Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4043

Három új grafikus chipet mutatott be az nVIDIA

Hír | 2006.03.10 08:54

Az nVIDIA három új grafikus chipet mutatott be. A 7900 GT, 7900 GTX és 7600 GT modelleket a tervek szerint hamarosan forgalomba kerülhetnek. A 7900-as sorozat a jelenlegi csúcstartó 7800 GTX és GT modelleket hivatott leváltani. Belső tesztek szerint a 7800 GT erősen rápirít a jelenlegi kártyákra, míg a 7900 GTX vegyes eredményeket produkált. Ami a leginkább figyelemreméltó, hogy a 7600 GT a legtöbb tesztből győztesként került ki. Mindhárom új chip 90 nanométeres technológiával készül, amely kisebb méretet, hatékonyabb teljesítményt eredményez a vállalat jelenlegi 110 nanométeres eljárással készült processzoraihoz képest. Az ATI nemrég piacra dobott Radeon X1900 XTX csúcskártyája emberére talált az nVIDIA GeForce 7800 GTX 512 MB-os változatával, ám abból nagyon kevés készült, így szinte lehetetlen volt megvásárolni. A vállalat szerint a 7900-as sorozat esetében ez a probléma nem merül majd fel. Elárulták azt is, hogy a 7900 GTX kizárólag 512 megabájtos változatban kerül a boltokba, 650 MHz-es mag-, illetve 800 MHz-es memória-órajellel. Az ára várhatóan 499 és 649 dollár között mozog majd. A 7900 GT változat ára mindössze 249 és 399 dollár között várható, és 256 MB memória található rajta. Emellett 450 és 660 MHz-es mag- és memória-órajellel rendelkezik. A tesztek alapján lényegesen „ráver” a 7800 GT-re, illetve az ATI Radeon X1800 XL-re is. A 7600 GT a legkisebb a sorban, várhatóan ez is lesz a legnépszerűbb. A 256 megabájt memóriával rendelkező kártya ára 179 és 229 dollár között lesz majd. A tesztek is azt bizonyítják, hogy ez a chip rendelkezik a legjobb ár/érték aránnyal.

GeForce 7900 GTX

[CeBIT] 25 éves a Logitech

Hír | 2006.03.10 08:47

A hannoveri CeBIT-en tartott sajtótájékoztatóján a Logitech bejelentette, hogy a vállalat 25. születésnapi ünnepségsorozata Európában is kezdetét veszi. "A Logitech fennállásának 25. évfordulója arra emlékeztet minket, mennyire jelentős szerepet töltöttek be a személyi számítógépek mai digitális életvitelünk kialakításában, és cégünk eddigi növekedésében is", mondta Guerrino De Luca, a Logitech elnök-vezérigazgatója. "Egy csupán egereket gyártó vállalatként kezdtük, ami akkoriban a PC-s navigáció rendkívül intuitív módját jelentette. Ahogy azonban a számítógépeken egyre jobban elterjedt a multimédia, és ahogy újabb digitális platformok jelentek meg, mi is kibővítettük perifériáink választékát, hogy ezekhez a változásokhoz alkalmazkodni tudjunk. Olyannyira, hogy termékeink mára már egyre kevésbé kiegészítői, és sokkal inkább központi elemei a digitális zenehallgatás, az internetes kommunikáció és a házimozi élményének." A kiállításon a Logitech bemutatta digitális zenehallgatáshoz készült hangszóróit és fejhallgatóit, házimozi távirányítóit, internetes videofonálásra alkalmas webkameráit, lézeres egereit és továbbfejlesztett digitális tollát.

Új digitális audió termékek

Az eddig legtöbbet eladott Logitech mm50 iPod hordozható hangszórók ezentúl fekete színben is kaphatók, így jobban illenek az új fekete iPod nano és iPod video modellek színvilágába. A fehér színű iPod modellekhez készült hangszórók — hordozhatóságuknak, elegáns külsejüknek és kiváló hangminőségüknek köszönhetően — a vállalat eddigi legnépszerűbb hangszóró termékei voltak.
A Logitech Noise Cancelling Headphones kitűnő zajszűrő megoldást kínál nagyon jó ár/érték arány mellett. Képes akár 22 decibellel (vagy 92 százalékkal) csökkenteni a háttérzajt, ami megfelel annak a minőségi szintnek, amit más gyártók fejhallgatói kétszer ilyen drágán nyújtanak. A fejhallgató áprilistól lesz kapható Európában és az Egyesült Államokban.

