Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 665

Sacred: Underworld - quest pályázat

Hír | 2004.12.09 10:07

Mai, harmadik hírünk is a SpyNEWS-ra futott be. Ezúttal MOlyirtonak köszönjük az érdekességet. De mit is? Nos, az Ascaron egy érdekes pályázatot hirdetett. A Sacred: Underworld-höz bárki kreálhat különféle küldetéscsomagokat. A teljes folyamat angolul kell történjen, így akit érdekelnek a részletek, mindent megtalál itt. Beküldési határidő 2005 január 2, a nyerteseket január végén értesítik.

Age of Empires 3 - mikómá'

Hír | 2004.12.07 20:05

Nos, igen, erre elég sokan szeretnénk választ kapni. Sajna most sem érkezett meg semmi kézzel fogható, legalábbis a szó klasszikus értelmében. Nincs konkrét infó, vagy kép, viszont a teaser oldala egy csöppet megváltozott. Eddig csak annyit láthattunk, hogy "The Wait is Almost Over". Most kiegészült a szöveg azzal, hogy "2300 BC - Sargon I unifies Sumeria". Még egyelőre nem jelenthetünk ki semmi biztosat, de ez az egy sor esetleg arra is utalhat, hogy az Age of Empires 3 egésze, vagy egy része az igencsak korai múltban játszódik... Hamarosan meglátjuk. Thanks Xerl from SpyNEWS.

Harvey Smith a Midway-nél

Hír | 2004.12.06 23:02

Az austini Midway Studios új kreatív igazgatóval büszkélkedhet, aki nem más, mint Harvey Smith. Azt hiszem így elsőre senkinek sem ugrik be, ki is ez a figura - még akkor sem, ha megnézi a képet - épp ezért inkább kukkantsunk bele az eddigi munkásságába. Ő vezette a Deus Ex: Invisible War fejlesztését, és a Deus Ex vezető designere volt. Ez már eddig sem semmi, de mindemellett olyan játékokon dolgozott, mint a CyberMage, System Shock, Thief 3, Ultima VIII és a Super Wing Commander. Aki többet szeretne megtudni róla, annak érdemes elolvasni az itt található interjút.

Újabb Sherlock Holmes

Hír | 2004.12.04 11:39

Nemrégiben játszhattátok végig a Sherlock Holmes kalandjait ismét felelevenítő kalandjátékot. Nem is kell olyan sokat várni, és a kalandok folytatódnak... legalábbis erről számol be a német Gamesweb oldala (Thanks VargaZé from SpyNEWS). A Frogwares friss fejlesztése valamikor 2005-ben érkezik PC-re, és teljesen 3D-ben pompázik majdan.

[MOVIE] Rainbow Six 4 !!!!!

Hír | 2004.11.30 19:23

Hehheeeee, nem is kellett várni a GameSpyra :) Máris bejelentették hivatalosan a Rainbox Six 4-et PC-re, Xbox-ra valamint PS2 platformokra. Az is kiderült többek között, hogy 2005 tavaszán már a boltokba is kerül. De lássuk a további infókat: - Egyedi ragdoll fizika - megújult csapatorientál játékmenet - többféle új multiplayer mód, köztük co-operatív is - az AI igen fejlett taktikákat alkalmaz majd - rengeteg új fegyvert is használhatunk majd - iszonyat reális hangeffektek minden mennyiségben. Még egy rakat kép, és egy videó is érkezett belőle! Fogyasszátok egészséggel:

Rainbow Six 4???

Hír | 2004.11.30 11:32

Ójeeee! A Gamespy oldalán tűnt fel egy csipetnyi morzsa a még be nem jelentett Rainbow Six 4-ről!!! Az igen sikeres akciósorozat a jelek szerint újabb epizóddal bővül. Egyelőre semmit nem lehet tudni róla, de az oldal szerint még ezen a héten ("This Week: Rainbow Six 4 details!") lecibálják a lepelt a kicsikéről. Alig bírom kivárni...

