Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 276

Futtasd a kukacod!

Hír | 2005.07.19 22:32

Hamarosan megjelenik a Worms 4: Mayhem. Ennek tiszteletére a Codemasters egy aranyos játékra invitál minket, melyet Pimp My Wormnek keresztelt el. Lényegében egy mókás karaktergeneráló programról van szó, melynek végeredményét el is küldhetjük magunknak vagy bárki másnak. A dolog külön érdekessége, hogy a legtöbb cucc, amit kukacunkra aggathatunk, inkább nőknek való... HaVE FuN! :D

[FuN] Állathóbortok #2

Hír | 2005.06.21 17:15

A második epizódban megannyi aranyos teremtés :) Elsőként had nevezzek én két kutyámmal, Pannival és Fannival (a neveikkel nem problémázunk! :D):

  • Tony Filemonja ismét megmutatja magát:
  • TOMEEEEE part 2:
  • CPU_King és kedvence:
  • 59th_Caterpillar papagájai és kutyusa:
  • Lacee macskája sajnos már az örök vadászmezőkre távozott... együttérzek, sajnos nekem is át kellett élnem ebben az évben, kétszer is. Részvétem!
  • Fantomas cica-micája:
  • Popovics Péter kutyus-mutyusa:

  • Új Warcraft 3 Map

    Hír | 2005.06.11 21:33

    Ismét megjelent egy bónusz Map a Warcraft III-hoz, pedig ha figyelembe vesszük, hogy mikor jelent meg, ez nem semmi teljesítmény. A pálya Emerald Shores névre hallgat, medium méretű és 2v2 illetve 3v3 meccsekre szánják. Akinek felkeltettem az érdeklődését az innen szólíthatja magához az aranyost.

    [DEMO] London Taxi

    Hír | 2005.05.26 09:10

    Megjelent ennek az aranyos London Taxi című árkád autóverseny kipróbálható változata. Azt hiszem, eléggé egyértelmű, hogy Anglia fővárosában kell taxiznunk. A teljes verzió egyetlen pályájá tartalmazza a csomag, amin 8, 15, illetve 25 perces versenyeket futhatunk.

    [FuN] Verdában ...ni jó

    Hír | 2005.05.07 18:43

    Egy nagyon aranyos reklámot talált Formi és Zoly. Igen, tudom: már biztosan láttátok, de hátha mi van, ha lehet, hogy mégse?! Durván jó, ha már a plüssfigurák is erre nyomják :D Letöltés!!

    [MOVIE] Imperial Glory

    Hír | 2005.05.04 13:03

    Három új animáció tölthető le az Imperial Glory című hajós stratégiai játékból. Az egyikben szárazföldi, a másikban vízi csatát láthatunk, a harmadikban meg a körökre osztott menedzselés első hat hónapját nézhetjük meg (bocsi, nem vagyok stratéga, csak próbáltam fordítani :)) A három fájlt a Gamer's Hell nagyon aranyosan összecsomagolta egy csomagba, amit innen szedhetünk le mind a 206 megájával.

    Stubbs the Zombie honlap

    Hír | 2005.04.23 09:52

    Beindult a Stubbs the Zombie honlapja. Szerintem cuki lett :D A játékról annyit érdemes tudni, hogy egy FPS, kicsit különleges környezetben. Az oldalon temérdek kép és rövid videó mellett egy aranyos teasert is találhattok a galérián belül. A hírek között pedig például olvashatunk a játék zenéjéről, melyet több ismert előadó dalaiból válogattak össze: Cake, The falming lips, Death Cab for Cutie, Ben Kweller.

    Negyvenéves Moore törvénye

    Hír | 2005.04.19 22:46

    A nagy rohanásban és szakdoga készítésben majdnem elfeledkeztem én is egy nagyon fontos momentumról. Nevezetesen, hogy ma negyven éves Moore törvénye, mely így szól: évente körülbelül megduplázható az egy szilíciumlapkára gazdaságosan integrálható alkatrészek száma, amellyel arányosan növekszik a számítási teljesítmény és csökken az egy integrált áramkörre eső gyártási költség. Mint tudjuk, Moore az Intel egyik társalapítója, s törvényét később módosítani kellett, de Moore megfigyelése akkor is nagyon nagy dolog. Tegyük hát tiszteletünket, s egy perces néma csendet áldozzunk rá majd alvás közben :) Thanks FarCry.

