Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3950

[CeBIT] 25 éves a Logitech

Hír | 2006.03.10 08:47

A hannoveri CeBIT-en tartott sajtótájékoztatóján a Logitech bejelentette, hogy a vállalat 25. születésnapi ünnepségsorozata Európában is kezdetét veszi. "A Logitech fennállásának 25. évfordulója arra emlékeztet minket, mennyire jelentős szerepet töltöttek be a személyi számítógépek mai digitális életvitelünk kialakításában, és cégünk eddigi növekedésében is", mondta Guerrino De Luca, a Logitech elnök-vezérigazgatója. "Egy csupán egereket gyártó vállalatként kezdtük, ami akkoriban a PC-s navigáció rendkívül intuitív módját jelentette. Ahogy azonban a számítógépeken egyre jobban elterjedt a multimédia, és ahogy újabb digitális platformok jelentek meg, mi is kibővítettük perifériáink választékát, hogy ezekhez a változásokhoz alkalmazkodni tudjunk. Olyannyira, hogy termékeink mára már egyre kevésbé kiegészítői, és sokkal inkább központi elemei a digitális zenehallgatás, az internetes kommunikáció és a házimozi élményének." A kiállításon a Logitech bemutatta digitális zenehallgatáshoz készült hangszóróit és fejhallgatóit, házimozi távirányítóit, internetes videofonálásra alkalmas webkameráit, lézeres egereit és továbbfejlesztett digitális tollát.

Új digitális audió termékek

Az eddig legtöbbet eladott Logitech mm50 iPod hordozható hangszórók ezentúl fekete színben is kaphatók, így jobban illenek az új fekete iPod nano és iPod video modellek színvilágába. A fehér színű iPod modellekhez készült hangszórók — hordozhatóságuknak, elegáns külsejüknek és kiváló hangminőségüknek köszönhetően — a vállalat eddigi legnépszerűbb hangszóró termékei voltak.
A Logitech Noise Cancelling Headphones kitűnő zajszűrő megoldást kínál nagyon jó ár/érték arány mellett. Képes akár 22 decibellel (vagy 92 százalékkal) csökkenteni a háttérzajt, ami megfelel annak a minőségi szintnek, amit más gyártók fejhallgatói kétszer ilyen drágán nyújtanak. A fejhallgató áprilistól lesz kapható Európában és az Egyesült Államokban.

Új távirányítók

A Logitech két új Harmony termékének megjelentetésével megerősíti jelenlétét az európai távirányító piacon. A Harmony 785 és a Harmony 555 modellek jelentősen leegyszerűsítik az egyre többet tudó és ezáltal egyre bonyolultabb házimozi rendszerek kezelését. Az Egyesült Államokban jelentős piaci részesedéssel bíró Harmony termékcsalád új felhasználóinak száma 2005 februárja óta havonta átlagosan 45 százalékkal nőtt Európában.

Internetes kommunikáció

A szélessávú internet elterjedésének, és az egyre népszerűbb élő internetes hang- és képátvitlenek köszönhetően a Logitech fejhallgatók és webkamerák eladásai folyamatosan növekednek. A most bemutatott négy, alsó árkategóriás webkamerával bárkinek gyerekjáték a Skype, az MSN Messenger vagy hasonló alkalmazások élő videohívás szolgáltatásának használata. Az új QuickCam Connect, QuickCam Messenger, QuickCam Chat és QuickCam Express webkamerák mindegyike a Logitech jellegzetes "szemgolyó" formatervének minimalista változatára épül, ami a számítástechnikai iparban az egyik legismertebb szimbólum.