Doom 3 CTF készül!

Hír | 2004.11.29 09:41

A SpyNEWS-ra dobott egy levelet Smg mester. Ez az a pillanat, amikor átadom neki a szót: A mi kis csapatunk (Radioactive Games) készíti a Doom 3 CTF modot! Aki részt szeretne venni a CTF mod munkálataiban, az bátran jelentkezzen mappernek, mivel a CTF_hell nevezetű pályához még mindig nincs mapperünk! Előre is köszike mindenkinek.

A The Movies logopályázat nyertesei

Hír | 2004.11.27 21:24

Az egykor réges régen, egy messzi-messzi galaxisban meghirdetett logokészítő verseny nyerteseinek nevét és művét fedte fel nemrégiben a Lionhead. Nyertesek, logók, megjegyzések és leírások: erre. (Thanks Iam The Ghost from SPyNEWS!)

[MOVIE] PoP: Warrior Within

Hír | 2004.11.27 11:48

Nem tudom, hogy vagytok vele, de engem már kezd kissé kellemetlenül érinteni, hogy ilyen sok Prince of Persia: Warrior Within tartalmon került fel a netre. Lassan már nem is marad értelmes, felfedezhető rész a játékból... Ezért azt mondom, - bár nagyon jól tudom, hogy iszonyat sokan odavagytok érte - hogy csak akkor nézd meg, ha képtelen vagy meglenni nélküle. Thanks Adam és Iam The Ghost from SpyNEWS. Erre tessék:

[DEMO] MTX Mototrax

Hír | 2004.11.23 08:19

Az Aspyr Media az igen közeli múltban fejezte be MTX Mototrax című játékát. Bár nem feletétlenül egyértelmű, elárulom, ez egy motoros játék. Grafikája egészen jó, a képek alapján a játék összességében sem rossz. Node kit érdekelnek a képek, amikor már van játszható változata? Alant indíthatjátok a cibáló droidot:

LotR: BfME GOLD!

Hír | 2004.11.22 23:06

Elkészült a sokak által régóta várt stratégiai játék, a Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth, amiről ugye tudvalevő, hogy a Tolkien által teremtett világban játszódik és felhasználja a regénytrilógiából készült filmek egyes elemeit is. Úgyhogy kalandorok és stratégák, felkészülni! Indul a Csata Középföldéért!! Thanks Adam from SpyNEWS.

A CryTek újra alázni készül!

Hír | 2004.11.19 20:14

Miért érzem úgy, hogy a háttérben igencsak erősen fejlődik már a Far Cry 2? Hát, nem is tudom. Talán mert a CryTek most először adott életjelet a továbbfejlesztett enginejéről, melyből bizony elég sok árulkodó nyom van. No persze azt sem lehet ráfogni a grafikus motorjukra, hogy pocsék :D A részletesség szerintem mindennek odaver! Néhány kép alant, a teljes felhozatalt (összesen 50 kép!) itt találhatjátok. Thanks Mike from SpyNEWS.

LOTR: BfME követelmények

Hír | 2004.11.19 15:55

Windows XP operációs rendszer, 1.3 gigaherzes processzor, 256 megabájt RAM, 8x-os CD/DVD meghajtó, 4 gigabájt a merevlemezen, DirectX 9.0b kompatibilis videó-és hangkártya, valamint egy billentyűzet, egér társaságában. Ezek azok a hozzávalók, melyekkel a The Battle for Middle-earth futni fog, az ígéretek szerint zökkenőmentesen. (Thanks Thonsen from SpyNEWS!)

[MOVIE] Silent Hunter 3

Hír | 2004.11.18 14:37

Új trailer érkezett a Silent Hunter 3-ból. Egész pontosan a második, ami hivatalos kiadás ízig-vérig. Az érdeklődők innen tölthetik a videjót. (Thanks Zoly from SPyNEWS!)

[DEMO] PES 4!!!

