Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 229

S.T.A.L.K.E.R. - büntess Pisti!

Hír | 2004.04.16 08:47

Az E3 közeledtével mindenki kicsit elkezdte visszafogni magát. Így történt ez a S.T.A.L.K.E.R. esetében is, ugyanis már jó néhány napja nem jött róla semmi érdemleges. Most azonban néhány új képpel örvendeztetett meg mindenki a DailyTelefrag (Thanks Headhunter). Az NV40 bemutatón egyébként Oleg barátunk elárulta, hogy az E3-on egy eleddig teljesen titkos buildet mutogatnak majd, természetesen a játék minden grafikai képességével felvértezve (az eddig látottak ugyanis csak gyerekjátékok voltak :D). Imhol néhány képecske, melyek még mindig nem mutatják a Pixel Shader 3.0 adott lehetőségeket:

[PATCH] Battlecruiser

Hír | 2004.02.28 19:13

A Battlecruiser Millennium Gold egy űrszimulátor - ehhez adott most ki a 3000 AD egy nyóc megás javítást, mely egyben egy Game Builder nevezetű pályaszerkesztőt is magában foglal. Falunapi rövidünket kóstolhatták... :)

Blizzard lesen megint

Hír | 2004.01.07 14:59

A Blizzard titkos bázisáról újabb kémfotók szivárogtak ki. A kérdéses képeket készítő titkos ügynököt azóta nem látták. Híresztelések szerint egy eleddig nem látott projectet vélt felfedezni, és ezért el kellett tenni láb alól :) Imhol a képek! Úgy tűnik egyébként hogy a csapatot nem igazán rázta meg a napokban előkerült aplha build közkézre kerülése. De végülis jól is van ez így. Mindenki nyugi, mindenki happy :D

[MOVIE] Castle Strike

Hír | 2003.11.27 17:07

A fejlesztők nem is egy, hanem mindjárt két videjóval kényeztetnek minket januárban megjelenő RTS-ükből, a Castle Strike-ból. Amíg leérnek az animok, csemegézzetek a képekből.

  • Castle Strike Movie #1 (Castle Building) (29.4 MB)
  • Castle Strike Movie #2 (Battle) (46.4 MB)

  • PDC 2003 - Longhorn 4051

    Hír | 2003.10.29 09:33

    A minap kezdődött el a Microsoft bemutatója (a PDC 2003-on a los angelesi Convention Centerben - ahol az E3 is van :D), melyen körülbelül két évvel megjelenése előtt elkezdték nyilvánosan is mutogatni a Windows operációs rendszer következő generációját. Az egyelőre Longhorn kódnéven futó project a 4051-es verziószámnál jár. Az aktuális változatban már volt mit mutogatni: új küllem, a fájlrendszer, a kifinomultabb kezelés, és még egy rakás dolgot. A Neowin csapata szépen összeszedett némi matériát a showról, melyet most én is megosztok veletek. Íme: Képek:

  • Bill Gates's Key Note
  • Aero Screenshots
  • Longhorn 4050 Screenshots
  • Longhorn Build 4018 DCE Screenshots Videók:
  • Bill Gates Intro
  • Longhorn Aero rock video
  • Longhorn Desktop
  • Aero Transparency Build 4050
  • Longhorn Build 4018 DCE Demo

  • Prince of Persia 3 @ GC

    Hír | 2003.08.22 17:28

    Régi ismerősünk, a már mobiltelefonokon is hódító Prince of Persia legújabb buildje is jelen volt a Ubi Soft standján. Mindjárt rá is vetettük magunkat, hogy megvizsgáljuk a kérdést. Irányíthatóságában sajnálatos módon egyáltalán nem emlékeztet az elődökre (ezt főleg a 3D-nek köszönhetjük), de szerintem viszonylag kevés játék után hozzá lehet szokni. A grafika valóban varázslatos, méltán nyerhetne akár egy díjat is ezen a téren. Az előző részek rajongóinak sok rági elem hiányozni fog, de az biztos, hogy nagyon sok játékosnak a kedvencévé válik majd.