Lézerben továbbra is első

A Logitech bemutatta négy új, lézeres egerét, amit négy igencsak különböző célcsoportnak szánnak: játékosoknak, balkezeseknek, laptop tulajdonosoknak és asztali-PC felhasználóknak. Európában a Logitech bevezeti díjnyertes Logitech G7 Laser Cordless Mouse egerének extra kiadását, amihez egy kisméretű és könnyen hordozható LAN-party hordtáska is jár, így a játékosok extrém teljesítményű egerüket gond nélkül magukkal vihetik versenyekre is. Fellélegezhetnek a balkezesek: a Logitech MX 610 Left-Hand Laser Cordless Mouse igényes formaterve kényelmes fogást biztosít számukra is. Az egérben a Logitech precíziós lézeres mozgáskövető rendszere dolgozik.
A vállalat áprilistól kapható új Logitech MX 400 Precision Laser Mouse terméke egy lézeres pontosságú, jobb kéz alá formált, puha fogású vezetékes egér asztali PC felhasználóknak. A hordozható számítógépekhez készült Logitech V150 Laser Mouse is olyan lézeres letapogatóra épül, ami a hagyományos optikai egereknél sokkal többféle felületen működik, így gépünket bárhol használhatjuk vele.

Továbbfejlesztett digitális toll

A Logitech io2 Digital Pen újabb verziója továbbfejlesztett kézírás-felismerő szoftvert kapott, és előre meghatározott szimbólumok felismerésével képes feljegyzéseinket pillanatok alatt Microsoft Word dokumentumokká alakítani. Az új toll ára is lényegesen kedvezőbb elődjénél.

[MOVIE] LoTR: Battle For Middle-Earth II

Hír | 2006.03.02 09:13

Ejj-ejj... Minden egyes napra jut már néhány videó a The Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth II című valós idejű stratégiai játékból, amely egyébként mától vásárolható meg a GameStar Shopból. Letöltéseink tetemes részét ezek az animációk képezik :) A hírek szerint az alábbi kettő már valóban az utolsó, amelyek a War of the Ring nevezetű körökre osztott játékmódot mutatják be.

SWAT 4 Gold Edition - idén tavasszal

Hír | 2006.02.26 08:04

Idén tavasszal érkezik meg a boltok polcaira a SWAT 4 Gold Edition, amely tartalmazza majd az alapjátékot, valamint a The Stetchkov Syndicate című kiegészítőt. Megjelenés idén tavasszal, ezen túl semmi több. Bizonyíték itt.

Moore: Jobban odafigyelünk a PC-re

Hír | 2006.02.14 15:47

A Microsoft Games főnöke, Peter Moore megígérte, hogy a jövőben többet foglalkoznak majd a PC-s játékokkal és nem az Xbox lesz a Microsoft első számú platform, mint ahogy az az utóbbi években volt. Ezért még bocsánatot is kért. Mindezt egy Las Vegasban megrendezett DICE csúcstalálkozón mondta, ahol elismerte, hogy az utóbbi időben úgy tűnhetett, a PC-s játékokról egyszerűen megfeledkeztek. Moore a legégetőbb problémának a technikai gondokat, az online szolgálatások elégtelenségét, valamint a telepítési folyamatok hibáit tekinti. Emellett az is gondokat okoz, hogy a vásárlóknak nehezére esik a túldifferenciált piacon megfelelő döntéseket hozni. Nincsenek eléggé körvonalazódva az egyes vezető márkák által nyújtott szolgáltatások, vagyis túl nagy káosz uralkodik. Reményei szerint ezen változtathat majd a hamarosan megjelenő Windows Vista operációs rendszer, melynek legfontosabb újítása a képek, videók, és a zene jobb integrálhatósága mellett a sokkal stabilabb játékkörnyezet, amely leegyszerűsíti a telepítési és törlési lehetőségeket, és jobb technikai támogatást nyújt, amit az egységesítéssel próbálnak elérni. Elmondta továbbá, hogy a konzolos fejlesztői készletekhez hasonlóan a PC-s játékfejlesztők kezébe is hasonló, egységesítő eszközöket adnának. Emellett az online közösségek funkcióinak bővülését is remélik a Vistára optimalizált játékoktól. Ami azt illeti, a vállalat nem titkolt célja rávenni a játékosokat a Vista használatára. A nemrég bejelentett PC-s Halo 2 például kizárólag ezen az operációs rendszeren hajlandó majd elindulni.