Hír | 2004.11.18 14:23

Kedves ismerősöm, The Hedgehog, a FIFA Hungary atyja szólt rám, hogy bizony elérhető a Pro Evolution Soccer 4 demója! A kipróbálható verzióban az angol, svéd, spanyol, illetve az olasz nemzeti tizenegy található, 2 stadionnal, valamint 45 perces játéklehetőséggel. BONCSAD TŐCCSED! (Szintén köszönet Reggie-nek, a SPyNEWS-ról!)

Half-Life 2 jelölések

Hír | 2004.11.18 12:18

A Half-Life 2 akkora durranás lett, hogy 5 kategóriában indul december 14-én (kedden) a los angeles-i Spike TV VideoGames Awards-on, ahol Snoop Dogg lesz a házigazda: Az Év Játéka A Legjobb Belső Személyű Akciójáték A Legjobb Számítógépes Játék A Legjobb Grafika A Legjobb Új Technológia Komoly rivális híján nagy eséllyel befutó lesz, de aki tutira akar menni a hivatalos oldalról eljuthat a rendezvény oldalára, ahol szavazhat is. És ez csak egy díjátadó, lesz egy csomó másik :) Thanks Hellraider from SpyNEWS.

[MOVIE] Dark Legions

Hír | 2004.11.17 16:00

Nahát, nem csak peccstenger jut mára. Itt van például mindjárt egy Dark Legions videószösszenet, ami majd' egy perc erejéig mutatja be nekünk ezt középkori fantasy-stratégiát. Töltsétek le, mert az jó nektek, nekünk és az egész világnak :) Míg el nem felejtem: katt! (Thanks matt_damon from SPYNews)

HL2 aktiválás és reviewk!

Hír | 2004.11.15 23:19

No kérem, mivel ma éjjel, holnap hajnalban / reggel mindenki számára elérhetővé válik a Half-Life 2, annak rendje és módja szerint megjelent az első bemutatók a neten is. Természetesen egy rakat, eddig sosem látott kép kiséretében. Csak annyit mondok, hogy szerintem ezeket semmiképp se ma nézzétek meg, pontosabban akkor, ha holnap fogod már tolni a játékot. Nem érdemes lelőni egy csomó poént! Imhol valának a bemutatók:

  • Gamespot - 9.2/10
  • Gamespy - First Impressions
  • HomeLan - 97%
  • IGN - 9.7/10 Extraként hozzátenném, hogy a mi időzónánk szerint egészen pontosan holnap reggel 9 órától lehet aktiválni a csöppséget! Jó játékot mindenkinek!

  • [MOVIE] HL 2 interjú

    Hír | 2004.11.15 18:46

    Ismét hallhatunk a G4 TV-ről. Anno a Doom III idején is imába foglaltuk a nevüket, amiért soha azelőtt nem látott jeleneteket láthattunk és infókat hallhattunk a legjobban várt játékokról. Így fog ez történni most is a Half-Life 2-vel kapcsolatban. Az IGN-re felkerült egy 4 perces előzetes, ami egy ott hamarosan bemutatásra kerülő műsorból származik. Megszólal benne Gabe Newell, a Valve atyja, valamint egy másik fejlesztő is és természetesen agyonra istenítik a stuffát - nem véletlenül :) Letölteni egyelőre alant tudjátok. A linkért köszönet dominionnek a SpyNEWSról :)

    The Fall pénteken!

    Hír | 2004.11.15 15:51

    RopiGyerek üzeni, hogy (idézem) a The Fall című játék már e hét péntekén a boltok polcaira kerül, de aki(k) az Amazonon rendelik meg 2 nappal a megjelenés előtt megkapják a gámát. Továbbá a cég kibocsájt 80.000 ezüstdobozos válzozatot is! (Idézet vége) Hogy ez az ezüstdoboz mit takar, nem tudom, de majd valaki felvilágosít :) Addig is lehet várni nagyon ezt a poszt-apokaliptikus világban játszódó RPG-t, esetleg előrendelni. Sok szerencsét!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)