Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 276

Everest

Hír | 2004.02.13 14:15

Íme egy B kategóriás játék. A Zono fejlesztése alatt álló Everest egy szimulációs progi, melyben a világ legmagasabb 7 csúcsát mászhatjuk meg. Négy főből álló csapatot irányíthatunk, mely tagjai különböző adottságokkal rendelkezhetnek. Olyan "kellékeket" használhatunk segítség gyanánt, mint kötél, oxigén, kaja, meg egyéb technikai felszerelések. Ezen felül akadályozó tényezőnek számíthat a köd, a lavina, stb... A maga nemében egyedülálló programot köszönthetünk az Everest személyében - a fenti linken megcsodálhattok néhány képséget is. Nem tudom, de olyan kis aranyos :) Talán mert annyira... inkább nézzétek meg :D

[MOVIE] DFBHD Team Sabre

Hír | 2004.01.22 17:11

NovaLogic bácsi ma nagyon aranyos hozzánk! Előhalászott finomságokkal teli zsákjából egy animációt, méghozzá a Delta Force: Black Hawk Down: Team Sabre című akciójátékból, ami mellesleg egy kiegészítő. Na szóval a 2 és fél perces animot innen cibáljátok... Eltarthat egy kis ideig, amíg leér a durván 22 mega, de addig elárulom, hogy hamarosan elkezdik szállítani a boltokba a cuccost. Hopp, már le is ért! :D

RC Cars GOLD

Hír | 2003.12.05 22:59

A Whiptail Interactive-tól befutott egy aranyos kis levélke :) A Creat Studio teljesen elkészült fejlesztését taglalta, az R.C. Cars-t. Ebben apró távirányítós járgányokkal nyomulhattok. Nem egy NFS, de szerintem eszméletlen jópofa lett! Rövidesen bárki hozzájuthat, kis szerencsével előbb lesz egy demója is...

Shadowbane: RoC GOLD

Hír | 2003.12.03 06:44

A Shadowbane hivatalos oldalára kikerült némi információ, mely beigazolja azt a tényt, hogy a Shadowbane című MMORPG kiegészítő csomagja megszépült és "aranyos" lett, valamint azt, hogy december 9-én érkezik, amerikai áron 20 dollár környékén.

[DEMO] NFS kollekció

Hír | 2003.11.30 19:02

GH-s barátaink összeütötték a fejüket, hogy mivel is kellene kedveskedni a méltán népszerű Need for Speed sorozat rajongóinak. Kitalálták, hogy felteszik az összes eddig megjelent NFS játék demóját! Hát nem aranyosak?:) A korai változatok csak Dos-emulátorral indulnak.

  • Need for Speed 2 Demo (16.1 MB)
  • Need for Speed 2 SE Demo (6.3 MB)
  • Need for Speed 3 Hot Pursuit Demo (16.6 MB)
  • Need for Speed 4 High Stakes Demo (14.4 MB)
  • Need for Speed 5 Porsche Unleashed Demo (31.7 MB)
  • Need for Speed Hot Pursuit 2 Demo (US) (92.4 MB)
  • Need for Speed Hot Pursuit 2 Demo (AUS) (91.2 MB)
  • Need for Speed Underground (230.2 MB)

  • Worms 3D oldal

    Hír | 2003.10.17 18:38

    Pepe hívta fel a figyelmemet egy ma indult, teljesen új Worms 3D oldalra. A "Start a War" lapcím szerintem magáért beszél, de azért néhány szót mégis a helyzetről :D Itt mégjobban átélhetitek e remek alkotásnak a szellemét :) A játék lényege az esztelen pusztítás, - persze taktikázni kell :D - mindezt persze hihetetlenül aranyos köntösbe csomagolták. Feltétlenül nézzétek meg!

    Return of the King GOLD

    Hír | 2003.10.11 07:25

    Az IGN jelentette, hogy aranyos lemezre került a The Lord of the Rings: Return of the King című, igencsak lélegzetelállító akciójáték. Célunk végülis nem több, mint az eredeti sztorin keresztülvinni az általunk kiválasztott karaktert. Mesés grafika, kiváló zene, és tökéletes hangulat jellemzi az alkotást. Ha nem ismernéd, sipirc ide :)

    Ultima X szörnyik

    Hír | 2003.10.10 19:42

    Az Ultima X honlapján ezúttal megismerkedhettek néhány aranyosabb fajta szörnyi-mörnyivel. Ha megszemlélitek, találkozhattok a füstszűrővel, a polippal, a cserepes virággal, a szőrös sziklával és még sok mással is :) Érdemes megnézni őket, mert mindhez tartozik egy teljes alakos portré is. Klikk.

    Airport Tycoon 3 GOLD

    Hír | 2003.10.03 09:10

    ARANYos kis levél érkezett a leveles ládikámba. A Global Star Software végülis befejezte a Airport Tycoon 3 című játékuk munkálatait. Az eddigi részek kedvelőinek már nem kell sokat várniuk, hiszen e hónap vége felé a boltokban leszen! Ebben az eddigieknél is nagyon részletességgel készíthetjük saját repterünket! Az oldala felé haladva további infókat is megtudhatsz...