LEGO Star Wars II HIVATALOSAN

Hír | 2006.02.12 11:01

A LucasArts és a TT Games hivatalosan is bejelentette, hogy a Traveller’s Tales dolgozik a LEGO Star Wars II: The Original Trilogy (munkacím) játékfolytatáson. A második rész követi a Felkelők szövetségének küzdelmeit, amelyek a Galaktikus Birodalom összeomlását célozzák meg. Leia hercegnő Darth Vader általi üldözöttségétől kezdve egészen a Halálcsillag leszámolásáig mindent újraélhetünk LEGO-fílingben. Fontos megemlíteni, hogy küldetéseink során használhatunk járműveket, amelyek akár élőlények is lehetnek. Free Play módban több mint 50 személyszreszabható karakter közül választhatunk, amelyet további 56 bónuszkarakterrel fejeltek meg. A megjelenés hét platformra (köztük PC-re is) idén ősszel várható. Az első hivatalos képeket itt tekinthetitek meg.

Atari pénzügyi eredmények, vezetői változások

Hír | 2006.02.11 00:59

Az Atari játékkiadó nyilvánosságra hozta 2006-os harmadik pénzügyi negyedévének adatait. A nettó bevétel 30%-os zuhant, nyereségről pedig egyáltalán nem tudtak beszámolni. Valószínűleg ennek hatására a vállalat elnök-vezérigazgatója és CFO-ja, Diane Baker lemondott posztjáról. S ha ez még nem lenne elég, a vállalat hitelezője közölte, nem tud több pénzt pumpálni a vészhelyzet kezelésére, ami pedig erősen megkérdőjelezi az Atari sorsát. A 2005. december 31-én zárult negyedév nettó bevétele 100,8 millió dollár volt, szemben az egy évvel korábbi 156,4 millióval. Ennek elsődleges oka, hogy most jóval kevesebb játékot jelentettek meg ebben az időszakban. A játékkiadásból származó bevétel nagyrészt ezért esett 137,9 millió dollárról 82,4 millióra. A disztribúciió bevételei szinte változatlanok maradta, 18,5 millió helyett 18,4 millió dollár folyt be ebből. Az egy évvel korábbi 19,6 millió dolláros nettó nyereség most 4,8 milliós veszteségbe csapott át, ami részvényenként 4 centet jelent. Az eddig letelt egész pénzügyi évet nézve a nettó bevétel 332,5 millió dollárról 163,4 millióra zuhant, a játékkiadásból származó bevételek pedig 290,0 millióról 117,8 millió dollárra csökkentek. Mindeközben 62,8 millió dolláros veszteséget sikerült felhalmozni. Az előzetes várakozásokat az előrejelzettnél gyengébb karácsonyi szezon, valamint a játékok megjelenésének késése húzta át. A HSBC Business Credit (USA) hitelintézet pedig a fentiak hatására leállította további hitelfolyósításait az Atari felé. Azzal a feltétellel hajlandó a továbbiakban is segítséget nyújtani, ha a vállalat felülvizsgálja üzleti terveit. Az Atari azonban már megkezdte a keresést más hitelintézetek után, valamint felkínálta egyes licenszeit, szellemi tulajdonait, és fejlesztőstúdióit is eladásra. Emellett persze a költségek csökkentésére, és a kevésbé sikeres projektek leállítására is törekednek. "Az új konzolok piaca egyre közeledik és bővül, az új technológiák pedig új kihívások elé állítanak minket. A gyenge karácsonyi szezon is azt mutatja, hogy át kell alakítanunk kiadónk termékpolitikáját az elvárásoknak és trendeknek megfelelően, ki kell egyenlíteni a konzolok és a számítógépes platformokra kiadott játékokat. Az Atari 2006-os pénzügyi évében (2006. március 31-ig) még a következő alkotásokat kívánja megjelentetni, PC platformra:

  • Desperados 2: Cooper's Revenge
  • Dungeons & Dragons Online
  • Kao the Kangaroo Round 2
  • Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure
  • Tycoon City: New York Az ezt követő egy évben pedig az alábbiakat:
  • Alone in the Dark: Near Death Investigation
  • Neverwinter Nights 2
  • Test Drive Unlimited
  • TimeShift Ezek közül az Alone in the Dark: Near Death Investigation és a Test Drive Unlimited olyan játékok, amelyekről most hallani először.

