Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 245

18 éven aluliaknak játékot tilos...

Hír | 2005.07.26 11:40

Illinois állam kormányzója beterjesztett egy törvényjavaslatot, amelyet 2006. január 1-jei hatállyal kívánnak életbe léptetni. A www.safegamesillinois.org oldalon részletesen ki is fejti, szerinte miért vált szükségessé napjaink elkorcsosodott világában arra, hogy az említett államban kizárólag 18. életévüket betöltött személyek vásárolhassanak olyan videojátékokat, amelyeket kis- és fiatalkorúaknak nem ajánlanak. Ezt hallva azonnal szövetségre lépett a Szórakoztató Szoftverek Szövetsége (ESA) a Videojaték Értékesítők Szövetségével, valamint a Illinois-i Kereskedők Szövetségével, hogy közösen lépjenek fel, ugyanis nem csak a vásárlót, hanem az eladót is ezer dolláros pénzbírságra büntetnék. A törvény ráadásul a hivatalos ESRB mintától eltérően definiálja az "erőszak" és a "szexuálitás" különböző fogalmait. A törvényhozók a GTA: San Andreasban elrejtett "Hot Coffee" modifikációra is hivatkoztak, amely azonban csak szánt szándékkal csalogatható elő a játékból. Az ESA elnöke szerint egyenesen alkotmányellenes lenne megfosztani a vásárlókat attól a joguktól, hogy cselekedetük teljes tudatában azt vásároljanak, amit akarnak és hozzátette, 2004-ben mindössze 16% volt a kizárólag felnőtteknek ajánlott játékok eladási aránya, pedig a legtöbb vásárló és játékos felnőtt korú.

nV 7800GTX tech demók!

Hír | 2005.07.13 21:33

FarCry mester küldött két igencsak értékes linket. Elmondása szerint az nVidia honlapján pár napja még csak a tech demók (7800gtx) videói voltak fenn, ma már maguk a demók is letölthetőek. Igazat kell, hogy adjak neki, alig pár napja töltöttem le a videókat (hirtelen nagy 7800gtx fan lettem, most próbálok intézni magamnak egyet :)). Nos, akit esetleg érdekel Mad Mod Mike, akit Gyu elmondása szerint róla mintáztak (lássátok a királyos leírást az aktuális számunkban), vagy Luna, a szépséges sellő, nézze meg ezt a linket. Have fun! (Hivatalos közleményben az van, hogy 7800 a minimum, de FarCry elmondása szerint 6800-on is elindult neki. Hát, én a totálkáros Ti4200-vel nem próbálkozok :( )

Star Warsos memóriaegységek

Hír | 2005.06.26 09:53

Az IO Data nevű cég egy új adathordozót mutatott be, amely minden bizonnyal a Star Wars-rajongók kedvenc gyönygszemévé válhat az informatikai kütyük birodalmában. Az USB 2.0-ás adatátvitelt támogató memóriaegységek Windows 2000 és Windows XP alatt működőképesek. Mindegyikük egy-egy filmbéli figurát mintáz meg. A 17.5x36x12.5 mm méretű, 28 gramm súlyú készülék július 9-étől kapható, magyar pénznembe átszámolva körülbelül 10.000 Ft-os áron.

[MOZi] Moziünnep 2005

Hír | 2005.05.27 10:48

A tavalyi rendezvény elsöprő sikerére alapozva ismét "megrendezik" a Moziünnepet, amelynek keretében június 16 és 19 között négy napig kedvezményekkel látogathatjuk a mozikat országszerte. A rendszer egy az egyben az előző mintát követi: június kilencedikétől bármely teljesárú mozijegy megvásárlásakor kapunk egy névre szóló kuponfüzetet 10 kuponnal, amelyet később beválthatunk, ezekkel együtt már csak 320 HUF egy mozijegy. Érdekes, hogy az akció érvényes minden moziban vetített filmre kivéve a Madagaszkárt. Természetesen lesz nyereményjáték, telefont, autót vihet haza valamelyik szerencsés mozizó (be szép szó). Ennél mélyebbre ható ismertetőt már csak itt olvashattok.

Steam Update: HL2 DM pálya

Hír | 2005.04.26 09:17

Az ígéretnek megfelelően hétfő éjjel kiadták a Half-Life 2 legújabb DeathMatch pályáját, amit a Steamen keresztül bárki elérhet. A térkép neve dm_runoff, amely az első rész Crossfire pályájának mintájára készült. Ezen kívül egyébként egy Source bugfix is letölthető a Steamről, amely a Steam alapértelmezett portját változtatja meg.

