Endless Ages Movie
Megjelent egy animáció a napokban bejelentett Endless Ages cmű 3D-s MMORPG játékból. Ezt a hivatalos honlapról, vagy akár tőlünk is letöltheted, mérete 15,3MB.
Megjelent egy animáció a napokban bejelentett Endless Ages cmű 3D-s MMORPG játékból. Ezt a hivatalos honlapról, vagy akár tőlünk is letöltheted, mérete 15,3MB.
Ebben a karácsony közeli, enyhén szólva lassacskán beálló uborkaszezonban ezeket a képeket sikerült összegyűjteni...
Most, hogy sikerült felébredni, megkezdem a mai híranyagot...Ám előbb, tekintsétek meg a mostani képgyűjteményt!
Előkerült egy újabb MMORPG alkotás, mely az Endless Ages nevet kapta. Ez egy sci-fi program lesz, melyben rengeteg eddig ismert játékmód egyesül majd. Lesz benne RPG, stratégia, FPS, és még szimuláció is! Ennek az ígéretes alkotásnak tekinthetitek meg az első képeit ezen az oldalon!
Két cikk megírása között szakítottam kis időt, hogy hírezzem...Ím a mai képanyag:
A Funcom ismét elérhetővé tette már hatalmas sikereket aratott MMORPG játékát, az Anarchy Online-t. A legújabb kipróbálható verzió nem csak 7, hanem mindjárt 30 napig működik. Aki még be akar szálni az október 30-án indult sztoriba, az látogasson el ide! (érdekesség, hogy a hivatalos oldalon még mindig "csak" a hét napos változat csücsül...)
A Tannhauser Gate bejelentette, hogy Mimesis Online nevezetű MMORPG játékuk mégsem jelenik meg, a korábban beígért december 3-án. A jelek szerint még egy kicsit várnunk kell az alkotásra...sajnos nem lehet tudni, hogy meddig.
A VR1 Entertainment a minap bejelentette fejlesztés alatt álló programját. Ez egy MMORPG alkotás lesz, mely a Lost Continents nevet kapta. A játék érdekessége, hogy több, mint 60 év leghíresebb thriller és kalandtörténeteit dolgozza majd fel. A játékos maga alakíthatja ki saját hősét, és a kalandok folyamán formálhatja jellemét. A megjelenési időpontja még elég bizonytalan. Annyit lehet tudni, hogy valamikor 2003-ban...Mivel jobban meg akarsz ezzel ismerkedni, látogass el ide! :)
Már régen volt ilyen szép a felhozatal! Az Imperium Galactica III-mat ki ne hagyjátok!!!
Kissé lepukkant játékvilágunkban, mára ezek a képek jutottak! Ezek közül kiemelkedik a Haegemonia, melyet az Imperium Galactica 2 csapata, a Digital Reality készít!
Akkor lássuk, mit hoz számunkra a mai nap...
Ma annyira nem tudunk mindenkit lázba hozni, hiszen nem sok újdonsággal szolgálhatunk (legalábbis egyelőre). Azért nem kell aggodni, mára is jutottak érdekességek!
A mai naptól kezdve az XBox alkotások képeit is megszemlélhetitek. Kezdjük három gyöngyszemmel...természetesen a PC-s játékok sosem maradhatnak el!
Mai gyűjteményünkből a hazai Philos Labs gyöngyszemét emelném ki, a sokak által várt Imperium Galactica 3-mat! Ez a játék egyre szebb lesz :)
A Microsoft kiadta az első animációt, hamarosan megjelenő következő Asheron's Call játékából a Dark Majesty-ből. Ebbe az MMORPG-be itt kukkanthattok bele!
Az Origin Systems elindította Ultima Online: Lord Blackthorn című játékának hivatalos honlapját. Ez, a már jól ismert izometrikus MMORPG történet kiegészítése! Az itt található oldalon egyelőre csak infókat találhattok, ám jövő héttől érkeznek a rendelert képek és hátterek!
Mai ismét jónéhány alkotás gyűlt össze az ömlenybe, de a legérdekesebbet valamivel későbbre tartogatom...
Új nap, új képek. Ajánljuk figyelmetekbe a Hitman 2 és a Magic the Gathering Online képeit!
A Vircom bejelentette, hogy Black Moon Chronicles nevezetű MMORPG játékuk mégsem jelenik meg a korábban beígért november 6-án. Az új megjelenési időpontról egyelőre semmit sem lehet tudni, ám az biztos, hogy elég sok hibára fényderült a nemrégiben megkezdődött nyílvános beta teszt alatt...
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)