Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4043

Dream Pinball - kiadós flipper

Hír | 2005.09.20 13:06

Az ASK Homework újabb készülő játékáról rántotta le a leplet. "Az eGamesszel, az nVidia-val és az Iridion Interactiveval karöltve az ASK Homework csapata közel egy évtizeden át képviseltette magát a flipperjátékok között igen előkelő helyen. Úgy gondoljuk itt az ideje, hogy irányt váltsunk, és megpróbálkozzunk más területek meghódításával is. De mielőtt erre sor kerülne, szeretnénk elkészíteni a leggrandiózusabb flipperjátékot, amit csak látott a világ, ezzel is búcsút intve a stílusirányzatnak, és megköszönve játékoainknak, hogy minket választottak. Szeretnénk mind a PC, mind az XBox és Nintendo DS tulajdonosokat is megszólítani ezzel a termékkel. Szándékunkban áll minden aspektusát két szinttel magasabbra emelni, és beleadni mindent, ami bennünk maradt, hogy hosszú ideig megmaradjon a játék a piacon.

Hogy miért érdemes régi flipperjátékunkat lecserélni a Dream Pinball-ra? Mert a Dream Pinball - minden korosztálynak ajánlott, lévén 4 különböző nehézségi szintet nyújt. Így egészen a gyermekkortól, a kezdőktől a vérprofikig bezárólag mindenkinek remek élményt nyújt. Megtalálható lesz benne az eddigi talán legkönnyebb játékfokozat, amit eddig flipperjáték látott éppen úgy, mint a legnehezebb. - többrétegű, 3D-s hnagzást tartogat számunkra, amellyel flipper játékban nem sokat találkozhattunk ezidáig. - természetesen a legváltozatosabb, többrétegű asztalokat kínálja a vállalkozó szellemnek, értsd, a pálya több részre van osztva, és így a játékos egy asztalon belül úgy érezheti, több helyen játszik akár 10 karral. A pályák olyan helyszíneken zajlanak, mint; - az ASK Homework-től már-már megszokott dolgon valós-időben számolt fizikai motorjának továbbfejlesztett változatával érkezik, így aztán semmi csalást nem eszközöl a masina. - a fizikai motorjának köszönhetően 10 golyótípussal is meglepheti a játékost, úgy mint acél, fa, kő, papírgalacsin, stb... minden golyótípus koszolódik a játék folyamán. - talán eddig még soha nem látott "törésmodel"-lel van felruházva, ami azt jelenti, hogyha sokat rúgjuk a gépet, betörhet az üveg. :) - nem kevesebb mint 6 kameraállásból nyújt változatos játékélményt, amely akár tovább is bővíthető különleges kameraállásokkal. - forradalmi többjátékos funkció egy pályán belül, vagy akár több asztalon, egy képernyőn vagy hálózatban, hálózati bajnokságot is támogatva. - teszi mindezt teljes DirectX9 pompájában olyan hatásokat felvonultatva, mint a HDRI, Motion Blur, Depth of Field, Bloom és Részecske szimuláció, melyek segítségével füstölgő, kigyulladt asztalt, szikrázó acélgolyót, vagy vakító krómfelületeket jeleníthetünk meg. De természetesen, hogy senki ne maradjon ki a pergő játékélményből, a grafikai motor tetszés szerint butítható lesz, így egészen alacsony konfigurációkon is életképes a játék. Egyszóval azért, mert fenekestől forgatjuk fel, kifordítva négy sarkából az egyik legősibb játékmasinát, ami mindenidők játéktermének elengedhetetlen darabja. A játéknak jelenleg kiadót keresünk." www.askhomework.hu/dream.html

Sacred II - AGEIA PhysX-szel

Hír | 2005.09.20 09:23

Az AGEIA boldogan jelentette, hogy újabb játékba sikerült licenszelni egészen professzionális fizikai motorjukat. Az AEGIA PhysX képes bármilyen folyékony anyag élethű hatását kelteni, legyen az víz, higany, vagy akár láva. Úgy fest, hogy az Ascaron készülő Sacred folytatásában is benne lesz - kiváncsian várom, hogy miképpen jelenik majd ez meg egy stratégiában.

