Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 630

Age of Empires 3 - 1999!

Hír | 2004.12.30 11:19

Ha engem kérdeztek, szerintem az Ensemble Studios az új év első napjaiban fellebbenti a fátylat az Age of Empires 3-ról. Azért merem mindezt állítani, mert frissült az a bizonyos visszaszámláló. Egészen konkrétan az Úr 1999-edik évében járunk, amikor is.... (dobpergés)... megjelent az Age of Empires 2! Király, már itt tartunk, lassan tényleg elfogynak a számok a visszaszámlálón :) Persze ha még csinálnak ilyet, hogy például: 2001.04.23 AD: Joe-nak új kocsija lett, akkor még várhatunk :) De ilyen alantas trükkre reméljük nem vetemednek, úgyhogy minden ok megvan a bizakodásra!

'Napot...

Hír | 2004.12.28 09:43

Szép jó napot. Noha Karácsony reggelére esett pár szem hó - a hangulathoz elég :) -, többel nem találkoztunk, és meglehet, nem is fogunk. Szépen süt a nagy kövér narancs, én már azt sem bánnám, ha tavasz lenne. Elvégre ki szeret fázni? Ma délelőtt rögtön egy demóval kezdünk, amely minden bizonnyal sokak érdeklődését felkelti majd.

Kovács kapatosan botorkál haza. Látja, hogy a lépcsőházban fekszik valaki. - Hol lakik, jóember? - kérdezi segítőkészen. - Egy emelettel feljebb, balra. Felcipeli a sorstársát, kinyitja a baloldali ajtót, beteszi a férfit. Utána visszamegy a földszintre. Megint lát ott valakit. Megkérdezi: - Hát maga hol lakik? - Egy emelettel feljebb, balra. Felcipeli őt is, kinyitja az ajtót, belöki. Megint lemegy. Megint fekszik ott valaki. Kovács most már dühös: - Csak azt ne mondja, hogy maga is egy emelettel feljebb, balra lakik! A férfi nehézkesen feltápászkodik. - De igen, és ha még egyszer belök a liftaknába, pofán vágom.

S.T.A.L.K.E.R. = 2005 tél???

Hír | 2004.12.10 17:33

NEM! Még csak véletlenül sem! JoE14 dobta ezt a linket a SpyNEWS-ra, mely erősen arra hivatott rámutatni, hogy a S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl bizony csak 2005 telén érkezik majd meg. Villámgyorsan utánakérdeztünk, és kiderült, hogy csak egy újonc vétett egy hibát. Szóval a lényeg, hogy a játék jelenlegi, hivatalos megjelenési dátuma 2005 május!

[MOVIE] SW: Republic Commando

Hír | 2004.12.10 13:24

Nicsak, egy videó. Viszonylag "régen" hallottunk a Star Wars: Republic Commandoról. Most egy videó erejéig megleshetjük, hogy mit sikerült összeállítani a fejlesztőcsapatnak, majd a publikum elé bocsájtani. Bő kettő és fél percben leshetjük meg a tartalmat - 30 megabájtban. A videjóért erre tessék...

ATI X850 BEJELENTÉS!

Hír | 2004.12.01 11:59

Várható volt, hogy az ATI sem ül sokáig a babérjain. Igen komolyan rágyúrtak a témára, és tovább bővítették az X8xx-es családot (melynek hivatalos bejelentése ebben a percben engedélyezett). A legújabb szerzemények, nem meglepő módon PCI Express-es alapokon nyugszanak. Lássunk némi tömény adatmennyiséget (az árak az ATI saját árait prezentálják, ez kis hazánkban természetesen változhat):

Kártya
ChipR430R430R480R480
Chip órajel (MHz)390400520520 (540)
Memória órajel (MHz) 70098010801080 (1180)
Memória típusDDR1GDDR3GDDR3GDDR3
Mem. mennyiség (MB)128 MB256 MB256 MB256 MB
Pipeline12161216
Vertex shaderek6666
CsatolófelületPCI ExpressPCI ExpressPCI ExpressPCI Express
Ár (Euro)300350-400400500 (550)
Ha esetleg a további technológiai érdekességekre is igényt tartanál, felhívnám a figyelmedet erre a linkre. Feltettem oda az ATI prezentációjának PDF kivonatát, melyben több oldalok keresztül regélnek a jóemberek.