Spellforce 2 koncert

Hír | 2005.02.25 09:19

Nem mindennapi, amikor egy játék zenéjét koncertterembe viszik, bár volt már rá példa. Most a SpellForce 2 járt így, illetve fog, ugyanis egy augusztus 17-én Lipcsében tartandó rendezvényen elő fogják adni a játék főbb dallamait. További információkat itt találhattok. Egyéb számokból pedig itt hallgathattok mintákat.

Sims 2 ÁLLATságok

Hír | 2005.01.18 18:17

Érdekes módon úgy vettem észre, hogy az EA gondoskodik arról, hogy a Sims körül szinte mindennap legyen valami téma. Az infó amit ma elcsepegtettek arról szól, hogy a legközelebbi kiegészítőben már megtalálhatóak lesznek háziállatok, így mostmár mindenki játszhat a kis kedvencével is. Egy olyan újdonság is napvilágra került miszerint készül egy olyan módozat a gamehez melynek segítségével, a játékban található bútorok színét, mintázatát is meg tudjuk változtatni. Hurrá! (Sims Fanoknak itt egy link, melyen szinte minden megtalálható ami a játékkal kapcsolatos).

[OST] NFSU2

Hír | 2005.01.10 09:33

Na, azért nem kell teljes erőbedobással felizgulni. Ezen az oldalon csak a Need For Speed Underground 2 zenéjének mintáit hallgathatjuk, vagyis nem a teljes számokat. Nyilván ez egy kis promó az előadóknak, amit közös megegyezés, meg jogdíjak költségének csökkentése miatt (is) vezettek be, de nem akarok én találgatni. Thanks Accord from SpyNEWS.

BW 2 ruházatok

Hír | 2004.11.18 14:32

Zoly tájékoztatott minket, hogy a Lionhead Studios őrült divatipari szabászatba kezdett, melynek eredménye 150 kilónyi Black and White 2 mintás ruhanemű. Az érdeklődők erre informálódhatnak.

HL2 demo PC

Hír | 2004.11.09 22:30

Biztosan sokan emlékeztek még egy házilag kreált, igen komoly Case Mod-ra, melyet egy lelkes emberke a Half-Life 2 mintájára faragott. Nos erre a Valve is felfigyelt, és mag Gabe Newell kérte meg a fiatalembert, hogy kreálja meg azt a gépet, amin ők majd a hivatalos HL2 bemutatókat tartják majd. A kész mű elkészült, és ezen az oldalon te is megszemlélheted. Eléggé komoly munka!

EverQuest II hangminták

Hír | 2004.10.12 20:23

Következő hírünket a GameGossip.com szállította. Nos, készül ugyebár valami EverQuest nevezetű MMORPG második része, ami sokak szerint újradefiniálja az MMO mozaikszó értelmét. Természetesen egy sikerjátékokhoz elengedhetetlenek a jó hangok, és a Sony Online Entertainment-nek tellik is ilyesmire. Szinkronszínészeknek nem kisebb neveket kértek fel, mint Christopher Lee (Star Wars Episode II, Lord Of The Rings), és Heather Graham (Boogie Nights, Austin Powers: The Spy Who Shagged Me). Természetesen a két illető két eltérő személyiséggel rendelkezik (meg hanggal, ofkóz), így két, teljesen különböző karaktert fognak "megszólaltatni". Christopher hangját Lucan D’Lere, az ördögi Freeport ezeréves ura szövegelése közben fogjuk felismerni, míg Heather Antonia Bayle királynő szerepében fog beszélni. Aki esetleg további részletekre kíváncsi a játékkal kapcsolatban, lapozza fel az aktuális GameStar magazint, ugyanis olvashattok benne egy exkluzív bétatesztet Gyu tollából!

[OST] The Fall

Hír | 2004.10.09 08:17

A Silver Style Entertainment volt olyan kedves, hogy a The Fall hivatalos oldalára néhány, a játékból kivett zenét, és hangmintát elhelyezett a játék hivatalos oldalán. Ide kattintva ezeket a szokásos, MP3 formátumban bármikor elérheted - megjegyzem érdemes lecibálni.

