EA: Miénk a világ legnagyobb példányszámában eladott letölthető játéka!
Eddig elég kevés számot tudhattunk meg digitális letöltésekről.
Eddig elég kevés számot tudhattunk meg digitális letöltésekről.
Új Xbox LIVE rekordot állított fel a Modern Warfare 2 első DLC-je.
Szombaton az iPad startjától volt hagos a fél világ. Az Apple elégedett lehet.
A Battlefield 1943 lett az 1 millió eladott példányszámot leggyorsabban produkáló játék az Xbox Live Arcade rendszerén.
A Square Enix ma jelentette be, hogy 5 millió Final Fantasy XIII-at szállított a boltokba világszerte.
Tíz éve mutatkozott be a digitális szórakoztatás királya, a PlayStation 2. Több mint 140 millió példányban talált gazdára, és még ma is kapható.
Szép eladásokkal kérkedik most kicsit nekünk a Take-Two
Örülhet a LucasArts, mint majom a banánnak, ugyanis a Star Wars név még mindig jól cseng.
Korábban a Sony Computer Entertainment America főnöke, Jack Tretton azt mondta, az Uncharted 2 eladásai közel járnak a 3 millióhoz. Nos, mostanra már jóval több példánnyal számolhatunk.
Ilyenkor lehet irigykedni azokra, akik Amerikában élnek, ugyanis aki ott előrendeli a Battlefield: Bad Company 2-t PC-re, az ajándékba kap mellé egy példányt a Battlefield 2142-ből is.
A thiskidplaysgames.com összegyűjtötte azt a 25 játékot, amelyből a legtöbbet adtak el PS2-re.
Az Electronic Arts igyekszik mindenkit érdekeltté tenni a játékok új példányainak megvételében, és online szolgáltatásait is továbbfejlesztené.
A Bejeweled játékcsaládból több, mint 50 millió példányt adtak el eddig...
A Turn 10 stúdió a nürburgi versenypálya DLC-be csomagolásával ünnepelte a Forza 3 kétmilliomodik példányának eladását.
Az Electronic Arts nem kevés büszkeséggel kürtölte világgá, hogy a Dragon Age franchise bemutatkozása több mint kiválóra sikeredett.
A játék közel két éve jelent meg, és az Egyesült Királyságban már egymillió példányt adtak el.
A Nintendo ma jelentette be, hogy legújabb Wii-s címéből már 10 millió darab kelt el világszerte.
A legelső, egy zenekarra koncentráló Rock Band-ből a mai napig már 1.7 millió darabot adtak el világszerte.
Először a Ubisoft nagyjából egymillióra jósolta a Red Steel 2-ből eladott példányok számát, ám most újra átgondolták, és csak feleannyit várnak.
Sokszor azt mondják, a magyar videó-játék piachoz a német piac áll a legközelebb...
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)