Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 286

[MOVIE] Star Wars: Battlefront II

Hír | 2005.04.22 12:17

A GameSpotos gyerekek az elsők, akik videót szállíthattak a mostanában bejelentett Star Wars: Battlefront II-ből. Lényegében ez egy videó interjú, melyben Shara Miller, a LucasArts képviseletében mesél róla érdekességeket. Elmondása szerint az első rész összes egysége benne lesz, semmit nem vettek ki, csak bővítették a felhozatalt. Nagyon nagy hangsúlyt fektettek a különféle űrcsatákra, próbára tehetjük magunkat a harmadik rész legnagyobb összecsapásaiban is. Sok olyan érdekesség is lesz benne, melyekről egyelőre nem beszélt, de ezek állítólag olyanok, amit még nem láthattunk ilyen akciójátékban. Még annyi érdekesség derült ki, hogy a második részben nem lesz maximalizálva a képkockák száma, így az igazán gyors géppel rendelkezőknek sokkal jobban fog futni, mint az előd. Akit érdekel a teljes interjú (mely több látványos ingém jelenetet is tartalmaz), az kattanjon ide. A kép alatt található kicsi kék, "Stream for free" feliratra kattintva meglesheted. Update: Most kaptunk infót Forceuser-től (köszönet érte), aki megtalálta az egyelőre igen visszafogott tartalommal bíró hivatalos oldalt is. Érdemes csekkolni!

Star Wars: Battlefront 2 - infóz

Hír | 2005.04.09 11:00

Frissibe' előkerült pár apró infómorzsa a közeledő Star Wars: Battlefront 2-vel kapcsolatban. A játék, mint tudjuk, a nyár folyamán jelenik meg egyaránt PC-n valamint konzolon, az első rész nagyon erősen feljavított grafikus motorját használja, szóval erre a részre nem lesz panasz. Ezúttal nagyobb multi ütközetekre számíthatunk, több játékossal, nagyobb pályán. Lesznek király űrcsaták, de a földi helyszínekből sem lesz hiány, rengeteg pálya a mozikban hamarosan debütáló Revenge of the Sith epizódból fog visszaköszönni. Ja, és találtam egy scant is, lessétek meg alant! (Thanks Blues)

WarCraft III bónusz

Hír | 2005.03.27 23:49

Ezek a Blizzardos gyerekek mennyire, de mennyire ráérnek!!! Egyfelől folyamatosan érkezik a manna a World of Warcraft világába, arra is van idejük, hogy újabb és újabb meglepiket adagoljanak a jó öreg Warcraft 3-ba is. A legújabb hivatalos pálya a Full Scale Assault nevet kapta, ami pediglen 3v3 illetve 4v4 csatáknak adhat otthont. Ha esetleg úgy érzed, hogy érdekelhet a dolog, csattogj el szépen ide.

Dungeon Siege 2 bestia

Hír | 2005.02.26 21:39

... :) ... :DD Röviden ennyit fűznék hozzá... A tegnapi szomorkodás után ismét csak ezzel kell beérnünk: egy új lény fényképes leírása. Noha vigasztaló, hogy ez igen szép darab lény. Egy gerinc-és végtagsérült, borotvát nem ismerő szőrgombóc izomkolosszusról van szó, aki öntöttvasból faragott páncélzatát a csaták frenetikus küzdelmeiben szerzett vérző sebein hordva szöges-brutál-buzogánnyal csapkodja agyon ellenfeleit, fapofával. Neve: Va'arth Brute. erre tessék...

Sparta: Ancient Wars - stratégáknak

Hír | 2005.02.11 16:59

Egy, az Age of Mythology-ra külsőleg igencsak hajazó alkotást jelentett be az InteractiveMediaConsulting. A Sparta: Ancient Wars egy valós idejű történelmi stratégia lesz. A Trójai háború mondekörét, annak hátterét és a hozzá kapcsolódó eseményeket dolgozza fel. Az eseményekben három oldalról csatlakozhatunk, minden egyes "faj" más és más történetet mond majd el. Természetesen hatalmas csatákban veszünk majd részt, mindezt pedig egy egészen szép köntösbe csomgolva. A megjelenésről egyelőre nincs infó, de, ha a sikerességre is gyúrnak a srácok, úgy vélem érdemes lesz az Age of Empire 3 előtt kiadni :)

Késik a Silent Hunter 3

Hír | 2005.01.18 10:18

Sajnálatos módon újabb késésről számolhatunk be. Az Ubisoft elárulta, hogy a Silent Hunter III késni fog. Szerencsés esetben csak pár hetet kell várnunk a tengeri csatákat alapul vevő játékra. A kiadó bejelentésében szerepelt egy új dátum is, ami a megjelenést illeti. Ha minden igaz, akkor március 17-én kaphatjuk kézhez a Silent Hunter III-mat.