  • SEGA játékok PC-re

    Hír | 2006.02.07 15:05

    A SEGA Europe bejelentette, hogy két nagyon kedvelt konzolos játékukat PC-re is kiadják. A Sonic Mega Collection Plus és a Billy Hatcher and The Giant Egg játékok egyaránt március 31-én jelennek meg. Előbbi valójában egy gyűjtemény, amely a legsikeresebb Sonic platformjátékokat tartalmazza, míg utóbbiban feladatunk különleges, mágikus tojások gyűjtése és irányítása. Az ügyességi játékokat kedvelők most biztosan nagyon örülnek...

    Activision pénzügyek, törölt projektek és új címek

    Hír | 2006.02.07 14:08

    Az Activision nyilvánosságra hozta legutóbbi pénzügyi negyedévének adatait, melyekből kiderült, hogy a játékkiadó vállalat bevételei 20%-ot nőttek, miközben a nettó nyereség csökkent 30%-kal. A bejelentést több, játékokat érintő kérdés is követte. A The Movies konzolos változatát például törölték. A True Crime és a GUN a vártnál kisebb sikereket hozott, ennek ellenére utóbbiból elképzelhető egy folytatás, míg a True Crime esetében ennek esélye egyenlő a nullával. Tony Hawk visszatér Downhill Jam néven (egyelőre PlayStation 3-ra jelentették be), és a Call of Duty is kap egy új epizódot. Idén 4 Xbox 360, 3 PlayStation 3, és egy Nintendo Revuliton játékot akarnak piacra dobni; a még meg nem jelent konzolok esetében azok debütálásával egy időben. A harmadik pénzügyi negyedévben 816,2 millió dolláros rekordbevételt könyvelhettek el, ami az egy évvel korábbi 680,1 millióhoz képest 20%-os növekedést jelent. A nettó nyereség ezzel szemben csak 67,9 millió lett, míg egy évvel korábban 97,3 millió dollár volt. A részvényenkénti nyereség 35 centről 23-ra csökkent. Az egész pénzügyi évet tekintve 2005. december 31-ig 1,28 milliárd dollárnyi rekordbevételt szereztek. Ez a szám egy évvel korábban 1,20 milliárd volt. A részvényenkénti nyereség drasztikus mértékben 49 centről 17-re zuhant. Robert Kotick, az Activision elnök-vezérigazgatója elmondta, "Az elmúlt negyedévet és a 2006-os pénzügyi év eddig lezárt egészét tekintve rekord nettó bevételről számolhattunk be. Ennek köszönhető, hogy az Egyesült Államokban második helyen végeztünk a legnagyobb játékkiadók listáján. Ami kifejezetten az Xbox 360 amerikai piacát illeti, ott az elsők vagyunk. Az évet nagyjából 765 millió dollár készpénzzel zárhattuk, rövid távú befektetéseink, és összesen 1,2 milliárd dollárt birtokló részvényeseink sem méltatlankodhanak." - mondta, majd hozzátette: "A sikerek ellenére csalódottak vagyunk a negyedéves nyereségeket tekintve. Ez a vártnál gyengébb amerikai és európai piaci körülményekkel magyarázható, aminek kiváltó oka az új konzolokra történő lassú átállás a vásárlók részéről." "Hosszútávon piacnövekedésre számítunk, amit az újgenerációs konzolok megjelenése vált majd ki. Hogy ezt saját hasznunkra fordíthassuk, erősen összpontosítunk termékfejlesztési erőforrásaink, valamint szellemi tulajdonaink portfoliójának fejlesztésére. Ennek köszönhetően a 2008-as pénzügyi évünkben cégünk történelmének legnagyobb növekedésére számítunk. Továbbá nemzetközi üzemeltetéseinket is növelni szeretnénk, amellett, hogy optimalizálni szeretnénk költségstruktúránkat és erőforrás-elosztásainkat." Október és december között nyolc új játékot jelentetett meg az Activision: Tony Hawk's American Wasteland, Call of Duty® 2, Call of Duty® 2: Big Red One, Quake 4(TM), GUN(TM), True Crime®: New York City, Shrek® SuperSlam és The Movies(TM). Nagyobb mérföldkövek az említett háromhónapos időszak alatt:

  • A Call of Duty 2 Amerika második legtöbb példányszámban eladott PC-s játéka lett.
  • A GUN volt a legtöbb példányban eladott olyan PC-s játék Amerikában, amely a vállalat új szellemi tulajdonából készült.
  • Amerikában a második legnagyobb játékkiadó lett az Activision, míg csak az Xbox 360 platformot nézve első helyen végeztek.
  • November 9-én az Activision és a Marvel meghosszabbította hosszútávú megállapodását a Spider-Man játékok kiadási jogait illetően.
  • November 11-én megállapodást kötöttek a DreamWorks Animationnel, hogy következő 4 animációs filmjükből ők készíthessenek videojátékokat. Ezek a Bee Movie, Kung Fu Panda, Rex Havoc, a How to Train Your Dragon és a Shrek 3.

  • Óriási bevételcsökkenés az Electronic Arts-nál

    Hír | 2006.02.03 12:40

    A tegnapi Electronic Arts létszámleépítés a ma nyilvánosságra hozott pénzügyi helyzet fényében már érthető. A játékkiadó óriás 2005. december 31-én zárult harmadik pénzügyi negyedévében ugyanis 11%-os bevételcsökkenést könyvelhetett el. És ha ez még nem lenne elég, a nyereség 31%-kal csökkent ugyanebben az időszakban, annak ellenére, hogy az NFS: Most Wanted, Fifa 06, Harry Potter, Sims 2, Madden NFL 06 játékok mindegyike kétmilliónál is több példányban talált gazdára december végéig. Legalább egymilliót adtak el az NBA Live 06, SSX On Tour, Tiger PGA TOUR 06, From Russia with Love és BF2: Modern Combat játékokból. A nettó bevétel 1,27 milliárd dollárra csökkent, a 2004. harmadik negyedévi 1,428 milliárdról. A nettó jövedelem ebből 259 millió, míg egy évvel korábban 375 millió dollár volt. A részvényenkénti nyereség 1,18 dollárról 83 centre esett. A működési költség nélküli pénzmozgás 12 hónap alatt 733 millióról 722 millióra csökkent. "2005-öt nagyon erős versenypozícióval zártuk. Elsők voltunk PlayStation 2, Xbox, PSP, és PC platformokon, Észak-Amerikában és Európában egyaránt. Jól teljesítettünk Xbox 360-on is; reményeink szerint idén ott is megszerezzük az első helyet." - mondta Larry Probst, a vállalat elnök-vezérigazgatója. "A 2006-os naptári esztendő a bevételek helyett a befektetések éve lesz. Erőforrásainkat a következő generációs szoftverekre, valamint az online, és mobil üzletágak fejlesztésére, kiterjesztésére fordítjuk majd." - mondta Warren Jenson pénzügyi és adminisztrációs vezető. További érdekességek:

  • A harmadik negyedévben Észak-Amerikában 11, Európában 13%-os csökkenéssel 618, illetve 577 millió dollár bevételt könyveltek el. Az ázsiai régió (beleértve Japánt is) 7%-ot növekedett, ám tekintve, hogy még nagyon fiatalok ebben a térségben, az összbevétel alig 75 millió dollár volt.
  • A Need For Speed: Most Wantedből világszerte több mint hétmillió példányt adtak el, melynek köze 60%-a Amerikán kívül került értékesítésre.
  • Az Xbox 360-ra készített EA-termékek piaci részesedése Észak-Amerikában 30, Európában 24%.
  • A három hónap alatt hat játék kapta meg a platinum címet (legalább egymillió eladott példány), így 2005-ben összesen 27-re növekedett az EA-s platinák száma.
  • Az EA játékeladásokból származó bevételi részesedése Észak-Amerikában 22, Európában 23%.
  • A kiadóvállalat nemrég megállapodott a 20th Century Fox filmstúdióval, hogy következő generációs konzolokra Simpsons játékokat készíthet.
  • A Tiger Woods golfjátékok licenszjogait további hat évre meghosszabbították.