Új távirányítók

A Logitech két új Harmony termékének megjelentetésével megerősíti jelenlétét az európai távirányító piacon. A Harmony 785 és a Harmony 555 modellek jelentősen leegyszerűsítik az egyre többet tudó és ezáltal egyre bonyolultabb házimozi rendszerek kezelését. Az Egyesült Államokban jelentős piaci részesedéssel bíró Harmony termékcsalád új felhasználóinak száma 2005 februárja óta havonta átlagosan 45 százalékkal nőtt Európában.

Internetes kommunikáció

A szélessávú internet elterjedésének, és az egyre népszerűbb élő internetes hang- és képátvitlenek köszönhetően a Logitech fejhallgatók és webkamerák eladásai folyamatosan növekednek. A most bemutatott négy, alsó árkategóriás webkamerával bárkinek gyerekjáték a Skype, az MSN Messenger vagy hasonló alkalmazások élő videohívás szolgáltatásának használata. Az új QuickCam Connect, QuickCam Messenger, QuickCam Chat és QuickCam Express webkamerák mindegyike a Logitech jellegzetes "szemgolyó" formatervének minimalista változatára épül, ami a számítástechnikai iparban az egyik legismertebb szimbólum.

Lézerben továbbra is első

A Logitech bemutatta négy új, lézeres egerét, amit négy igencsak különböző célcsoportnak szánnak: játékosoknak, balkezeseknek, laptop tulajdonosoknak és asztali-PC felhasználóknak. Európában a Logitech bevezeti díjnyertes Logitech G7 Laser Cordless Mouse egerének extra kiadását, amihez egy kisméretű és könnyen hordozható LAN-party hordtáska is jár, így a játékosok extrém teljesítményű egerüket gond nélkül magukkal vihetik versenyekre is. Fellélegezhetnek a balkezesek: a Logitech MX 610 Left-Hand Laser Cordless Mouse igényes formaterve kényelmes fogást biztosít számukra is. Az egérben a Logitech precíziós lézeres mozgáskövető rendszere dolgozik.
A vállalat áprilistól kapható új Logitech MX 400 Precision Laser Mouse terméke egy lézeres pontosságú, jobb kéz alá formált, puha fogású vezetékes egér asztali PC felhasználóknak. A hordozható számítógépekhez készült Logitech V150 Laser Mouse is olyan lézeres letapogatóra épül, ami a hagyományos optikai egereknél sokkal többféle felületen működik, így gépünket bárhol használhatjuk vele.

Továbbfejlesztett digitális toll

A Logitech io2 Digital Pen újabb verziója továbbfejlesztett kézírás-felismerő szoftvert kapott, és előre meghatározott szimbólumok felismerésével képes feljegyzéseinket pillanatok alatt Microsoft Word dokumentumokká alakítani. Az új toll ára is lényegesen kedvezőbb elődjénél.

Daemonica GOLD

Hír | 2006.03.09 15:17

Elkészült a nemrég bejelentett Daemonica című kalandjáték, amiben minden meglesz, ami kell: csavaros történet, retvények, ezernyi küldetés. A játék a középkori Angliában játszódik, és Nicholas Farepoynt, egy kutató történetét izgulhatjuk illetve élhetjük végig. Különleges képessége, hogy tud halottakkal is társalogni. A játék március 28-án jelenik meg 30 dolláros áron.

