Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 807

[PATCH] Control Monger

Hír | 2005.12.05 16:38

A MindSurge Entertainment és a NetCharger szép csendben kiadtak egy frissítést az októberben indult ingyenes jövőben játszódó online FPS-ükhöz, a Control Monger-hez, mely ezennel az 1.002-es verziószámmal büszkélkedhet majd. A patchnek köszönhetően a sérüléskor beremeg a kamera, javítva lettek a hangokkal kapcsolatos bugok és még sok egyéb is. A patchet itt találja minden kedves érdeklődő.

[DEMO] Sailors of the Sky

Hír | 2005.10.30 14:42

Egy új Gold demó látott napvilágot a Sailors of the Sky című vitorlás szimulátorból. Sajnálatos, ám a demót egy huzamra maximum öt percig élvezhetjük. Emellett kiadtak egy újabb patchet is a játékhoz, mely immár az 5.11-es verziószámot viseli, fontosabb ismérvei pedig, hogy fejlettebb területi algoritmusokkal gazdagítja a játékot, új webkamera funkciókkal, részletesebb felhőkkel, valamint még néhány kisebb javítással és fejlesztéssel. Az érdeklődők a demót innen, a patchet pedig innen tölthetik le.

Act of War: név nélküli addon készül

Hír | 2005.10.28 15:00

Az Atari bejelentette az Eugen Systems RTS-ének az Act of Warnak a kiegészítő csomagját. Egyenlőre még nem túl sokat tudni róla, még a pontos alcím sem ismert, de annyit elárultak a készítők, hogy nagy hangsúlyt fektetnek a vízi harcokra, ezt erősíti a több tucat különböző hajó, mint például az AEGIS cirkáló, fregattok, anyahajók és tengeralattjárók. Az igéretek szerint jobb AI és kamera kezelést kaphatunk majd kézhez. Egyenlőre ennyi, de remélhetőleg hamarosan újabb részleteket kaphatunk. Addig is tekintsétek meg az első képeket a fenti linken.

[MOVIE] The Movies

Hír | 2005.10.14 23:55

A késő esti órákra még jut egy movie is számotokra! Peter Molyneux fejlesztőcsapatának, a Lionheadnek, a legújabb játékából láthatunk szemelvényeket. A The Movies-ból remélhetőleg megtudhatjuk, milyen lehet a kamerák mögött állva írányítani egy film előkészületeit, munkálatait. A game egyébént minden fontosabb platformra, bő 3 hét múlva, november 8-án jelenik meg. Töltsétek izibe!

[MOVIE] King Kong

Hír | 2005.10.06 16:34

Előkerült egy kézikamerás felvétel (szintén az X05 rendezvényről) a Peter Jackson nevével fémjelzett túlélő kaland-akciójátékról, a King Kong-ról, amely a hasonló című filmfeldolgozás alapján készül. Azt hiszem, ez is sokak karácsonyi kívánságlistáján rajta lesz... (Külön érdekesség, hogy ez a 4444. letöltésünk :))

[MOVIE] Gears of War

Hír | 2005.10.05 08:24

NEM-HISZEM-EL!!! Ez tényleg így fog kinézni?! Miért?? Hogyan?! Az X05 konferenciáról csempészett ki valaki egy újabb, majd' négyperces kézikamerás felvételt a Gears of War című Epic Games alktotásról... Néz. Most.

[MOVIE] Splinter Cell 4!

Hír | 2005.10.04 23:04

Na, nem is kellett olyan sok idő, és máris bepillantást nyerhetünk a következő Splinter Cellbe. Alig néhány órája jelentették be, máris kint a neten egy kézikamerás felvétel, mely bizonyítja, hogy a negyedik epizódon bizony történt egy-két ráncfelvarrás. Sajnos a végén ki van írva, hogy next gen, ami sejteti, hogy 1. PC-n egyelőre nem lesz ilyen szép 2. talán később is jelenik meg, mint a next gen konzoloka. Azért érdemes meglesni. Thanks JeuxFrance.

Motorola újdonságok

Hír | 2005.09.28 10:30

A Motorola hivatalosan is bemutatta legújabb kütyüjét, a RAZR V3x-et. Mint ahogy azt már tudjuk, ez a mobileszköz a V3 továbbfejlesztett változata. A készülék kinézetében elődjével azonos, azonban neki már két kamerája van, az egyik VGA-módban működik és videótelefonáláshoz funkcionál, míg a másik 2 megapixeles, vakus, makró módra és 8x-os zoomra képes. A telefon ezév végén várható a piacon. Ezév végével kapcsolatos, hogy a Motorola nemrég jelentette, a tervezettől korábban, idén decemberben dobják piacra a V3 rózsaszín változatát, valamint a Q-t, a márkában első GSM-PDA kombót.

