felkeltette néhányunk érdeklődését. Sajnos azóta alig érkezett róla valami, mindössze néhány kép és infófoszlány. Most egy videó is horogra akadt (Thanks Silviu), melyet igyekeztem átcibálni lokálba. A Mayhem Studios játéka egyébként leginkább a 3D-s fantasy szerepjátékok kedvelőinek jön majd be. A videón némi ingém eseményt szemlélhetünk. Erre tessék:

'Reggelt...

Hír | 2005.02.18 09:16

Üdv mindenkinek! Elérkezett a pillanat, hogy kiderüljön az igazság. Duke Nukem Forever nem is volt, nem is készül, és nem is lesz! Egyszerűen koholmány volt az egész, amit láthattunk, az csak a fantázia szüleménye, a játékosok agyát egy speciális sugárral támadták meg, ezért láthatott mindenki valamit már a játékból. Ma reggel arra ébredtem, hogy ugyan mit mondd majd a 3DRealms, ha valaha megjelenik a DNF. Ha pedig nem, akkor mit? Nekem a fenti válaszlehetőség tűnik a legreálisabbnak... bár ki tudja :) Najó, félre a marhasággal, hozom a reggeli adagot, addig toljatok egy dupla kávét:

- Képzeld, tegnap leestem a létráról! - Nahát, és lett valami bajod? - Nem, de képzeld, tegnap leestem a létráról... Hasszán hajnalban zörög egy mekkai könyvesbolt ajtaján; a boltos álmosan nyit ajtót: - Miben segíthetek? - Korán van?

Iskolát alapít az Ubisoft

Hír | 2005.02.13 14:05

Az Ubisoft önerőből és a kanadai kormány segítségével egyetemet alapít. Az iskola Kanadában, Montreálban jönne létre, hogy a videójáték-fejlesztés iránt érdeklődőknek adjon támaszt és képzettséget a jövőt tekintve. Programozás, modellezés, animációk készítése és más hasonló dolgok. Az egyetemet egy 3x15 hetes periódusban lehet majd elvégezni, a sikeres teljesítés pedig diplomát szül. Az első 80 tanuló már most tavasszal megkezdheti tanulmányait. További infó itt.

[MOVIE] Brothers in Arms

Hír | 2005.02.11 09:47

A BiA videóözön újabb epizódja is befutott ma reggel. A változatosság kedvéért ezúttal konkrétumokat is hallhatunk a történetről. Máris figyelmeztetnélek, hogy sok olyan esemény kiderül, amiket jobb lenne szerintem a játék közben felfedezni. Ergó erős sploier alert van, persze tudom, hogy ez nem fog mindenkit visszatartani... vagyis itt a videó lokálban :)

[DEMO] Lemony Snicket's ASoUE

Hír | 2005.02.06 22:26

Ki hitte volna... Szóval még erre a vasárnapra is befutott valami kis demócska. De lássuk csak miről is van szó. A Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events egy third-person akció-kalandjáték, mely a nemrégiben bemutatásra került Jim Carrey főszereplésével játszott azonos című filmen alapszik. A teljes verzióból két pályát ragadtak ki a fejlesztők, a demót töltse, aki csak teheti. Imhol lokálban:

[DEMO] Trackmania: Sunrise Beta

Hír | 2005.02.05 11:37

Nocsak, nocsak! Az elmúlt napokban többször is dícsértem a Trackmania: Sunrise-t és lámcsak, mostmár egy kipróbálható verziója is befutott. A beta demo valamivel több, mint 300 mega és single, illetve multi mód is található benne. Egy dologra azért felhívnám a figyelmeteket. Az egyjátékos mód kipróbálásához kell az eredeti játék és a hozzá tartozó sorozatszám is! Ha érdekel, ezen a címen megleled a demót, az első javítását, itt pedig a további instrukciókat. Amint lesz végleges demó, felteszem lokálba.