X800 XTX850 XT
Sokkal érdekesebb dolgot is adok! Már láthattatok néhány képet a CryTEK új enginejéről, a még fejlesztési fázisban lévő ínyencségnek egyszerűen azt a nevet adták, hogy The Project. Ez az, ami szerintem egyértelműen a Far Cry 2, noha még semmilyen hivatalos bejelentés nem érkezett. A lenti képekből látható, hogy ez bizony nem piskóta! Ja, és elárulnám, hogy a nálunk letölthető állomány nem egy videó, hanem maga a progi :)

[MoD] Half-Life 2

Hír | 2004.11.25 14:15

Kedves Olvasóink! Közérdekű információk következnek a GameStar Online oldalain. Felmérések mutatják, hogy jelenleg a nemrég megjelent Half-Life 2 című akciójátékot övezi a legnagyobb érdeklődés még mindig. Ennek következtében kötelességünknek érezzük minden, a játékostársadalmat érintő fontosabb újdonságok közzé tételét... Hagyjuk a rizsát, haladjunk sorjában!

  • Half-Life 2 multiplayer & cooperative mod Annyit lehet róla tudni, hogy működik, egyelőre két pályát tartalmaz és nagyon jó! :) A 38 megás fájlt innen tudjátok leszedni. Thanks Joe004!
  • Mégegy mod Erről meg annyit tudni csak, hogy oroszok csinálták, illetve valószínűleg fejlesztik tovább is, ha van rá igény. A modifikáció a The Thing nevet viseli és itt található. Thanks MzperX_Real

  • [MOVIE] rFactor

    Hír | 2004.10.19 11:47

    Toya mester informált arról, hogy befutottak az első videók az rFactor nevezetű, igen ígéretes autós játékból. Azon emberkék heggesztik, akik anno a kezünk közé helyezték az EA F1 sorozatát, illetve a Nascar Thunder egyes epizódjait - tapasztalatuk tehát van. A lenti linkeken cibálhatjátok a videókat!

  • Joesville Speedway
  • Mills Med Crash
  • Toban Crash Short
  • Toban Long 01

  • [DEMO] Project Joe

    Hír | 2004.10.18 14:55

    Nem a városi bunkók néváltalánosítási hadjáratáról van szó a Project Joe fedőnév alatt, hanem egy igen kellemes és szimpatikus kis kalandjátékról. Ennek érkezett meg most a demója. Mondanom sem kell, a műfajban egyre kevesebb alkotás születik, így ez most külön öröm. A cuccost innen tölthetitek!

    'Reggelt...

    Hír | 2004.08.25 07:01

    Szép jó reggelt mindenkinek. Kitekintve az ablakon nem másra leszek figyelmes, mint arra, hogy károgó varjak suhannak az égen, melyen csak néhol bukkan elő egy-egy világoskék folt a sötét fátyolba burkolódzó szürke felhők szárnyai alól. Miután az előzetes jelzések vasárnapig vihart és maximum 25 fokig terjedő hőmérsékletet mondtak, joggal teszem fel a kérdést a tavalyi évre hivatkozva: itt az ősz? Ami persze mérlegelve a tényezőket nem nevezhető annak, de előősznek és utónyárnak se. Akkor mi?

    Sétál egy ember a városban, és látja, hogy a parkosítási munkálatoknál két munkás dolgozik. Az egyik gödröt ás, a másik azonnal visszatemeti a gödröt. Emberünk odamegy hozzájuk és megkérdezi: - Mondják, jóemberek! Van valami értelme annak, amit csinálnak? - Tudja, valójában mi hárman vagyunk, a Géza kiássa a gödröt, a Pista ülteti a fát, én meg visszatemetem a gödröt. De ha a Pista éppen betegszabadságon van, az még nem jelenti azt, hogy nekünk nem kell dolgoznunk!

