[PATCH] Hárman párban
Két, pontosabban három, vagy legalábbis kettő és fél játékból jelent meg új javítás.
Két, pontosabban három, vagy legalábbis kettő és fél játékból jelent meg új javítás.
Épp visszaértem csepkőbarlangos látogatásomról, és mit látok? Egy igen finom, természetesen teljesen új Doom 3 videjó került fel a netre. Nem is igazán szeretném cifrázni a dolgot, csak töltsétek azonnal!!! Ja, még annyit, hogy erősen lelő néhány igen jó jelenetet, úgyhogy csak azok nézzék, akik iszonyat mód be vannak sózva :P Thanks Gengamers.
Már megint egy :) Egy bónuszpálya a WarCraft III: The Frozen Throne-hoz, melynek neve Rolling Hills és közvetlenül innen érhetitek el. A mérete kicsinek számít, 2v2-re vagy 3v3-ra ajánlják.
Kiadták a Söldner: Secret Wars legújabb javítását, mely egész pontosan a 28610-es verziószámot hordozza. Egyébiránt van új dedikált szerver is, ha kellene valakinek...
Egy kedves ismerősöm, Viszkok István szólt, hogy az Amerca's Army 2.1-es változata is megszületett, elérhető. Azt hiszem különösképp nem kell taglalni, hogy milyen játékról is van szó. "Öreg" már a pályán, ám annál jobb. Erre találjátok meg a cuccost!
Először egy felkiáltó mondatban szerettem volna összegezni az ókori római vezérek csatakiáltását. De mivel véleményem szerint a Roma Victor című MMORPG-ben nem egy tömegfanatizált játékot -mint mondjuk a Doom III- tisztelhetünk, ezért maradtam a "nyugisabb" címnél :). A RedBedlam azért igyekszik megtenni mindent annak céljából, hogy kicsinyét egykoron oly fokú szeretet illesse, mint a fölöttébb említett FPS legendát:
Új hónap, régi játékok, új javítások. Van itt minden, minden mennyiségben, kérem szépen. Egyenesen négy. Vagyis négy plusz egy. Vagyis öt? A stratégiától kezdve az akción át a szerepjátékig... még van rántott pulykamell is! Mindenkinek jó étvágyat hozzájuk!
Blizzard bácsi megint kedveskedett nekünk és kiadott egy új bónuszpályát népszerű stratégia-kiegészítőlemezéhez, a WarCraft III: The Frozen Throne-hoz. A gyönyszem a 'Hearthglen Hills' nevet kapta és maximum 2v2-re ajánlják. Kalandra fel, stratégák! Klikk!
A Zuzzex úgy döntött véget vet "tétlenségének" és ad valamit a vágyakozó népnek. Ezúttal sikerült összedobniuk két játékukhoz is javítást, egyik az Earth 2150: Lost Souls névre hallgató RTS, másik pedig a The Moon Project című, szintén RTS kategóriába sorolt darab. Na nem csak ők ügyködtek az utóbbi időben, az NWN rajongók is örülhetnek, mivel megérkezett az 1.62-es patch, igaz, egyelőre csak a béta változat formájában.
Blizzard bácsi mindig olyan jó hozzánk, nem is értem, miért szereti sok játékos :) Most például egy csodaszép bónuszpályát kaptunk tőle a WarCraft III: The Frozen Throne című kiegészítőlemezhez. A cucc neve 'Demons's Crossing' és 2v2, illetve 3v3 meccsekre ajánlják. "A legundorítóbb és rosszindulatúbb teremtmények szunnyadtak itt. A fáradhatatlan rosszakarat belső ellentétben tartotta őket, így még a folyó is a halál szagától bűzlik." Csodásan hangzik, nemdebár? Töltsétek le innen! Jó játékot!
Hála az EA-nek megérkezett a Total Club Manager 1.2-es javítása. A viharkavarásban segít neki az Ubi Soft által kiadott IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles 1.22-es patch, valamint a Tiger Woods PGA Tour 2004 legelső, 1.1-es javítócsomagja is. Bónuszként pedig beszáll még a Savage legújabb, testes (több, mint 70 mega) bugtapasza is.