HL2: Aftermath 13 dolcsiért

Hír | 2005.09.19 13:37

A Shacknews egy hosszabb értekezés keretein belül beszámolt a Valve terveiről, amelyek főleg az ingyenes Lost Coast képességei és az Aftermath körül fogalmazódtak meg. Előbbiről már eleget hallottunk, tudjuk, hogy tovább késik, meg azt is, hogy nagyon rövid lesz. Ami az Aftermath-ot illeti, mindössze annyi újdonság derült ki, hogy a videóelőzetese végén hallható hang G-Mantől származik - ez nem valami izgalmas. Esetleg az jó hír, hogy mindössze 13 dollárt kérnek majd érte, ha a Steamen keresztül szerezzük be. Hogy mikor? Nos, valamikor novemberben. Hozzátették, hogy érkezik még egy ilyen epizód, ráadásul jóval hamarabb, mint a következő Half-Life játék. Thanks manguszta.

Lost Coast aprók

Hír | 2005.09.15 08:14

Az EuroGamer összehozott egy kis szösszenetet a Valve régóta-készülő-de-soha-meg-nem-jelenő Lost Coast című aprócska technológiai pályájáról. Nos, ami a legfontosabb talán, hogy bárki képes lesz végigjátszani, akinek az alapjáték is elindul - ráadásul állítólag úgy, hogy közben nem is veszítjük el a HDR nyújtotta szebb látványvilág okozta élvezet nagy részét. Külön felhívták a figyelmünket, hogy történetileg ne számítsunk sokra, mindössze percekben mérhető az új játékidő, amit meg hozzáad az alapjátékhoz, az nem túl sok.

[PATCH] Diablo II

Hír | 2005.09.15 07:40

Elképesztő, hogy a Blizzard mekkora tisztelettel adózik hűséges játékosainak, amikor olyan régi játékokhoz adnak ki javítást, mint a Diablo II. Az 1.11b patch a LoD kiegészítőhöz is jó és itt található. Megyek is zsepiért... ez annyira megható...

Bltizkrieg 2 GOLD

Hír | 2005.09.14 06:36

A második világháborúban a német tábornokok és harckocsi-parancsnokok egy máig az egyik legjobb taktikaként számontartott hadászati csapatmozgást fejlesztettek ki, melynek neve Blitzkrieg lett. Szerencsére a mai világban a második világháborúhoz hasonló csatározások már csak virtuálisan, ártalmatlan játékokban zajlanak. Mindez ellenben annál népszerűbb, és nem hiába. A fejlesztők jobbnál jobb unaloműzőket alkotnak, amelyek akár még a stressz oldására is képesek. No, egy kis kitérő után visszakanyarodva a lényeghez, ilyen kiválóság a Blitzkrieg 2, amely egy közismert 3D-s RTS. Észak-Amerikában már szeptember 28-án megjelenik a játék, reméljük, hogy Európában sem kell már sokat várnunk rá. Bővebb infó itt.

Tovább késik a Lost Coast

Hír | 2005.09.12 08:21

Legutóbb még úgy volt, hogy a Half-Life 2-höz készülő ingyenes pálya, a Lost Coast az akkori hír időpontjához képest két héten belül, vagyis elvileg már jövő héten meg kellett volna jelenjen. A Halflife2.net információ szerint ez azonban nem így lesz. Megtudták, hogy a Lost Coast csak a Day of Defeat Source megjelenése, vagyis szeptember 26. után fog debütálni. Ennél pontosabb dátumot nem tudtak adni... Szerintem eddig azt se tudtuk, hogy annak ellenére, hogy némileg hozzájárul a HL2 történetének kiegészítéséhez, valójában a játékból kivágott egy vagy két pályáról van szó. Ennek fényében még annyira sem értem, miért ez a nagy késlekedés. Thanks ^Killerke.

Control Monger Stressz Teszt

Hír | 2005.09.10 13:32

A MindSurge Entertainment felhívást tett közzé, miszerint jelenleg publikus béta fázisban lelendző Control Monger című játékuk teszteléséhez kérnék a segítségeteket. A szerverek maximális befogadóképességét szeretnék majd lemérni a készítők a holnapi nap folyamán 18:00 és 19:00 között, ha valakinek van kedve, de mégsem tud részt venni a holnapi eseményen, annak fenntartanak egy következő lehetőséget is, ami pedig 17-én lesz 20:00 és 21:00 között. A játékba való belépéshez a fentebb található linkről kell letöltenetek a béta változatot.

