Szeretettel üdvözlök mindenkit, ezúttal az iskola falain belül. :-D Kiváncsi vagyok, hogy vajon mekkora ilyenkor a forgalom, Ãgy most talán van szerencsém megtekinteni. Jelenleg úgy látom nincsen senki sem, aki az oldallal foglalkozna, Ãgy egy darabig lehet lassan fognak menni a dolgok, de majd csak beindul.
| Idõs hölgy kopogtat a tanári szoba ajtaján. - A Kovács Béluska nagymamája vagyok. Szeretném elkérni az unokámat az utolsó óráról. - Az lehetetlen! Béluska ma nem jött iskolába. - Akkor hol van? - Azt hiszem, az Ön temetésén. |