[MOVIE] Universal Combat: AWA

Hír | 2005.01.16 11:56

Kettő nappal ezelőtt kiderült, hogy mikor jön, most pedig kiadtak belőle egy csokor szépséges videót. Egészen pontosan 3 animációt adtak ki a 3D-s akcióból, amelyek egyenként 18 percesek és valósággal hatalmas méretűek. A kiegészítőből megleshetünk tehát egy igen hosszú jelentsort, melyeket a játék közbeni csatákból emeltek ki. Aki szeretné megkukkantani a 3000 AD kicsinyét, az ide kattanjon!

SC: Európa vs. Amerika

Hír | 2004.11.23 14:17

A Blizzard egy olyan versenyt hirdetett, melyben Európa és Amerika válogatottja fog összecsapni StarCraft: Brood Warban. A dolog érdekessége, hogy eddig soha nem látott pályákon vívják majd a csatákat - ezeket a hadszíntereket a Blizzard december 2-án kiadja a publikumnak. Sajnos arról nem tudunk beszámolni, hogy magyar résztvevője is lenne a versenynek. További infó, csapattagok itt.

Stronghold 2 - szemmámor'

Hír | 2004.11.12 18:59

jd barátom értesített, hogy nem kevesebb, mint 20 friss, ropogós kép érkezett a Stronghold 2-ből. A játék még kissé messze van a megjelenéstől, de lássuk mikről árulkodnak a képek: részletgazdagság, hatalmas csaták, jó grafika, lerombolható várterületek. Nekem bejön :) Afféle Rome: Total War fíling, ami pedig nem rossz ómen egy stratégiának. Néhány képet alant, a továbbiakat pedig a "tovább" gombra kattintva szemlélhetitek meg.

SWG: Jump to Lightspeed dátum!

Hír | 2004.10.20 08:45

Lukasék és a Sony Online Entertainment keményen dolgozik a Star Wars: Galaxies kiegészítésén, a Jump to Lightspeeden. Ez lesz az az add-on, melyet Star Wars rajongók már az X-Wing vs. Tie Fighter óta hiányolnak. Gondolom sokan már kitaláltátok, hogy ebben a fejezetben a tényleges űrcsaták kerülnek előtérbe. Iszonyat jól néz ki, a fíling tökéletesen professzionális, és ami a legjobb: október 27-én meg is jelenik!

KnightShift 2 morzsák

Hír | 2004.10.11 10:22

A Worthplayingen jelent meg némi nyálcsorgatós, erősen marketingszagú szöveg a KnightShift 2: Curse of Souls című stratégiával kapcsolatbnan. Ebből most csak a lényeget emelném ki, amúgy is az új képek a fontosabbak.

  • Kilenc karaktert választhatunk, mindegyikük 8 különböző képességel rendelkezik.
  • 4000 fegyver és azokhoz tartozó felszerelések
  • Harmincféle ellenség
  • Óriási bejárható terepen több száz NPC (nem játékos karakter)
  • Váltakozó napszakok
  • Király multis csaták interneten Na meg ehhez hasonló sallangok :) Emellett három képséget is lelhettek itt...

  • Battlefield 2 - szigor gyalázás!

    Hír | 2004.09.19 22:28

    No kérem, befutott némi képanyag, a még kicsit soká megjelenő Battlefield 2-ből. Igazából nem tudok mást mondani, mint: "***** bíp, *** bíp bip bip". Szóval ide olyan szavakat kellene írni, melyek miatt azonnal kidobnának a GS-ből, úgyhogy képzeljétek oda :) Iszonyat komoly képek, giga csaták lesznek! Erre tessék:

    [MOVIE] Terrorist Takedown

    Hír | 2004.09.15 09:56

    A CITY Interactive kiadta az első videót, készülő FPS játékukról, a Terrorist Takedown-ról. A három perces klippben a lengyel Analog együttes muzsikáját hallgatjátok, mindenközben természetesen csatákba is beleleshettek. Alant máris tölthetitek. Thanks Frans.

    MIDWAY KÉPEK!