[MOVIE] Battlefield 2

Hír | 2005.01.08 21:16

Így estefele újabb videó fútidzs került előtérbe, mely ezúttal a Battlefield 2 háborús övezeteire kalauzol el benneteket. Nem, sajna még mindig nincs játszható demó, és továbbra sem tudok mást mondani senkinek, aki minden másnap megkérdezi, hogy mikortól és hol lehet letölteni :) Sajnos be kell érnetek ennyivel... legalábbis egyelőre. Ínyenceknek és FPS kedvelőknek ajánlom figyelmébe ezt a linket. Thanks Lazy and Gerzsonrip.

Update: Ennek az új, hivatalos trailernek van egy nagyfelbontású változata is itt. Aki akar, cibálja, nem lesz lokálban, lévén lazzantos 250 megz :)

'Napot...

Hír | 2004.12.31 10:52

Szép jó napot. Egyik esetben mindenki most ébredezik, hogy aztán este belekezdjen a személyenként változó programba, majd hajnalban nyugovóra térjen. Másik oldalról ugyanez, csak van aki már fentvan :) Utolsó nap lévén az évben, nem árt kiélvezni ezeket a pillanatokat :)

Bankrablás után a rendőrség megszállja a környéket. Az egyik domboldalon levő ellenőrzési ponthoz egy gyanús alak érkezik egy viharvert autóval. A rendőr megállítja és beszól neki: - Kérem, nyissa ki a csomagtartót! - Biztos úr, nem tudom. Rossz a kocsiban a kézifék, ha meg leveszem a lábam a fékről, visszagurul az autó. A rendőr erre bepattan az utasoldali ülésre, átrakja a lábát és rálép a fékre. - Na, most aztán menjen és nyissa ki a csomagtartót! - kiáltja a sofőrnek. Az kiszáll és kinyitja a csomagtartót. - Na, - üvölti a rendőr - van fegyver vagy pénz a csomagtartóban?!

[MOVIE] F.E.A.R.

Hír | 2004.12.30 11:34

Nagy reménységnek tartják saját kategóriájában a F.E.A.R.-t, amelyből most futott csak be az E3-on mutogatott demonstráció GameSpot "logótlanított" változata... Mivel azonban arról (illetve azok szeleteiről) igen sokan lemaradtatok, mindenképpen fontosnak éreztük ezt egyben feltenni lokálba. Úgy érzem a videó megtekintése abszolut kötelező!!! Erre tessék:

[DEMO] Silent Hill 4

Hír | 2004.12.28 09:46

Voálá... Silent Hill 4: The Room - A túlélőhorror ezúttal nem egy szigeten, vagy a moziban játszódik, hanem otthonunkban, PC-nk képernyője mögött. Nos, a demó enyhén meghízott, majdnem 500 megabájtot nyom. Bár a teljes játék már megjelent, sokan végig is vittétek már, ennek ellenére azoknak, akik még csak hírből hallottak róla, mindenképpen érdemes leszedni. Lokálba nem lesz, bocsi, lévén már hetek óta megjelent. Erre tessék...

[DEMO] Half-Life 2

Hír | 2004.12.20 22:10

Nos kérem alásan, megérkezett az oly sokak által várt Half-Life 2 kipróbálható demója. Kissé sajnálom, hogy ez csak most ékezett meg, ennyi idővel a teljes játék után, de hát evvan'. Jelen pillanatban még csak Atitól gyün, de amint lehet, feltornászom lokálba. Akit érdekelnek a részletek, az irányítsa át a lecibáló-rántó droidját erre az oldalra.

Splinter Cell 3 - nem sz@r

Hír | 2004.12.19 15:21

Ezen a szép, napsütéses vasárnapon újabb képek érkeztek a Splinter Cell: Chaos Theory-ból. Bevallom, nekem nem is annyira maga a játék grafikája jön be (bár iszonyat jól néz ki), valahogy sokkal többre értékelem azt, amit karakterünk meg tud csinálni. Van például egy olyan kép, ahol a másik vádlijára lép rá Sam, vagy a plafonról lógva töri valakinek a nyakát. Nem, semmi, hogy ma itt tartunk. Még visszaemlékszem azokra a szép időkre, mikor a playerek egyszerűen beleestek a falba :)

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)