Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 355

SiN Source?

Hír | 2005.08.10 09:42

Azt mind jól tudjuk, hogy készül a Sin című FPS folytatása SiN Episodes címmel, melyet egyébiránt a Valve-féle Source engine hajt majd. Azt is tudjuk, hogy a játék hat különálló, egyenként tízdolláros epizódból fog állni. Ezekkel kapcsolatban feltettek néhány kérdést a fejlesztőknek. A válaszokból megtudtuk, hogy tervbe van véve egy Half-Life Source-hoz hasonló "feldolgozás", ami annyit jelent, hogy az eredeti Sint kiadják Source engine-nel felturbózott változatban. A módosítások nem csak a textúrákat érintenék, hanem új modelleket és fegyvereket is kapunk majd, és némileg igazítani kell a játékmeneten is az új alapok miatt. Megjelenési dátum még nem áll rendelkezésre. A másik kérdés arra vonatkozott, hogy nem tartják-e egy kicsit furának, a hat epizód ára összesen hatvan dollárba kerül, ami közel duplája egy átlagos teljes játéknak. A készítők biztosítottak minket arról, hogy jóval többet kapunk így, mintha egyben kellene megjelentetni mindazt, amit így hatfelé elosztva tudnak.

'Reggelt...

Hír | 2005.08.01 09:25

Hali all! Hmm, tegnap Vasárnap ma pedig Hétfő. Az átlag otthon tengődő diák számára nem sok különbség van a két nap között. Ma is hírek szűkében vagyunk és a hőmérő higanyszála is szakadatlanul kúszik felfelé, már így 10 körül is a 30 fokot nyaldossa. Azon tűnődtem vajon az időjárás lehet-e ilyen kihatással a hírmennyiségre vagy talán a közelgő GC előtti szokásos hírzárlat?! Ezt a bennfentesek kivételével nem sokan tudhatják, egy biztos akinek lehetősége van rá próbáljon behúzódni egy jó kis strandra hűsölni vagy függönyöket behúzni és indulhat a játék....

Orvos így szól a pácienséhez: - Azt hiszem, csinálnunk kéne egy EKG-t. - Hát, ha szükséges.. - Nohát.. Nekem megvan a kapcsolási rajz, maga meg elektromérnök, igaz?

Az extraolcsó mobil

Hír | 2005.07.15 07:56

Régóta tervezgeti több neves cég is egy olyan mobiltelefon piacra dobását, amely hihetetlen olcsó lenne. Nos, a megoldást a német Infineon cég jelentheti, amely a chiptechnológiát forradalmasítva egyszerüsíti le a telefon belsejét, mely által a dolog olcsóbbá is válik. A lényeg, hogy egy átlag készülékben felhasznált közel 200 elektronikus elem helyett kevesebb mint 100-at használnak, valamint azt is az eredeti helyének csupán harmadán. Ennek az olcsó mobilnak ugyanúgy lesz kijelzője, lehet tölteni, SMS-ezni vele. Az ára? Az ára 20 dollár alatt lesz, ami tényleg alacsony. Mindellenben ez szép és jó, de a szegény rétegnek szánt készüléket az illető még ha meg is tudja fizetni, a szolgáltatója a mobiltelefon árának kétszeresét húzza le róla havonta, erre pedig akárhogyan is számolgatunk, annak úgy sem lesz pénze, aki eddig nem tudott anyagi okok miatt bármilyen mobilkészüléket is vásárolni. A technológia fejlődésben mindenesetre egy jó pont, elég a képre néznünk:

'Reggelt!

Hír | 2005.07.03 08:13

Kellemes vasárnapot! Akik esetleg hiányoltak volna, megnyugtatásul közlöm: még élek. Még :) Egy siófoki szállodában töltöm nyári szakmai gyakorlatomat, annak éttermében. A legnagyobb gáz, hogy egész nyáron csinálni kellene és ráadásul egy fillért nem adnak. Akiket más részlegre osztottak, kapnak pénzt és negyedennyi melójuk van. Szóval azt hiszem, elválnak útjaink és inkább Veletek maradnék... Jövőre meg majd elkezdek egy másik, hozzám közelebb álló főiskolát.