    Hír | 2004.09.02 15:02

    Remélem még emlékeztek a hazai Mithis Games fejlesztésére, amiből annó nagyon szép csataképeket kaptunk. Sajna egy jó ideje megint nem hallhattunk róla, de szemmel láthatóan az SCi fontosnak tartja a projektet. Az idei EGN-re ki is vitte Londonba, és meg is érkeztek róla a friss képek. Gyönyörködjünk hát! Ja, mégvalami. Úgy tűnik, hogy a játéknak a jelenlegi címe: Battlestations: Midway.

    SW: Battlefront oldal

    Hír | 2004.08.25 10:24

    Igencsak erőteljesen közeledünk a Star Wars: Battlefront megjelenéséhez. Ezen indok miatt a Lucasarts teljesen átalakította a játék hivatalos oldalát. Mit is mondhatnék. Elég profira sikerült, csaták, kiváló zene, és remek kidolgozás színesíti. Még egy megjelenés számlálót is találhatunk rajta, mely szerint már csak 27-szer kell alukánunk amíg kijön. Szerintem lessétek meg. Erre tessék.

    Heroes bajnokság!

    Hír | 2004.08.12 17:29

    Menyus kíván szólni hozzátok. Tehát csendesedjetek el, és figyeljetek: Szeptember 18.-án szombaton, Csepelen megrendezzük az első, online Heroes Budapest Bajnokságot! Heroes 3 RoE 1 vs.1 mérkőzések, Heroes 3 "támadás típusú" meccsek illetve Heroes 4 "támadás típusú" csaták szerepelnek az étlapon! Egy teljes napon át csatázhatunk egymás ellen kedvenc játékunkkal, így minden heroes fannak ott a helye az év legnagyobb, egynapos heroes buliján! Siessetek a jelentkezéssel, mert ebben a versenyben mindenképp indulnia kell annak, aki szereti ezt a csodálatos játékot! Részletek az oldalon.

    Wings of War - hadak szárnyán

    Hír | 2004.06.26 23:08

    A Take 2 egy új, első világháborús játékba vágta fejszéjét, melyet Wings of War névre kereszteltek. A Silver Wish kezei közt növekvő repülő szimulátor az 1914-18ig tartó időszak legnagyobb légi csatáit dolgozza fel. Kezdetben még a zöldfülűekhez tartozunk, ám az idő és a csaták múlásával akár veteránok is lehetünk. Bármely oldalt is választjuk egy biztos: gyors akciók, és még gyorsabb röpcsik!

    'Reggelt...

    Hír | 2004.06.24 08:21

    Üdv a paradicsomból... :) Hihetetlen ez a nyárnak nevezett idei évszak. Már megint nem tudtak odafent értelmes napfényt összeharácsolni. Mostmár csakazértis jó lenne valami elfogadható időjárás. Nade mindegy, ilyenkor lehet a legjobb kvékcsatákat víni :P Nem is szaporítom tovább a szót, átadom a teret a reggelinek és a mellé tálalt híreknek. Jó 8vágyat!

    - Halló! - Halló anya! Képzeld, tegnap a fejemre esett egy tégla! - Jaj, kisfiam! És mi bajod lett? - Szerencsére semmi. - Akkor jó. És egyébként hogy vagy? - Jól, képzeld, tegnap a fejemre esett egy tégla...

    Captain Blood weblap

    Hír | 2004.06.13 09:01

    Az Akella megnyitotta a nagyvilág előtt Captain Blood című alkotásának hivatalos weboldalát. A játékos egy bátor és nemes kalózt alakít, az ő kalandjaiba csatlakozhatunk az 1685-ös évben. A játékban szárazföldi és vizi csatákkal egyaránt szembe kell néznünk, különféle hajókat használhatunk majd, és persze nem marad el a kardpárbaj se. Érdemes meglesni, ha még esetleg nem ismernéd. Erre tessék.

    [MOVIE] LOTR The Battle for M-e

    Hír | 2004.06.08 19:32

    Az EA vigyázó kezei alatt készülget minden idők egyik legígéretesebb stratégiai játéka. A The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth eddig nem látott méretű csatákkal és rengeteg gyönyörű grafikai elemmel teletűzdelt alkotás. Az EA-s csávókák igencsak ontják bele a pénzt, dehát ez érthető. Újabb világsiker van készülőben, melynek legújabb, nem csöppnyi videója futott be az imént. Innen már azonnal tölthetitek is!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)