    Creature Conflict: TCW honlap

    Hír | 2005.03.31 17:39

    Elindult az erősen a Worms játékokra hajazó, magyar fejlesztésű csoda, a Creature Conflict: The Clan Wars hivatalos weboldala. A játék nekem határozottan bejön, a demók is aranyosak voltak, szóval hajrá :) A frissibe megnyílt oldalon jobbnál jobb képek, videók, meg egyéb letöltésre váró matéria lakozik. Néha mondjuk a valóságban is el tudnám képzelni, ahogy a kutyánk előveszi a gépfegyvert a mellényzsebéből, és lepuffantja a hajnalok hajnalán idemerészkedő postást :)

    [DEMO] 1944: Battle of the Bulge

    Hír | 2005.03.18 15:17

    "Namittaláltam" című műsorunk következik: a jó szerencse ugyanis úgy hozta, hogy egy aranyos kis postagalamb beröppent az ablakomon (az üvegest még nem sikerült elérnem), lábán egy CD-vel. Ahogy megszabadítottam a terméktől, el is repült, én pedig kibontottam a csomagot. A feladó ezúttal a Digital Reality, a játék, ami a lemezen volt pedig a 1944: Battle of the Bulge. Ha ennyire nem is szép a történet, az bizonyos, hogy itt van a demója ennek a II. Világháborús RTS-nek. Hiába, stratégia-fronton verhetetlen kis hazánk, lessétek meg Ti is!

    BiA számláló

    Hír | 2005.02.09 09:09

    Aranyos dolgot talált ki a Gearbox, a Brothers in Arms fejlesztője. Ha megnézitek a honlapját, felül láthattok egy amolyan számláló féleséget, ami azt hivatott megmutatni, hány elemet kell még beletenni vagy tökeletesíteni a játékban, hogy az teljesen elkészüljön. Most 70-nél áll a mutató, de azt nem tudjuk, honnan indult és hogy pontosan miket is számolhat. Meg azt se, hogy úgy nagyjából milyen gyorsan fog csökkenni ez a szám, de azért néha érdemes lesz ellátogatni arrafelé. A játék ezenkívül új megjelenési dátumot is kapott, mely nem más mint március 17. napja.

    'Napot...

    Hír | 2004.12.23 10:43

    Köszöntök mindenkit ezen a különleges csütörtöki napon. Hogy miért olyan különleges? Hát csak azért, mert holnap itt a Karácsony! Remélem mindenki megvette már az ajándékokat (én még nem :)), kipucoltátok a cipőiteket... ja izé, az nem most van :) Na, nem számít, lássuk a híreket!

    7 éves kislány bemegy az állatkereskedésbe és kérdi az eladótól: - Elnézést uram, árulnak itt nyulat? Az eladó teljesen le van nyűgözve attól, hogy milyen aranyos is ez a kislány. Leguggol, s mézes-mázasan megkérdi: - Háááát milyet szeretnél, te kis éééédes? Fehééééret piros szemmel, netááán fekete, hosszú szőrűt vagy egy aranyos kis barna színűt, lompos fülecskékkel? A kislány csipőre teszi a kezét és válaszol: - Szerintem a pitonomnak tökmindegy lesz...

    GTA 2 Ingyen!!!

    Hír | 2004.12.22 11:39

    Újra kedveskedtek nekünk a fejlesztők egy kis karácsonyi grátisszal. Ezúttal a Rockstar Games volt olyan aranyos, és ingyenesen letölthetővé tette a legsikeresebb, és az egyik legnagyobb botrányt kavaró játékának 2. epizódját, a GTA 2-t.Csekkoljátok gamet és nosztalgiázzatok.