    Chrome @ GC

    Hír | 2003.08.21 18:47

    Kedves lengyel hölgy ismerősöm (khmm...;) - Berk), Katarzyna volt olyan kedves, és két Cola között bemutatta játékuk VÉGLEGES változatát. Úgy bizony, már elkészült a véglegesnek mondható build, és ha minden jól megy, hamarosan bejelentik a GOLD státuszt :) Mit is mondhatnék a játékról... A játékmenet egészen l sikerült, bár egyes robot ellenfelek nem annyira jöttek be nekem. De végülis kit érdekel az én véleményem, nem? :D Mindegy, a lényeg, hogy elkészült, és rövidesen bárki megszemlélheti. Ha ennél több infóra vágysz, szaladj el a hivatalos oldalára :)

    S.T.A.L.K.E.R. @ GC

    Hír | 2003.08.21 18:35

    Volt szerencsém találkozni Oleg barátommal a GSC Game World-től, aki nem általlott mutogatni kedvenc játékomat, a S.T.A.L.K.E.R.-t. A legújabb build grafikai motorja - ha mondhatok ilyet - ezerszer jobb, mint amit eddig mozgás közben láthattunk. Sajna az új tech demó nem publikus, de amint az lesz, Ti lesztek az elsők, akik megtudják. A fizikai motor egyre eszementebb - minden mindenre hatással van, akár a felvehető tárgyakat is arrébb tologathatjuk és még sorolhatnám. Végre kezdenek kialakulni a játék RPG elemei is, mely sokkal komplexebb játékélményt ígér. Mi tetszett a legjobban? Nos, a sérülési rendszer nagyon profi. Nem úgy működik, hogy egy szimpla erőt veszítünk, több részre van bontva. Elvérezhetünk, sérülésünk nagyságától függ 'élettartamunk', a rádióaktivitásba is belehalhatunk és még sorolhatnám. Újabb lények kerültek az új verzióba, és Oleg elmondása szerint még mindig nem láttunk semmit :) Még megyek holnap is tolni kicsit, ha sikerül újabb adag infót szerezni, azonnal jelentem :)

    Pontifex 3 - A SZIGOR!!!

    Hír | 2003.07.31 18:42

    VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Emlékeztek a Bridge Builderre? Aztán Utána a Pontifexre? Ebben a játékban kellett minél ügyesebben hidakat építeni... Nos, közeleg a harmadik rész, mely, hogy is mondjam csak: VÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :D A hivatalos oldalra felkerült néhány büntető képecske, melyeket némi GeForce FX támogatással alakottak meg. LÁSSATOK CSODÁT:

    Update: Csak érdekességképpen ősszeállítottam négy képet, hogy jobban megfigyelhető legyen a fejlődés útja. Balról jobbra a következé játékok láthatóak: Bridge Builder, Pontifex, Pontifex II, Pontifex 3 - szerintem eszméletlen :)

    Újabb UT2k3 modok

    Hír | 2003.07.14 07:53

    Érdekelnek ezek valakit?:) Remélem igen, egyenként nem akartam már őket kitenni, most ide berakom az összest, aztán válogassatok :) Update! Időközben megnőtt a termés...

  • Chaos UT2 Evolution (40 MB)
  • Chaos UT2 Evolution Map-csomag (29 MB) (Úgy változtatja meg a játékot, hogy annak minden eleme a benne marad, kapunk bónusz pályákat is)
  • Conquest Marines Béta 2 Teljes (31 MB)
  • Conquest Marines Béta 1->2 Patch (13 MB) (Elég gyorsan fejlesztik, tegnap előtt adták ki az első bétát. A patch-t nem a Béta 2-re kell felrakni, hanem akinek megvan a régebbi Béta 1, arra.)
  • DeathBall 1.8 (79 MB) (A játékmenet egyfajta keverékét nyújtja az amerikai focinak, a "sima" focinak, a kézilabdának, illetve a harcnak, mindezt persze belső nézetből. Érdekes lehet:))
  • Domain v1.0 Alpha (94 MB) (Taktikai csapatjáték. Nagyon szépen kidolgozott pályákat kapunk, melyeket ötven évvel repítenek előre az időben. 7 fegyver, 4 karaktermodell, 2 pálya.)
  • Fatal Arts v0.284 Béta (17 MB) (Minden karakternek egyedi mozgáskultúrája van, ami főleg a Kung-Fu-ra és egyéb harci technikákra épül.)
  • Global Warzone v3.8 Alpha (114 MB)
  • Global Warzone v3.81 Alpha Patch (12 MB) (2048-at írunk, tombol a harmadik világháború. Nagyjából ennyi a történet:))
  • Overload Build 120 (22 MB) (Mindkét csapatnak van egy labdája. A lényeg, hogy az ellenfelét addig lőjük, míg pontot nem kapunk azért :))
  • The Third Reich v1.2 (161 MB) (Második világháborús teljes konverzió, 4 új pálya, új modellek, sajnos úgy tűnik, német hangcsomag is van:))
  • UnrealSpeed v1.5 Publikus Béta (51 MB) (Autóversenyzős mod, olyasmi, mint anno a Death-Rally: lődözheted az ellent, aknákat dobálhatsz, meg persze kocsikázhatsz:))

  • [PATCH] Anachronox

    Hír | 2003.05.27 19:51

    Kijött egy új javítás a már két éves Anachronox című szerepjátékhoz. Új autómentési rendszer van benne, javították a kompatibilitási hibákat a Windows 2000 és XP rendszerekkel, és még sok más hiba került javításra, amikről részletesebben itt olvashatsz. Letöltéshez ide pattanj!