IDF 2006: Idén beköszönt a Core-kor

Hír | 2006.03.09 10:31

A március 7-9 között zajló tavaszi fejlesztői fórumán az Intel újabb részleteket árult el a Core mikroarchitektúrákról, amelyek a vállalat legújabb, az iparágban egyedülálló asztali gépekhez tervezett, noteszgépekbe szánt illetve, többmagos szerverekhez készülő processzoraira épülnek. Az első Core mikroarchitektúrás termékek alapjául az Intel 65 nanométer csíkszélességgel gyártott, nagy teljesítményt nyújtó, ám alacsony energia felhasználású processzorai szolgálnak, amelyeknek köszönhetően sok új, formatervezett és kisebb méretű mobil eszköz, asztali számítógép és szerver készülhet majd a jövőben, így csökkenhetnek az áramfogyasztáshoz és az ingatlanhoz kötődő költségek. Továbbá, nagyobb biztonság, jobb kezelhetőség és a virtualizációs képesség áll majd a felhasználók és az üzleti élet szereplői számára. Justin Rattner, az Intel technológiai igazgatója megnyitó előadásában elmondta, hogy a Core mikroarchitektúra segítségével elérhető magas szintű energiatakarékosságsal elsőként az Intel Core Duo processzor büszkélkedhet. A vállalat mobil processzora, az Intel Pentium-M fejlesztése során kialakított energia-megtakarítás filozófiáját vette alapul és bővítette azt egy sor új, élvonalbeli innovációval, továbbá beépítette az utasítások párhuzamos végrehajtását, ami a már létező Intel PentiumR 4 processzor technológiáknál megfigyelhető. Az Intel Core mikroarchitektúrákra épülő processzorok, amelyek az iparágban elsőként 65 nanométeres gyártástechnológiával készülnek majd, 2006 harmadik negyedévében lesznek elérhetőek. "A teljesítmény növekedés és hatékony energiafelhasználás tekintetében az Intel Core mikroarchitektúra mérföldkőnek számít", mondta Rattner. "Az új kétmagos, illetve a 2007-ben megjelenő négymagos processzorok egyedülálló teljesítményt és hatásfokot nyújtanak majd. A felhasználók saját maguk is tapasztalni fogják a rendszerek új előnyeit: a hosszabb akkumulátor élettartamot és az alacsonyabb villanyszámlákat", tette hozzá. Előadása kapcsán Rattner megmutatta, hogy az asztali gépekbe szánt Conroe névre hallgató processzor durván 40 százalékkal jobb teljesítményt nyújt, míg 40 százalékkal alacsonyabb fogyasztást tesz lehetővé összehasonlítva az Intel mostani, nagy teljesítményű Intel Pentium D950 processzorával. Az Intel műszaki igazgatója továbbá jelentős fejlesztésekről számolt be a vállalati, és mobil területeken is.

Call of Duty sorozat - két új rész a munkaasztalon?

Hír | 2006.03.08 19:02

A Joystiq.com egy bizonyos nem megnevezhető, ám teljes mértékben megbízható forrásra hivatkozva cikket közölt, amelyben részletezően beszél a Call of Duty világára épülő két új játékról, amelyek már a fejlesztőasztalon vannak. A tudnivéltek alapján az egyik új rész a második világháborús normandiai kitörésről szól majd, míg a másik, amelynek már a nevét is közölték, Közép-Kelet-Európába kalauzol el minket, a modernkori terroristákkal szembeni küzdelem fényében. A hírek szerint a Call of Duty: Modern Warfare, valamint a másik, második világháborús történetre épülő CoD egymáshoz viszonyítva három hónapon belül jelenik majd meg. Természetesen PC-re, és emellett PS2, PS3, Xbox és Xbox 360 konzolokra. A Call of Duty: Modern Warfare címe már fixnek mondott, no és ezt az Infinity Ward otthonában fejlesztik majd. A másik címről egyelőre nem tudni semmit, találgatások szerint talán CoD 3 lesz a becses neve. A Call of Duty: Modern Warfare esetében Közép és-Kelet-Európába jutunk el, mint az amerikai hadsereg tengerészgyalogosai, avagy lehetünk brit tengerésztisztek is. Feladatunk a gonosz és agresszív diktátor által irányított terroristákkal szembeni harc, amely nem csak az adott helyen, hanem a világ egészén, így például az Észak-Atlanti-óceánon, vagy London belvárosa alatt is játszódhat. A Modern Warfareben képesek leszünk kirúgni vagy felrobbantani az ajtókat, eltorlaszolni őket járművekkel, bútorokkal, egyéb nehéz tárgyakkal. Rombolhatunk falakat, épületeket, utakat és hidakat is. No és mellesleg légicsapásokat is mérhetünk majd. A másik CoD címben a normandiai partraszállásba csöppenünk, ahol az amerikai és brit egységekkel a kanadai és lengyel hadtestekhez, valamint a francia szabadcsapatokhoz csatlakozva feladatunk a német erők kiszorítása francia területekről. Természetesen mindehez eddig nem látott vadiúj fegyverarzenál és szupererős tankok is társulnak. Nem mellesleg ez az epizód egy teljesen új fizikai motort is kap majd.