    MoH AA Breakthrough GOLD

    Hír | 2003.09.04 22:36

    Bearanyosodott az a bizonyos Medal of Honor kiegészítése, mely egykor igen szép sikereket aratott. A háborús FPS legjobb tulajdonsága volt, hogy hihetetlenül élethűen volt képes visszaadni a kegyetlen hangulatot. Remélhetőleg a kiegészítése legalább annyira fog ütni :)

    [DEMO] Etherlords II + GOLD

    Hír | 2003.08.29 08:20

    A tegnapi napon bejelentették, hogy a sokak által nagyon várt Etherlords II teljesen elkészült, és rákerült arra a bizonyos aranyos lemezre. Így aztán rövidesen a boltok polcaira is kerül majd. Addig azonban bárki megszemlélheti a szintén tegnap megjelent kipróbálható demóját is, melyet máris leránthattok innen. Bővebb infóért ide kell ellátogatnotok.

    [MOVIE] The Hobbit

    Hír | 2003.07.30 09:24

    Shack-ék, a Sierra vezényletében szállították a legfrissebb ingame animációt, a még készülő third-person akció-kalandjátékról, a The Hobbit-ról. Aranyos, elég jól néz ki, és kb. ennyi :) 'Biztossssss sokan játszanak majd vele... Imhol az anim:

    Miracle Board teljes játék

    Hír | 2003.06.13 21:09

    Gyermeklelkületűek figyelem! Ha úgy érzik, játszani akarnak egy Mario-szerű aranyos kis játékkal, töltsék le innen a fájlt (5.5MB), telepítsék a programot, bújjanak Miko, a kislány bőrébe (képletesen), majd keressék meg a pályákon a kijáratot... Akik nem érintettek, olvassanak tovább! Köszönjük!

    Sitting Ducks...

    Hír | 2003.05.27 18:42

    Nos, egy... hogy is fogalmazzak, érdekes kis játékról adott jelentést a GameSpot. A Sittings Ducks egy third-person kalandjáték lesz, melyben a játékos Bill-t, egy aranyos kis kacsát irányíthat majd. A játék egyébként a Universal Studios Amerikában vetített animációs sorozatán alapszik. A részletekre egyelőre várni kell, de úgy tűnik, hogy megannyi platform mellett PC-re is megjelenik.

    Nexagon: Deathmatch GOLD

    Hír | 2003.05.15 15:14

    Így a nagy E3-as rohanásban kimaradt egy aprócska aranyos jelentés. A Strategy First informált arról, hogy teljesen elkészült Nexagon: Deathmatch című játékuk, viszont a jelek szerint csak nyár elején akarják piacra dobni. A játékban amolyan futurisztikus gradiátorként kell bizonyítanunk, hogy márpedig mi jobbak vagyunk :D Ha jobban is érdekel, ide kell ellátogatnod.

    [MOVIE] Thief 3

    Hír | 2003.05.10 09:06

    A drága aranyos Eidos kiadta az első animációt, a sokak által nagyon várt, Thief 3-ból. Ez egy intro videó, ami sajna játék közbeni jeleneteket nem tartalmaz. Ettől persze még eléggé hangulatos, és mindössze 3MB. Szóval azonnal töltsd le tőlünk :)

    Chariots of War GOLD

    Hír | 2003.04.28 22:55

    A Strategy First alig néhány hónapja jelentette be a Paradox Entertainment legújabb stratégiai játékát, mára már az aranyosodásáról kaptam jelentést. A Chariots of War az egykori, osztott sikereket aratott Legion folytatása. Gyakorlatilag egy szokványos stratégiai játék. A stílus kedvelői biztosan szeretni fogják. Ha érdekel a honlapja, klikk ide.

    Half-Life 2+3 info + ÚJ KÉPEK!

    Hír | 2003.04.23 07:02

    Egyenesen a GoneGold fórumairól szállította az infókat Csumi. Lássuk, hogy mi új derült ki a kis aranyos Half-Life 2-ről (Thanx PC Gamer): - NEM játszható a női karakter - ugyanaz a karakterünk, mint az első részben - interaktív, scriptes átvezetők - Barney és G-Man is fejlettebb, mint valaha :) - LESZ HALF-LIFE 3!!! - a HL2 idén szeptember 30-án érkezik - A történet: újabb idegen támadás ért, és ezúttal a régebbi Xen Alienek közül lesznek sorstársaink. - a játék egy keleteurópai városban játszódik - a játék DX6 kompatíbilis TNT kártyán is menni fog - kiemelkedő mod készítési lehetőségek - remek fizikai motor Jah, és itt egy linkecske újabb képek egész garmadájával!!! Update 1: MÉG ÚJABB KÉPEK ITT :) Addig nézzétek, amig a PC Gamer le nem szedeti ezeket is! Update 2: A többi inkább kommentbe :)

    Day of Defeat GOLD

    Hír | 2003.04.22 19:51

    A Valve jelenleg inkább Half-Life 2-től zeng, de azért én megemlíteném, hogy egy másik alkotásuk aranyos lett. Nevezetesen a Day of Defeat-ről van szó, mely egy igen jó kis multiplayer stuffa... Hamarosan a boltokba is kerül, ám addigis itt vannak az infó és kép hegyek!

    Kicsi, aranyos... E3

    Hír | 2003.04.20 12:55

    Najó, az E3 az a bizonyos kiállítás, melyre minden rá lehet fogni, csak azt nem, hogy kicsi :) A show PR ügynökségének legfrissebb nyilatkozata szerint, 2000 óta ez lesz a legnagyobb területű kiállítás. Mintegy 50 ezer négyzetméter kiállítói területet vettek igénybe az egyes cégek :) Nem semmi :) Nem azért, de nekem 10 négyzetméter is elég lenne, ha egy kupacban ki tudnám ott próbálni a Duke Nukem Forever-t, a Half-Life 2-t, és hasonló finomságokat :)

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)