Vendégségben van Tihamér bácsi. Megkérdik tőle: - Tihamér bácsi hány cukorral issza a kávét? - Átlagban kettő.-mondja Tihamér bácsi. - Az mit jelent? - Otthon egy, míg vendégségben három... Két finn beszélget. - Te, milyen volt a nyarad? - Nem emlékszem, mert mind a két nap hulla részeg voltam. A szőke veszekszik a tisztítóban. - Hogy képzelik, hogy ilyen sokat kérnek egy ballonkabát tisztításáért? És még nem is volt nagyon koszos! - Nem is. Viszont az egyik zsebében volt három bugyi, a másikban meg egy blúz és egy melltartó

Alan Wake új infóz!

Hír | 2005.05.18 20:29

A Remedy Entertrainment, akik áldásos keze munkái közül egyértelműen a Max Payne-játékok tűnnek ki, elpottyantott pár új infót az Alan Wake nevű pszichohorrorról (be szép szó). Na szóval, ami új: azt eddig is tudtuk, hogy ilyen lélektani öldöklős izé lesz, de most itt a sztori is. Alan Wake egy átlag amerikai kivárosban él, Washington államban, miközben legborzasztóbb rémálmait írja le, és adja ki könyvben. Azonban egy szép (?) napon a rémálmok valóra válnak. Muhhahaha. Ennyit a sztoriról, a többire kíváncsiak vagyunk. Ja, és ami fontos: előkerült pár új kép is, a régiek mellett. Alant megnézhetitek őket. (Tovább gomb!)

Unreal Tournament 2007!!!

Hír | 2005.05.09 22:25

Hivatalossá vált a következő Epic játék címe: Unreal Tournament 2007. Eddig 'Envy' munkanéven futott a projekt, de most a BeyondUnreal birtokába jutott infók alapján kijelenthetjük a fentieket. Gyakorlatilag mindent leírnak róla, mindent, ami az átlagos olvasónak és játékosnak nem mond sokat. A fenti oldal alján viszont találni néhány új háttérképet.

MODok egy helyen!

Hír | 2005.04.04 10:34

Fallen Angel barátunk egy, szerintem igen érdekes oldalról küldött infót a SPYNews-ra. Lényegében egy átlagos híroldal, melyen azonban a szokványos gyűjtemény helyett a különféle játékokhoz készített kiegészítésekről cikkeznek. Jelenleg a következő alkotások modjaival foglalkoznak: Jedi Outcast, Jedi Academy, UT 2004, KOTOR, KOTOR II, Half-Life 2, Enemy Territory, Doom 3, Quake III, SW: Battlefront. Úgy vélem mindenképpen érdemes megtekinteni.

$700 egy évben játékra?

Hír | 2005.03.30 17:09

Az IGN nemrégiben fejeztbe be széleskörű felmérését, mely jónéhány érdekes adatot tár elénk. Kezdjük rögtön azzal, hogy a kimutatásban szereplő éves keret, amit átlagban a játékosok elköltenek a boltban/neten játékra, az 700 (hetesszáz) dollár. Ebből a 700-ból 233 különül el PC-s játékra. Átlagember heti átlaga 20 óra a gép mögött, ami az unaloműzés és szórakozás ezen formáját illeti. A felmérésben szereplők több mint 90%-a férfi! Noha ez nem meglepő, azért elgondolkoztató. Egyre többen vásárolnak on-line, az újságírók cikkei alapján 25% jut végső elhatározásra. A legnagyobb számban egyébként az FPS-ek és az RPG-k kelnek el. Az on-line történő vásárlás közkedvelt helyei a Walmart.com, az Amazon.com és az EBGames.com. A részletes kimutatás itt lelhető fel.