[MOVIE] Cold War

Hír | 2005.09.22 09:10

A DreamCatcher kiadta a már ki tudja hányadik Cold War videót. Ezúttal azonban egy meg nem nevezett producer mutogat be néhány apróságot, afféle kütyüket, mint például a röntgen kamera. A Mindware Studios fejlesztése egyébként, ha minden igaz e hónap végén kerül a boltokba. Addigis:

Dream Pinball - kiadós flipper

Hír | 2005.09.20 13:06

Az ASK Homework újabb készülő játékáról rántotta le a leplet. "Az eGamesszel, az nVidia-val és az Iridion Interactiveval karöltve az ASK Homework csapata közel egy évtizeden át képviseltette magát a flipperjátékok között igen előkelő helyen. Úgy gondoljuk itt az ideje, hogy irányt váltsunk, és megpróbálkozzunk más területek meghódításával is. De mielőtt erre sor kerülne, szeretnénk elkészíteni a leggrandiózusabb flipperjátékot, amit csak látott a világ, ezzel is búcsút intve a stílusirányzatnak, és megköszönve játékoainknak, hogy minket választottak. Szeretnénk mind a PC, mind az XBox és Nintendo DS tulajdonosokat is megszólítani ezzel a termékkel. Szándékunkban áll minden aspektusát két szinttel magasabbra emelni, és beleadni mindent, ami bennünk maradt, hogy hosszú ideig megmaradjon a játék a piacon.

Hogy miért érdemes régi flipperjátékunkat lecserélni a Dream Pinball-ra? Mert a Dream Pinball - minden korosztálynak ajánlott, lévén 4 különböző nehézségi szintet nyújt. Így egészen a gyermekkortól, a kezdőktől a vérprofikig bezárólag mindenkinek remek élményt nyújt. Megtalálható lesz benne az eddigi talán legkönnyebb játékfokozat, amit eddig flipperjáték látott éppen úgy, mint a legnehezebb. - többrétegű, 3D-s hnagzást tartogat számunkra, amellyel flipper játékban nem sokat találkozhattunk ezidáig. - természetesen a legváltozatosabb, többrétegű asztalokat kínálja a vállalkozó szellemnek, értsd, a pálya több részre van osztva, és így a játékos egy asztalon belül úgy érezheti, több helyen játszik akár 10 karral. A pályák olyan helyszíneken zajlanak, mint; - az ASK Homework-től már-már megszokott dolgon valós-időben számolt fizikai motorjának továbbfejlesztett változatával érkezik, így aztán semmi csalást nem eszközöl a masina. - a fizikai motorjának köszönhetően 10 golyótípussal is meglepheti a játékost, úgy mint acél, fa, kő, papírgalacsin, stb... minden golyótípus koszolódik a játék folyamán. - talán eddig még soha nem látott "törésmodel"-lel van felruházva, ami azt jelenti, hogyha sokat rúgjuk a gépet, betörhet az üveg. :) - nem kevesebb mint 6 kameraállásból nyújt változatos játékélményt, amely akár tovább is bővíthető különleges kameraállásokkal. - forradalmi többjátékos funkció egy pályán belül, vagy akár több asztalon, egy képernyőn vagy hálózatban, hálózati bajnokságot is támogatva. - teszi mindezt teljes DirectX9 pompájában olyan hatásokat felvonultatva, mint a HDRI, Motion Blur, Depth of Field, Bloom és Részecske szimuláció, melyek segítségével füstölgő, kigyulladt asztalt, szikrázó acélgolyót, vagy vakító krómfelületeket jeleníthetünk meg. De természetesen, hogy senki ne maradjon ki a pergő játékélményből, a grafikai motor tetszés szerint butítható lesz, így egészen alacsony konfigurációkon is életképes a játék. Egyszóval azért, mert fenekestől forgatjuk fel, kifordítva négy sarkából az egyik legősibb játékmasinát, ami mindenidők játéktermének elengedhetetlen darabja. A játéknak jelenleg kiadót keresünk." www.askhomework.hu/dream.html

Crytek - Far Cry megint?