800 milliós bevétel a BioWare Pandemic Studiosnál

Hír | 2006.03.08 18:40

A tavaly novemberben egyesült BioWare és Pandemic fejlesztőstúdiók a videojáték-iparban azóta tapasztalható nehéz körülmények ellenére közös erővel sikeresen elérték a 800 milliós bevételt. Elképesztő, de azóta mintegy 28 millió példányt értékesítettek különböző játékaikból, így aztán nem is csoda, hogy a tervek szerint a hamarosan San Joséban megrendezésre kerülő Game Developer Conference rendezvényen számos új alkotásról rántják le a leplet, amelyek többsége azonban valószínűleg újgenerációs konzolokra készül. A BioWare korábbi alkotása, a Jade Empire nemrég elnyerte az év szerepjátéka díjat az Interactive Achievements gálán. Emellett a Pandemic által készített Mercenaries is óriási sikereket ért el: 2005-ben ez volt a legjobban jövedelmező új szellemi tulajdon az észak-amerikai piacon. Ugyancsak utóbbi fejlesztővállalat készítette az eddigi legsikeresebb Star Wars játékot. A Star Wars: Battlefront II-ből eddig több mint négymilliót adtak el, amellyel az első rész sikereket is sikerült túlszárnyalni. Ezzel az eredménnyel a Battlefront II a második legtöbbet eladott játékká vált Észak-Amerkában. A Bioware és Pandemic közös vállalat tavaly novemberben jött létre egy 300 millió dolláros megállapodás keretében, amit a korábbi EA főnök, John Riccitiello hozott össze. A vállalat jelenleg közel 500 alkalmazottat foglalkoztat az Egyesült Államokban, Kanadában, illetve Ausztráliában.

Írható Blu-ray lemez már márciusban

Hír | 2006.03.08 15:48

A Sony Europe adatrögzítéssel foglalkozó divíziója bejelentette, hogy az első írható Blu-ray lemezek még a hónap folyamán az európai piacra kerülhetnek. Az egyrétegű BD-RE (Blu-ray Disc Rewritable) újraírható lemez március közepétől, míg a szintén egyrétegű, és csak egyszer írható BD-R április elejétől lesz kapható. A kétrétegű lemezeket valamikor később tervezik megjelentetni. Az egyrétegű média 25 gigabájt tárolására alkalmas. Az első változatok kétszeres adatátviteli sebességre képesek, amely 72 Mbit/sec, vagyis másodpercenkénti 9 megabájt mozgatását jelenti - tehát ezeket a lemezeket körülbelül 46 perc alatt lehet teleírni.

[CeBIT] Óriás LCD panel az LG.Philipstől

Hír | 2006.03.08 15:33

Az LG.Philips LCD vegyesvállalat bejelentette, hogy sikerült kifejleszteniük egy 100 hüvelykes LCD panelt. A vállalat szerint az ő megoldásuk jelenleg a legnagyobb a világon, s csak a plazma technológiával készülő kijelzők vetekedhetnek a méreteivel. A 100 hüvelykes, szélesvásznú LCD TV 2,2 x 1,2 méter nagyságú, 6,2 megapixeles felbontású, s akár 1,07 milliárd színű, valódi HD minőségű kép megjelenítésére képes. A készülék emellett óriási, 3000:1 kontrasztaránnyal, 297%-os színvisszaadási tulajdonsággal, és 180°-os látószöggel is büszkélkedhet. Egyelőre nem tudtak kereskedelmi forgalomba kerülési időpontot, vagy árat közölni, de az biztos, hogy megjelenésekor nem sokan engedhetik majd meg maguknak a "mini" házi mozit.

Nőnapi köszöntő

Hír | 2006.03.08 09:00

Kedves hölgy olvasóink! Bár statisztikai adatok nélkül is jól tudjuk, hogy kevesen vagytok, annál nagyobb megtiszteltetés Titeket felköszönteni Nőnap alkalmából. Fontosnak tartom megjegyezni, hogy nem csak ma kell Rátok odafigyelni, de most legalább eggyel több okunk van erre. Kedves férfi társaim! Nem ajándékban mérik a szeretetet - sokkal többet érhet az odafigyelés, néhány kedves szó. Mi most jelképesen, e szép virággal szeretnénk kifejezni hálánkat és tiszteletünket a női nem iránt :)

Késik a Faces of War

Hír | 2006.03.05 20:59

Sajnálatos módon késik a Faces of War megjelenése. Minderre az Ubisoft oldalán derült fény, ahol a május 25-i megjelenést felváltotta a "2006 nyara". A késés hátteréről és okáról egyelőre semmit nem tudni. De az már tény, hogy késik az eredetileg tervezett dátumhoz képest. Bizonyíték itt.