Dungeon Siege 2-es pizsama

Hír | 2004.09.28 14:28

Új ruházatról hullott le a lepel a Dungeon Siege 2 kelmetárának bőséges felhozatalmintáját képviselve. Valóban gyönyörű, minden bizonnyal még aludni is lehet benne :). A különleges képesítésekről, páncélról itt olvashattok.

Galactic Conquest 0.4

Hír | 2004.09.11 09:20

Elérhető a Galactic Conquest legújabb verziója, a Star Wars mintára fabrikált Battlefield 1942-höz tartozó modcsomag. Új járművek, karakterosztályok, pályák és még sok más újítás várja a lelkes játékosokat. A mod a szó szoros értelmében duci, ugyanis bő 640 MByteos méretével a legnagyobb méretű modok listájának versenykiírásában biztos jó helyet szerezne... A cuccost erre találjátok.

[PATCH] Warlords Battlecry 3

Hír | 2004.09.01 18:56

Újabb javítás született meg, ezúttal a Warlords Battlecry III-hoz. A javítás szót a szó legtávolibb értelmében kell értsük, ugyanis a patch lassan már mod. A csomagban új épületek, talajminták, tárgyak kaptak helyet, valamint természetesen, hogy azért az 1.03-as verzió még jobb legyen, néhány bug ki lett radírozva. A cuccost erre érhetitek el.

Star Wolves frissítések

Hír | 2004.08.31 10:40

Frissült a Star Wolves honlapja: az oldalra felkerült egy, majdan a játék közben előfordulni kívánkozó orosz hangminta - ami természetesen az angol verziókban angol lesz - MP3 formátumban; valamint 8 új kép is. Előbbiért erre, utóbbiért pedig ide parancsoljatok.

Half-Life 2 GOLD hétfőn?

Hír | 2004.08.28 08:38

Kérlek uram, csak legyen igaz!!! Gabe Newell, a Valve teljhatalmú ura, akiről a Doom III fatty zombie-ját mintázták (ne bántsuk, isten! :D) Megejtett egy rövid, de annál velősebb hozzászólást a HL2 Fallout fórumin, mely így szól:

"Hétfőn elkészülünk..."
Oh, god! Megkérek mindenkit, ezt a pár napot imával és áldozással töltse, és ne próbálják feltörni a Valve gépeit, ne is akarjanak bekommandózni a főhadiszállásukra, vagy simán ne tegyenek semmi olyat, amire hivatkozva ezt a 2 nap múlva esedékes dátumot is halasztaniuk kelljen! Köfi! És persze azon is rimánkodjunk, hogy ez a következő hétfőt akarja jelenteni... Thanks sutyi.
Update: A fent említett fórum moderátorai utánajártak a náluk regisztrált Gabe Newell becenévnek és megállapították, hogy amögött nem a valódi Valve-ember rejtőzik. Ergo a hozzászólást nem ő írta, de ez még nem jelenti azt, hogy a hír nem lehet igaz :)

Doom 3 - honnan az ihlet?

Hír | 2004.07.21 15:34

A fene se gondolná, hogy az id saját arcairól vette a mintát bizonyos fő karakterek megformálásakor a Doom III-hoz, igaz? Pedig van benne valami, főleg, ha az alábbi képet megnézitek, melyen John Carmack és Kevin Cloud feszít, mellettük pedig játékbeli másuk. Hehe... azért tényleg van egy kis hasonlóság :D Thanks Cok3 & Kevin_Stone!

Doom 3 CDk

Hír | 2004.07.11 18:45

A Planet Doom hozzájutott egy csini kis képhez, amin a Doom 3 CDi és a doboza látható. Ha a kép valós - márpedig miért ne lenne az? - akkor az idei év egyik legjobban várt FPS-e 6 lemezen terül el. Remélhetőleg már nem kell sokat várnunk arra a napra, amikor mi készíthetünk el hasonló fotót otthon.

UPDATE: A kép csupán fake, de azért jól néz ki:D A srác aki elkövette, HL2-ből is csinált hasonlót, és hajszálpontosan erre a mintára. Gruberke be is bizonyítja:

[MOZi] I, Robot Trailer

Hír | 2004.03.12 10:59

Befutott Will Smith legújabb szuperprodukciójának, az I, Robot-nak a trailere. A történetben a már szinte tökéletesen emberi robotok kicsit... elszabadulnak :) Nem egy amolyan termintátor jelleggel, de azért nem szeretjük őket :) Lessétek meg a videót, szerintem megéri megnézni moziban.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)