    [MOZi] Babylon 5 moziflm!

    Hír | 2004.08.18 10:36

    Joe Michael Straczynski és társai túl sok mindent még nem árultak el a publikumnak, de azt már tudni, hogy hamarosan elkészül a Babylon 5 folytatása egy moziflm formájában. A sci-fi birodalom tős-gyökeres tagjának filmes változata ezt a címet kapta: The Memory Of Shadows. Digitális trükkökre értelemszerűen szükség lesz, így két céggel már egyeztetnek is; az Industrial Light & Magiccel, és a WETA-val. Előbbitől például a Csillagok Háborúja csodáit láthattuk, utóbbitől pedig a Gyűrűk Urában szereplőket.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.06.18 07:09

    Hamarosan útnakindulunk, hogy berontsunk az Invictus csapatához, és felülvizsgáljuk picinkét legújabb játékukat, a Cross Racing Championshipet. Jómagam nagyon sokat várok az alkotástól, hiszen az ígéretek szerint az Insane hangulatát idézi - ami nekem pediglen nagyon bejött :) Amint visszaértünk estefelé, természetesen értekzem majd egy csöppnyit róla. Most azonban lássuk villámgyorsan a reggelit...

    Az indiánok elkapnak négy cowboyt. Azt mondja az indiánfőnök: - No, amelyikőtöknek a legrövidebb a neve, azt szabadon engedjük, a többi meghal. Mi a nevetek? - John - mondja az első cowboy. - Joe - mondja a második. - X - mondja a harmadik. - Félix - mondja a negyedik.

    Quake 4 - munkatárs kerestetik

    Hír | 2004.05.30 09:30

    A Raven Software dolgos jó emberei élik életüket, és dolgoznak a Quake IV-en. Ám akadnak nehézségek, így segítségre van szükségük. Grafikus jóembereket keresnek a kvadrológia ezen részének megalkotásához. A textúrák, modellek és shaderek a dolgos kezek mindennapjai lesznek. Bővebb informáciért és jelentkezési címért ide fáradjatok!

    Konami @ E3

    Hír | 2004.05.06 19:51

    Habár a Konami az E3-on PS 2-re megjelenő játékainak egész hadát viszi magával és Gameboy Advancen is termetes listát vonultat fel, PC-n igen silány a felhozatal. Szívesen hallanánk a fesztiválon az ő standjuknál egy PES 4-ről is esetleg, de sajnos csak a Yu-Gi-Oh! Power of Chaos Joey the Passiont és annak finomságait szállítják majd magukkal.

    [MOVIE] SW: Battlefront

    Hír | 2004.04.06 06:42

    A LucasArts volt oly szép és jó -na ezekért valaki még megkövez :D-, hogy kiadott két új kis mozit is a Star Wars: Battlefrontból. A közkedvelt fantáziavilágot táptalajként felhasználó cuccos a Pandemic Entertainment házában készül és fejlődik, napról-napra. Ha minden igaz, akkor ezév őszén már kezünkben tarthatjuk. Addig is klikk ide a két videjóért!

    'Reggelt...

    Hír | 2004.04.01 06:39

    A még mindig hideg reggelen, de már egy-két madárral -igaz majd megfagynak :)- reméljük mindenkinek sikerül(t) felkelnie. Mostanság egyre több játék kerül a boltokba, valahogy nagyszabású megjelenés-akció tört ki mindenkinél... Ma elsőként egy ilyennel foglalkozunk, melyhez máris hozzácsaptak valamit :) És hát... Ne felejtéstek milyen nap van ma :D Addig is engedjetek meg egy hosszabb viccecskét:

    Az iraki katona levelet kap kedvesétől: "Kedves Joe! Nem tartható tovább a kapcsolatunk. A közöttünk lévő távolság egyszerűen túlságosan nagy. Be kell ismerjem, hogy mióta nem vagy itt két sráccal is megcsaltalak, nem volna becsületes ha tovább hazudnék neked. Nagyon sajnálom. Kérlek küldd vissza a fényképem, amit korábban küldtem neked. Szeretettel: Nicole" Joe nagyon elszomorodott és megbántottságában megkérte katonatársait, hogy gyűjtsék össze nekik valamennyi fényképüket, amin nők szerepelnek. A barátai egy nagy halom fotót adtak neki húgaikról, nővéreikről, barátnőikről, nőrokonaikról. Végül ezekhez hozzácsapta Nicole fényképét és a következő levelet küldte hozzá: "Kedves Nicole! Én is nagyon sajnálom, de sajnos nem emlékszek rád. Légy szíves, keresd ki a képed és a többit küldd vissza nekem. Köszönöm: Joe"

    Top 10 - az uralCoDó

    Hír | 2004.03.17 13:59

    Egyszerűen hihetetlen, ám mégis jóérzés, hogy már több hete a toplisták élén van a Call of Duty. Végre egy játék, ami beint a Simsnek, és az élen marad. Igazi felüdülés, hogy különösen változatosan vásárolgattak az emberek a Március 6-ával záruló héten, nézzétek csak: 1. Call of Duty 2. The Sims Deluxe 3. Rise of Nations 4. Age of Mythology 5. Zoo Tycoon: Complete Collection 6. The Sims: Makin' Magic 7. Hoyle Casino 2004 8. Delta Force Black Hawk Down: Team Sabre 9. Microsoft Flight Simulator 2004: Century of Flight 10. Neverwinter NIghts: Hordes of the Underdark

    Genie Joe and the Axeman

    Hír | 2004.03.08 06:50

    Szeretjük, amikor egy cég abba fog, hogy ingyenes játékot fejlesszen. Pláne akkor, ha ez tényleg szórakoztató :) Ez történt meg a Genie Joe and the Axemannel, melyet a Star Mountains Studios rakott össze. Nem ecsetelek róla semmit, mert aki megnézi egyből rájön mivel kell irányítani, hogyan és miről szól a küldetésünk. Klikk!

    'Reggelt!

    Hír | 2004.02.16 06:13

    Elérkezett hát... új hét kezdődött. Királyság! :) Ismét megmutathatjuk, ki a Jani a suliban (na nem a tanulásban...), megint végigszenvedhetünk öt napot, hogy újra hétvége legyen. Na, annyi baj legyen! Amúgy Júlianna és Lilla napja van.

    Megy egy pali az utcán, egyszer csak benéz egy kerítés fölött, látja ám, hogy egy ember nagyon veri a feleségét, hát megkérdezi: -Dehát miért veri ennyri azt az asszony, jóember? -Maga csak ne szóljon bele, javítom a mosógépet!
    Thanks: R_Sub.

    Far Cry atomcsomag

    Hír | 2004.01.13 06:17

    Az Ubisoft elmondása szerint hétfőn késő délután megkezdődött a Far Cry neten való bétatesztelése. A szerencsés ötezer ember bizony nagyon örülhet... Annak ellenére, hogy előzetesen nem kavartak neki túl nagy port, hatalmas vihart hoz majd magával a kicsike. Aztán, hogy valamit lássatok is, születtek új art-work-ok, amik ugyan nem hivatottak a játék grafikáját bemutatni, de gyönyörűek :). A legnagyobb meglepetés, ajándék pedig az a kiváncsiskodóknak, hogy készült egy szekció, melyben a Far Cry-ban szereplő összes ellenség szerepel, aránylag részletes leírással. A laborzsenitől kezdve utcai ruhás stukkerrel felszerelt szakáll-Joe-n át kommandósig van minden. Érdemes megszemlélni!

    [PATCH] Railroad Tycoon 3

    Hír | 2003.12.17 21:24

    A kinti prériről bevágtatott Cotton Eye Joe egyenesen a hátam mögé, majd a fülembe súgta mi érkezett. A Take 2 jóvoltából megjött ugyanis az 1.03-as verziószámot vállán cipelő Railroad Tycoon 3 patch. A bugsorozatokat javító tapaszt itt érhetitek el.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)