  • Tomb Raider Legend: Pontos dátum

    Hír | 2006.02.03 09:30

    Tegnap tudtuk meg, hogy a Tomb Raider: Legend, a Lara-sorozat hetedik darabja áprilisban kerülhet a boltok polcaira. Az Eidos azóta pontosította a dátumot. A játék majdnem minden platformra április 7-én érkezik Európába, és április 11-én Észak-Amerikába. Egyedüli kivétel az Xbox 360 és a PSP változatok. Ezek megjelenése "kicsit későbbre" várható.

    Március 24-én érkezik a The Godfather

    Hír | 2006.01.27 17:03

    Idén március 24-én kerül a boltokba szeretett The Godfather című játékunk - jelentette az EA. Az európai megjelenés csupán három napot késik az amerikai dátumhoz képest. Ekkor mindent platformra elérhetővé válik a játék, kivéve Xbox 360-ra és PSP-re. Ezekre valamivel később jelenik majd meg a The Godfather. Továbbiak itt.

    Splinter Cell: Double Agent késés...

    Hír | 2006.01.27 14:35

    Bizony...csúszik. Erről az információról Malleus testvérünk, valamint ez az oldal tanúskodik. Természetesen most is a "pénz beszél, kutya ugat"-elv érvényesül, el is mondom, hogy miért: ugyebár márciusra volt kitűzve a játék. Nomost az Ubi azzal érvel, hogy pl. az Xbox360-nak nem lenne olyan nyerő, ha a ekkor érkezne a Double Agent, ezért tegyük szeptemberre, amikor is már sokkal több ember birtokolja a kicsikét, magyarán elterjedtebb lesz a platform. Ha belegondolunk, akkor jogos, nyilván nem akarnak bukni vele, de ezt előre is tudhatták volna, igazán. A hivatalos megjelenés így 2006 szeptembere.

    Mégsem lesz Stargate SG-1: The Alliance?!

    Hír | 2006.01.22 12:34

    Szegény Stargate SG-1: The Alliance-szel rengeteg minden történik mostanában. Az utóbbi fél évben már többször keringett az a hír, hogy a fejlesztését leállították. Először a fejlesztők hivatkoztak rá, hogy nem elégedettek a munkájukkal, ezért leállítják, majd a JoWood/Perception összetűzés és még sok kisebb csavar. Bár az imént említett kavarodásból kikerült a fejlesztő és úgy tűnt új kiadóval az élen a játék elkészülhet, most ez újra megdőlni látszik. A Perceptionön belül néhány forrás arra utal, hogy a játék fejlesztése minden platformra megszűnt és a fejlesztő csapatot is elbocsájtották. Az ausztrál fejlesztők most újabb kiadó után kutatnak, melyhez az MGM beleegyezése is szükséges, ám ezt eddig még nem kapták meg. A Perception január végéig várakozik, majd hivatalosan is törölni kényszerül a projektet. Van még hát remény, szűk egy hét áll az MGM rendelkezésére. Már el is indult egy petíció az MGM irányába, melyet minden StarGate rajongónak kötelessége aláírni.

    Namco Bandai 2006-os megjelenési lista

    Hír | 2006.01.18 15:20

    A Namco Bandai játékkiadó is mostanra időzítette saját játékainak idei megjelenési listáját. Természetesen a változás jogát ők is fenntartják, és mi most is csak a PC-s játékokat említjük meg. Egyébként összesen nyolc platformra adnak ki idén gammákat, melyek közül a PS2 után PC-re készül a legtöbb.

  • Curious George - február 1.
  • Payout Poker and Casino - első negyedév
  • Mage Knight: Apocalypse - tavasz
  • Pac-Man World Rally - nyár
  • Snoopy Vs. The Red Baron - ősz
  • Warhammer: Mark of Chaos - ősz
  • HELLGATE: LONDON - TBD

  • Medal of Honor: Airborne PC-re is!