ParaWorld - dínóbébik fémgatyóban

Hír | 2005.02.21 10:09

Stratégiák, stratégiák... sálálálálá. A lényeget tudjátok, sok lesz idén, blabla. A ParaWorld legalább igyekszik kicsit eltérni az átlagtól. A benne szereplő egységek többsége egyfajta befogott dinoszauruszok hada, akik érdekes egységben élnek az emberekkel. A téma persze ismerős, gyakni a másik fajt, oszt' jóvan. A friss képekben már bekapcsolták a sokak által kedvelt glow effektust is. Erre tessék:

'Napot...

Hír | 2005.02.20 10:20

Szép vasárnapot mindenkinek. Nos, az tuti, hogy a mai napon az átlagnál jóval szűszavúbb vagyok, persze ez csak jelenlegi hangulati ingoványosságomnak köszönhető. Dehát ez van, vagy mexox, vagy... szóval izé :) Najó, itt egy vicc, és mindjárt hozom 2005 eddigi legjobb játékbemutató kisvideóját!

- Apu, egy meztelen férfi rohangál itt az erdőben! - Ugyan, hagyd kislányom! - Én már háromszor hagytam, de ő negyedszerre is akarja.

[MOVIE] Stronghold 2

Hír | 2005.02.08 10:18

Ezúttal az IGN csapata készített egy kis videót, a még fejlesztés alatt álló Stronghold 2 című stratégiából. Az ingyenesen letölthető verzió csupán 320x240-es felbontású, viszont legalább csak 4,4MB, ergó mindenki letöltheti :) Semmi extra nincs egyébként rajta, egy teljesen átlagos, játék közbeni eseménysort szemlélhetsz meg. Ha érdekel, klikk ide.

[MOZi] Alone in the Dark mozgolódás

Hír | 2005.01.11 17:34

Kedves olvasónk, bbenjoe dobott egy mailt a levelesládámba azon információval megtöltve azt, hogy mozgolódás indult be az Alone in the Dark mozifilm honlapján. Nem is akármilyen. A honlapot egy az egyben lecserélték, a régi átlagos helyett egy, a címhez teljes mértékben passzoló horrorisztikusan lélekszorongató Alone in the Darkos érzést sugárzó weblapra váltottak. Rengetet infó, látni-és olvasnivaló, no meg egy dátum. A bűvös szám a 28-as, egész pontosan január mellé társítva. Csak ajánlani tudom, hogy lessétek meg a lapot: erre tessék...

[KéPZ] Frissítés!

Hír | 2004.12.12 17:48

Ezen az átlagosnál mozgalmasabb vasárnapon egy pihentető galéria frissítés is a jutalmatok. Imhol vala a legújabb addíció:

  • 25 To Life (8)
  • * Call of Cthulhu Dark Corners of the Earth (7)
  • CS: Source (2)
  • Lula 3D (2)
  • The Conspiracy Project (9)
  • The Settlers: Heritage of Kings (2)

  • Advanced Battlegrounds készülg'

    Hír | 2004.12.08 20:43

    Ismét egy FPS-ről számolhatok be, név szerint az Advanced Battlegrounds-ról. Ez egy átlagosnak mondható lövöldözős gamma, a maga minden előnyével, és hátrányával. Előny, hogy 16 szingli és 8 multi pályát tartalmaz. Többjátékos módban akár 32-en is írthatjuk egymást, de főleg az ellenfelet a nem kevesebb, mint 20 csúzlival. Megtalálhatóak a jól ismert játékmódok, úgymint: Assault, Capture the Flag, Deathmatch, Team Deathmatch és az elmaradhatatlan Team Domination. Az első ínycsiklandozó képek itt találhatóak.

    Matrix Online januárban!

    Hír | 2004.11.17 16:07

    Zoly mester kíván üzenni nekteknek, rajtamon keresztül. Lássátok! Hivatalos állásfoglalás szerint a Matrix Online 2005 elején kerül piacra. Az igazán döbbenetes, hogy a egy átlagos 1.4GHz-es gépen 512 RAM-mal már jól fog menni a játék - persze ez lehet reklám is, de ha ez a "valóság" nagy baj már nem lehet, talán csak az, hogy 7 gigát fog foglalni...