[PATCH] Guild Wars

Hír | 2005.09.09 12:59

Elérhetővé vált a a Sorrow's Furnace frissítés leírása. Ebből kiderül több lényeges változás, amely megtalálható ebben a lényeges, ám ingyenesen elérhető frissítésben, többek között megoldódott a szintlépés kérdése, mely immáron egy állandó rendszer alapján történik, frissítésre és kiegyensúlyozásra kerülnek a képességek, és sok érdekes új elem kerül bele a játékba. További információt itt találtok. Thanks manguszta.

Késik a Rhem 2

Hír | 2005.09.09 06:32

Gyakorlatilag igen keveset hallat magáról a Rhem 2. Még az év elején jelentették be, hogy júniusra várható a játék megjelenése, ehhez képest ma érkezett a hír, hogy a Rhem 2 késni fog. A legújabb dátum október 15., ám ez Észak-Amerikára vonatkozik. Addig is aki többet szeretne megtudni a kalandjátékról, az ide klikkeljen. Thanks borz2.

Xbox 360 - ez egy ÁLLAT!!

Hír | 2005.09.08 09:32

Cliffy B, a Gears of War és még egy rakat Unreal motoros játék atyja érdekes dolgokat mondott az Xbox 360-ról. A napokban kapta meg a végleges fejlesztői csomagot, mely bebizonyította számára, hogy a benne lakozó hardver eddig nem látott képességekkel bír. Sajna az általa is aláírt NDA nem teszi lehetővé, hogy részletesebben szóljon róla, de, ha még neki is leesett az álla, akkor bizony nem lehet rossz. Még annyit mondott, hogy egyelőre nem sok jót mondhat a Sony következő konzoljáról, lévén arról még nem sokat kapott, viszont igen, arra is fejlesztenek valamit... Az egészben az az érdekes, hogy a nagy Gabe Newell (Valve istenség) ott szidja a konzolokat, ahol lehet, mert szerinte csak fejfájást okoznak bizonyos, igen nyakatekert megoldásokkal...

[MOVIE] Bad Day L.A.

Hír | 2005.09.08 09:18

Ez a nap egyértelműen a letöltéseké, és még nincs is vége :) Ezúttal a Bad Day L.A. legelső publikus mozgóképes összeállítását szemlélheted meg. A képregényekre emlékeztető játék egy third-person akció-kaland, melyet a Joan of Arc-ot is megalkotó Enlight Software fejleszti. Szerintem érdemes megnézni, noha nem hiszem, hogy kasszarobbantó lesz a játékpiacon. Azért egy kattanást megér. Erre parancsolj:

WOW - abszolút nyerő!!!

Hír | 2005.09.07 11:53

Nem mindennapi esemény, hogy egy bizonyos cég legnagyobb ellenfele elismerően szól az éppen trónkövetelő alkotás készítőiről. Chris Kramer, a Sony Online Entertainment szóvivője elmondta, hogy a World of Warcraft jelenleg a legsikeresebb MMO (csak online játszható) játék a piacon. Sem az eddig töretlen sikerű Everquest folytatása, sem pediglen a Matrix Online nem képesek felvenni vele a harcot, annak ellenére, hogy mindkettő nagyon jó. Ezek után továbbra is kiváncsian várjuk, hogy a Blizzard milyen kiegészítést tervez bejelenteni, az október végén megrendezésre kerülő BlizzConon.

Egyre könnyebb, de szebb játékok

Hír | 2005.09.05 11:20

A Tom's Hardware munkatársa, Mark Raby egy ötoldalas cikkben fejtette ki véleményét, mely szerint az a tendencia mutatkozik a videójáték-iparban, hogy a játékélmény növelését, vagy legalábbis fenntartását a történet és a nehézség helyett inkább csak a grafikai megjelenítéssel próbálják elérni. Az író húsz éves tapasztalataira alapozva azt a konklúziót vonta le, hogy azzal lehetne igazán nagyot robbantani mostanában, ha valaki venné a bátorságot és egy kellően hosszú és izgalmas történeti szállal fejelné meg alkotását, nem pakolná tele száz meg száz "főellenséggel", de ugyanakkor a trendeknek megfelelően versenyképes grafikára is maradna erejük. Álmodozzunk csak...