    [DEMO] Virtual RC Racing

    Hír | 2004.11.29 17:24

    A Virtual RC Racing egy aranyos, nem is túl nagy autós játék, melyben távirányítású picinyeket kell irányítanod. Különféle versenypályákon, a verdák egész garmadája várja, hogy kipróbáld. Éppen most készült el a végleges változata, és ami a legjobb, a teljes játék ingyenesen letölthető... mármint a teljes program valóban benne van, de ahhoz, hogy az alapból rendelkezésre álló két pálya és néhány alap fícsör kiteljesedjék, bizony már fizetni kell. A fájl tölthető lokálból, bővebb infó erre található.

    [MOVIE] Medal of Honor: PA

    Hír | 2004.10.29 15:44

    Új Medal of Honor: Pacific Assault videócsomagra lehetett figyelmes az, aki ellátogat a 3DGamers honlapjára. Azért mondom, hogy csomag, mert nem egy! Rögtön három! Az egyikben Pearl Harbourt bombázza valami kedves és aranyos nemzet, a másik a játék multis lehetőségeibe ad bepillantást, végül, de nem utolsó sorban itt a harmadik, amelyet élesben csak azok láthatnak majd, ha kicsengetik az árat a Director's Edition-re. Szóval itt.

    [MOVIE] GTR büntetés!

    Hír | 2004.10.06 20:18

    A kezeink ügyébe akadt az imént egy vadiúj GTR videócska! A játék természetesen még mindig iszonyatosan büntet, kötelező darab lesz, ha megjelenik. Az a "ha" pedig már nincs messze. Európa nagy részén (Németországban, Ausztriában és a környező országokban, így remélhetőleg szép hazánkban is) novemberben érkezik az aranyos :) Addig pedig - az unatkozás elkerülése végett - tessék lecibálni a videót! (Thanks GamersHell)

    [MOVIE] PoP 2

    Hír | 2004.07.14 08:27

    Előkerült egy videóinterjú a Prince of Persia 2-t bálványozván. Mikael Labat, az Ubi Soft artistic directora mondókázik alatta. Főleg a továbbfejlesztett harcrendszerre büszke és ezt emeli ki a leginkább. Elvileg már csak novemberig kell várnunk, és kipróbálhatjuk saját gépünkön is. Sőt, ha aranyosak, még azelőtt megajándékoznak egy demóval bennünket. A videót itt találjátok.

    [PATCH] Strength & Honor

    Hír | 2004.06.14 09:26

    A Magitech Corporation kiadott egy picinek csak durva jóindulattal nevezhető javítást a Strength and Honor című stratégiai játékuk demójához. Nagyon aranyosak a fiúk meg minden, de inkább a teljes verzióra koncentrálnának... :) Innen szedhetitek.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.06.04 09:13

    Kitekintek az ablakon és látám, hogy az a mocskos időjárás még mindig nem akar nyárba fordulni. Eközben arra gondoltam, hogy a táborunk idején is vajon ilyen esős lenne a'zidőjárás? Remélem nem, mert akkor nem tudnánk kimozdulni... aztán észbekapok, és rájövök, hogy a táborban tavaly a kutya se akart kimozdulni, szóval nem lesz itt gond :) De ne tekintsünk ennyire a jövőbe. Koncentráljunk az aktuális hírekre!

    Az egyik kisfiú új kutyát kap. Elviszi sétálni, s út közben találkozik a barátjával. - Jaj, de aranyos kutyád van! - kiált fel a barátja. - Simogasd meg! - Nem harap? - Én is ezt szeretném megtudni!

    [DEMO] Mario Forever

    Hír | 2004.05.20 21:28

    Egy nagyon aranyos kis demóról van itten szó, ami nem más, mint a Mario Forever. Azt hiszem, ez tényleg az a játék, amit senkinek se kell bemutatni. Az öreg vízvezetékszerelő még mindig formában van. Lokálból vihetitek. (Thanks: GH)

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)