    Hír | 2006.01.17 15:54

    A tavaly júniusban bejelentett újabb Medal of Honor epizód, az Airborne alcímmel fémjelzett, eleddig kizárólag újgenerációs konzolokra készített játék PC-n is megjelenik. A történet ott kezdődött, hogy először bejelentették PlayStation 3-ra, majd ezt követően Xbox 360-ra is, amikor egyúttal azt is megcáfolták, hogy a játék a PS3 megjelenésével egy időben kerülne boltokba. Most pedig több forrásból származó információk szerint különféle PC-s játékmagazinok címlapon hozzák hamarosan a nagy újdonságot: PC-re is készül az Airborne. Egyelőre annyit tudni róla, hogy idén november környékén jelenhet meg, nagyjából egy időben az összes platformra.

    Half-Life 2 és Lost Coast 64 bitre készen

    Hír | 2005.12.23 11:08

    A Valve Software bejelentette, hogy a Half-Life 2 és a Lost Coast 64 bites platformra írt verziója elkészült, mely a Steam rendszerén keresztül érhető el. A rendszer felismeri az operációs rendszert és rögtön a megfelelő verziót futtatja.

    Ubisoft 2006. első negyedévi játéklista

    Hír | 2005.12.09 21:56

    Az Ubisoft játékkiadó közzétette legfrissebb pénzügyi eredményeit, mely 20%-os bevételnövekedést értek el az előző időszakhoz képest. Ennél azonban sokkal fontosabb a 2006. januártól márciusig tartó időszakra tervezett játékok megjelenési listája. Néhány apróságot eltekintve PC-s fronton nincs nagy meglepetés. Csupán egy-két játékot átportolnak más platformra.

  • Tom Clancy's Rainbow Six Lockdown
  • Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter
  • Tom Clancy's Splinter Cell 4
  • Heroes of Might and Magic V
  • Faces of War
  • CSI: 3 Dimensions of Murder
  • Settlers 5 Add on
  • Rugby Challenge 2006
  • Paradise

  • EA játékok már mobilon is

    Hír | 2005.12.09 14:30

    Az EA 680 millió dollárért megvásárolta a JAMDAT Mobile-t, és a közel 350 alkalmazottját. A tervek szerint az elkövetkezõ egy évben közel 50 játékot fognak mobiltelefonos játék formájában kiadni. Köztük olyan címeket, mint a Need for Speed és a FIFA. Az EA tehát terjeszkedik, jelenleg már nincs is olyan platform, amire ne készítenének játékokat. Bõvebb információért tessék ide fáradni.

    Spider-Man játékok várhatóak

    Hír | 2005.11.29 17:36

    A Marvel Entertainment és a Sony Pictures Consumer Products közös megállapodást kötött, melynek értelmében a két cég munkálataiban 2017-ig további Spider-Man filmek várhatóak. A megegyezés további pontjai szerint az Activision birtokolja azokat a kizárólagos jogokat, melyeknek tulajdonában jogukban áll PC-s és konzolos platformokra játékokat, szoftvereket kiadni, melyek a Spider-Man filmekre és témára épülnek. A Spider-Man 3, mint film mellesleg 2007. májusában kerül majd a vásznakra. A teljes sztori itt olvasható.

    [MOVIE] Back to Gaya

    Hír | 2005.11.29 09:35

    Akik azt hiszik, hogy a Föld szelleméhez bármi köze is van a most bejelentett játékhoz, téved. A Back to Gaya egy animált TV show alapján készül, amelynek két főszereplője Boo és Zino, feladatuk pedig megakadályozni egy őrült tudóst, hogy csapást mérjen Gayára. Gyakorlatilag egy egyszerű platformjátékról van szó, amelyet félórányi CGI filmmel spékeltek meg. Hét küldetés, 16 helyszín, négy különleges tárgy, 12 féle ellenség - nagyjából ezek a főbb adatok. Az első videót máris letölthetitek.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)