Újabb F.E.A.R. Beta

Hír | 2005.09.03 18:25

Nos nagyon úgy néz ki, hogy ismét megnyilnak a F.E.A.R multis Beta szerverei. A GameSpot ajánl jelenleg beta kulcsokat az első 2000 jelentkezőnek, amely majd kedden veszi kezdetét. Érdekes, hogy nem lesz semmi lényeges különbség a FilePlanet Betajához képest. Korszerűbb felépítéssel fog majd érkezni, valamint támogatni fogja a 64 bites Windowst is.

X Factor Sing - Legyél megasztár!

Hír | 2005.09.03 11:52

Az új játék, melynek címe a The X Factor Sing, lehetőséget ad a játékosoknak, hogy zenei, egészen pontosan énekesi képességeiket próbára tegyék húsz különböző dallal a show két híres bírája, Simon Cowell és Louis Walsh előtt, vidámságért és tapasztalatokért egyedül, vagy az egész családdal, melyen keresztül megismerjük a showt, ami rabul ejtette a brit nemzetet.

A legjobb fejlesztő díj nyertese

Hír | 2005.09.02 16:38

A harmadik Develop Industry Excellence Awards-on kiosztott díjat a zsűri döntése alapján a Traveller's Tales, a Lego Star Wars készítője kapta, miközben a Creative Assembly begyűjtötte a teljes Grand Prix díjat a sikeres Total War sorozat elkészítéséért. A Morpheme két díjat zsebelt be: a mobil játékok és az innváció kategóriájában. Ezalatt a Babel Media és a Sports Interactive Football Manager-e díjat nyert szolgáltatásaiért és a kiforrotságáért, és az új PC IP cím megkülönböztetésének képességéért. További részleteket erre találtok.

Találd meg saját alteregódat!

Hír | 2005.09.02 16:21

Tracy Spaight író és Robbie Cooper fényképész érdekes dologra készülnek az idei Alter Ego kiállításon. Le szeretnék fényképezni és meg szeretnék interjúvolni az online játékokat játszókat. A kiállítás egyébként arról szól, hogy az egyes játékosok milyen karaktert választanak maguknak játék során. Cooper és Spaight arra kíváncsi, mennyire lehet felfedezni hasonlóságot a játékosok és az általuk választott online karakterek kinézete, valamint jellemvonásai között. A teljes cikket itt olvashatjátok és néhány példafotót meg is tekinthettek.

[MOVIE] Guild Wars

Hír | 2005.08.31 10:21

A hétvégén megrendezett PvP Extreme Weekendről, mely a Gulid Wars című játék új képességeit volt hivatott bemutatni, érkezett egy újabb videó a játékhoz. A videót a hivatalos oldalon két változatban is megtalálhatjátok. A jobb minőségű 46,8 MB-osért erre, míg a gyengébb 17,9 megát nyomó fájlért erre fáradjatok. Thanks Chekow.

MSN 8 fícsőrlista

Hír | 2005.08.29 10:26

Éppen, hogy kijött az MSN Messenger 7.5-ös változata, a Microsoft már javában a 8-as verzión dolgozik, amelynek bétája elvileg még idén év végén megérkezhet. A Hoftix szerzett egy listát, amin az új változat lehetséges új képességei vannak felsorolva. Néhány fontosabb változás:

  • Változtatható lesz az egész MSN kinézete
  • Valós idejű érzelmek (hmm...?!)
  • Windows Media Player 10-be ágyazás
  • Szüneteltethető és újrakezdhető fájlátvitel
  • Le- és feltöltési sebesség kijelzése
  • Animált háttérképek a beszélgetőablakok mögött
  • Hangulatod állapotát is kijelezheted.
  • Gyorsabb Partnerlista betöltés és böngészés
  • Kombinált MSN Profil és MSN Spaces, utóbbihoz új szolgáltatások
  • Top 10 MSN Music Radio
  • Személyre szabható felugró üzenetek ablak
  • Windows Vista kompatibilitás
  • Automatikus offline hangos üzenetküldő

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)