Úton az első HDMI-HDCP kártya az ATI-tól

Hír | 2006.03.02 12:24

Felbukkant az első kép az ATI új videokártyájáról, amely HDMI-HDCP kimenettel rendelkezik. Amint az látható, a kártya továbbra is PCI-Express csatolású, és mellesleg igencsak alacsony. DVI csatlakozást ne keressünk, már a TFT monitor is lejárt lemez :) Hamarosan eljön ugyanis a HDMI korszaka a tökéletes HDCP szabvány szerint kódolt jellel egyetemben. A HDMI a high definition multimedia interface angol rövidítése, és gyakorlatilag a HD televíziók képi minőségéhez szükséges videó- és audiójelek továbbítására lett kifejlesztve. Olyasmi ez, mint a 21. század SCART csatlakozója. Az elméleti sávszélesség 5 Gbps, és egyetlen kábelen keresztül egyidejűleg nagyfelbontású (akár 1920x1080 pixel) képet és többcsatornás hangot is képes szállítani. Az újabb plazma és LCD televíziókon már megtalálható a csatlakozó, ami így a korábbi három kábelt váltja fel. Egyelőre nem tudni, mi szükség ezt a számítógépes grafikai akalmazásokba ültetni, de a későbbiekben biztosan lesz értelme. A pontos specifikációk természetesen nem ismertek.

ATI CrossFire Xpress 3200 Chipset

Hír | 2006.03.02 11:24

Az ATI bemutatta Crossfire 3200 chipsetét, amely korábban RD580 néven futott. A duál grafikus rendszer két darab x16-os PCI Express foglalatot támogat, és lehetővé teszi, hogy a két videokártyát ne kelljen master és slave módba külön konfigurálni. A vállalat szerint remek tuningolási képességekkel rendelkezik az architektúra. A közlemény szerint akár 60%-os teljesítménynövekedés is elérhető, megfelelő hűtési technológiák alkalmazásával. A rendszer pontos ára egyelőre nem ismert, de elsősorban úgyis csak azoknak szánják, akiknek a teljesítmény a legfontosabb tényező.

Magától parkol le a Toyota Prius

Hír | 2006.02.23 17:42

A japán gyártó újabb hiperintelligens megoldással kecsegtet. A Toyota Prius modellekbe ezentúl kapható lesz az úgynevezett Intelligent Parking Assist rendszer, amelynek lényege, hogy a vezető beavatkozása nélkül az autó képes egy adott helyre leparkolni. Az IPS extraérzékeny szenzorokkal és kamerákkal lesz felszerelve, amely először képet alkot a parkolásra kiválasztott helyről, majd a középkonzolba épített kijelzőn megjeleníti azt az elméleti parkolási műveletekkel együtt. Ezt a sofőr akár módosíthatja is. Miután a sebváltót hátramenetbe tettük, csupán annyi a dolgunk, hogy a fékre lépjünk. Az IPS ezután teljesen egyedül képes akárhová beparkolni autónkat. A dolog egyetlen fekete oldala, hogy a rendszer nem képes felismerni az apróbb tárgyakat, amelyek a parkolás akadályául szolgálhatnak. Ennek ellenére Japánban már rengeteg előrendelés érkezett IPS-es Priusra.

F.E.A.R. 2!!

Hír | 2006.02.22 16:41

Nos, bár a Monolith a mai napon bejelentette, hogy folytatja nagysikerű paráztatós akciójátékát, a fenti címmel nem fogunk egyhamar a boltok polcain találkozni, mivel a F.E.A.R. név jogai az első részt kiadó Vivendi Universal birtokában vannak. A folytatáshoz - melyben, hála annak a ténynek, hogy a karaktereket és egyéb cuccokat már a fejlesztőcég védette le, az első rész sztoriját folytatják - még nem találtak kiadót, ám Samantha Ryan, a Monolith Studios elnökasszonya kijelentette, hogy a fejlesztés során a PC-re fognak koncentrálni, mert hisznek abban, hogy a PC-s közösség is képes egy játék sikerre viteléhez - ezt már a F.E.A.R.-el is bebizonyítottuk.

