Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 665

[PATCH] Wolfenstein

Hír | 2005.03.23 08:39

RopiGyerek jelezte nekünk a SPyNEWS adta lehetőségeket kihasználva, hogy új javítás jelent meg az Activision kicsinyéhez, a Wolfensteinhez. Kis nosztalgiaként eszembe jutott, hogy anno a Wolf 3D-nek és a Spearnek köszönhetően legalább 8 egér, 1 monitor és 2 billentyűzet halálozott el... :) Naszóval a patchért erre tessék...

nVidia ForceWare 71.84

Hír | 2005.03.12 10:05

Spynews rendszerünket próbára téve küldte be FarCry és Larten a következő hírt: megjelent az nVidia ForceWare család legfrissebb meghajtóprogramja, 71.84-es sorszámmal. Technikai adatokba nem kívánok belemenni, akit érdekel letölti, kipróbálja, és majd elmeséli a többieknek, hogy hogy szolgál a kicsike. Innen lehet leráncigálni.

ATi Catalyst 5.3

Hír | 2005.03.10 14:55

Megérkezett a legújabb ATi driver. A hírhedt sorozat legújabb tagja megint optimizál kicsit. Ezen túl nem is tennék hozzá semmit, hiszen az ATi-s kártyatulajok nagy valószínűséggel kattannak és letöltik, az én kezem pedig úgyis mindjárt lefagy. Így hát maradjunk annyiban, hogy erre tessék... (Thanks manguszta and hungarianhawk from SPyNEWS)

DRIV3R demó hamarosan!

Hír | 2005.03.06 09:18

Darkadam küldött egy roppant frappáns, de csodálatosan lényegretörő hírt a mi szeretett Spynews rendszerünkre: "'DRIV3R' - Demo Coming Soon". Na, mindneki érti a lényeget, a játék demó verziója valamikor a teljes verzió megjelenése (márc 18) környékén fog berobbanni az internetre. Az azért már elég közel van, csak kibírjuk. Köszi, Darkadam :)

LotR designer a Blizzardnál

Hír | 2005.03.05 10:26

A GameSpy jelentéséből kiderült, hogy egy igen komoly mozgolódás történt két tekintélyes fejlesztőcsapat között. Dustin Browder, a LotR: Battle for Middle-earth csapatának designere úgy döntött március 9-ével elhagyja az Electronic Arts főhadiszállását, és csatlakozik a Blizzardhoz. Dustin olyan alkotások készítésében segédkezett többek között, mint a Red Alert 2, vagy a C&C Generals. Azt egyelőre nem árulta el, hogy mi lesz az új feladata, de ilyen tapasztalattal biztos sokat tudna segíteni mondjuk a Warcraft 4-ben, vagy a Starcraft 2-ben :)

[PATCH] Warcraft 3

Hír | 2005.03.02 14:15

A Blizzard kiadta a legújabb patchet, amit készített. A javítás a Warcraft 3 hibáin segít (azon a kevesen, ami van). Hat új pálya, némi változtatás, a lényeg azonban az, hogy aki akítvan játszik, annak kötelező darab ez a tapasz. További infó itt. (Thanks marell from SPyNEWS)

[DEMO] FF vs. The Third Reich

Hír | 2005.02.19 12:27

Megérkezett a Freedom Force vs. the Third Reich demója. A napokban több animációt is láthattunk a játékról, ma pedig végül kiadták a kipróbálható verzióját is a cuccosnak, amely 150 mega körül mozog. Hétvégére kitűnő szórakozás, így aki teheti, az kattanjon el erre, és kezdjen tölteni. (Thanks killermonkey from SPyNEWS)

[PATCH] StarCraft

Hír | 2005.02.17 14:14

A Blizzard elérkezettnek látta az időt arra, hogy kiadja a máig egyik legnépszerűbb stratégiájához az 1.12-es patchet. A StarCraftról van szó, amelyhez megérkezett a legújabb javítás. Ebben a tapaszban néhány ladderes pályát is átváltoztattak, hogy mégnagyobb legyen a móka - így például az LT is megváltozott. Egészen lázba hozott a dolog, lehet, hogy fel is kukkantok a jó öreg battle.netre pár parti erejéig :). Változások itt, patch erre. (Thanks Lokids from SPyNEWS)

Söldner honlap!

Hír | 2005.02.17 08:20

Néha nem árt, hogy a GameStar.hu oldalon kívül a játékok eredeti oldaláról is beszerezzétek a legfrissebb infókat. Ehhez ad kiváló táptalajt a Söldner: Marine Corps frissibe beindított termékoldala. Erdekes, reméljük hamarosan rengeteg videó, kép, demó, meg ilyesmi lesz rajta, figyeljétek Ti is, és tessék Spynews-t használni.

[DEMO] Stalingrad

Hír | 2005.02.16 17:10

Megérkezett a Stalingrad című második világháborús RTS demója. A kipróbálható verzió igen kövérre hízott, hiszen bő 330 megabájtot nyom a mérlegen. A Black Bean játéka az 1942-43-as időket dolgozza fel - hogy mennyire jól, azt döntsétek el ti :). A cuccosért erre fáradjatok... (Thanks killermonkey and Darkadam from SPyNEWS)

WoW EU béta #2 közeleg

Hír | 2005.01.26 14:23

A World of Warcraft hivatalos weboldalára került fel némi információ azzal kapcsolatban, hogy hamarosan kezdetét veszi Európában a második, végleges bétatesztelés. Ezentúl Franciaországban indítottak új gépezeteket, melyek mégtöbb játékost bírnak majd el. Minden további információ ezen az oldalon. Thanks Gery008 from SPyNEWS.