A Blizzard jó szokásához híven, továbbra is készítget pályákat a Warcraft 3: The Frozen Throne-hoz. Ebben semmi rossz nincsen, hiszen a készítők pályái általában sokkal jobb minőségűek, mint amiket a játékosok szoktak csinálni. Az új map a River of Souls nevet viseli, és remekül lehet rajta 2v2-t és 3v3-at játszani. Mindössze 200kb, letölteni innen lehet.
Kiadtak egy új javítást a népszerű és ingyenes America's Army c. játékhoz. Aki nem ismerné, ez az amerikai hadsereg megbízásából fejlesztett és azóta is támogatott maximálisan élethű taktikai lövöldözős játék. Na, szóval ennek jelent meg egy új verziója, amely tartalmaz egy új pályát is. Az alábbi lineken érhetők el a különböző változatok (a legalsó az új:D) Thanks: Viszkok István
Na mit találtam?! :) Közel tíz percnyi jelenetet a Gyűrűk Ura: A Király visszatérből, amit itthon csak január 8-tól nézhetünk meg a mozikban... Kicsit necces a dolog, mert nem mindig sikerül elsőre lejátszani és a hangminőség is kritikán aluli, nade ez hol érdekel egy rajongót?! :) Ezen az oldalon találhattok néhány dalt is, ami a filmben csendül majd fel, s a nagy betűs "ROTK Movie Clips" linkre kattintva (néhány próbálkozás után...) megtekinthetitek a Mennyei Mannát! Próba cseresznye!
Időközben újabb javítócsomag érkezett a hazai Invictus csapata által fejlesztett Street Legal Racing Redline-hoz. Az 2.1.8-as verziót is megütő csomag némi módosítást alkalmaz az irányításon, jobb FPS-t ígér, és az AI is precízebb. Aki le szeretné tölteni, az kattintson ide!
Egy híján tíz. Mondhatnám, de nem teszem, mert tizenegy és nem kilenc játékból talátam képeket. Most ebbe ne menjünk bele, inkább kattanjatok, ha jónak látjátok :)
Én nem tudom pontosan, hogy világszerte mennyire népszerű ez a játék. Az biztos, hogy nagyon jó, és szerencsére a fejlesztők soha nem akarják abbahagyni a bővítését :) A most megjelent 2.0-ás változat rengeteg érdekességet hozott. Új karakter, fegyverek, 6 pálya, és még ezer apróság. Ha érdekel, a GH-ről lehúzhatod a teljes klienst, illetve az előzőről tuningoló patchet is. Erre tessék.
Kezdhetném a szokásos szöveggel ("A hivatalos oldalt frissítették..."), de nem teszem, mert ez már annyira sablonos :) Inkább csak annyit mondok, hogy aki csak teheti, szerezzen magának hosszú, fekete köpenyt a Neó-fílingért és minél hamarabb repüljön a legközelebbi mozi jegypénztárához, s vegyen magához pár jegyet a lehető legközelebbi előadásra (ugyanis viszik, mint a cukrot), aztán pedig várjon... A szerencsések már november 5-én 15 órakor megtekinthetik a Mátrix Forradalmakat - a sajtóvetítésre hivatalosak ilyen szempontból nagyon-nagyon szerencsések :) Hogy mindezt most miért írom le? Mert a hivatalos oldalt frissítették 3 új TV-Spottal :D A FreeYourMind-on további információkat is találhattok.
A hivatalos oldalt frissítették jónéhány új képpel a Mátrix-trilógia befejező részéből, a Forradalmakból, melynek hazai premierje 2003. november 5. 15:00. :) A képek megtekintése előtt kérdezzék meg kezelőorvosukat, gyógyszerészüket, az esetleges nem kívánt mellékhatások (a poén lelövése súlyos testi-lelki sérüléseket okozhat) miatt. Persze ennyire nem vészes a dolog, tessék csak bátran nézelődni. A többit a linkre kattintva érhetitek el.
Adamo Durmi jóvoltából derült fény arra, hogy előkerült az Invictus legújabb autóversenyzős játékának, a Street Legal: Racing Redline-nak a második javítása, melyet erről a közvetlen linkről érhettek el. A fájl kicsit több, mint 6,5 mega, amiből az is következik, hogy az előzőre kell rátelepíteni, és így érjük el a 2.1.5-ös verziószámot.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)