Hír | 2005.09.19 13:55

Szépen haladnak a Crytek engine fejlesztési munkálatai. Mostmár ott tartanak a srácok, hogy keményen ráfeküdtek a DirectX10-re (bizony, arra), és egy rakat, eddig sosem látott effektet pakoltak - feltehetően a Far Cry 2-be. Bizonyítékként itt van mindjárt egy kézikamerás videó, mely bemutatja az új trükköket. Kedvencem nem is igazán a grafika maga, hanem például a lerombolható épület. Szerintem félelmetes. Erre tessék (Thanks Lazy):

[MOZi] Superman és X-men 3 cuccok

Hír | 2005.09.02 19:25

Szert tettünk néhány produkciós fotóra az X-Men 3 egyik forgatási helyszínéről, ami egy kanadai kastélyban zajlik. Fura, de a képek nagy részén egy kiscsaj pózol a kamerának, de ez nem von le sokat azok értékéből (sőt, pedofil olvasóink külön örülhetnek neki!). Ezen kívül van X3 poszter is, sőt az IGN Filmforce megszerezte a Superman Returns című film első előzetes poszterét is. A film csak jövő év júniusának végén kerül a mozikba és érdekessége, hogy az a Bryan Singer rendezte, aki az első két X-Men részt is jegyzi. A harmadik részt Brett Ratner rendezi és az szintén jövőre, ám márciusban debütál.

[MOVIE] Quake 4 + demó infó

Hír | 2005.08.30 21:40

Újabb kisfilmek kerültek elő a hamarosan megjelenő Quake 4-ről. A folytatás nem sokat változott multiplayer szempontból, de biztosan ezzel is elleszünk vagy öt évig. A négy új kézikamerás felvételen (Thanks Q4Dev) különféle fegyvereket nézegethetünk. Másik, szintén érdekes és fontos hír, hogy egyes infók szerint a következő PC Gamer magazin lemezmellékletén, ami szeptember 21-én jelenik meg, már rajta lesz a játék demója. Ha ez igaz, lokálba pakoljuk amint lehetséges! Addigis:

[MOVIE] Dark Messiah

Hír | 2005.08.23 16:34

Két újabb videó látott napvilágot a Dark Messiah of Might & Magic című gameből, mely a GC-n bemutatott trailerek kamerás felvételei. Mindkét videó közel másfél percet mutat be a játékból, melyeken láthatjuk, hogy a játék grafikája mindenkiben egész biztosan mély nyomot fog hagyni, a hatalmas lehetőség pedig biztos mindenkit a gép elé fog szegezni. A két videót alant tölthetitek.

[MOVIE] Brutális GC-adag

Hír | 2005.08.21 12:07

Még mindig áradnak Lipcséből a különféle fincsi videók... Jó párat sikerült összevadásznunk. Sportjátékoktól kezdve az akciójátékokon át a stratégiákig elég széles a felhozatal. Az Unreal Tournament 2007-es prezentációhoz még annyit hozzátennék, hogy az előadó a teljes Unreal-vonalt végigvezeti, a bemutatott játékok többsége pedig német nyelven halandzsál, szóval a videó végén vannak a szaftos és új részletek. Ja, és a bemutatók többsége kézikamerás, némelyikhez még hang sincs.

[MOVIE] Quake IV

Hír | 2005.08.12 07:51

A tegnapi lesikamerás felvétel után várható volt, hogy befut egy hivatalosabb is. Meg is érkezett az éjszaka folyamán, melyet márazonnal át is cibáltam lokálba. A szokványos id minőséget csodálhatjuk meg, és bár azt mondták nem módosítottak a Doom 3 motoron, szerintem itt történtek bizonyos változások. A videó megtekintése nem kötelező, de szerintem szükségszerű :) Thanks FESTER. Íme:

[MOVIE] Quake 4 MP!!!

Hír | 2005.08.11 17:13

Hú vazz'! Jó lesz ez a Quake 4... Jó, ezt eddig is tudtuk, legfeljebb nem mertük kimondani. Bizonyos, nem szívbajos emberkéknek sikerült két kézikamerás felvételt készíteni a játékról egy "multiplayeres" prezentáción a QuakeCon 2005-ön. Érdekesség, hogy egy darab ellenfelet sem látni benne. Íme a hang nélküli eredmény

Motorola: Franklin=Q

Hír | 2005.07.27 15:16

Egy hónapja keltek szárnya híresztelések a Motorola szupervékony kommunikátoráról, a Franklinről, amelyet nem mellesleg korábban RAZRberry néven emlegettek. Akkor még hivatalosan senki nem erősített meg semmit, most azonban a Motorola hivatalosan is bejelentette a készüléket, melynek neve Q lett, és nem Franklin. A Windows Mobile 5.0-ával futó QWERTY-billentyűzetes mobilPDA a Motorola szerint a világon nem csak a legvékonyabb készülék a kategóriában, hanem a legjobb és a legszebb is. Specifikáicók a 2006. első negyedévében érkező Motorola Q-ról: GSM 850/900/1800/1900 MHz, GPRS class 10, EDGE class 6 * TFT-kijelző, QVGA, 65K szín * 1.3-megapixeles kamera * 64 MB RAM, 128 MB flash * MiniSD-kártyafoglalat * Bluetooth, MiniUSB, IrDA * 116.8x63.5x11.5 mm, 115 gramm

Mobilújdonságok a tervezőasztalon

Hír | 2005.07.21 10:01

S nemsokára a piacon, ugyanis az alább következő, elmúlt napokban bemutatott készülékek a tervek szerint hamarosan meg is jelennek kereskedelmi forgalomban.