Total Commander 6.50

Hír | 2005.01.20 09:44

Megjelent a Total Commander legújabb, 6.50-es verziója. Annyit írnak róla, hogy rengeteg új funkcióval bővítették, valamint sok régit is használhatóbbá tettek. Letölteni - természetesen ingyenesen - innen tudjátok, de azt is tudjátok, hogy az idegesítő "nyomj egy gombra vazzeg" rendszert is benne felejtették :) Thanks manguszta from SpyNEWS.

Star Trek MMOG - jól halad

Hír | 2005.01.19 10:22

Harry Lang jelentett. A Star Trek Online fejlesztései jól haladnak - a bétateszt valamikor 2006-ban várható, míg a megjelenés 2007-ben. De van más érdekesség is az MMOG hírei mellett: hamarosan új Star Trek játékokat fognak bemutatni. Elsőként egy stratégiát, amellyel singleben és multiban is kalandozhatunk, másodikként egy moddingolásra fejlesztett játékot, míg mindemelett egy nemrég leállított Star Trekes játék folytatását emlegette.

SW: Republic Commando weblap

Hír | 2005.01.11 10:44

TAsi mester küldött infót a SpyNews-ra, melyben a megújult Star Wars: Republic Commando weboldalát jelezte. A kicsike egészen jól sikerült, bár érdemi újdonságot nem tartalmaz. Hamarosan azonban várhatóak friss képek, háttérképek, és már a PC Demo felirat is megejelent a menüben - tény, hogy fájl még nincs mögötte...

[OST] NFSU2

Hír | 2005.01.10 09:33

Na, azért nem kell teljes erőbedobással felizgulni. Ezen az oldalon csak a Need For Speed Underground 2 zenéjének mintáit hallgathatjuk, vagyis nem a teljes számokat. Nyilván ez egy kis promó az előadóknak, amit közös megegyezés, meg jogdíjak költségének csökkentése miatt (is) vezettek be, de nem akarok én találgatni. Thanks Accord from SpyNEWS.

Jön az MS anti-spyware

Hír | 2005.01.05 13:53

Az alábbi infóhegyet összegezve elmondhatjuk, hogy vészesen közel van a Microsoft anti-spyware alkalmazásának publikum elé bocsátása. Bizonyos értesülések szerint az alkalmazás béta verzióját már holnap, január 6-án kiadják. Ami viszont nem szó-beszéd, hanem hivatalosan megerősített tény, az nem más, minthogy biztosan megérkezik még január havában az a lehetséges reménysugár, amely megkíméli majd a felhasználókat a spywareöktől és a felugró ablakok végtelenségétől.

A legjátszottabbak topja

Hír | 2005.01.03 14:37

A Voodoo Extreme irományában találhatóak szerint a GameSpy felmérése Half-Life vezetést mutat ki a legjátszottabb multis játékok toplistájában. 1. Half Life - 35645 / 93047 2. Half Life 2 - 8164 / 42614 3. Call of Duty - 5488 / 17792 4. Wolfenstein: Enemy Territory - 2806 / 9446 5. Americas Army: Special Forces - 1631 / 8220 6. Battlefield 1942 - 2546 / 7975 7. Unreal Tournament 2004 - 3178 / 7636 8. Neverwinter Nights - 1541 / 7029 9. Medal of Honor Allied Assault - 2420 / 5596 10. Quake 3: Arena - 2541 / 5026 11. Medal of Honor: Allied Assault Spearhead - 1323 / 4626 12. Soldier of Fortune 2 - 1585 / 4106

Microsoft anti-spyware

Hír | 2004.12.17 13:57

A Microsoft nemes lépésre szánta el magát. Nevezetesen felvásárolta a new yorki Giant Softwaret, amely segítségével a Windowsos felhasználókat egy hónapon belül anti-spyware programmal látják el. A terv szerint a Giant AntiSpyware nem csak spywaretől véd majd meg minket, hanem meg is keresi azokat és elpusztítja őket. További infó itt.

A legjátszottabbak TOP-ja

Hír | 2004.12.13 14:59

A GameSpy frissítette felmérését, melynek végeredménye megmutatja a napokban legnagyobb multiplayers játékosseregnek örvendő alkotások nevét és sorrendjét. Az első 25 közül mi most lessünk meg tizenkettőt. 1. Half Life - 34449 szerver, 68508 játékos 2. Half Life 2 - 6075 szerver, 23661 játékos 3. Wolfenstein: Enemy Territory - 2770 szerver, 7214 játékos 4. Americas Army: Special Forces - 1473 szerver, 6950 játékos 5. Call of Duty: United Offensive - 2050 szerver, 6811 játékos 6. Battlefield 1942 - 2546 szerver, 6759 játékos 7. Neverwinter Nights - 1507 szerver, 6145 játékos 8. Call of Duty - 2956 szerver, 6113 játékos 9. Unreal Tournament 2004 - 3249 szerver, 5994 játékos 10. Medal of Honor Allied Assault - 2427 szerver, 4460 játékos 11. Quake 3: Arena - 2403 szerver, 4265 játékos 12. Medal of Honor: Allied Assault Spearhead - 1291 szerver, 3763 játékos

S.T.A.L.K.E.R. = 2005 tél???

Hír | 2004.12.10 17:33

NEM! Még csak véletlenül sem! JoE14 dobta ezt a linket a SpyNEWS-ra, mely erősen arra hivatott rámutatni, hogy a S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl bizony csak 2005 telén érkezik majd meg. Villámgyorsan utánakérdeztünk, és kiderült, hogy csak egy újonc vétett egy hibát. Szóval a lényeg, hogy a játék jelenlegi, hivatalos megjelenési dátuma 2005 május!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)