    ADSL tulajok - örülni de MOST!

    Hír | 2004.11.03 19:57

    Akkor mondanám a tutit: "Az elkövetkező hetekben drasztikusan növekedni fognak a magyar szélessávú szolgáltatók által kínált vonalak sebességei. Az információk szerint a legtöbb magyar szolgáltató engedményeket fog tenni a szolgáltatásait illetően. A GTS-Datanet például november 16. és 30. között jelentősen megemeli a legtöbb ADSL előfizetői hozzáférésének elérhető maximális sebességét. Ezzel egyidőben átlagosan 50%-kal csökkenti az ADSL előfizetői díjait. Ez például azt jelenti, hogy az eddigi 384 kbit/s sávszélesség 512 kbit/s-re nő, míg az új, emelt 512 kbps egyéni előfizetői díja 38%-kal csökken." A pontos növekedéseket, és egyéb infókat itt találhattok.

    HL2 és CS: Source aprók

    Hír | 2004.10.15 10:16

    Néhány érdekesség érdekezett a fenti két játékot illetõen. Ezeket most egy csokorban tálalom Nektek: A Half Life Portal oldalán található jó néhány különféle verziójú Half-Life 2 illetve CS: Source borító. Ha úgy gondolod, hogy szükséged lehet rájuk, feltétlenül klikkelj ide. Egy lelkes Counter Strike rajongó úgy gondolta, hogy a CS: Source-ban egyes karakterek nem felelnek meg az õ elvárásainak. Éppen ezért elõvette minden rajztudását, és nemes egyszerûséggel feldobta kicsit. Errõl a linkrõl Ti is letölthetitek a jobb minõségû karaktert. Tovább bõvült a HL2 bemutatók névsora. A két friss címlapot ezen az oldalon találhatjátok meg. Remek hír ez, tény, hogy az átlagos játékosok inkább már játszanának vele...

    [MOVIE] Prince of Persia 2

    Hír | 2004.09.24 08:58

    Egy újabb videóval bővült a Ubisoft gondozásában megjelenő Prince of Persia: Warrior Within médiatára. A sorozat legújabb tagja, bármennyire is hihetetlen sokkal kidolgozottabb és szebb lesz, mint az előző, bár már az sem volt gyenge az átlagos akciójátékokhoz képest. Ha minden jól megy, idén novemberben meg is jelenik minden platformra. Az animot itt találjátok.

    [MOVIE] Evil Genius

    Hír | 2004.09.23 18:28

    Bár már láttunk egy csomó videót, megannyi képet, kipróbáltuk a játék demóját, azért se szabadulunk az újabbnál újabb videóktól. Ja, igen, az Evil Geniusról van szó. Az új animáció átlagosnak mondható méretével (26 Mb) mindenképp megér egy letöltést. A játék egyébként október elsején érkezik, úgyhogy már nem kell sokat várni. Katt!

    'Reggelt...

    Hír | 2004.09.17 08:30

    Üdv nekednek! A tegnapi nap igen szépen sikerült. Több demó, videó, és további érdekesség is akadt, kezdve az átlag hírektől, egészen a csodás képcsokrokig. Remélem a mai nap sem hagy minket cserben. Nos, ahogy szétnéztem, már most mondhatom, hogy van mit olvasgatni :) Adjátok át magatokat az egér bizsergető érzésének, kacajtsatok egyet a viccen, én meg tálalom a reggelit.

    Fiatal lány stoppol. Megáll egy autó, és a vezető megkérdi: - Hová szeretne menni kisasszony? - Siófokra. - Üljön be elviszem. Érdekes, ezen a héten maga már a harmadik kismama, akit Siófokra viszek. - Na, de én nem vagyok kismama! - De még nem is vagyunk Siófokon.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)