[DEMO] Galactic Dream v1.19

Hír | 2006.02.19 10:08

Megérkezett a Galactic Dream című űrstratégiai játék legújabb, 1.19-es verziójú demója. Az Evolution Vault alkotásának ezen változatához nem mellékeltek információkat arra vonatkozólag, hogy a korábbihoz képes mi változott, de ettől még letölthető innen (38 MB).

[DEMO] ETROM: The Astral Essence

Hír | 2006.02.14 16:19

Az látszólag senkit nem érdekelt, hogy az ETROM: The Astral Essence című futurisztikus akció orientált szerepjáték már elkészült, ugyanis a demóját még csak most adták ki. Az igen kövér letöltést követően a játék végleges változatának alternatív kezdetét tartalmazza. A főszereplő Etrom, akinek különleges felszerelései és képességei némileg eltérnek attól, amit a bolti változatban esetlegesen már láthattunk. A 880 megás csomagot innen, esetleg innen tehetitek magatokévá.

[MOVIE] LoTR: The Battle For Middle-Earth II

Hír | 2006.02.14 14:03

Hoppácska! Amikor már azt hittük, nem lehet mit megmutatni a The Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth II című Gyűrűk Ura filmeken alapuló valós idejű stratégiai játékból, nagyon tévedtünk. A mostani videóban valóban elképesztő effektek találhatóak. Egyetlen tűzlabdával egész seregek semmisülnek meg. Huh, lássátok szümtükkel! :)

Half-Life 2: Episode One részletek

Hír | 2006.02.14 13:56

A napokban derült ki, hogy a Half-Life 2 kiegészítője, az Aftermath nevet váltott Episode One-ra. Ezt követően azt is megtudtuk, hogy a kiegészítő epizódokban jelenik majd meg, akár a SiN Episodes. Most újabb részletekre derült fény. Megint Gordon Freeman bőrébe bújhatunk, akinek rögtön szembesülnie kell a City 17-ben véghez vitt tetteinek következményével. Útja során újból találkozunk Alyx Vance-szel, és az ő robotjával, Doggal. Az elnyomók elleni harc tovább folytatódik. Főbb tulajdonságok:

  • Egy új epizód az egyik legsikeresebb akciójátékból
  • Új titkokra derül fény
  • 18 millió példányt adtak már el a játéksorozatból
  • Elképesztően fejlett Mesterséges Intelligencia
  • Részletes grafikai megvalósítás
  • Digitális színészek: a valaha létezett legélethűbb karakterek
  • Fizika és a játékmenet: minden tárgy engedelmeskedik a fizika törvényeinek
  • Szövevényes történet, izgalmas játékmenet Minimális rendszerkövetelmények: 2.4 GHz Processzor 256 MB RAM DirectX 7 szintű grafikuskártya Windows 2000/XP/ME/98 Egér Billentyűzet Internet kapcsolat Ajánlott rendszerkövetelmények: 1.2 GHz Processzor (a közlemény valószínűleg hibás, 3,2 GHz-re gondolhattak) 512 MB RAM DirectX 9 szintű grafikuskártya Windows 2000/XP Egér Billentyűzet Internet kapcsolat

  • [MOVIE] Red Orchestra: Ostfront 41-45

    Hír | 2006.02.14 07:42

    Keleten a helyzet változatlan...hangozhatna a kijelentés, de nem, hiszen készülget egy újabb második világháborús akciójáték (mint ahogy már beszámoltunk róla annak idején) amely sablonos címe ellenére nagyon magával ragadónak ígérkezik. A Red Orchestra: Ostfront 41-45 alábbi videójában megcsodálhatjuk a grafikai engine képességeit, persze ingame jelenetekben. Szerintem érdemes letölteni.

    Medieval II: Total War Online Petíció

    Hír | 2006.02.13 18:22

    A lengyel Total War Universe egy petíciót kezdeményezett a Medieval: Total War II készítőihez, hogy építsenek multiplayer kampányokat a játékba. Hiába rendelkezik a játék az egyik legjobb mesterséges intelligenciával, egy idő után az is unalmassá válik, és nem képes nyújtani azt a kihívást, amit az emberi elme igen. És az is rendben van, hogy van multiplayer mód a jhttp://www.gamestar.hu/admin.php3?op=logoutt kampányokba kellene rendezni. Ez hihetetlen lehetőségeket nyitna meg, és sokkal népszerűbbé tenné a játékot a sorozat korábbi darabjaihoz képest. A játék megjelenése még aránylag messze van, így talán érdemes lehet próbálkozni az aláírásgyűjtéssel.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)