    [MOVIE] S.T.A.L.K.E.R.

    Hír | 2003.05.16 11:19

    NAHMÁÁÁÁÁR :D Végre kijött az első kettő valamire való S.T.A.L.K.E.R. videjócska. Nos, ahogy azt már a korábbi képeknél is láthattuk, nagyon jól néz ki, viszont azért van még mit foltozgatni rajta. Az AI a fejlesztők elmondása szerint még nincs benne a buildben, szóval nem kell meglepődni a videón fellelhető bamba tekikatonákon. Egyébként úgy érzem, hogy a három nagy rivális FPS (Doom III, Half-Life 2, S.T.A.L.K.E.R.) mindegyike külön stílust képvisel, és ennek köszönhetően mindegyik nagyot fog ütni! Akkor nincs más hátra... BONCSAD TŐCCSED! :D

    Brutál monitormix!!!

    Hír | 2002.12.19 22:37

    Nos, biztosan emlékeztek még a tegnapi monitor érdekességre, melyben három lapos kijelzőt "raktak össze", és azon csodálhattuk az eseményeket. Hááát, most minden további időhúzás nélkül csak nnyit mondanék, hogy lessétek meg egy pillanatra, hogy miért kérnek el manapság akár 140 ezer (!) dollárt is!!! KLIKK! Thanx Lazy

    Thing peccs

    Hír | 2002.08.23 07:43

    Alig egy nappal a bolti megjelenés után, megérkezett az első javítás, a Computer Artworks legutóbbi alkotásához, a The Thing-hez. Ez tulajdonképpen egy horror-akciójáték, melyben sosem tudhatjuk biztosan, hogy ki az ellenfelünk... legtöbbször az, akivel egy jó ideig együtt "dolgozunk" :) Ha kell a peccs, szakítsd le tőlünk:

    Need for Speed zenebona...

    Hír | 2002.08.02 09:08

    A GameSpy jelentése szerint, az alant felsorolt zenék biztosan benne lesznek, az EA, idén szeptemberben megjelenő következő NFS játékában, a Hot Pursuit 2-ben. Namármost a szemfülesebb rajongók minden bizonnyal el tudnak csípni ezek közül egyet-kettőt a neten...

    Íme a lista:
    "Fever for the Flavor" - Hot Action Cop "Going Down It" - Hot Action Cop "Keep It Comin" - Uncle Kracker "The People That We Love" - Bush "One Little Victory" - Rush "Build Your Cages" - Pulse Ultra "Wall Of Shame" - Course of Nature "Ordinary" - Buzzhorn

    Új RADEON driverek

    Hír | 2002.07.05 09:05

    A Warp2Search-ről leránthatod a legújabb beta meghajtókat, az Ati Radeon grafikuskártyák alá. Az új változat típusszáma: build 7.74-020609n-002628E. Ezen az oldalon egyaránt megtalálhatod a Win9x-es, Win2k-s és WinXP-s drivereket is...

    Új WinAmp 3-as

    Hír | 2002.06.20 12:39

    Megérkezett a WinAmp 3 legújabb, még mindíg nem végeleges változata. Ezt azonban már a build 478 (RC1), ami azt jelenti, hogy már igencsak a fejlesztések vége felé járnak. Ha érdekel, innen le tudod rángatni...

    Xbox Media Player Build 4

    Hír | 2002.06.18 11:33

    Készülget a korábban már előkerült Xbox Media Player, melynek most megérkezett a beta4-es változata. Vállalkozó kedvű arcoknak itt a letöltési link.

    Renegade Modelek...

    Hír | 2002.05.20 09:50

    A Westwood Studios kiadott egy újabb kis kiegészítő csomagocskát, nemrégiben megjelent Command & Conquer: Renegade című akciójátékához. Az itt található pack-ban néhány új model található, és mérete mindössze 2,5MB (így bárki, nyugodtan letöltheti). A játékról részletesebben itt olvashatsz.

    Exkluzív Cossacks: Back to War képek

    Hír | 2002.04.26 18:34

    Oleg haverom a GSC GameWorld-től megdobott öt exkluzív képpel, melyeken a mai napon bejelentett Cossacks kiegészítőt, a Back to War-t szemlélhetitek meg. Ígérete szerint hamarosan újabb finomságokkal szolgál csak a GameStar Online-nak...vagyis csak nektek :D

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)