Egy ismert szivárogtató szerint nem csúszik éveket a PS6
A Sony új konzoljáról továbbra sincs hivatalos bejelentés.
A Sony új konzoljáról továbbra sincs hivatalos bejelentés.
Az új pletyka szerint a vékony mobil nem A20 Pro chipet kapna.
Ugyan létezik a ROG Xbox Ally, de felröppent a pletyka, hogy a Microsoft látszólag nem adta fel, hogy saját kézikonzollal is belépjen a piacra.
Sajtóértesülések szerint a Ninja Theory, a Compulsion Games és a Double Fine jövője is veszélybe került a Microsoft videójátékos részlegénél.
A pletykák szerint hat DLC és egy folytatás is jött volna a Star Wars Outlaws-hoz.
A pletyka szerint PC-re és mobilokra készülhet az új mellékág.
Három éve jelentették be, de azóta sem láttunk belőle semmit.
Hallottuk a pletykákat és a Summer Game Festen valóban bemutatták a zseniális Alien Isolation folytatását.
Egy új pletyka szerint 1000 dollár felett nyithat a Valve gépe.
A színész szerint soha nem is volt versenyben a szerepért.
Egy új interjúból vált hivatalossá a korábban pletykált szereposztás.
A kiadó ritkán reagál ilyen gyorsan egy pletykára.
A Take-Two Interactive ügyvezetője cáfolta a Sonyval kötött megállapodásról szóló pletykákat.
Egy gyorsan eltűnt visszaszámlálás indította be a rajongókat.
A pletykák szerint Altair lehet a következő nagy visszatérő.
Az új kontroller közel lehet, a Steam Machine még kérdéses.
Erős lehet, de egyelőre csak pletykák szólnak róla.
Mielőtt vad pletykák kezdenek keringeni az egykori elnök helyzetéről, érdemes lesz tisztázni, hogy mi is történik vele.
Pletykák, nosztalgia és pár nagyon jó hosszabb olvasmány.
A pletykák egy olyan alkuról szóltak, ami átalakíthatja a teljes PC-s piacot. Az Nvidia nem tehette meg, hogy nem válaszol.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)