A Devil May Cry 5 a tökéletes handheld játék, még ha a portja nem is hibátlan
A Capcom a Nintendo Switch 2 egyik legfontosabb kiadójává vált, amit legutóbbi átiratával is bizonyított.
A Capcom a Nintendo Switch 2 egyik legfontosabb kiadójává vált, amit legutóbbi átiratával is bizonyított.
A ma elérhető egyik legerősebb és legmodernebb CPU hajtja az MSI trendi hibrid notebookját, ami tabletként is megállja a helyét és olyan trükköt tud, amitől még nekünk is felszaladt a homlokunk közepére a szemöldökünk.
A júniusi Capcom Spotligt cseppet sem meglepő módon a kiadó idei játékaira fókuszál.
Nem kell mindent kikapcsolni, elég okosan sorrendbe rakni őket.
A Black Flag Resynced Denuvóval és Ubisoft-fiókkényszerrel érkezik.
Volt egy pár hét, amikor úgy tűnt, hogy a tech óriásnak megjött az esze, és ránk bízza majd az AI-jal kapcsolatos döntéseinket. Na, ez eddig tartott.
A memóriahiány már nem csak a PC-építőket érinti.
Elég látványosan átalakultak a prioritások a kék csapatnál.
A Scamster Kombat DRM-mentesen kerülhet a gyűjteményünkbe.
Ez a fehér ASUS konfig egyszerre szép és gyors is, a középpontban pedig egy olyan videokártya van, amely az AMD legújabb RDNA 4 architektúráját és okos felskálázási technológiáit hozza el kedvenc játékaidba.
Egy nagyon tehetséges modder a PC-s verzióból építi meg a The Last of Us online-t.
Az nem lep meg senkit, hogy nagy sikernek ígérkezik a régi/új Resident Evil, de ekkora lelkesedésre még a Capcom sem számított.
Jelentősen megnövekedett a botforgalom az utazáshoz kapcsolódó oldalakon.
Bekapcsoltad. Meggyőzted magad, hogy most már biztonságban van. Aztán a gyereked pár perc alatt VPN-t töltött le, és minden úgy ment tovább, mintha mi sem történt volna.
Egyelőre úgy néz ki, hogy a State of Decay 3 majd 2027 egyik játéka lesz.
A Cinema City már bemutatta a Pókember: Vadonatúj nap különleges mozis relikviáit.
Ha szeretnétek egy menő PC-s gamepadet, akkor mi lehet, hogy nem várnánk ennyit a helyetekben. A rendszer egy picit túl hosszú türelmi időt kér.
Natív PC-s verziót kapott a törölt Xbox 360-as GoldenEye 007, emulátor nélkül fut a klasszikus FPS.
A Sony a belső kommunikációjában elég egyértelműen vázolta, hogy miért nem fogunk PC-n Marvel's Wolverine-ezni és God of War: Laufey-zni.
A sajtó munkatársai kipróbálhattak egy nagyobb szeletkét az Onimusha: Way of the Swordból, és bár a játék lenyűgözte őket, a kihívás szintje kevésbé.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)