  • Motorola: a Motorola két, már korábbról ismert készüléket összeolvasztva készül kiadni a V3 utódját, a RAZR V3x-et. A telefon 2-megapixeles kamerával, valamint egy UMTS hálózaton történő 3G-s videótelefon-beszélgetéshez használatos VGA-kamerával lesz felszerelve. Bluetooth, TF-kártyafoglalat, AAC+, MPEG4, WMV, WMA, MP3 és Real Video/Audio fájlok lejátszása. 3D-s játékok támogatása és SCREEN3 szervíz. A készülék megjelenése ezév végén várható.
  • LG: a japán gyártó egy raklapra való új mobilkészüléket mutatott be, amelyeket ezévben és ráadásul egyszerre kíván piacra dobni. Az LG320 3G-s támogatással ellátott, 512 MB-nyi beépített memóriát tartalmazó szétcsúsztathatós készülék. A LG VX9800 a Nokia 9500-hoz hasonló konstrukciójában, bár itt a belső, QWERTY-billentyűzett fölötti kijelzőn két mini-hangfal is helyet kapott (noha ez a készülék nem olyan szépre sikeredett, mint a Nokia csúcskommunikátor). Az F9200-as vízszintes irányban csúsztatható szét, érdekes megoldás, ám más újdonságot nem tartogat. Az F7200-ban PTP-támogatás mellett 64 MB beépített memória kapott helyett, és nincs kamera. A C2000 pedig a C1500 továbbfejlesztett változata, immáron VGA-kamerával és MP3 dalokkal támogatott csengőhanglistával.

  • Felére csökkent a Samsung nyeresége

    Hír | 2005.07.15 23:33

    Közel felével, 46 százalékkal esett vissza a Samsung Electronics negyedéves nyeresége, mivel a vállalat két legfontosabb termékén, a mobiltelefonokon és a memóriachipeken egyaránt csökkent a nyereséghányad. Az eredmények megfeleltek a Samsung várakozásainak. A vállalat vezetői erős második félévre számítanak, ahol a digitális kamerákba és zenelejátszókba szánt chipek iránti kereslet emelkedése várható. A Samsung a második negyedévben 13 milliárd dollárnak megfelelő koreai won forgalom mellett 1,62 milliárd dollár nyereséget ért el, míg egy évvel korábban a forgalom 9,3 százalékkal, a profit pedig 46 százalékkal volt magasabb. A nyereségadatok némileg felülmúlták az elemzői várakozásokat. Az első negyedévhez képest azonban némileg nőtt a nettó profit annak ellenére, hogy az üzemi eredmény 23 százalékkal visszaesett. A Samsung 2004 eredményei elején szárnyaltak igazán, ekkor mind a memóriachipek, mind a mobiltelefonok, mind pedig a szintén jelentős forgalmat adó laposkijelzők ára viszonylag magas volt. Azóta azonban mindhárom szegmensben erőteljes árcsökkentés volt érezhető, ami rányomta a bélyegét a gyártók eredményeire. A Samsung forgalmának legnagyobb részét kitevő üzletág a mobiltelefonos részleg, amely a tavalyi második negyedévben elért 16 százalékos üzemi eredményhányaddal szemben most csak 12 százalékot tudott felmutatni. A második negyedév alatt a Samsung 24,5 millió mobiltelefont adott el, 1,8 millióval többet mint a tavalyi év azonos időszakában és közel ugyanannyit mint az első negyedévben. A Samsung a Nokia és a Motorola mögött a világ harmadik legnagyobb mobilelefon-gyártója. Továbbra is a félvezetőgyártó üzletág a legnyereségesebb az összes közül, noha a divízó üzemi eredményhányada a tavalyi második negyedévben elért 47 százalékról és az első negyedéves 31 százalékról 26 százalékra esett vissza. A Samsung bejelentése szerint a PC-kbe szánt DRAM chipek szegmensében igen erőteljes az árverseny, a flash memóriák eladásai és nyereséghányada azonban továbbra is erős maradt. Thanks HWSW.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)